Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szép borostyán nyakláncot hol lehet venni? fórum

Szép borostyán nyakláncot hol lehet venni? (tudásbázis kérdés)


18. fokhagyma (válaszként erre: 16. - Hattori)
máj. 30. 15:08

Szia!

Vettél már borostyánt? Nekem van, gondolkodom, hogy eladjam-e. Ajándékba kaptam még régebben, igazából nem is használtam. Eredeti, Lengyelországból való. Szépen látszanak a kövekben a tengeri maradványok. Kicsivel világosabb a színe, mint ahogy a fotón látszik.

Az adatlapomon vagy a Képgalériában megnézheted.

máj. 29. 19:14
A rendelésnál attól tartanék, hogy nem igazi hanem műanyag. Láncom van, kaptam, én valami egyedi fülbevalót keresek.
16. Hattori (válaszként erre: 15. - Józsibirka)
máj. 29. 19:04
Meska.hu ről rendelhetnek?
15. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Hattori)
máj. 29. 18:28
Vegyél Szentkúton, Rózsafüzért is! Nagyon szép!
14. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Hattori)
máj. 29. 18:23
Mikor ott jártál, nem jutott eszedbe, van ez így. Nincs itt olyan ismerősöd, aki ott él? Telefonon elmondanád, elképzelésedet, és ő megvenné, s elküldené. Van itt pár ember, akiben én bíznék ilyen téren is.:))
13. Hattori (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
máj. 29. 16:33
Érdekes, én keveset találok és so a gagyi
12. Titkoskert (válaszként erre: 10. - Hattori)
máj. 29. 14:55

A legközelebbi város ékszerészénél keress, mert nagyon drága a borostyán lánc, és én biztos nem tudnám megmondani, műanyag, vagy eredeti. Egy rövidebb minőségi 60 ezernél kezdődik.

Ha nincs neki, lehet előleg ellenében, akár rendel is neked.

11. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Hattori)
máj. 29. 13:10
Hát Budapesten elég sok lehetőség van, csomó ékszeres meg kifejezetten ilyen ásványüzletek is vannak. Ha nem akarsz rendelni, akkor legjobb ha a neten kinézed előre, és célzottan odamész. Én borostyánból max. azt tudom elképzelni hogy jól nézhet ki, hogy valamilyen arany vagy ezüst medálban egy borostyán kő, ilyet szerintem találsz ékszerboltban is. Ha meg olyat szeretnél ami borostyán kövekből álló füzér, az bármelyik ásványos boltban biztos van.
10. Hattori (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
máj. 29. 12:50
Ha lenne több lehetőség, felmennek Bpre és onnan egy ugrás akár Sztenderd.Anyunak akarom, aki ugye nem tini, tehát valami klasszikus stílus.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Hattori)
máj. 29. 12:41
De akkor hol keresel? Vagy hogy jön ide egyáltalán szentendre? Így nehéz segíteni.
8. Hattori (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
máj. 29. 12:35
Messze van.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Anyagi)
máj. 29. 12:31
De okos válasz.:((
6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Hattori)
máj. 29. 12:31
Akkor vedd meg Szentendrén, van facebokon is csoprt, de nem ajánlom.
5. Hattori (válaszként erre: 2. - Libikóka)
máj. 29. 12:06
Egyet láttam Szentendrén.Webshopot nem akarok.
máj. 29. 12:02
Szentpéterváron! :)
máj. 29. 11:57
Google-be próbáltad már beírni?
máj. 29. 11:50
Ékszerbolt?
máj. 29. 11:45
Anyukámnak szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook