Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 májusi babák fórum

2013 májusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
10524. 55875e9863 (válaszként erre: 10523. - Lane01)
2013. nov. 21. 11:24

Hétfőn voltam a dokinál, sajnos nem volt már szívhang. Megcsinálták egyből másnap amit meg kellett csinálni sürgősben, most nagyon magam alatt vagyok. El volt maradva a fejlődésben is, és egyéb gondok is lettek, a doki azzal nyugtatott, jobb hogy így történt.

Én úgy gondolom a gyulladás is közrejátszhatott, de ő szerinte, ha nem az akkor más gond jelentkezett volna. Szóval nem valami felemelő dolgokat mondott nekem. Kicsit beletaposott a lelki világomba is, de szerintem ezt már észre sem veszik az orvosok, amikor nem kellő módon közlik a rossz hírt. Próbálok pozitív maradni, és remélem ilyen senkivel sem fog történni. Szörnyű érzés az egész. Azóta vörösre bőgtem a szemem ezerszer, ma reggelre se múlt el, olyan vörös, hogy kilométerekről látszik. Azon csodálkozok, hogy nem vettem észre, csak éreztem, hogy valami nem stimmel.

Se erős görcs, se vérzés, se semmi, pedig úgy tudtam többnyire így kezdődik. Habár mozogni se éreztem, ez is gyanús lett. Úgy gondoljuk, ez jelzés volt, hogy jobb lesz ha csak pár év múlva próbálkozunk a baba projekttel újra, amikor rendben lesz maximálisan a szervezetem is. Sajnos ez van, de próbálom magam összeszedni, és túl lépni a helyzeten mihamarabb, mert nem lehetek most depressziós, gyorsan észhez kell térnem ebből a mélypontról. Remélem menni fog, mert most még képtelen vagyok, állandóan csak bőgnék, mindenkivel kiabálok és dühös vagyok mindenre. Várom, hogy múljon ez az egész rossz időszak. :(

10523. lane01 (válaszként erre: 10522. - 55875e9863)
2013. nov. 21. 11:13

Az lesz, muszáj tesztelnem, bár nagyon félek tőle. Reménykedem abban, hogy hormonális dolog, mert lelkileg nagyon nem vagyok még kész egy másik babára, az anyagi oldaláról meg ne is beszéljünk... Nekem kb 5 menstruációm volt eddig, mind rendre és pontosan. Nem is tudom, hogy mit tennék, ha kiderülne, hogy terhes vagyok. Lehet el kellene vetetnem, pedig mindig elleneztem a dolgot. :(


De Éda, nálatok mi újság? Hogy van a kis babszem? És a terhességet hogy viseled? :)

10522. 55875e9863 (válaszként erre: 10520. - Lane01)
2013. nov. 21. 11:03

Szerintem egy teszt megmondaná, mi a helyzet, találgatással nem jutsz előrébb. :)

Lehet csak egy kis hormonális zavar, ilyenkor ez belefér, nekem is eleinte 2 hetente jött meg 15-18 napra, aztán vagy 30 napra összevissza augusztusig, szóval lehet nálad is ennyiről van szó, de 1-2 teszt ellövése megmondaná, mi a helyzet.

10521. Durciful (válaszként erre: 10520. - Lane01)
2013. nov. 21. 10:17
Hű!!! Próbálj meg nem idegeskedni. Szerintem minden esélyes. Nekem mikor megjött, 28 napra jött meg kétszer, aztán meg 14-re. Szóval, össze meg vissza. Lehet, erről van szó nálad is.
10520. lane01
2013. nov. 21. 10:14

Csajok, kérném a segítségeteket is. Lórival most minden oké, ő már lassan megszokja, hogy nem kel hajnalban és nem akar játszani, ő már rendben lesz - remélem.


6 napja nem jött meg. Szülés után nekem már 5 héttel meg volt az első menzeszem, szintre napra pontosan 28 napra jött meg. Most a 34. napnál járok, kb 10 napja vannak menstruációs görcseim. Hol előjönnek, hol elmúlnak minden nap. Mindig úgy megyek a mosdóba, hogy na most tuti, hogy megjött, aztán semmi. Csak görcsök és fehér-nyúlós folyás, utóbbi is napok óta. Túl sok akció nem volt nálunk a hónapban, csak 2 a 34 nap alatt. Egyszer a szex sem jött össze, mert anyósoméknál voltunk és nem vittünk gumit, egyszer meg a mensi időpontja előtti napon. Én most nagyon parázok, hogy a kezünkről valami bekerülhetett. Nődokihoz nem tudok menni, mert párom estig dolgozik és senkinek nem merek szólni, mert nem akarom hallgatni a kínos kérdéseket, hogy de ugye védekeztek, vagy hogy ugye nem vagy terhes, stb.


Szerintetek esélyes a dolog?

10519. lane01 (válaszként erre: 10512. - Durciful)
2013. nov. 21. 10:09

Lehet nálunk az a baj, hogy nincsenek gyerekek a környezetében, csak felnőttek. Úgy látom, hogy ő rólunk veszi a példát. Amit mi csinálunk, ő is azt akarja, amit mi eszünk, neki az kell, és lázad minden ellen, amit mi meg akarunk vele tenni, de tőlünk nem látja. Lehet Lóri is szeretné a gyerekeket, csak ezt az egyet nem csípte. :D A kislány is megsimogatta Lórit, jól rátenyerelt a fejére, majd elkezdte lefele húzni a kezét, belenyúlt a szemébe, végig az orránál, szájánál. A vérnyomásom a 200-t közelítette, nagyon kellett tűrtőztetnem magam, hogy ne szóljak, csodálom, hogy nem sírt.


A felnőtteket nézi, meg sunyin rájuk is vigyorog, hogy foglalkozzanak vele, ha elmegyünk vásárolni. Meg ha kenguruban viszem, akkor lerámol a polcról, úgyhogy már nem merek vele úgy menni. :D Meg nálunk már elkezdődött a pakolás, kúszik-mászik, leteszem a szőnyegre, elmegy a tv-asztalig, rátámaszkodik a kezére és pakolja a könyveket, távirányítót, ami a kezébe akad. Érdeklődő, csak szerintem nem tudja a gyerekeket hova tenni, vagy lehet azt nem vette jó néven, hogy ez a nőszemély mit garázdálkodott az ő játékaival (mert úgy jött ide az anyuka, hogy egyetlen játékot se hozott a gyermekének). A mieink viszont rendre végig lettek nyalogatva.

10518. 9e315ae72e (válaszként erre: 10517. - Gitta1980)
2013. nov. 21. 08:01

Szia!

Bocs,hogy belekotyogok,de megragadta a figyelmemet az a melegítés dolog.Mindegy,milyen tejet,tápszert ,akármit kap a baba,csakis egyszer szabad mindent felmelegíteni.Másodjára már nem...elszaporodnak benne a bacik.Én,amit nem eszik meg Maja 1 órán belül,inkább kiöntöm.A fejőt minden fejés előtt sterilizálom,az a biztos,valamint minden üveget,cumit...stb. is.A fagyóba én úgy pakolok,hogy van,amikor már tudom,hogy amit épp most fejek,fagyóba megy,egyből oda rakom.Sima hűtőben 24 óránál tovább nem tárolom,ha addig nem fogyna el,megy a fagyóba az is. Megesett,hogy nem volt épp hely a fagyasztóban,nagyon túltermeltem,akkor inkább kiöntöttem párszor azt az 1 decit,ami már 24 órát dekkolt a hűtőben,de nem használtuk el.Lehet,hogy én vagyok túl óvatos-mondjuk én ezeket olvastam,hogy így kell-de az tény,hogy Majának eddig semmi baja nem volt ilyen miatt.Olvastam valahol,anyuka írta,hogy a gyereknek 2szer melegítette a tejet,hasmenés lett a vége...és akkor az még az enyhébb dolog.Meg ha van bőven tej,akkor pláne nem érdemes ilyennel spórolni.Mondjuk szerintem egyébként sem. :)

10517. Gitta1980 (válaszként erre: 10510. - Edina986)
2013. nov. 21. 00:18

remelem az elozo hozzaszolasomat nem vetted okoskodasnak mert nem annak szantam.


Te hogy fagyasztod le a tejcsit? en csak mostanaban jutok oda h.esetleg legyen fagyasztanivalo is némi tartaleknak. de elotte még leengedjuk a fagyasztot mert bejegesedett sajna.

Fejot milyem gyakran sterilizalod meg amiben lefagyasztod? nekem a vedono napi 1x-t mondott.

Ha fagyasztod akkor ha kihult a hutoben egybol teszed a fagyasztoba v.csak kesobb 24 oran belul?

ha nem akarod fagyasztani akkor a hutobe meddig tarolod max?

vedonom 24 orat mondott de a felicitasos konyvben 5-6 nap van a huto leghidegebb pontjan tarolva ha jo a huto.

felmelegiteni hanyszor szoktad? nekem azt mondtak a hutottet 2x a fagyasztottat 1x melegitsem max.

10516. Gitta1980 (válaszként erre: 10510. - Edina986)
2013. nov. 20. 23:03

Szia! Azt olvastam a suttogos konyvben es en is elgondolkodtam rajta, h. nem erdemes honapokig fagyasztani a tejcsit hanem havonta erdemes lecserelni a melyhutott tejcsiket ujabbakra a fagyasztottakat meg elhasznalni mert a tejcsi osszetetele taplalossaga a kicsi igenyei szerint valtozik es a par honappal korabbi tejcsi nem annyira tartalmas mint a mostani.

csak azt akartam ezzel mondani h. a regebben fagyasztott tejcsivel annyira lehet nem lakik jol,de igy higitani vmit ill hozzataplalashoz ill inni mas kaja mellett ugyanugy jo csak magaban mar lehet nem annyira laktato.

remelem nem baj h.irtam ezt csak eszembe jutott.

es ugye mindenhol azt mondjak 6 hoig jo a tejcsi de ezt a tartalmassag laktatossag dolgot eddig mashol nem olvastam/hallottam pedig erdekes.

10515. Durciful (válaszként erre: 10514. - Edina986)
2013. nov. 20. 20:41
Ezt én is ki fogom próbálni. Köszi az ötletet.
10514. Edina986 (válaszként erre: 10513. - Durciful)
2013. nov. 20. 20:17
megfőztem a tojást, ugye a fehérjét leszedtem és hozzá raktam kenyeret meg teá és ugy össze turmixoltam:-) szerette
10513. Durciful (válaszként erre: 10510. - Edina986)
2013. nov. 20. 19:58
Hogy adtad neki a tojás sárgáját meg a kenyeret? Megfőzted a tojást és hozzá mixeltél kenyeret?
10512. Durciful (válaszként erre: 10509. - Lane01)
2013. nov. 20. 19:52
Alexander teljesen az ellentéte akkor a Lórinak. Őt nagyon érdeklik a cicák, a kutyusok, a gyerekek, még a közértben is végig méri a sorban álló embereket. A sógornőm két gyerekével, akik 10 hónapos és 2 éves korúak ő már együtt játszik, csupa öröm nézni, a nagyobbik gyerek megpuszilgatja Alexandert és ő meg a nyaka köré fonja a karját és úgy ad puszit viszont a Barnuskának. Alexander kb. egy 2 hete kezdett el puszikat adni, annak akit ő szeret, én, a nagyi és apa voltak eddig soron, de most Barnuska is csatlakozott. Nagyra nyitott szájjal ad puszit, úgy, hogy közben folyik a nyála. Van olyan, hogy fekszem a szőnyegen mellette, oda kúszik hozzám és két-három ilyen puszit kapok, az arcom meg csupa nyál :) IMÁDOM ÉRTE!!!!!!!!! Van egy Durci cicánk, na ő Alexandernek a nagy kedvence, ha valaki azt mondja neki, "Hol a Durci?" már forgatja is a fejét és keresi, hol a cica. HA Durci megjelenik, Alexander kúszva már indul is a Durcihoz. Durci kislány cica, így remélem mindig is tudni fogja, hogy Alexander egy baba. Persze mindig csak felügyelettel vannak egy légtérben. Két alkalommal Alexander már meg is simogatta a Durci fejét, az apja tartotta Alexandert a kezében, Durci meg ott ült és hagyta, hogy Alexander a kis kezével megfogja a kobakja tetejét. Nagyokat sikongatott a nagyfiú, annyira tetszett neki.
10511. Gotta
2013. nov. 20. 18:34

Hú, ahogy olvasom, mi nagyon le vagyunk maradva hozzátáplálás terén :D Mi egyenlőre csak a gyümölcsöket gyűrjük :) Na jó, próbálkoztunk már brokkolival, répával, krumplival, sütőtökkel- ezek keverékével, hát csórikám majd meg akart ezektől fulladni. :D

A szex nálunk is kényes kérdés,jó ha heti 1* sort tudunk rá keríteni. :/

10510. Edina986 (válaszként erre: 10492. - Picurka01)
2013. nov. 20. 18:20
ne érezz, rudit, krémturót szoktam neki adni, rudit majd minden nap, van olyan hogy kap sima túrót. nálunk ez a rudi evés ugy néz ki hogy ha meglátja a csomagot kiabál, szóval a boltba dugni kell előle... gyorsan leeszem a csokit és már adom is neki. sajtot is én irtam szerintem...azt mondta a doki nénink mézet meg tojás fehérjét ne adjak neki. tojás sárgáját már eszi :-) husnál meg ugy mondta hogy csirke, kacsa, marha sertés, gomba máj...igy volt a sorrend. csirkét sertést már kapott.már vajat is lehet adni bár azt még nem kaptt. vmelyik nap a reggeli a szopcsi után két tojás sárgája, kenyér, hozzá tea és egy kis keksz mert véletlen hig lett. sőt adtam már neki tejbe grizt és rizset is anyatejjel. ami van fagyasztva anyatej már adogatom neki oda mert már ugye 6 hónap letelt.
10509. lane01 (válaszként erre: 10500. - Cartedoor)
2013. nov. 20. 17:45

Nálunk volt egy 11 hós kislány hétvégén. Lóri végigmérte, nyugtázta, hogy ott van, időnként sasolta, de különösebben nem érdekelte. Azt látom, hogy hozzám ragaszkodik meg az apjához, és apa után sír is, ha elindul munkába, vagy ha engem nem lát, más után nem. Senki más nem számít neki, gyerekek sem. Nem tudom párod mikorra gondolta a bölcsit, de köthettek kompromisszumot is akár. El is tudod vinni bölcsibe és maradsz te is vele, csak úgy látogatóba. Aztán majd te is látod, hogy igényli e mások társaságát, vagy sem. De szerintem minden gyerekben benne van a kíváncsiság, és ha eljön az ideje, akkor úgyis spanol majd más gyerekekkel és anya le lesz .... :)


Lóri megy majd bölcsibe két éves kora körül, mert dolgozni akarok, de ezt mindketten így gondoljuk, egyetértünk ebben.

10508. lane01 (válaszként erre: 10497. - 9e315ae72e)
2013. nov. 20. 17:37
Rágok rajta párat, míg érzem, hogy puha nem lesz. Tehát a számat használom botmixerként, meg azért nyál is kerül hozzá, így pépes lesz. Nem gusztusos, de max nem fogok vele dicsekedni a gyereknek, ha felnő. :D
10507. 9e315ae72e (válaszként erre: 10506. - Kittyna1990)
2013. nov. 20. 16:55

Dede,kifejem :) Reggel fejek,korán,mert akkora már totál teli van.Aztán dél és 2 között valamikor,ahogy sikerül.Végül este.Ha nem fejném,tuti bedurranna,plusz apadna is szerintem.Azt nem szeretném.Fejések között is becsúszik 1-1 szopi. Igen,banánnal adtam neki az avokádót,tejcsivel turmixoltam,ette nagyon :)

Hu,jó nagyok vagytok :)))) Na igen ez a súlykérdés...járunk erre a táncra,írtó klassz,és nem mondom,megizzadunk ezerrel.Féltem,hogy apadásnak indul a tejcsi,de nem! Aznap,mikor megyünk,a tánc után kellemesen vagyok fáradt és mintha feltöltődnék...pörgök aznap :) Ráadásul,mivel van táncos múltam-jó értelemben :DDD-nagyon jólesik a lelkemnek is.Baba-mama torna sincs felétek? Ez nálunk sem volt,egyáltalán,most indult :)

10506. Kittyna1990 (válaszként erre: 10493. - 9e315ae72e)
2013. nov. 20. 15:48

Szia! Én épp a múlthéten Adtam Alennak banánnal kevertem a héten meg sütőtökkel igazából bármihez keverheted :) Nagyon klassz ez a baba mama tánc én is szívesen mennék:)Engem is nagyon zavara súlyom meg ez a sok fejés is lefáraszt nagyon ezért én is alig várom hogy aludhassak.

Ma voltunk védőnéninél 6 hós státuszon 8870g 70cm már jó nagyot nőt :) Jövőhéten mi is elkezdjük szerintem a husikát..hát kíváncsi vagyok mit szol majd Alen.Étkezést még nem váltottunk ki.

Vaky te ebédnél nem is fejed ki a tejet?Vagy hogy csinálod?

10505. Durciful (válaszként erre: 10501. - Cartedoor)
2013. nov. 20. 14:04
Ez már a szeparációs szorongás. Mond el a párodnak mi is ez, mert ő még biztos nem hallott róla. Ez a fejlődés természetes útja, a baba számára a születés után hónapról hónapra tágul ki a világ és ők most jutnak el oda, hogy vannak mások is, akik nem tartoznak a közvetlen családhoz. Eddig még a másik szobáról sem nagyon tudtak, nem hogy a széles rokonságról. Ez a fejlődés, amit a mozgás fejlődése visz előrébb, minél többet tud mozogni, kúszni, mászni, ülni, állni, stb. annál többet képes meglátni majd megérteni a világból. Biztos a párod nem tudja ezeket, nem is gondolt bele mélyebben, lehet, jót akar, hogy jó társasági emberke legyen a babátokból, csak hát férfiból van és lehet, nincs is és nem is volt másik baba a környezetében.
10504. Durciful (válaszként erre: 10500. - Cartedoor)
2013. nov. 20. 13:58

Én úgy tervezem, hogy játszóházba fogunk sokat eljárni, az uncsitesóékhoz (oda most is megyünk minden héten és öröm látni, ahogy a 3 gyerek együtt játszik) meg babaúszásra, hogy gyerektársaságban legyen. A határt ott húztam meg, hogy jól másszon és akkor indulhatnak az ilyen programok, stabilan és hosszan magától üljön, akkor mehetünk autóval messzebb. Már most tervezzük a nagyival, hova mindenhova fogunk elmenni kirándulni vele.


Majd akkor iratom bölcsibe, ha a nagyfiú vágyik rá. A sógornőm 2 éves Barnuskája pár hónapja bejelentette, hogy ő szeretne bölcsizni, mert egy barátnő gyereke bölcsizett és hallotta az élményeket. Most heti kétszer jár 4 óra magán bölcsibe, ami egy zsák pénzbe kerül, többe, mint a családi pótlék, mivel államira nem jogosult a 10 hónapos Alízka miatt. A bölcsi viszont nagyon jó hatással van rá, ő most kezd beszélni és a társaság hozta meg a kedvet hozzá. Szerintem 1 éves kor alatt káros a bölcsi. Akkor még olyan picik, hogy nagy szükség van anya közelségére. Mér csak most fog kezdődni a babáinknál a szeparációs szorongás, most fogják megérteni, vannak a családhoz nem tartozó emberek is, ami őket félelemmel töltheti el. Ilyenkor bölcsibe rakni egy gyereket szerintem nem jó dolog, bár tudom, hogy vannak országok, ahol 10 hónap a gyes és utána vissza kell menni dolgozni és a baba megy a bölcsibe. Talán ez is hozzájárul, hogy ilyen elfajzott ez a világ.

10503. Cartedoor
2013. nov. 20. 13:49

Sziasztok!


Érdekel valakit a X. kerületben most pénteken egy kis babás program?

Első alkalommal mennénk mi is Hannával, ilyen mondókás babás játékos foglalkozás. Nem hosszú, ez még nekünk is belefér, fél órás.


Helyszín: Újhegyi Közösségi Ház - 1108 Budapest, Újhegyi sétány 16.


A foglalkozás típusa: Kerekítő Mondókás Móka

Korosztály: 0-3 éves korig


Időpont: péntekenként 10.30-tól, a foglalkozás 30 perces, utána a gyerekeknek játszószőnyeg, anyukáknak beszélgetés.

10502. Durciful (válaszként erre: 10498. - 9e315ae72e)
2013. nov. 20. 13:45
Ez nagyon aranyos. Jó lehet elmenni táncórára a babszival. Mifelénk véletlenül sincs semmi hasonló :(
10501. Cartedoor
2013. nov. 20. 13:35

ja, az idézte elő a problémát, hogy hétvégén babalátogató volt és megnézték a Hannát vagy 8-an a rokonságból. Vadidegen arcok, mind fölé tornyosultak és hadonásztak, csettintgettek az orra előtt. Hanna pedig ordított. Ha más kézbe vette ordított. Akkor nyugodott csak meg ha nálam volt, vagy ha elvonultunk a tömegből.

Párom ebből vonta le a messzemenő következtetést!

10500. Cartedoor
2013. nov. 20. 13:29

hát most párom kiverte nálam a biztosítékot!

Azt mondja hogy mivel folyamatosan csak ketten vagyunk itthon a babával, idővel ez hátrányos lesz neki és be kéne íratni majd bölcsibe hogy társaságban legyen! Hát erre varrjatok gombot! Mostanában kezdtünk el babaúszásra járni és találtam a közelben egy művházat ahol babaprogram van, hogy időnként gyerektársaságban legyen. Ezen kívül 2 hetente járunk haza anyuékhoz, szóval ott is lát rajtam kívül embert! Úgy felháborított hogy rávágtam az ajtót. Szerintem sokkal fontosabb az anyai jelenlét a baba első 3 évében, mint az hogy "nehogy antiszociális legyen". Csak azért tegyem bölcsibe hogy szokja a gyerektársaságot? Mire való a játszótér??? Mert az egyik haverja így csinálta..hát tudom is sajnálni. Bölcsibe akkor íratja az ember, ha nincs más lehetőség,nem??

10499. MeliLewi (válaszként erre: 10498. - 9e315ae72e)
2013. nov. 20. 12:52
Jaj, de cukin alszik! Jó lenne, ha nálunk is lenne ilyen program, de konkrétan nincs semmi baba-mama program!
10498. 9e315ae72e
2013. nov. 20. 11:41
Tettem fel 2 képet,amikor táncórán vagyunk :DDD
10497. 9e315ae72e (válaszként erre: 10496. - Lane01)
2013. nov. 20. 11:34
Bocs,hogy így megkérdezem,de....mit jelent,hogy megrágod??
10496. lane01
2013. nov. 20. 11:27

Sziasztok! Köszönöm a bíztatást és jó sok mindent írtatok! :)


Etetésről annyit, hogy mi szinte mindent adunk Lórinak, kivéve husik, csak csirkemell, más fajtát nem, meg zsíros dolgokat, nagy darab falatokat, nehezen rágható ételeket, stb, de ezen kívül mindent. Hiába a tejallergia, szinte minden nap adok neki valami tejterméket, mert azt mondta egy ismerősöm, hogy minden nap adott a lányának valamit, aki szintén allergiás volt és egyéves korára sikerült is legyőznie. Így mi is rudizunk, tejszelet, puding, joghurt, tejföl, kefir, dörmi maci, stb.


Főzelék és éhség: nekem sem bírta Lóri ha gyümit kapott, így utána automatikusan kapott egy banánt, vagy ajánlani tudom a Hipp Bio rizskorongot, Ross.mannba találtam, 399 egy csomaggal, két féle van belőle: tökös-répás és almás-áfonyás, mindkettőt vettem már neki. Én megrágom és benyom belőle 3-4 darabot ilyen fajta kajcsik után és így bírja, vagy most vettem neki babakekszet tojás és gluténmenteset, azt is rágom és úgy adom, vagy kap egy szelet sütőtököt, vagy a dörmi fejét, ami kéznél van. :D Mindig pótolok valamivel már rögtön kajcsi után, de sokszor előfordul, hogy nem sima főzeléket kap, hanem egy almát is főzök bele és 8-10 darab cukormentes kekszet, úgy már okés. :)


Képzeljétek!!! Este ettünk 9-kor, fél 10 környékén elfáradt, bementünk vele a szobánkba, addig mi lefeküdtünk az ágyunkba, ő meg a sajátjába, játszott egy órát, fél 11-kor kidőlt, kelt 1-kor, fél 6-kor, ettünk tápszert, majd 6 után ivott és fél 9(!!!)ig aludtunk együtt. Talán megtört végre a rossz sorozat, de elszólni nem akarom magam. :D Nem mondom, hogy hú de kipihent vagyok, de már emberi formám van végre. :)


Látom, nagyon sokan hasonló cipőben jártok párkapcsolat terén, mint mi. Megfogadtam a tanácsotokat, és tartottunk úgymond egy közös programot, és beszélgettünk, míg Lóri játszott az ágyában. Már ez is nagyon sokat jelentett. Nem ugrottunk egymásnak, de már ez is egy fokkal közelebb hozott minket és nem éreztük annyira idegennek a másikat. Szerintem ebből rendszert is csinálunk és ha Lóri végre jól aludna, akkor talán egyszer összejön valami komolyabb is. :)

10495. Durciful
2013. nov. 20. 11:19
Én is fáradt vagyok, a párom meg látástól-mikulásig dolgozik, sokszor külföldön van, szóval nálunk is sok a dolog. A párom nagyon sokat segít, abban, amiben éppen kell, nagyon jó apuka. Most pár napja "az ördög jobb és bal keze" című filmzenét énekli Alexandernek, meg fütyüli, erre megy az elalvás. Hát ennyit már nem röhögtem régóta, olyan aranyosak. A páromnak bariton hangja van, képzelhetitek !!!!! Alexander még nem kapott tejterméket. Ezt én nagyon betartottam. Csütörtökön megyünk a 6 hós státuszra, ott majd beszélek erről a dr nénivel. 9-én volt 6 hós a drágám.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook