Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
650. bnusinna (válaszként erre: 648. - Nancsi123)
2018. dec. 15. 08:27
Gratulálok nektek!! Szép nagy baba lett🙂
2018. dec. 15. 08:01

Nagyon gratulálok a babához!


Lányok nekem még semmi.

Jövő hét szerdától mehetek naponta ha addig nem bújna ki,de bízom a frontban.

2018. dec. 15. 07:10
Nálunk megszületett Annácska 13-án 54 cm és 3850 g. Reggel fél 7-kor elfolyt a magzatvíz, bementünk a kórházba, de résnyire se volt nyitva a méhszáj. Kaptam oxitocint, de nem lettek fájásaim. 12:10-kor már kint is volt császármetszés útján. Csodaszép, már szopizni is tud, igyekszik. 🙂
2018. dec. 14. 20:50
Na csajok, új baba?🙂
646. pandáné (válaszként erre: 644. - Havanesekutyus)
2018. dec. 12. 13:11

Én meg a szoptatás miatt nem merek enni, pedig jobbnál jobbakat hozott a Mikulás :D


(A nagyobbikom nagyon hasfájós baba volt, és úgy tűnik, a kicsi fiam is érzékeny pocijú. )

2018. dec. 11. 18:25
Én meg elkaptam egy hányós hasmenéses vírust. 😞 Azzal szenvedek és bízom benne, hogy még bent marad a kislány, amíg jobban nem leszek. 😞 Pénteken töltöm a 39. Hetet.
644. havanesekutyus (válaszként erre: 637. - Nancsi123)
2018. dec. 11. 16:30
Terhesség alatt nem, most annál inkább. Bár most is inkább azért tolom a csokit, mert kéznél van, és gyors megoldás.
2018. dec. 11. 12:34

Sziasztok lányok!

mizujs?

nekem még semmi pedig csütörtökön töltöm a 39.hetet.

642. pandáné (válaszként erre: 634. - Bnusinna)
2018. dec. 10. 10:39

Nálunk nagyon változó. Van, hogy egy cici is elég, az is 10 perc, ez főleg éjjel jellemző.

Ha éhes, akkor két cici, kb. 20-20 perc, de van, hogy belealszik, akkor kb. fél óra szunya, majd folytatjuk (közben nincs mellen.)

Ha nyűgös, akkor korlátlan ideig dudlizna, de ugye ez nem az evésről szól, hanem a nyugalomról. :)


Igény szerinti szopinál szerintem ne mérd az időt, tudják a manók, mennyi kell nekik.

A védőnő maximum fél órát javasolt, hogy ne ázzon fel a cici, de nekem így, két hét után már csak minimálisan érzékeny, így ez sem gond (bezzeg a lányomnál hónapokig sajgott a bal, jobbkezesként arra tudtam bénábban mellre tenni. )

641. szilvi é.g. (válaszként erre: 640. - Bnusinna)
2018. dec. 10. 07:52

Altatni mi is kizárólag nap közben ha mellette vagyok. Éjjel oldalt. Jobb félni, mint megijedni.

Éjjel nekünk azt mondták, h semmi esetre se keltsük, csak ha ő kel magától.

Most este 9kor elaludt fél4kor kelt és most fél8kor.

Eddig kétszer kelt.

A szopizásnál pedig hagyarapszik, az a lényeg, nem az, h ki mikor és hogy... Ha éhesek, úgyis jelzik 😊🤗

640. bnusinna (válaszként erre: 639. - Szilvi é.g.)
2018. dec. 9. 21:03

Ausztriában ezt preferálják. Mindkét cici 15-15 perc, 3 óránként kötelező etetés, igény szerint gyakrabban...

Sírni Zalán már csak addig sír míg fel nem veszem, aztán már dől is oldalra mint a babzsák és tátog. 🤣🤣 Olyan cuki olyankor!!!

Hason sose altatom, csak háton vagy oldalt. Arra is azt mondták a kórházba, hogy ne...érdekes...úgy látszik mindenhol mást találnak ki...

Tejserkentő teát milyen isztok?

639. szilvi é.g. (válaszként erre: 634. - Bnusinna)
2018. dec. 9. 19:22

A két cicin 15-15 perc? Biztos? Már csak a hátsó tej miatt. Nekem a kórházba és a védőnőm is azt mondta, h ha 2 órán belül igényli, ugyan arra a cicire tegyem, h a hátsó, zsíros tejhez hozzájusson.

Amúgy nálunk is be-be alszik, de mikor rájön, h nincs cici, akkor egyből indul a hisztéria.

Most vagyunk a növekedési ugrásban 2 hetesen. Van, h oránként akar enni, de csak 10-15 percet eszik, de ordítás előzi meg, mert akkor még folyik a tej, mikor dolgozni kell, meg balhé van. Arra is a védőnöm mondta, h kézzel fejjek elő. Este fél7kor fürdik. Este 9ig négyszer is képes enni, de csak éjjel 1kor, 5 kor kel magától és 8ig alszik. Ez már jo pár napja beállt és rémélem ennél rosszabb nem lesz.


Nálunk a hason fekvés necces 😞 utálja ☹️ nekem meg megszakad a szivem ahogy sír

2018. dec. 7. 22:06
Hmmm, nem igazán🙂
2018. dec. 7. 19:23

Nagyon bízunk benne. 🙂


Rajtatok nincs/nem volt édesség és chips falásrohamok? 😂 ma vacsoràra is egy chipset ettem raffaellóval.😂😂

636. bnusinna (válaszként erre: 635. - Nancsi123)
2018. dec. 7. 19:09
Frontok jönnek-mennek...meglesz hamar🙂
635. Nancsi123 (válaszként erre: 634. - Bnusinna)
2018. dec. 7. 19:04
Olyan jó érzés az újdonsült anyukák hozzászólásait olvasni, ilyenkor tudatosul, hogy lassan én is sorra kerülök. 🙂 úgy szeretném már látni. 🙂
2018. dec. 7. 18:52
Csajok! Akinek megvan a baba, nektek tud egyszerre 15-15 percet szopizni a baba a két cicin? Nekem kb 10 perc után bealszik, akkor még noszogatom, ok megvan a 15 perc. De kell egy kis szünet, hogy rárakjam a másikra és ott érdembe valamit csináljon. És ne értsétek félre, nem nagyon izgat a dolog, akkor nem 3 óránként szopizik hanem 2. Na bumm, csak olyan lehetetlennek tűnik...
2018. dec. 7. 12:23

Hát nekem tegnap voltak alul szurkálodások,de abba maradtak.

Nst-n voltam tegnap,jó volt hallani a szívhangját.

2018. dec. 7. 09:37
Nálatok fejlemény?
2018. dec. 7. 09:37
Ma töltöttem a 38. Hetet. Eddig még semmi jele a babónak. Iszonyatosan lassan mennek a napok. Már nagyon várom, hogy kibújjon. 🙂
630. szilvi é.g. (válaszként erre: 629. - Bnusinna)
2018. dec. 6. 08:43

Nekem az első 2 mondatom az 'ugye nem kakiltam be?' és a 'jó ideig ide se ki, se be semmi!'

Okoztam pár örömteli pillanatot a jelen lévőknek.

Tegnap elhagyta a számat 2 hét után, h már alig várom, h megint várandós legyek ☺️ 1 hét után pedig az, h semmiség volt 😂 furák ezek a hormonok....


Karolina tegnap volt 2 hetes és még mindig nem tudunk betelni vele. Ha van is 1-2 rázósabb éjszaka, még mindig azt mondom, h nem tudom, h érdemeltük ki, h ennyire tökéletes. Csak akkor sír, ha éhes, nyöszög a pocakja miatt, de meg is nyugtatja magát és észre sem lehet venni napközben, h alszik vagy ébren van.


Soha nem kívánok senkinek rosszabbat! 💖

2018. dec. 5. 23:17

Nem gondolok a rosszra, csak ha valaki megkérdezi mikor jön a második, akkor egyértelmű számomra, hogy nem jön🤣🤣🤣🤣


Amúgy még kismamák!!!!! Elárulom, hogy nekem se volt semmi előjele, hogy én most megfogok szülni. 38+2re indultunk el...Nekem annyi volt, hogy a reggeli tusolásnál észrevettem, hogy olyan furin mozog a hasam, de nem a gyerek volt az. Leginkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy fentről lefelé pulzált kinézetre. Felhívtam pár barátnőm aki túl van szülésen, hát ilyenről a kutya nem hallott, az interneten semmi, ennyibe is maradt. Napközben még az utolsó kimaradó dolgokat beraktam a bőröndbe. Eszembe jutott, hogy a pelenkázó nincs összerakva...megcsináltam...kivasaltam..uram még mondta is, hogy hova, van még 2 hetem....hát nem volt, valahogy megérezhette a testem, sőt!!!!elötte való este végre megint olyan jót tudtam aludni mint elötte már rég nem!

628. szilvi é.g. (válaszként erre: 624. - Bnusinna)
2018. dec. 5. 12:04

Hatalmas gratula 😍☺️ sok boldogságot nektek!

A rossz emlék hamar el fog múlni!

627. havanesekutyus (válaszként erre: 624. - Bnusinna)
2018. dec. 4. 17:51
Jaj de szuper! Gratulálok!
2018. dec. 4. 15:11

Gratulálok! :) Nálunk még semmi jel nem utal arra, hogy jönni szeretne. Most azt érzem, hogy túl is lépjük a kiírt dátumot (dec.8.)


Kitartást mindenkinek az utolsó hetekre-napokra!

625. Kitti0704 (válaszként erre: 624. - Bnusinna)
2018. dec. 4. 09:47

Nagyon nagy gratula a babához😘

Én most töltöm a 38.hetet de már minden mozgás fájdalmas.

Már csak 2 hét és nekem is kezembe lesz a kisfiam😊

2018. dec. 4. 09:29

Sziasztok csajok!!!

December 2-án mi is letudtuk a kismamaságot és beléptem az anyák táborába. Sajnos maga a szülés nem volt egyszerű, a vége császár lett, de minden rossz másodperc megérte ezt a kis manót!!!

2018. dec. 3. 10:42

Lányok!

Brendonban levannak árazva a pampers termékek december 31.-ig.

2018. dec. 2. 16:37

Kitartást lányok!

Már nincs sok hátra és tényleg megéri!


A legszebb dolog az életben 💖

2018. dec. 2. 10:22
Én dec. 21-re vagyok kiírva🙂 Én reménykedek benne, hogy kicsit előbb megszületik, de lehet, hogy még a végén túlhordom. 😁
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook