Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2008 Májusi Babák fórum

2008 Májusi Babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
267. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 266. - Bubbaboo)
2010. febr. 4. 09:57
Az a baj,hogy engem inkább szabadtéri játékok érdekelnének olcsón.Ruháink van mert több helyről is kaptunk kölcsön.Ha kinövik a lányok visszaadjuk.
2010. febr. 3. 20:49

Sziasztok Anyukák, látom, egy ideje nem írkáltok, én meg ismeretlenül idejövök, ne haragudjatok érte kérlek, nem akarok sok vizet zavarni...az a helyzet, hogy már teljesen elleptek minket a kinőtt kisruhák, vészhelyzet állt elő!!!


Szóval bocs az OFF-ért, de ha esetleg amúgy is érdekel benneteket 86/90/92-es méretű szép kislányholmi, keressetek meg egy priviben, aztán mondom az elérhetőségem...


márkás és jó minőségű, állapotú dolgokról van szó, elsőkézből, nem leharcolt rongyokról!!! (Benetton, Cherokee, Hollandiában vett egyedi darabok stb. . . tavaszi kabátok, mellény, sapkák, kardik. . . ) Csupa kislányos gyönyörűség nagyon olcsón! Írjatok. . . segítsünk egymáson. . .

És mégegyszer bocsánat a zavarásért!

2009. dec. 19. 16:02
Ma a párom elaltatta őket (most 4 körül) ajaj mi lesz estére?Buli az tuti,mert nem fognak aludni.
2009. dec. 18. 11:12
Én is úgy gondolom ezt az illúziót aíg lehet meg kell nekik hagyni.Úgy is olyan hamar eljön a kemény valóság.
2009. dec. 18. 10:43

Szerintem ez olyan szép dolog,csak vannak akik nem értékelik és a kicsiket nem hagyják "gondolkodni"

:)

2009. dec. 18. 10:34

Fancsit se lehet már "becsapni":-)Mondta is a páromnak, hogy tavaly előtt tudja ám,hogy ő volt a mikulásnak beöltözve,felismerte az orráról.:-)

Mi 23-án éjjel díszítjük a fát,így 24-én reggel már ébredéskor örülhetnek neki.Azt mondjuk éjjel hozza a Jézuska.

2009. dec. 18. 10:25
A fa szentestére lesz kész,legalább is eddig mindig így volt.Gyöngyikénél a Jézuska hozta ezt el is hitte amíg ovis nem lett.Ott felvilágosították a gyerekek,hogy ilyen nincs.Szeretném ha a kicsik is legalább addig azt hinnék,bár velük nehezebb,mert minimum 2 emberesek.
2009. dec. 18. 10:06

Na ezzel én is így vagyok.Ha odafigyelek bizti elrontom,így nekem is akkor sikerül ha összedobom.Bár karácsony előtt mindig ez van,mert általában 23-án készítek elő mindent,és sütök.Ráadásul dupla adagokat kell csinálnom.

Ti mikor díszítitek a fát?

2009. dec. 18. 10:03
Nálatok is fini lesz.Nagyon szeretek sütni-főzni,de ha odafigyelek tuti elrontom,így mindig csak inkább "összecsapom".Szerencse a párom és a nagy lánykám mindent megesznek.A kicsik meg ott ülnek és hátha kedvet kapnak.
2009. dec. 18. 09:57

Értema viccet.:-))

Étel:

halászlé, réntott halfilé kruplipürével,tartármártás,töltött káposzta

Süti: tiramisu,keksztekercs,sportszelet,szezámmagos rudacskák

Hát én örülök majd ha a gyerekek egymást lefoglalják,én meg csinálhatom a dolgomat.

2009. dec. 18. 09:49

Az szerintem nem gonoszság,hanem egy jó kártyaparti.

Na ez csak viccnek szántam.

A menünk:

Ételek:-Töltött káposzta,töltött pulyka,krumpli pürével.

Sütik:-citrom szelet,töpörtős pogács(a Páromnak),Diós búrkifli,Mézes zserbó,Orosz krém torta.

A jövő héten már Gyöngyikének se lesz suli és remélem tud segíteni,és akkor egész karácsonykor nem kell semmit csináljak.(jó is lenne)

Nálatok?

2009. dec. 18. 09:37

Nálatok mi lesz a menü?

Én is szeretem ha együtt a család.Szenteste anyukám lesz még itt,másnap pedig ideutazik a párom anyukája,és a huga nagyfia.Heten leszünk mint a gonoszok:-)

2009. dec. 18. 09:30

Az a jó ha tele a lakás.Régebben amikor Apukám is és a Hugaim is itt töltötték a kaácsonyt az igazi volt.

Most is imádom már mert a kicsik kitöltik ezt.

Már előre elterveztük a menüt,sütit.Tettem fel a sütis naplómba italt is amit gyerekek is ihatnak.Nálunk eddig csak Gyöngyike volt oda remélem a kicsiknek is ízleni fog,mivel már az idén ők is kapnak.

2009. dec. 18. 09:26

Örülök, hogy megoldódott a lovas probléma,biztosan örülni fognak neki.

Én is nagyon várom már a karácsonyt.Igaz ilyenkor aztán estig nincs megállás,de nem bánom,mert olyan jó látni amikor a család boldog és elégedett.Szeretem az előkészületeket.Most idén a párom kisfia is itt lesz velünk karácsonykor,három gyerek fog tombolni.:-))

2009. dec. 18. 09:21

Az éjszakai felsírás nálunk is volt és köztünk akartak aludni,de most már mindenki a saját ágyába alszik.

A bilizés csak a "lovakkal" megy,de szerencse azon a félórán át nyugalom van.Se előtte se utána nem.

Egyszerűen nem tudom őket lefoglalni.Amíg kimegyek megkavarni az ebédet tuti valamelyik íróasztalon kötnek ki.Ma is Bia a számítógép asztalról esett le,mert Orsival nem fértek el.

3 napja úgy vagyok ki teszem őket a hidegre hűlni.Amikor kint vagyunk akkor meg a motoron vesznek össze pedig egyforma!

Van lovunk is,helybe szerezte az egyik kereskedő.A barna az olyan,mint a Szilaj,viszont a fehéren ha nem tetszik nekik festünk.Várom a karácsonyt,hogy lássam milyen arcot vágnak.

Ti készülődtök?

252. f8b9e782de (válaszként erre: 251. - Fcb1afbd10)
2009. dec. 18. 09:18
Ez se jó.Te vagy a szigorúbb?
2009. dec. 18. 09:09
Nálunk konkrétan engem...senki mást...
250. f8b9e782de (válaszként erre: 249. - Fcb1afbd10)
2009. dec. 18. 09:07
Lehetséges.Verekedés nálunk is van.Ha valamit nem kap meg akkor vagy a nővérét bántaja,de még nekünk is nekünktámad.Csíp,harap,üt.:-(
2009. dec. 18. 09:00

Lehet ez ilyen életkori sajátosság...

Nálunk most el kezdődött a verekedős korszak...:s

248. f8b9e782de (válaszként erre: 247. - Fcb1afbd10)
2009. dec. 18. 08:50

Jó lenne mi is itt tartanánk már.Lehet inkább egy wc szűkítőt kéne beszerezni,mert úgy látom is látva minket oda akarna pisilni.Szokta mondani pipi.

Nem tudom mi lehet velük.Lívia is csak velünk akar aludni.:-(

247. fcb1afbd10 (válaszként erre: 246. - F8b9e782de)
2009. dec. 18. 08:24

Ugyan ez a helyzet nálunk is!Bence már sztinte minden éjjel át jön,de nem hagyja hogy meg vigasztaljam,hanem közénk fekszik...de valami borzalom hogy milyen nyugtalanul alszik...:s

A bili nálunk úgy megy hogy mindíg jön velem wc-re és sokszor pisil a bilibe...:)Olyan büszke vagyok rá...

2009. dec. 18. 08:18

Sziasztok!

Hogy vagytok?Remélem mindenki jól van,és senki nem beteg!

Képzeljétek vasárnap Lívia először pisilt bele a bilibe.Igaz azóta se,de nagyon örültem neki.:-))

Viszont borzasztóan rosszul alszik éjjelente.Sokszor felsír keservesen,olyan mintha rémálmai lennének,és nagyon nehezen tudom megnyugtatni.Sokszor azt se hagyja,hogy felvegyem,csak sír.

Timi sikerült lovat találnod?

2009. dec. 9. 19:34

Megnéztem köszi.

Ha nem kapok máshol visszatérek rá.

2009. dec. 9. 11:00
Köszi aranyos vagy,megvan nekünk is.Küldtem neked privibe 2 db linket.
2009. dec. 9. 10:29
Ha kell a Szilaj elküldöm dvd-n
2009. dec. 9. 10:24

A fogacskák nekünk is lassan jönnek ki.

Oké,szólj ha segíthetek paci ügybe!Fanninak is a mániája a lovak.

2009. dec. 9. 10:19

Nekünk nem sok fogunk van.Biusnak 9 Orsinak 8 szemfognak még semmi híre.Sőt az alul csak a két metsző fog van.

Krisztin!

Köszi a felajánlást,ha nem kapok sehol írok.Jövő héten megyünk úgy is Szegedre megnézzük ott is.

240. fcb1afbd10 (válaszként erre: 239. - F8b9e782de)
2009. dec. 9. 08:41
azt a 3 szemfogat ami kibújt már csak láttam hogy kinn van nem is szenvedett!De a 4. igen meg kínozza!
239. f8b9e782de (válaszként erre: 238. - Fcb1afbd10)
2009. dec. 9. 08:11

Szia!

Nekünk még csak a rágófogak jöttek ki.A szemfoga csak meg van duzzadva.

Lívia borzasztó rosszul alszik mostanában,elég sokat felsír éjjelente nem is egyszer.

2009. dec. 9. 07:33

Sziasztok!


Nem sok időm van mostanság,épp csak be kukkantok és írok a naplómba,amikor alszanak vagy épp el vannak!

Bár Bence nagyon nyűgi mostanában,mert nem akar át törni a 4.szemfoga...:s

Bence meg kapta az oltást,és be is volt neki duzzadva meg pirosodva,vízesruháztam és el is múlt!:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook