Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 júliusra-augusztusra babátvárók fórum

2019 júliusra-augusztusra babátvárók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
42. Saucy81 (válaszként erre: 40. - Saucy81)
2018. nov. 21. 22:16
Papamami=paramami
2018. nov. 21. 21:31
En még a magneziumot is kihanyom. A sok folyadek viszont nagyon fontos es sok sok gyumolcs,zoldseg.Minden vitamint termeszetesen vigyel be.Es egyel hanyas utan,muszaj lennie benned valaminek.Ugyanigy vagyok,mint te.Vettem egy gyógynövényes hanyingercsillapitot,attol picit jobb lesz kibirni a napot.
40. Saucy81 (válaszként erre: 39. - Kamilla2)
2018. nov. 21. 20:59
Tomenytelen mennyisegu magnezium sem segit?én elmennék dokihoz minel hamarabb...bár en mar most erzem, hogy papamami leszek 🙄
2018. nov. 21. 19:55
Ma délutántól mindent kihányok. Nem tudjátok mikortól forduljak orvoshoz ha nem javul?
2018. nov. 21. 19:50
En nagyon nehezen viselem.Naponta tobbszor hanyok,minden kijon belolem.Holnap megyek is kiiratom magam tappenzre mert dolgozni sem tudok igy. Felvagyok puffadva,emelygek,minden ami lehetseges. Nalunk mar mindenki tudja mert en ugy vagyok vele,hogy csak igy tudol pozitivan allni hozza,ha mindent rendben gondolok. :) Es nem is lesz semmi baj,eros a pici babám. Bar jol megkinoz,de nem erdekel,mert megeri. Mar a 2. kimaradt menszeszen is tul vagyok,es nem volt egy csepp ver sem. Nem gorcsolgetek,csak a nyulast erzem nyilalasokban. Addig nincs baj amig vannak tunetek,de ha elmulnak sem kell egybol megijedni csak epp jobb napok vannak :)
2018. nov. 21. 18:58
A párom tudja meg a családja. Anyukámnak még nem mondtam meg a tesómnak csak ha majd biztos lesz. A munkahelyen csak a főnökömnek mondtam aki nem megbízható. De mivel eljöttem a pozi teszt után táppénzre biztos sejtik.
36. vikucka (válaszként erre: 35. - Saucy81)
2018. nov. 21. 18:22
a férjem tudja , és 3 barátnőm, meg a kislányom. a munkahelyen nem tudják, bár gyanítják. Mindig frissen főzött kaját vittem dolgozni, most meg hetek óta túrósbugyrost meg körtét eszem (szinte mindennap), szóval szerintem sejtik, mert nem hülyék. :) Amúgy az étvágytalanságom téli depresszióval magyaráztam.
2018. nov. 21. 16:55

Ti elmondtatok mar a férjeteken kívül valakinek?család, szülők, barátok, munkahely?

Még nagyon az elején vagyok, de ugy fel vagyok fujodva, akkora a hasam mar most (amugy 50 kg vagyok, gondolom ezert feltuno), hogy mar vagy 3 honaposnak nezek ki, félek, hogy rajonnek a melóhelyen...

34. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 33. - 3d97aebb80)
2018. nov. 21. 13:57
Hát reméljük hogy csak ennyi. Zavaró hogy folyton érzem ugyanott. De semmiféle vérzésem.nincs és simán elviselhető ugyhogy talán nincs gond.:)
33. 3d97aebb80 (válaszként erre: 32. - Lexxxa2x2)
2018. nov. 21. 13:23

Szerintem normális lehet. "Ami nem erős görcs és nem jár vérzéssel, az minden normális." Nekem ez lett a mottóm, mert már halálra aggódtam magam.

Valaki gyakorikerdesek-re írta ezt a választ és szerintem hasznos:

Az egyik méhet rögzítő szalag a lágyéknál található lágyékgyűrűn át lép ki a hasüregből. Teljesen normális, hogy érzed, hiszen nyúlik, feszül. Valószínűleg neked az egyik oldali egy picit rövidebb (ami szintén normális, sosem vagyunk teljesen szimmetrikusak), ezért csak az egyik oldalon fáj.

2018. nov. 21. 12:55
Én ha felkelek legugolok vagy egyik oldalamról a másikra fordulok mindíg ugyanott érzek tompa fájdalmat. Mindíg jobboldalt.az normális?
31. vikucka (válaszként erre: 29. - Kamilla2)
2018. nov. 21. 12:17
Nem tudom megmondani, de ne szamolgass. Az orvos, ugyis meg fogja mondani a terhesseg korat az uh. alapjan. Lehet az 1 hettel fiatalabb lesz, mint a mensid.
30. vikucka (válaszként erre: 28. - 3d97aebb80)
2018. nov. 21. 12:13
En holnap megyek: 8+1 azt hiszem :D Drukkolok, a ket het pedig hamar elmegy.
2018. nov. 21. 12:02
Szerintetek mikor fejeződik be a beágyazódás? Mikor pozitív a teszt akkor már vége? Csak a számolás miatt
2018. nov. 21. 11:25
Én is 2 hét múlva megyek ultrahangra (megint, de ugye az elsőn még csak petezsák volt). Alig bírom kivárni, akkor leszek 8+6. Nagyon izgulok és siettetném az időt. Semmi másra nem tudok gondolni, és folyamatosan figyelem a testem minden apró jelzését. :D
27. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 26. - Vikucka)
2018. nov. 21. 10:30
Nekem is tavaly volt egy vetélésem amit műtétileg fejeztek be. 8 hetes voltam. Átérzem a helyzeted. Nekem van egy 3 éves kusfiam. 2 hét múlva megyek az első ultrahangra de kicsit félek hogy mit fog látni. Szorítok hogy minden rendben legyen.
26. vikucka (válaszként erre: 25. - Lexxxa2x2)
2018. nov. 21. 10:04
Remélem. Sajnos már túl vagyok egy missed ab-on (első terhesség) és egy spontán vetélésen is (harmadik terhesség). Viszont a kislányom már pár hete mondogatja, hogy az ő kistestvére július 7-én fog megszületni és kislány lesz. :D :D :D
25. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 23. - Vikucka)
2018. nov. 21. 10:01
Csak arra gondolj hogy lesz szívhang!!! Nemlehet más opció!!! :)
24. kamilla2 (válaszként erre: 23. - Vikucka)
2018. nov. 21. 09:56
Nyugodj meg. Biztosan lesz már. :) huhh akkor neked jó későn lehetett a peteérésed...
2018. nov. 21. 09:52
Én holnap megyek megint uh-ra. Remélem már lesz szívhang. Elvileg a 8. hét a mensi szerint, de nálam bármi lehet. A lányom is 3 héttel fiatalabb volt, mint a mensi szerint kellett volna. Elég erős tüneteim vannak már: sok émelygés, haspuffadás, étvágytalanság, fáradtság és a melleim... Holnap már többet tudok, próbálok nem idegeskedni.
2018. nov. 21. 09:26
Igen arra is gondoltam hogy mivel most kellene menstruálnom emlékszik a szervezetem. Ma ágyban maradok egész nap az tuti. Van terhes tünetem: a mellem az már két hete nagyon fáj. Émelygek, és nincs étvágyam. Hányásig még nem fajultak a dolgok
2018. nov. 21. 09:18
Sziasztok!csatlakozom én is hozzátok, mensitől számolva 4+2 hetes vagyok még csak 😊 tegnap volt az első pozi tesztem, viszont ma már nagyon enyhe hányingert érzek. Nektek van hasonló?vagy bármi tünet? Jövő héten megyek dokihoz, nyugodtabb leszek,ha azt legalabb latja, hogy jo helyen van, még ha szívhangja nem is lesz 😊😊 ma reggel is teszteltem, erősödött a 10es one step teszt is, a facelle tesztje pedig kifejezetten erős. Lassan kezdem elhinni 😊
20. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 19. - Kamilla2)
2018. nov. 21. 08:42
Ha pozitívat teszteltél a beágyazódás már megvolt. Írtam hogy náam is volt ilyen mégsem.volt baj. Akkor jelent bajt ha erősödik vagy többször előfordul. Akkor.dokihoz kell menni es adnak valami bogyót általában utrogestant azthiszem ilyen hormonpótlást. De szerintem ha csak egy csepp volt és azóta semmi akkor nemhiszem hogy gond lenne. Lehet hogy csak amolyan emlékező vérzés a mensi helyett.én is csak 2 hét.múlva megyek dokihoz és nagyon idegörlő tud lenni ez a várakozás. Nekem nagyon terhes tünetem sincs a kisfiamnál se.volt és így nem is tudtam soha alapozni rá. Neked van esetleg?
2018. nov. 21. 08:30
Este voltam kint kb 3szor pisilni vérzést sem a wc kagylóban sem a tisztaságin nem láttam. Maszatolást sem. Most reggel is voltam a mosdóban de szintén semmit nem láttam sem a wc papíron sem a tisztaságin. Nem tudom mi lehetett. Esetleg lehet hogy a beágyazódás? Nyugodt alvásom volt mert mielőtt lefeküdtem beszéltem hozzá. És a párom anyukája is simogatta és beszélt hozzá. Sokat segített. Remélem nem lesz több ilyen. Csak 1 hét múlva kaptam időpontot az orvosomhoz.
2018. nov. 21. 07:38
Kamilla2 mi a helyzet??? Jól vagytok?
17. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 16. - Kamilla2)
2018. nov. 20. 20:23
Minden rendben lesz!! :)
16. kamilla2 (válaszként erre: 15. - Lexxxa2x2)
2018. nov. 20. 19:46
Köszönöm a bíztató szavaidat. Már egy kicsit sikerült megnyugodnom. Megpróbálok pihenni és pozitívan gondolkozni
15. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 14. - Kamilla2)
2018. nov. 20. 19:43
Nekem a mensi előtti napokon volt barnázás de az elmúlt.elmesélem velem mi volt mert ilyenkor 2.esélyes.a.dolog. A kisfiamnál volt a második.hónapban is pár csepp vér mindíg rohantunk a dokihoz semmi baja nemvolt már 3 éves. Tavaly 8 hetes ultrahangon munden ok volt rá 3 napra rózsaszínes folyás bementem a kórházba és már nem élt a kis pocaklakóm. Én mind2 esetben mentem a dokihoz, de bízzunk a legjobbakban ha a vérzés nem erősödik akkor biztos nemlesz gond. :)
2018. nov. 20. 19:09
Nem rég voltam wc-n és egy kis vércseppet láttam mielőtt lehúztam. Nagyon kétségbe estem. Valaki pecsételt?
2018. nov. 20. 18:01
Sziasztok!! Én menstruációm szerint holnap leszek 5 hetes. A jövő héten kb. ilyenkor szeretnék időpontot kérni így kb 7 hetes leszek mire megyek. Biztosra akarok menni annyi idősen már szívhangnak is kell majd lennie. Remélem.minden rendben lesz. Boldog babavárást mindenkinek!!! :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook