Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? fórum

2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯
224. orsibigyu (válaszként erre: 221. - Mamika2)
2012. dec. 30. 22:26
Nekem a nagy 2 eves, a kicsi 6 honapos. Ezert is kell lassan fogyjak, nem mehet a tej rovasara:-(
223. f5cd9eff0f (válaszként erre: 218. - Karolinna)
2012. dec. 30. 22:22
Igazad van, a reménytelenség sűrű hűtőnyitogatással jár! Ismerős szitu mindkettő.
222. f5cd9eff0f (válaszként erre: 220. - Szilvia1975)
2012. dec. 30. 22:20

Nem a levelben volt a spenót, hanem valami táplálkozástudományi intézet diétája, (spenót, sültcsirke, saláta, főtt tojás, reszelt répa,sajt, ) ilyesmi volt, de már nincs erőm ezt csinálni,finom is volt, pedig gyorsan fogytam és tényleg jó volt, de rosszul vagyok, ha rágondolok.

Jó olvasni, hogy nektek a level is bevált. szerintetek lehet inni reggel almaecetet, esetleg kombinálni a citromos módszerrel (azt is itt olvastam, hogy jó volt).

221. mamika2 (válaszként erre: 219. - Orsibigyu)
2012. dec. 30. 22:12

Hát akkor nekünk majdnem egyek a módszereink!:)

Bár nekem kicsit többet kéne fogynom, bár ez csalóka, mert a leadott kilók nem mindig mutatják azt az eredményt, amit szeretnénk, ezért tornázom én, anélkül nagyon nehéz, viszont így a kilók lassabban mennek, de a centik jelentősek!!!

Nekem 3 rosszcsont fiam van 2 és fél, 4 és fél és 7 évesek, alvásidőben tornáztam utoljára nyár elején, nagyon bevált ez a módszer csak a nagy meleg miatt abbahagytam és nem volt elég akaraterőm újra elkezdeni, de most mindent beleadok!

Tuti megcsinálom és nyárra bomba nő leszek!:))))

220. Szilvia1975 (válaszként erre: 207. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 30. 22:08

Level diétát én is csináltam már, de abban nm volt spenót. Tejföl, narancs, főtt tojás. Erről szól az lső 3 nap. Nekem az is bevált módszer volt. Jó pár kg lement rólam akkor.


Hú, ha belegondolok, hogy milyen hülye vagyok, már legalább 3x "fogytam" sokat és most ujra kezdenem kell.

2012. dec. 30. 22:07

En is, en is! Ugye nem maradtam le?

En 15 kilotol szeretnek megszabadulni az uj evben. Meg szoptatok, de lassan nekikezdek. Mar fogytam 10 kilot elso terhessegem utan, akkor sok vizet ittam figyeltem az adagokra a kaloriara es sportoltam.

Most is ezt tervezem. Nagyon lassan szeretnek fogyni. Havi 1- 2 kilot. Jah es most 2 gyerek mellett a sport napi 10 perc hulahoppozas.

218. Karolinna (válaszként erre: 212. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 30. 21:48
A reményteljes szerelemmel többet lehet fogyni..:-)
217. mamika2
2012. dec. 30. 21:47

Én nem csinálok különféle diétákat, mert úgy gondolok azokat nem lehet hosszú távon tartani és nekem egy sem jött be, pedig rengeteget próbáltam, természetesen lefogytam jó pár kilót minddel, de kivétel nélkül mind után meghíztam újra és még több is jött vissza, mint amennyit leküzdöttem!

Nekem tornába bejött nagyon a R.R 2011-es jubileumi dvd-je, már megvan a 2012-es is, erre fogok tornázni. Esetleg még beszerzem a Czanik Balázs egyik "gyilkos" dvd-jét is, majd elválik!:))

Az étrend nálam úgy néz ki, hogy nagyjából mindent eszem, de kevesebbet, mint eddig.

Nekem az édességekkel van hatalmas küzdelmem, rettenetes édesszájú vagyok, rendes ételből alig eszem, szinte csak valami édeset csipegetek.

A másik dolog, amire oda kell nagyon figyelnem az a folyadék, mert kb. 2dl vízzel vagyok el egész nap!

Szóval a fő cél, hogy hetente legalább 3×50-60 percet tornázzak, rendszeresen étkezzek és ne egész nap csipegessek, kizárjam a cukrot és igyak jó sokat!

216. f5cd9eff0f (válaszként erre: 213. - 6b08b99072)
2012. dec. 30. 21:40

Nagyon fincsi koktélparit lehet még most is kapni a 'madaras' zöldségosztályán, az a lényeg, hogy olasz legyen. Egyre jobban érik a gondolat, hogy ezt csinálom. Azért szimpi,mert viszonylag sokfélét kell enni egyszerre és sokáig lehet rágcsálni.

Sajnos az alkoholnak is búcsút intek, pedig jólesik este 1 pohár bor, vagy egy kis jófajta házi, de csupa szénhidrát, arról nem is beszélve, hogy akkor hajlamos az ember felrúgni a szabályokat és csakegyfalatotaznemárthat és már gyűri is a kolbászkarikákat a kenyérkatonákkal.

Teszek én is kövér disznót a hűtőre, meg kinagyíttatom a másfél évvel ezelőtti fotómat (65 kg voltam). Enyém a választás.

Nagyon elszánt vagyok! MEG TUDJUK CSINÁLNI!!!

Pusz mindenkinek, jó éjt!!!!

2012. dec. 30. 21:30

Sziasztok:)


Szeretnél mindenkinek aki itt van Nagyon Boldog és Fogyásokban sikeres Új Évet kívánni:)

Mindenkinek nagyon drukkolok :),:),:)

214. grafzsu
2012. dec. 30. 21:20

Holnap tervezem hogy sütök főzök egész nap.

Este barátok jönnek. Biztosan enni fogok. Azután meg elutazok 4.-ig. A szállodában nem tudom hogy melyik ételben mi van, ezért az étel intoleranciám biztosan előjön. Tehát úgy döntöttem erre a párnapra holnaptól veszek be szteroidot. Most egy kilót le adtam az elmúlt 3 nap alatt. Remélem annál többet nem szedek fel 4.-ig

213. 6b08b99072 (válaszként erre: 212. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 30. 21:19

Még én is elgondolkodtam most rajta... a puffasztott rizset meló közben még az asztal alól is van időm megenni 2 irat között :D

ha pedig ráunok a paradicsomra, akkor még mindig áttérhetek az eredeti elképzelésre :)

2012. dec. 30. 21:07

Találtam fórumot itt a hoxán, level diétások, kérdeztem eredményes volt-e. Több mint 2000 hozzászólás, sajnos nincs időm elolvasni. A spenótossal ugyanúgy jártam, mint Szuszáá, egyszerűen a második hét végére elegem lett belőle. Pedig tök jó érzés amikor már nem lityeg-lötyög a poci. Jaj bocsi, én csak a levelt 2-án tudom kezdeni, de 1-én délután csinálok egy tisztítást keserűsóval és sok-sok vízzel.

Muszáj valami ilyesmit csinálnom, igy is alig eszem kenyeret, sült krumplit már a család se, talán a korom miatt nem mennek le a kilók. Talán egy reménytelen szerelem kellene..... :)

211. mamika2
2012. dec. 30. 21:03

Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok?

Nem tudok túl sűrűn jönni, de néha jó lenne olvasni mások sikereiről, eredményeiről, módszereiről és én is szívesen eldicsekednék a pozitív változásról, amit elérek vagy esetleg leírni, hogy milyen nehéz is az átalakulás!

Én is 1-jén kezdem az életmódváltást, kívánok mindenkinek eredményes 2013-as évet!

2012. dec. 30. 20:59
Vagy egy újévi malac képét ragasztanám ki, az nem olyan gáz:))
2012. dec. 30. 20:57
Én is így kezdem a reggelt,h.mérleg...Vhogy megállom h.ne álljak rá:) A dagi disznó képét meg viccnek szántam:))Vki.jönne vendégségbe hozzánk,én meg tényleg kiraknám,bizony lenne egy kis döbbenet:)))Ha megvan tényleg a kellő ehatározás,és ha már vki.több 10 kg-tól megszabadult az pontosan tudja mit és h.an kell csinálni h.sikeres legyen a zsírégetés:))
208. 6b08b99072 (válaszként erre: 207. - F5cd9eff0f)
2012. dec. 30. 20:56

A level diétát már én is csináltam, kb. másfél hétig... Addigra csömörlöttem bele a narancsba és a paradicsomba, pedig utóbbit imádom. De már rá sem bírtam nézni.


Tegnap én is találtam egy szuper ruhát a lagzira, csak az volt a baj, hogy ha megveszem, oké, simán be lehetett volna vetetni belőle a júliusi lagzira, csak mi van akkor, ha szépen leadom a feleslegem egy részét (reményeim szerint jó részét) és akkor találnék sokkal szebb és jobb ruhát is?!

207. f5cd9eff0f (válaszként erre: 174. - Grafzsu)
2012. dec. 30. 20:52

A level diétát gondoltam. Többször csináltam már azt a bizonyos spenóttal kezdődőt, használt is, de már nem szeretném azt. Ez szimpinek tűnik. Kellene valamit mozognom is, majd esténként, ha nem is minden nap, de elmegyünk a kutyussal meg a fiammal sétálni egyet. Vettem a múltkor bioalmaecetet, azt is szoktam inni, csupa jót olvasok róla.

De lehet, hogy marad a kistányér,+ szigoru szénhidrátmegvonás módszer. Sosem voltam édesszájú, de egy meleg, ropogós tepertőért megőrülök.

Nézegetem a hozzászólásokat, tippeket keresgélek.

(Ma voltam ruhát vásárolni és nagyon elszánt lettem!)

206. 6b08b99072 (válaszként erre: 204. - Szilvia1975)
2012. dec. 30. 20:50

Bizony :D az azért kellően csalóka (lehet) :D

Nekem reggel az a negyedik dolgom, miután felébredtem... mármint először egyáltalán rá kell eszmélni, hogy az a telefon nem jókedvében csörög, aztán rá kell szánnom magam, hogy kimásszak az ágyból, wc, majd mérleg XD

205. Szilvia1975 (válaszként erre: 201. - Tutti frutti)
2012. dec. 30. 20:49

Én is felkészültem lelkileg, 1-én fogom elkezdeni.

Bár ebédre vendéget várunk, de majd eszem a második féléből ami malachús lesz.

Végig akarom most csinálni, nyáron szeretnék azt felvenni majd amit akarok, nem pedig azt ami ápol és eltakar:):)

204. Szilvia1975 (válaszként erre: 202. - 6b08b99072)
2012. dec. 30. 20:47

Én abszolut mérlegfüggő vagyok:)

Minden reggel és este rápattanok. De, azt hiszem legalább az esti mérlegelést el kellene hagynom.

2012. dec. 30. 20:23
Szia! Én a saját kb. 20kg-mal ezelőtti képemet raktam ki a hűtőre!!! Ha esetleg kinyitnám jusson csak eszembe, hogy mit is szeretnék elérni!!! Azt gondolom elég jó motiváció lesz az is :)
202. 6b08b99072 (válaszként erre: 201. - Tutti frutti)
2012. dec. 30. 20:03

Te meg fogod állni, hogy csak 2 hetente állj rá?

Én képtelen vagyok :D

2012. dec. 30. 20:02
Sziasztok! Már csak egy napunk van:)Én már lelkileg felkészültem.Az elhatározás megvan.Már csak egy dagadt disznó képét kell kiragasztani a hütőre evvel az aláírással.,,Ha nem így akarsz kinézni akkor ki se nyísd a hütőt!!!:)Január 1.jén ébredés után mérem meg magam.Innentől kezdve indul a leadás:)A mérlegelésen gondolkodom h.2 hetente elég lenne mérni:)Hetente kár izgatni magam h.miért nem indul meg:)Semmi drasztikusság,mert annak nincs értelme és az így lesdot kg.hamar vissza jön.
2012. dec. 30. 19:48

Nézem a tv-ben ezt a "zugevők" műsort, és azon agyalok, hogy kellene változtatnom a szokásokon.. munkámból adódóan van, hogy naponta 1x érek rá enni, akkor is csak bedobok valami szendvicset, vagy sültkrumplit zöldséggel, gyrost - mert az hamar megvan, ott van a büfé a munkahelyem mellett, és aztán este próbálom megfékezni az étvágyat. Jó, akkor sem zabálok, de egyáltalán nem válogatom meg, hogy mit eszek.

Viszont ha a hivatalsegéddel minden nap hozatnék magamnak friss gyümölcsöt vagy zöldséget, amit ha jut rá idő egy-egy szünetben megennék, akkor az máris jobb lenne. És már csak ahhoz kell(ene) tartanom magam, hogy miután hazajöttem nem eszek semmit.

No, van még egy napom rákészülni :D

199. grafzsu (válaszként erre: 196. - Demon555)
2012. dec. 30. 19:14

Én a két évvel ezelőtti diétámról vezettem naplót.

Ha vissza lapozol a naplómba egy pár oldalt, látsz fotókat is a kajákról, meg írom a kalóriát is. Azt hiszem 2-3 hó alatt fogytam vele 11-13 kg-ot.

198. Szilvia1975 (válaszként erre: 196. - Demon555)
2012. dec. 30. 19:10
Én a 90 napos diétát kezdem el.
197. fejeragi (válaszként erre: 196. - Demon555)
2012. dec. 30. 17:39
Szabadon valasztott a dieta modja...:) Es menetkozbe beszamolunk a fejlemenyekrol! :) En pl.:kihagyom az etrendembol a lisztet,cukrot,rizst es a krumplit! +torna!!
2012. dec. 30. 17:11
Sziasztok, én is csatlakoznék,sajna 70kg alá sehogy sem tudok menni, segítene valaki? valaki ír étrendet?hogy csináljuk?
2012. dec. 30. 16:41

A citomlevet én is iszom felesbe,vagy csak natur! Én nagyon szeretem! Mindjárt elseje,már alig várom!



Csinálunk táblázatot a súlyveszteségekről :-) ! ?

❮❮ ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook