Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 decemberi babák fórum

2018 decemberi babák (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
590. bnusinna (válaszként erre: 587. - Szilvi é.g.)
2018. nov. 22. 18:53
Ügyesek vagytok nagyon!!!! Gratulálok a kislányhoz. És kitartást az első időszakhoz!!!😍 remélem mi is hamarosan túl leszünk rajta😊
2018. nov. 22. 18:18
Gratulaaa! Biztos nagyon jó érzés. Ez mindent megér. Nagyon várom, hogy mi következzünk, de addig még van 1-3 kismama akinek szurkolnunk kell. 🙂
588. Kitti0704 (válaszként erre: 587. - Szilvi é.g.)
2018. nov. 22. 15:49

Nagyon nagyon gratula a kiscsajhoz.😘😊

Nemsokára követ mindenki.

Pihenjetek sokat.

2018. nov. 22. 15:29

Sziasztok!

Tegnap negszületett a kislányunk 😊 éjjel fél1-től fájások, de csak 7re jöttünk be. 12:49-kor már a kezemben tartottam 😊

Nem mondom, hogy könnyű volt, de megérte ☺️

Apa hős volt, habár a szívem szakadt meg, ahogy láttam rajta a fájdalmat, h nem tud segíteni. Iszonyat szerencsésnek tartom magam, h ilyen férjem van!

Mindenkinek kitartást lányok, és amikor a legjobban fáj, ne feledjétek, hogy akkor hozzátok világra a babátokat! 💖

Továbbra is itt maradok, veletek ☺️

2018. nov. 22. 15:14
Én ma töltöttem be a 37. hetet, tehát elkezdtem a 38-at. Én már fejben vagyok nagyon nyűgös... persze ez fakad abból is, hogy úgy érzem magam már, mint egy partra vetett bálna...:D:D
2018. nov. 22. 14:26

Én ma léptem a 36.-ba.

derekam nekem is nagyon fáj.gyomorégésem még mindig van😣remélem elmúlik most már.

2018. nov. 22. 14:19
Vagyis holnap töltöm a 36. Hetet és lépek a 37. Hétbe. 🙂
2018. nov. 22. 14:18
Én holnap lépek a 36. hétbe, de nekem valamit nagyon nyom a baba. Tegnap este kiegyenesedni sem bírtam. Védőnő szerint talán a vesémet és ez normális. A másik, hogy brutálisan fáj a gerincem, állva, ülve, fekve, alig tudok tőle aludni. Úgy látszik a plusz 10 kg és a rossz tartás ezt teszi velem. 😃 de hétfőn doki, kedd első NST, már nagyon várom. 😍
2018. nov. 21. 15:09

Nekem is itthon van a nagy és a kislányom.nagyobbik beteg lett elkapott valamit a suliba,

remélem nem kapok el semmit.

pár napja olyan gyomorégésem van hogy enni nem tudok tőle😔

2018. nov. 21. 13:56

Hajrá, Most Szülő/Friss Kismamik! :)


Mi 37+3, elég nehézkes vagyok, és mintha ma távozott volna egy kis nyákdugó. Talán nyílik a belső méhszáj is (a többi már.nyitva.)


Ma a hatévesem mellett van egy négy és egy ötéves gyerekem is (unokahugik), ha fizikailag ezt bírom, akkor mindent. :D

580. szilvi é.g. (válaszként erre: 579. - Bnusinna)
2018. nov. 20. 11:30

Nyitott méhszáj miatt a szex kilőve. És megvallom, hogy nem is vagyok hangulatba, tekintve, h kissé elefántnak érzem magam 😂😂


De mundegy. Nem nyafogok, összeszedem magam és várunk továbbra is ☺️


Igazából semmi nem nehezebb, mint eddig, csak tudva, h itt lenne az idő és semmi, türelmetlenné teszi az embert.


Férjem optimista. Holnaptól szabin van 😂

579. bnusinna (válaszként erre: 577. - Szilvi é.g.)
2018. nov. 19. 16:03
Nem hozta meg a havazás...az nyugtasson, hogy valószínű hétvégére így vagy úgy, de meglesz😉 addig is sok szex, meg fűszeres kaja😀😀😀😀
578. babika_
2018. nov. 19. 16:01
Én nem vizesedem, nincsenek fájásaim, de holnap a karomban tartom a lányomat. Nagyon várom már! Mondogatom neki, hogy holnap már találkozunk, de pont a férjemnek mondtam, hogy szegény lehet, hogy pont aludni fog, amikor kiemelik.
2018. nov. 19. 15:19

Mára vagyok kiírva. Semmi nem történik. Meg sem vizsgáltak :(

Szerdán kell mennünk legközelebb ctgre. Csütörtöktől van megint a szülésznőm, ha addig nincs semmi, megvizsgál és megbeszéljük hogyan tovább... Persze ha megindul Lina, akkor jön, de nagyon csalódott voltam reggel.


Kitartást mindenkinek!

2018. nov. 19. 12:24

Én is a héten töltöm a 36.hetet de még nem vizesedek(lekopogom),

de vannak jóslófájások egyre többször.

575. Brigi2
2018. nov. 19. 11:57

Hát én is vizesedek rendesen...:D Mondjuk én csak a héten töltöm a 36. hetet. Már visszaszámolok, az utolsó 5 napom a munkában :) Jó lesz kicsit otthon!

Kitartás!

2018. nov. 18. 15:07
Extra vasárnapi, döglős hangulat...gyerek is elég inaktív...
2018. nov. 18. 12:31
Nyűgös, fáradt vagyok, de más nagyon nincs. Holnapra mondják a havat. ;)
2018. nov. 18. 11:57

Ennyit a hidegfrontról...

Holnapra vagyok kiírva. Reggel ctg. Szülésznőm szabin, de kiharcolom a vizsgálatot és felhívom a dokim, h hogyan továbv. Még bízom a természetben.


A bokám, lábfejem egy elefánt is megirigyelné...


Ti hogy vagytok?

2018. nov. 18. 10:54
Akkor úgy néz ki nagyon jó kis kuckót csináltunk nekik. Senki nem akar sehova menni😀
2018. nov. 17. 10:41
Nekem elkezdett fájni a derekam és olyan nyügös vagyok hogy kiszaladnék a világból.
569. pandáné (válaszként erre: 567. - Bnusinna)
2018. nov. 17. 10:00
Mi igen. Holnap töltjük a 37-et. A hidegfront közeledtét nagyon érzem, a fiacskám is nagyon punnyadt,szóval ki tudja. :)
568. szilvi é.g. (válaszként erre: 567. - Bnusinna)
2018. nov. 17. 08:59

Miba holnapi hidegfrontba reménykedünk nagyon 😄

Olyan szinten be vagyok vizesedve... Kb mamutnak érzem magam...

2018. nov. 17. 08:55
Na csajok! Még mindig mindenki egyben van???😀
566. babika_ (válaszként erre: 564. - Szilvi é.g.)
2018. nov. 15. 17:11
Én is portalanítottam ma, illetve mivel a férjem náthás egy kicsit Dettollal fertőtlenítettem is.
565. bnusinna (válaszként erre: 561. - Pandáné)
2018. nov. 15. 15:29
Az orvossal nem tudtam beszélni, az asszisztens meg azt mondta, hogy nem nagy cucc. Csak mindenképpen jelezni kell a kórházban. Az az egy nyugtat, hogy a hüvelyi teszt negatív, tehát magánál a szülésnél nem találkozik a bacival a gyerek...hacsak nagyon el nem téved😀 jövőhéten úgyis kórház, majd meglátjuk mit mondanak ott.
2018. nov. 15. 14:35

Babika! Ne aggódj. Nekem végül negatív lett, de a szülésznő azt mondta, ha esetleg pozitív, akkor szülés alatt folyamatos antibiotikum vénásan 4 órával előtte, plusz a babának azonnal születés után.

Ma ismét mindet kitakarítottam négykézláb, guggolva.

Férjemnek megfőztem mindent előre, hátha holnap bent tartanak.

Mondjuk indításnál az oxitocintól félek, hogy fog rá reagálni a pici.

Annyira hibetetlen, h amire 2 évet vártunk, most itt van 💖 max pár nap választ el tőle... hogy család legyünk! 💖

563. Brigi2 (válaszként erre: 553. - Babika_)
2018. nov. 15. 10:09

Aztii dejóóó! :)

Én jövő héten pénteken megyek az első nst-re, laborra aztán kiderül, h megfordult-e a babóca. Bár szerintem nem, ha így marad, akkor nekem is 4 hét és császár lesz.

Még 1 hetet dolgozok aztán én is összerakom otthon a dolgokat, h minden a helyére kerüljön. :)

562. babika_ (válaszként erre: 560. - Bnusinna)
2018. nov. 15. 08:50

Nekem a hüvelyi lett pozitív múlt pénteken. Kedden voltam ugye az orvosomnál, akkor antibiotikumot írt fel rá (Xorimax 500mg nap 2x1). Azt mondta, hogy a babának baja így nem lehet. Mondanom sem kell, hogy azóta nem a császártól rettegek, hanem attól, hogy a pici elkapja tőlem. Sajnos összeolvastam mindenfélét :( Elvileg szülés után a kicsi kap antibiot, mindenképp jelezni kell majd, hogy pozitív lett a tesztem, így az osztályon is jobban figyelnek rá. Viszont, tényleg felháborító, hogy itthon nem kötelező, annak ellenére sem, hogy minden 5. nő hordozó.... Valahol "örülök", hogy kimutatta a teszt, mert van, aki hordozó, de negatív a teszt, a baba pedig elkapja.


Köszönöm a drukkot lányok, várom már, hogy kint legyen a baba, de kezdek azon parázni, hogy hogy fogom őt ellátni (nem csak a műtét miatt), hanem úgy alapból.... :D Ráadásul amilyen kajla vagyok (értsd: a saját lábamban elesek) szegénynek biztos nem lesz egyszerű velem :D De ennek ellenére már annyira várom, hogy a karomban legyen, hogy megpusziljam, érezzem az illatát... :)

561. pandáné (válaszként erre: 560. - Bnusinna)
2018. nov. 14. 23:19
Itthon tudtommal így nem szűrik, sőt a hüvelyi sem mindenhol kötelező, így passz. Az orvos mit mondott?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook