Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 májusi babák fórum

2012 májusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 3. 12:12

Sziasztok!

Végre egy szupi este :) csak egyszer kelt cumiért.

Apa dolgozik, most épîtették be a tetőablakot , ezermester imádom :) mi voltunk Józsikával Auchanba kettesbe most meg alszik. A nappali altatások nagyon nehezen mennek de ga már elaludt akkor 1,5-2 órát durmol :)

Melinda láttam Domi,hogy teper a járássegítővel.Nagyon ügyi Józsika ugyan így teper vele :) pont tegnap mutatta meg apának aki elvolt hűlve. Mondjuk mi még kintre nem vittük de ez tök jó ötlet :) ott nagyobb a hely :D

765. Fishyke (válaszként erre: 764. - Laidu)
2012. szept. 14. 16:32
Szia! Gyere a klubba, látom, jelentkeztél, beengedlek:)
764. Laidu
2012. szept. 14. 09:31

Sziasztok!


Én még elég friss tag vagyok itt, de ide szerettem volna mindenképp írni, mivel kisfiam május 8-án született. :) Ő a második gyerkőcöm, van egy kislányom is, aki már nem is olyan kicsi, 7 éves.

Szóval május 8. Peti szülinapja. Nagyon könnyű szülésem volt, pik pak megszületett a babu, semmi problémám nem volt a terhességem alatt sem.

13 kilót híztam, 58-ról indultam, és újra annyi is vagyok, nem akar feljebb mozdulni a mérleg sajna, pedig jó lenne híznom egy kicsit. csak sajnos nem tudok...

2012. jún. 11. 20:40
én 73ig híztam fel, most 65vagyok, majd lemegy a többi is, én 52ről indúltam és am 175 magas vagyok így nem sírnék, ha ez megmaradna, lenne okom új ruhákat venni és végre nem úgy nézek ki mint egy anorexiás :D
762. Virágka77 (válaszként erre: 758. - Babettii)
2012. jún. 11. 20:21

Rólam 13 kg ment le a szüléssel, de van még sajna 10 kg felesleg :( ezt még terhesség előtt szedtem fel, illetve egy részét :) és én is állandóan éhes vagyok és csokit ennék meg édességet :) Szerencsére magas vagyok, 172 cm, így a 75 kg annyira nem vészes külsőre, csak felöltözni nem tudok :) De úgysem megyek sehova :(

Amúgy én is tartok tőle,hogyha elviszem valahova, sírni kezd, így is szokott, amikor sétálunk, szerencsére nem sokat, de olyan rossz!

761. Babettii (válaszként erre: 759. - Ancika001)
2012. jún. 11. 15:04
Hallod én pisilni nem tudok néha elmenni,de ide akkor is feljövök. Lehet ezért nem depizek,tedd te is ezt :D
760. laurka85 (válaszként erre: 759. - Ancika001)
2012. jún. 11. 14:33
Vigyázz magadra, ne legyél depis! Gyere inkább dumcsizni!
2012. jún. 11. 14:07
vagyunk mi is, majd jelentkezek a kubba is, csak mostanában kicsit depisen semmihez semmi hangulatban, ha jobban leszek visszaolvasok és jelentkezek, puszi, vigyázzatok a babucikra
2012. jún. 11. 10:50

Sziasztok.

Na jelentkeztem a klubba :)

Ruha: hát nem értem,mert 10 kg már lement és még így is kicsik rám a ruhák.Van egy-két rucim ami nyári és jó rám,de azért jó lenne bővíteni csak nem igazán van időm vásárolgatni.

Én is sokat vagyok egyedül,mert a párom sokáig dolgozik,de talán ma előbb hazaér :)

Tegnap elmentünk sétálni hármasban :)

Végig aludta szerencsére.Ti nem féltek attól.hogy magatokkal viszitek valahova és elkezd sírni?

Tegnap óta nyűgös és nem hallgat el csak ha adok még neki enni :) Ma szopizott 130-at 8-kor 9-kor már sírt nem kicsit és cicit keresett.Gondoltam odaadom neki mert már nem nagyon tud belőle enni,ha meg nem éhes úgy is csak cicizik.Erre bevágott még 40-et.

2012. jún. 11. 08:40
De folytassuk a kubban ;-)
2012. jún. 11. 08:39
Rajtam maradt kb. plusz 4 kiló. Pont egy ruhaméret. Eddig volt egy farmerem meg egy farmerszoknyám meg pár felsőm. Most vettem még egy rövidnacit meg egy szoknyát... Nem lesz valami változatos az öltözködésem a nyáron :-/ nem úgy néz ki, hogy ez le akar menni rólam. Egyébkénk is inkább hízós tipus vagyok, és titkon örülök hogy ennyivel megúsztam. Nagyon remélem hogy a szoptatás alatt sem hízok többet, mert állandóan éhes vagyok :-(
755. Fishyke (válaszként erre: 753. - Lagoon)
2012. jún. 10. 23:01
Én ugyanígy vagyok. Szülés után egy héttel már kevesebb voltam, mint terhesség előtt, eddig 12 kiló ment le. Így szerencsére jók a régi ruháim.
754. Fishyke
2012. jún. 10. 22:59
Gyertek, jelentkezzetek a zárt klubba!:-)
753. lagoon (válaszként erre: 752. - Virágka77)
2012. jún. 10. 20:37
Nekem mázlim volt. Szülés után rögtön a régi ruháimat hordtam. Minden rám jön. Igaz már kevesebb a súlyom, mint amikor terhes lettem.
752. Virágka77 (válaszként erre: 739. - Fishyke)
2012. jún. 10. 20:35
Én sokszor azt sem tudom milyen nap van :( Csak az órákat tudom, a szoptatás miatt :) Tényleg ti hogy vagytok a ruhákkal? Nekem a terhes ruháim nagyok ( amúgy is csak télre vettem olyanokat meg párat tavaszra ) a régiek meg nem jönnek rám. Se egy rövidnadrág, semmi :(
751. Virágka77 (válaszként erre: 729. - Laurka85)
2012. jún. 10. 20:31
De jó neked! Én az elmúlt egy hónapban alig hagytam el a lakást, már én is érzem, hogy jó lenne legalább egy órácskára kimozdulni. Jó itthon, itt a nagy kert, sokat vagyok kint a babával, de rengeteget vagyok egyedül, párom sokat dolgozik, szóval nem könnyű. Hétvégén utazunk anyukámékhoz, elvileg akkor lesz egy kis időm, amikor anyu vagy párom vigyáz Misikére, én pedig elmegyek kozmetikushoz! Hú,de várom :)
2012. jún. 10. 20:25

Nekünk van olyan 56-os ami jó,de 62 is hordunk már.

Szerintem teljesen ruha függő.

Tegnap megjártuk a fogammal az ügyeletet mert féltem,hogy este bedurran.Szerencsére semmi komoly,mondta a nő,hogy nem durran be csak,ha nem csináltatom meg akkor egyre rosszabb lesz (fognyak gyulladás).Keddre megpróbálok időpontot kérni a fogorvosomtól mert csak akkor tudom kire hagyni a picit.

Panadol viszont tényleg hatot.

Ma nagyon nyűgi,de nem lehet a hasa mert a szélcsővel sem jött semmi és a lábait se húzza.Inkább szerintem a front meg a meleg.

749. Babettii (válaszként erre: 739. - Fishyke)
2012. jún. 10. 20:22
Pont így voltam a vásárlással csak nekem anya vigyázott a kicsire mert a párom dolgozott.olyan jó lett volna nyugisan ruhákat válogatni,de így is 1 órát odavoltam és még mennem kellett gyógyszertárba is.Lottózóba inkább nem is mentem.
748. Fishyke (válaszként erre: 747. - Lagoon)
2012. jún. 10. 16:29
:D
747. lagoon
2012. jún. 10. 16:18
Mi meg már a 62-eseket hordjuk, mert sok 56-os kicsi. Pedig csütörtökön voltunk 3 hetesek :)
746. laurka85 (válaszként erre: 744. - Fishyke)
2012. jún. 10. 15:17
Én 50-eset nem is vettem, 56-osból is csak párat, így is mondták hogy minek, meg gyorsan kinövi... most ott tartunk hogy egy hónaposan jó neki az 56-os, közben meg anyukám turikban vadászott egy csomót, mert az a három nem volt elég. Egyébként sem lett volna elég ruhánk, mert a kelengye listán az volt hogy kb. 6-7 body elég... ja, 2 napra. Nappal meg este másik kell, közben meg kakis lesz, meg büfis, meg megint kakis... :)
745. Fishyke
2012. jún. 10. 15:17
Csináltam egy zárt klubbot, ugyanez a neve, 2012 májusi babák! Akinek van kedve, jöjjön, csatlakozzon!:)
744. Fishyke (válaszként erre: 742. - Laurka85)
2012. jún. 10. 15:11

Okés, csinálok egyet:)


Nagyon megérzik a frontokat, az biztos! A múltkor, amikor olyan szél volt, Domi egész nap sírt. Láss csodát, most etetés után rögtön sikerült letenni aludni, kíváncsi leszek, meddig lesz csönd:)


Találtam egy ilyet a lábméretre:

[link]


Nektek is nagy még az 56-os?:)) Nekem mindenki mondta, hogy ne vegyek sok 50-est, mert hamar kinövi, erre az 56-os nagy rá, az 50-es meg még 3 hetesen is jó:)

2012. jún. 10. 14:53
Ja! az akartam írni hogy: csináljunk :))
2012. jún. 10. 14:53

Csinéljunk klubbot :)


Nálunk ma van rossz nap, reggel óta sír. Semmi sem vígasztalja meg... valószínű hozzánk már ért ide jobban a front, nekem is már reggel óta fáj a fejem. Azon gondolkozom, hogy a babáknak is fájhat a fejük ilyenkor? Lehet hogy azáért sír így :(

Most apa próbálja vígasztalni, neki sem megy, pedig nála mindig megnyugszik - rázza és énekel :)


Nem tudjátok honnan lehet megállapítani hányas lába van egy babának? Kinőtte a zoknijait, de ne tudom hanyasok voltak - asszem újszülöttre valók, de amikor vettem ilyen apróságra nem figyeltem hogy méretek, kicsi volt, megvettem :) Akkor lett a keze és a lába hogy csak na, és közben lassan belenő az 56-os ruhákba :))

741. lagoon
2012. jún. 10. 13:18
Nekünk ma nagyon jó napunk van. Eszik, alszik. Éjszaka is jól telt. Lehet ez a hűvösebb idő is közrejátszik. Nálunk most elviselhető az időjárás.
740. Fishyke
2012. jún. 10. 12:58
Csajok, nincs kedvetek csinálni egy zárt 2012 májusi babák klubbot? Akkor nem olvashatná bárki, amiket írunk:-)
739. Fishyke (válaszként erre: 729. - Laurka85)
2012. jún. 10. 12:57

Gratula az egy hónaphoz!:-) Mi tegnap voltunk 3 hetesek. Ugye, milyen jól megéreztem, hogy Domi májusi lesz?:-) Ikrek helyett kaptunk egy kis bikát:-)


Iszonyat hamar elmegy a nap, csak azt veszem észre, hogy megint este van. Néha azt se érzékelem, milyen idő van kinn. A mosogatás vagy egy kis takarítás már felüdülés néha a babás teendők után egy kis változatosság:-D

Én tegnap mentem el vásárolni, amíg apa vigyázott rá. Rohantam, egy órát voltam el, úgy volt nálunk is, hogy üvegből megeteti. De mire hazaértem, még mindig aludt:-D Valami ruhát akartam venni magamnak, de nem türelmem végignézni, inkább mentem gyógyszertárba meg boltba megvenni a babacuccokat:-)

738. Fishyke (válaszként erre: 737. - Laurka85)
2012. jún. 10. 12:42

Homlokán mértem ennyit. Aztán utána vetkőztettem le, mert én is arra gondoltam, hogy melege lehet. Benn nálunk 27 fog körül van, szóval jó meleg van.

Okés, szoktam neki adni amúgy is az édeskömény teát, meg figyeljük a kutacsát, mert ha az behorpad, akkor szomjas.

737. laurka85 (válaszként erre: 736. - Fishyke)
2012. jún. 10. 11:59

Hol mérted ezt a hőt neki, ha a popójában, akkor levontad a fél fokot? Asszem ennyit kell levonni, de nézd meg valahol pontosan? Milyen meleg van nálatok, mert itt 30on felül van, biztos hogy a baba is melegebb, nekik azért még nem tökéletes a hőszabályozásuk.

Mindenesetre adj neki sokat inni, tejcsit vagy akár vizet, mert nagyon könnyen és gyorsan kiszáradnak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook