Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-ban babára vágyók! fórum

2013-ban babára vágyók! (beszélgetős fórum)


100. pixi84 (válaszként erre: 99. - Zebra25)
2012. dec. 27. 10:47

De jó ezt olvasni, így az első inszem után (jövő héten tesztelhetek először)!! Annyira kevés esélyt látok rá, de a sikertörténetek adnak egy kis hitet. Nekem is van ir + pco, bogyót szedek, már elég rég óta.

Mikor lesz meg az eredményed?

99. Zebra25 (válaszként erre: 98. - Pixi84)
2012. dec. 27. 10:35

szia

igen, amiatt

mert az IR-re szedem a metet vagyis szedtem a terhesség 13. hetéig

inszemünk volt, mégpedig az első sikerült

de előtte volt 3 csak clostis hónapom és utána 3 closti + merionalos hónapom

Én abban látom a szerencsémet, mármint, hogy akkor sikerült teherbeesnek az első inszemmel, hogy türelmes voltam és addig nem kezdtünk stimuba amíg az inzulinom nem rendeződött. Amikor minden hormonom tökéletes volt akkor vágtunk bele az inszembe.

Ja és előtte fél évvel volt a laparrom ahol műtöttek az endóval, szóval tényleg jó volt az inszem időzítése

ma voltam vérvételen, most néznek minden, hát kivi vagyok így 1 évvel szülés után milyen lesz az eredményem:S

98. pixi84 (válaszként erre: 94. - Zebra25)
2012. dec. 27. 08:37
Gondolom az endometriózis miatt volt szükséges egy kis rásegítés!? Lombik volt? Hányadik volt sikeres?
2012. dec. 27. 08:23
Jó reggelt neked is! :)
2012. dec. 27. 06:59
Jó reggelt mindenkinek!
95. Siphugi86 (válaszként erre: 74. - Pidiko)
2012. dec. 27. 06:14
Ejha! Nem mondom! Nem is gondoltam volna, hogy ilyenek is vannak. El sem tudtam képzelni, hogy mi lehet az a fejlődési rendellenesség. Sok mindenről hallottam már, de ilyet még nem. Remélem sikerrel jártok a második babával is. Bele gondolva az itt olvasottakba... és én még tegnap sírtam a mamámnál, hogy nekem lesz gyerekem. Pedig az én esetem még nem is adhat okot az ilyen pesszimista gondolkodásra. Ti viszont akik már azért elég sok kudarcot és nehézséget megéltetek mégis hisztek és bíztok. Csodállak benneteket! Minden elismerésem!
2012. dec. 27. 00:02

sziasztok

Én is csatlakoznék ha lehet. Én pcos-ban, Ir-ben és endometriózisban szenvedek. Kisfiam január 1-én lesz 1 éves. Ő 3,5 év próbálkozás után nem természetes úton sikerült és amióta megszületett nem is védekeztünk. Várjuk a tesót, de érzem belül, hogy nem fog jönni.

Nem bánkódom mert áprilisban, ciklus közepén elmegyek a dokimhoz és kezdjük előlről az egészet.

93. Khatif
2012. dec. 26. 22:47

Sziasztok!


Mi is tervezzuk, hogy jovore sikerul megint a kismamasag. A kisfiam harom es fel eves, de nagyon szeretnek neki egy kistesvert.

Nem probalkozunk regota, ebben a honapban volt az elso alkalom, hogy nem vedekeztunk.

2012. dec. 26. 21:24
Csatlakoznék én is :) Pco + IR erre szedem 2 hete a merckformint. Várjuk a gólyát, bár tudjuk hogy nem siet túlságosan.
91. pixi84
2012. dec. 26. 21:16
Mindenkinek jó éjszakát kívánok én is! Hihetetlen dolgokat írtatok!!! Azta!!!
90. pidiko (válaszként erre: 89. - Telifánt)
2012. dec. 26. 21:12

neked is viszont



megyek én is jó éjt mindenkinek:)

2012. dec. 26. 21:10
Én is elköszönök. szép estét, és mielőbbi babásodást
88. pidiko (válaszként erre: 87. - Evici85)
2012. dec. 26. 21:07
jó éjt neked is:)
87. Evici85 (válaszként erre: 86. - Pidiko)
2012. dec. 26. 21:07

hát az...


jó éjszakát kívánok mindenkinek :D

86. pidiko (válaszként erre: 85. - Evici85)
2012. dec. 26. 21:04
na ez is érdekes
2012. dec. 26. 21:03
nekem meg el van tolódva az egész méhem jobbra.már erre is gondoltam hogy lehet ez miatt esek nehezen teherbe. kérdeztem a dokit ez miért alakult ki vagyis mitől? nem tudta a választ...ez hogy lehet??
84. pidiko
2012. dec. 26. 20:59

köszi lányok a biztatást és mi nemis adjuk fel várjuk a mi kis második csodánkat:)


ja a doki is csodának nevezte hogy lett a kislányunk:)

83. pidiko (válaszként erre: 81. - Eruska83)
2012. dec. 26. 20:58
én is ki voltam mára már beletörődtem hogy ez van
82. pidiko (válaszként erre: 80. - Evici85)
2012. dec. 26. 20:57

én se tudtam a doki lerajzolta:D

ja és plussz poén hogy nem is olyan szokott lenni ha valakinek van mint az enyém hanem pont fordítva.


keress rá neten vannak ábrák:)

81. eruska83 (válaszként erre: 79. - Pidiko)
2012. dec. 26. 20:53

Hát bocs, de akkor is ki vagyok akadva! Ezek merik magukat orvosnak nevezni???????????

A csoda pedig biztos sikerülni fog! Higyj benne!

80. Evici85 (válaszként erre: 77. - Pidiko)
2012. dec. 26. 20:53

atyám Ildi!

Nem tudom miért, de nem tudom elképzelni hogy lehet ez a 2 méh. de nem is ez a lényeg.

reméljük hogy így már a második baba nem soká fog jönni, hogy igenis tudják hogy miért is nem tud megfoganni.

79. pidiko (válaszként erre: 78. - Eruska83)
2012. dec. 26. 20:51

mikor közölte velem a doki ezt az egészet én szó szerint a szemébe röhögtem:D

Aztán bejelentette hogy hát igen uh-n nem tűnt fel vizsgálatnál megint csak mert lyuk lyuk:S

Aztán egész véletlenül miután kiderült a dolog a legközelebbi uh-n ő is látta mi újság.


igen megkaptuk mi is rendesen de nekünk egyszer sikerült már a csoda és ott szuszog a kiságyban:)Várjuk a következő csodánkat remléjük ő is érkezik hamarosan:)

78. eruska83 (válaszként erre: 77. - Pidiko)
2012. dec. 26. 20:48

Azta jó k... élet! Ez azért nagyon durva! Ilyet képzett orvosok nem vesznek észre! Hát nem tünt fel nekik, hogy itt valami nem stimmel!!

Te jó ég! Hát neked is megadta az élet a nehéz keresztet!

77. pidiko (válaszként erre: 76. - Eruska83)
2012. dec. 26. 20:45

igen 2 hüvely /rendes/mindkettőhöz van 1-1 méh az egyikhez rendes a másikhoz meg csökevényes ezért nem mindegy melyik hüvelybe élünk házaséletet mert ugye így csak az egyik alkalmas arra hogy terhes lehessek és ki tudjam hordani.

és igen eddig senki nem vette észre ezer meg ezer hüvelyi vizsgálat és hüvelyi meg sima uh alatt sem. Szülésnél meg azért nem mert császáros voltam ami a mi nagy szerencsénk ugyanis a doki azt mondta hogy ezzel a dologgal nem is tudnám ha akarnám se megszülni a babát akár ott is maradhattunk volna mindketten ha simán akartam volna szüli.

76. eruska83 (válaszként erre: 74. - Pidiko)
2012. dec. 26. 20:41

Bocsánat a kérdésért, de akkor neked 2 hüvelyed is van? És mindkettő rendes is, hogy nem mindegy melyikben éltek nemi életet? Ezt nem mondták mikor szülték???

Néha nagyon nem értem az orvosokat!!

75. pidiko (válaszként erre: 56. - Evici85)
2012. dec. 26. 20:36
úgy legyen:)
74. pidiko (válaszként erre: 50. - Siphugi86)
2012. dec. 26. 20:35

akkor le írom röviden a mi történetünket is:)

Szóval nálunk az volt a szitu hogy vagy 2 évig szedtem fogamzásgátlót mert össze vissza volt a ciklusom majd mikor azt abba hagytam hogy na akkor jöhet a baba ismét össze vissza lett a ciklusom. Végül 1 év próbálkozás kínlódás után egy olyan ciklusban amelyikben éppen akkor már majd egy hónapja véreztem elmentem dokihoz aki egyből rám vágta hogy meddő vagyok minden vizsgálat nélkül és rögtön kaparni akart hogy a vérzést csak úgy lehet elállítani. Na ennek az lett a vége hogy padlóra kerültem majd a műtét előtt szükséges vizsgálatoknál egy doki aki uh-zott azt mondta hogy valószínű pco-m van labor meg petefészkek alapján és hogy ezt a vérzést nem kaparással kell elállítani mert fiatal vagyok és írt bogyót amitől elmúlt meg a peteérésre felírta a clostyt és 3 hónapig szedtem is a clostyt és jártam középidős uh-ra is ami kész kabaré volt de azt most nem írom le nem olyan lényeges. Mikor meguntam ezt a kabarét zt mondtam ész vége nem érdekelnek megyek másik dokihoz aki először is azzalkezdte hog leállított minden féle bogyóról/closty, terhesvitamin, cickafrk, barátcserje/ és azt mondta hogy menjünk először páromat megvizsgáltatni majd nekem csinál méhtükrözést ja és aznap volta pé környékén így csinált uh-t de nem látott semmi különöset semmi szép pete stb ja és azt mondta lát valami kis bacit ott lent amire kaptam hüvelykúpot és el lettünk tiltva az urammal egymástól 1 hónapra.És ekkor jött a csoda ugyanis hónap végén nem jött meg és azért nem jött meg mert terhes lettem:)Mai napig nem tudjuk mégis hogy mert mikor dokinál voltam ugye ő eltiltott minket egymástól és előtte meg 1-2 nappal voltuk csak együtt pé- meg hő szerint csak doki utáni napon volt. Azóta a mi kis csodánk megszületett már 18 hós lesz 4-én:) Ja és pluszba mert hát mért ne szülés után visszatért a jó kis kusza ciklusom és ismét 1 hónapig véreztem aminek a vége sajnos február végén kaparás lett mert doki uh-n látott valamit amit ő se tudott mi volt. Kiderült hogy gyulladásban volt a méhem és polipom volt és egy meglepő dolog is kiderült méghozzá az hogy van egy fejlődési rendellenességem méghozzá konkrétan az hogy 2 hüvelyem és 2 méhem van egy rendes méhem meg egy csökevényes így nálunk az még plusz nehézség hogy nem mindegy melyik hüvelybe éljük a nemi életünket. Ja és a kusza ciklus most erre lett fogva előtte meg azt mondta a doki szerinte pco és ir de kivizsgálni nem vizsgálta.


Most ismét várjuk a csodát most volt 3 hónap clostys hónapunk sikertelenül és a mostani hónapunk closty nélküli már 2-ára várom piri és ha megjön kezdem a barátcserjét vagy a mastodynon cseppet ha megint gáz lesz a ciklusom akkor megyek csak vissza a dokihoz addig próbálkozunk hátha.


bocsi kicsit hosszúra sikeredett és lehet kuszára is de kérdezzetek bátran ha valamit nem értetek:)

73. eruska83 (válaszként erre: 71. - Pixi84)
2012. dec. 26. 20:34
Mo.-n állítólag kb 350 ezer meddő pár van. Az azért rengeteg!
72. telifánt (válaszként erre: 69. - Eruska83)
2012. dec. 26. 20:31
igen
71. pixi84 (válaszként erre: 61. - Eruska83)
2012. dec. 26. 20:31

Kell is az potimizmus, én is próbálom felfogni úgy a dolgokat, hogy amikor megjön, az egy újabb lehetőség...

Egyébként én nagyon meglepődtem,amikor előszr mentünk andrológiára és meddőségiba, hogy ennyien küzdenek a babáért. Ez annyira rossz!! Egyébként mindig annyira sajnáltam azokat a párokat, akik szeretnék a bébit és nem jön össze, erre mi is így jártunk...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook