Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 júliusra-augusztusra babátvárók fórum

2019 júliusra-augusztusra babátvárók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2018. nov. 20. 17:44
Én is dolgozom de elég nehezen bírom.Sajnos nagyon fontos szerepe van a munkakörömnek de mivel nem igazán tudom elvégezni rendesen a ki be rohangálásaimmal a rosszúllétek miatt,így már keresik az utódom. Hozzáteszem ülőmunkám van,de alig várom hogy új munkaköröm legyen és álldogáljak és sétálgassak. :)
11. vikucka (válaszként erre: 10. - Kamilla2)
2018. nov. 20. 11:06
Igen, de en laborban vagyok. Igazabol csak annyi a bajom, hogy faradt vagyok, igy egesz este mar agyban vagyok, az otthoni munka a ferjemre es a kislanyomra marad.
2018. nov. 20. 09:02
Nekem is fájdogál a hasam néha. És sok a folyás. Kicsit soknak vélem hogy minden napos. Mindig azt hiszem megjött. Ti dolgoztok terhesen?
2018. nov. 19. 20:57

Sziasztok,

Nagyon vártam már, hogy valaki nyisson egy ilyen fórumot. :)

Én - ahogy számolom - holnap leszek 7 hetes. Már voltam orvosnál, de akkor még csak a petezsák látszódott (5+3). December elején megyek ismét.

Nekem a hányinger mellett szinte folyamatosan fáj a hasam 5 hete...

2018. nov. 19. 19:38
Akkor elég korán megyek én orvoshoz szerintem akkor leszek 5+4. De muszáj a munkám miatt mert azt így nem merem végezni. Meg kell beszélnem vele hogy mit javasol. Így is kiirattam magam a háziorvossal.
2018. nov. 19. 18:41

Én 6.2 hétesen voltam akkor már szépen dobogott a kis szive :)

Rettentő sokat hányok,nem csak reggel hanem a nap bármelyik szakában.A mellem a duplája,érzékeny.A hasam puffadt.És még csak 7.1 hetes vagyok.

6. vikucka (válaszként erre: 5. - Kamilla2)
2018. nov. 19. 17:54
Én 6+1 hetesként voltam orvosnál, még nem látszódott, csak petezsák és szikhólyag volt. Most megyek vissza 8+2-nél. Remélem látszódni fog.
2018. nov. 19. 17:22
Nektek mikor látszódott a szívhang?
2018. nov. 19. 14:31
Sziasztok. Nekem juli25 lenne elvileg. De nem tudom mert csak 28.án megyek nőgyógyászhoz. Mivel 4+4napos vagyok a kalkulátor szerint. Remélem minden rendben lesz. 9 hónapot vártunk erre a kis csodára. A mellem érzékeny néha émelygek. A szagokat rosszul viselem. Viszont az étvágyam nagyon lecsökkent inkább az innivaló megy.
2018. nov. 19. 12:43

Sziasztok. Nekem junius 30. a mensi szerint, de majd csütörtökön derül ki. Elvileg 8. hetes vagyok, gyakorlatilag nem tudom. :) A nagylanyom szerint a kistestvére július 7-én fog megszületini :)

Nagyon rosszul viselem a terhességet, hányingerem van, de nem tudok hányni. Tegnapi napot kb. végig aludtam. Szegény családom! :)

Ti hányadik babát várjátok? Ja Bridzsy látom, te az elsőt. Nekem a második lesz. Az első is júliusban született. :)

2018. nov. 18. 17:18
Szia! Én júli 6.ára várom az első babámat :) Hogy bírod az első heteket?
2018. nov. 18. 11:23
Sziasztok. Beszélgessünk. Cseréljünk tapasztalatokat
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook