Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 márciusi csodák fórum

2011 márciusi csodák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2011. júl. 1. 10:49

Csajok!


Valakinél van már a lurkónak foga???


Nálunk még semmi, de tegnap ölben volt Réka kajcsi után nagy vigyorral és hirtelen legörbült a szája és nagy sírás, pár másodperc megnyugvás, újra vigyor, ezt kb. 3x lejátszotta aztán szerencsére elmúlt, olvasgattunk, megnyugodott, elaludt és miután ébredt már nem volt ilyen szerencsére. Én a fogra tippelek, mert nem szokott sírós lenni, főleg nem ölben.

9031. porcellán (válaszként erre: 9029. - Lilipeti)
2011. júl. 1. 10:46

nem tudom, eddig nálatok volt a miénk?

nekünk jó sok hétig végig aludta Réka az éjszakát és úgy két hete mondjuk nem minden nap, de sokszor éjszaka 4 körül felkel, és ekkor megejtjük a "hajnalit" aztán simán aludt tovább, de most két napja újra végig nyomja az éjszakát

9030. zsana0
2011. júl. 1. 10:32

Sziasztok

Lilipeti elvagy?:)))

Bálint is forgolódik állandóan,én is alig tudom tartani az üveget,de néha segít olyan édesen rá rakja a kezét.

A cumit pedig 2 m is képes ellökni.:)

9029. lilipeti (válaszként erre: 9028. - Porcellán)
2011. júl. 1. 10:28

Szóval nálatok van a mi eltünt éjszakai átalvásunk!!! :DD Nem baj! Aludjatok csak!


Igaz, én csak arról tudok írni, hogy milyen, amikor a cumisüvegből eszik, de néha alig tudom a szájában tartani. Forgolódik, nézi a fényeket. Van, amikor úgy érzem, hogy direkt löki ki a szájából a kezével. Olyan erő van már bennük, igaz-e? Néha olyan, mint egy kis lufi, ahogy az alsó ajkát "harapja" és az arcár felfújja. Imádom!

9028. porcellán (válaszként erre: 9027. - Lilipeti)
2011. júl. 1. 10:08

Hali Te kis több személyiség:D


Nálunk most kettő napja újra átaludta az éjszakát a Lady. Reméljük tartós lesz ez az ismét szuper szokás. Most evett másodjára Kincsa és kezd szűkülni a szeme. most már egyre jobban elkalandozik az evés közben. Eddig csak a cici volt és semmi más, most már közben néha felnéz nevetgél, majd újra visszakapcsolódik. Két napja még lehetett hangoskönyvet hallgatni szoptatás közben, na most ki kellett nyomnom, mert folyton forgolódott, hogy vajon honnan jön ez a fura idegen hang :D

9027. lilipeti
2011. júl. 1. 09:57

- Helló Lilipeti! De jó, hogy itt talállak! :D Régen hallottam felőled! Hogy vagy? Kislányod?

- ÓÓÓ, én is örülök Neked! Köszi, Lili jól van. Igaz, most 2. napja újra felkelünk hajnalban. Ma 3kor, tegnap 4-kor. No, de nem baj! Ez a kb két hét ajándék volt, és lehet, hogy nemsoká rájön, hogy őneki is sokkal jobb, ha átaludja az éjszakát! :) Most is alszik. Hamikázott, utána játszottunk-nevetgéltünk, majd elálmosodott. Betettem a kiságyba, és 1 perc múlva már aludt is. Mielőtt álomba szenderült volna még "felmászott", inkább felrugdosta magát, a kedvenc helyére, az ágy egyik sarkába. ... Remélem, még összefutunk itt, mert nagyon jó Veled beszélgetni! :D

9026. lilipeti (válaszként erre: 9025. - Ancsi0417)
2011. jún. 30. 21:07
Ok. Beszámolok. Mondjuk nálunk Imire lesz rakva a baba. Legalábbis úgy tervezzük.:D
9025. Ancsi0417 (válaszként erre: 9023. - Lilipeti)
2011. jún. 30. 20:51

Magammal szembe rakom bele mindig.De szuperül kitámasztja magát a kis kezével és nézelődik.Azért szeretem így,mert ha elfárad a sok nézelődéstől,csak rám dől és szundít egyet.:)

Szóval,majd várom a beszámolót,hogy tetszett a kis hölgynek!:))

2011. jún. 30. 17:47
Mi már voltunk sétálni kenguruval, én háttal tettem bele Evelint, és nagyon tetszett neki:))
9023. lilipeti (válaszként erre: 9022. - Ancsi0417)
2011. jún. 30. 16:50
Most megyünk majd hétvégén előszőr azóta bevásárolni, és akkor lesz felavatva. :D Itthon már próbáltuk, de csak pár percet volt benne. Akkor jól elvolt. Nézelődött nagyon. Te hogy raktad bele. Szemben Neked, vagy háttal?
9022. Ancsi0417
2011. jún. 30. 15:19

Lilipeti!Lilikének,hogy tetszik a kenguru?

Próbáltátok már?Mi ha vásárolni megyünk,és nem babakocsival,akkor mostanság abba teszem Annát.Annyira imádja.

9021. Ancsi0417 (válaszként erre: 9020. - R.solyca)
2011. jún. 30. 15:15

Mintha,csak én írtam volna!Nálunk is ma megint volt sírásos evés,most szunyál Anna 3 órája.Úgy látom még egy darabig nem kell fel,mert úgy dörög az ég,de meg sem moccan a kis cicalányom.Ilyen

re már rég volt példa.Az én fejem meg annyira fáj,majd kiesik a szemem.

9020. r.solyca
2011. jún. 30. 14:20
Egyébként csoda történt, az én kis életem már 3 órája alszik egyhuzamban a nagy sírásos evés óta!!!!! Most ébredezik! Elszóltam magam, dehát ez is fantasztikus volt :)
9019. r.solyca (válaszként erre: 9015. - Lilipeti)
2011. jún. 30. 14:19
A Sudokrémet javaslom, csodákra képes! Tényleg! Nekem is kis hurkanyakú a drága, én is hintőporoztam, de állítólag az nem jó, krémezni kell. Én is furcsáltam, hogy miért tegyem még nedvesebbé, de jó.
9018. r.solyca (válaszként erre: 9016. - Sorlyke)
2011. jún. 30. 14:17
Köszi a tippet, van is itthon házi! Kipróbálom!
9017. amália78 (válaszként erre: 9008. - Petra523)
2011. jún. 30. 13:58

meg is sértödne. Ő nem alkoholista csak a minőségi bort szereti néha... Azért van alkohol szaga állandóan

na mindegy

utánna járunk hogy az az omiózus 80 cm a mezsgye vagy ténylegesen a telekhez tartozik , és akkor mit tehetünk

9016. sorlyke (válaszként erre: 9006. - R.solyca)
2011. jún. 30. 13:57
probáld meg a bodza szörpöt nekem anyira be vállt most rengeteg tejem lett töle!
9015. lilipeti
2011. jún. 30. 13:37
Lilikének kipállott a nyaka (ciki?). Azt olvastam pár helyen, hogy Bepantennel kenjem, vagy Sudocrem-mel. Szerintetek? Pedig hintőporozom, meg jól kimosom, és megtörlöm.
9014. petra523 (válaszként erre: 9013. - Lilipeti)
2011. jún. 30. 13:24
Köszi, ez legalább jó hír! Remélem, tényleg ideér a következő hónapban.
9013. lilipeti
2011. jún. 30. 13:20
Most hívtam fel a dm-et, mert érdekesnek tartottam, hogy nem kapjuk meg ezta kuponfüzetet. A pasi elmondta, hogy beérkezett az adatlapom, amivel minden rendben van, beolvasta a megadott adatokat. Azt mondta, hogy PÁR HÉTEN belül megkapom. Mondom "még mindig pár hét?". "Igen-válaszol-, mert 1 hónapban csak 1-szer küldenek ki kuponokat, és az én regisztációm júniusban érkezett be, és ebben a hónapban már megvolt a kiküldés." Szóval akkor szerintem mindannyian megkapjuk júliusban.
9012. r.solyca (válaszként erre: 9009. - Petra523)
2011. jún. 30. 13:04
Én is úgyanígy vagyok, semmit nem kaptam még, pedig már vagy 2 hónapja leadtam :(
9011. petra523 (válaszként erre: 9010. - Porcellán)
2011. jún. 30. 13:02
Akkor jó. Vagyis nem jó, de már azt hittem, hogy annyira zokni lett az agyam, hogy nem jó címet írtam és ők elpostázták, csak nem kaptam meg. De így akkor van esély, hogy előbb utóbb ideér:)
9010. porcellán (válaszként erre: 9009. - Petra523)
2011. jún. 30. 12:59

én ugyanígy vagyok

még április elején leadtuk az igénylést és azóta semmi

9009. petra523
2011. jún. 30. 12:47
Tényleg! Közületek valaki igényelt esetleg DMes bababónusz kupont? Már két és fél hónapja igényeltem, de még nem kaptam kuponokat. Azt mondták, hogy 4-6 hét, mire megérkezik. Hát az már elég régen letelt...
9008. petra523
2011. jún. 30. 12:43
Amy nagyon vacak lehet, hogy ilyen szomszédaid és anyósod van. És ha esetleg vinnél neki egy rekesz sört? Ha már úgyis inni szeret? Még mindig olcsóbb, mint egy új leállás. Tök vacak, hogy a tietek a földrész és nem mehettek oda. Ha nem engedné meg, én tuti, hogy úton útfélen borsot törnék az orra alá mérgemben... Nekem nincsenek szomszédaim, csak egy kert, a másik oldalom meg földút. Akik azokon túl vannak, meg nagyon rendesek. Anyósom is egy tündér, amikor tud segít, sokszor főz, vasal, és ha épp összeveszek a párommal, akkor az én oldalamon áll :)) Nem cserélném le semmi pénzért :)))
2011. jún. 30. 12:12

ZSófi elvileg 5 hónapos, tehát 5 havi adatát írom, gyakorlatilag 3 hónaposnak felelünk meg, úgyhogy szerintem csúsztatva be tudod írni majd Menyó:

1 hónapos:1800g, 44 cm

2 hónapos:2630g, 48 cm

3 hónapos:3600g, 51 cm

4 hónapos:4500g, 56 cm

5 hónapos:5200g, 59 cm

9006. r.solyca
2011. jún. 30. 12:10

Szerintem is, mindenki úgy oldja meg ahogy tudja, van akinek olyan álom babója van, hogy simán meg tud mellette mindent csinálni. De nekem is például Balázs nagyon síros és sajnos csak akkor tudok nekikezdeni bárminek, ha van itthon valaki még aki tud segíteni, vigyáz rá, ha hirtelen rájön az ordítás. A férjem meg ugye mint már írtam későn jár haza, többnyire Balázs addigra már alszik. Ha meg hamarabb hazaér alszik, amiért nagyon dühös vagyok, mert olyankor elvárnám, hogy segítsen. Hétvégén néha segít egy kicsit, de hamar megunja. Pedig imádja, csak az a baj, hogy nagyon elkényeztettem a férjem és nem tudom ráébreszteni, hogy valamit segíteni kéne és nem csak nekem hanem a szüleimnek is a ház körül. De amint elkezdem ezt mondogatni neki megsértődik, hogy mindig őt bántom. Nem tudom vele megértetni, hogy egy kertes háznál vannak tennivalók és a szüleimnek jól esne ha kicsit látnák, hogy csinál valamit. Balázzsal kapcsolatban meg nem veszi észre, hogy mikor kéne egy kis segítség. Jól esne ha megkérdezné néha, hogy segítsen-e. Na de nem szapulom, mert amúgy imádom csak lusti itthon :(:(:(


Épp az előbb estünk át megint egy órás felső szoprán ordításon, a saját hangom nem hallom tőle, pedig csak meg akartam etetni...Komolyan nem értem Őt!!!!


Tegnap adtam neki répapürét, ízlett neki, majd ma is folytatjuk a próbálkozást, nem akarnám még etetni, de nagyon fogy a tejem. :(:(:(:(:( Már több mint 2 hónapja szenvedek a szopiztatással, ez is annyi időmet elveszi, örökké fejek, de annyira szeretem mikor szopizik, írigylem akiknek ez gond nélkül működik.

9005. zsana0
2011. jún. 30. 09:05

Milyen jó h nem beszélek anyós pajtással,ilyen gondom nincs.

Na az más kérdés miket hallok vissza.:))

Nálunk a nagylányom segít rengeteget,éjjel takarít stb.

Nem mondtam neki 1X sem,de tudja és látja h nincs időm.

Amugy is a sz.gép elött ülne egész éjjel.

A férjem a kertbe megy ha hazaér a melóból,én épp minap csak a zöldbabot szedtem le,ennyit tudtam.

9004. jozsi.38
2011. jún. 30. 07:29
tojjátok le ki mit mond, én is azt teszem a három gyerek mellett :) eddig szinte csak a férjem dolgozott a kertben kint, én csak a sárgarépát zöldséget gondoztam, a ritkításra anyámat kértem meg mert egybeesett a borsó fejtéssel. sőt még a takarításban is besegít, hétvégén ő mossa fel a konyhát. most kezdtem aktivizálni magam a kertben és rohadtul nem érdekel ki mit mond, pici baba mellett el kel a segítség a hülyék meg beszéljenek amit akarnak
9003. d0b7178f40 (válaszként erre: 9000. - Porcellán)
2011. jún. 30. 07:17

bevallom őszintén , olvasva Amália hsz-ét, néha nekem is lelkiismeretfurdalásomvan, hogy itt a 2 gyerek, háztartás, varrok, és a páromat látják kinnt a kertben.

De egyszerűen nem tudok ennyifelé szétszakadni. Most is megyek mindjárt és üvegbevarázsolom a meggyszörpit, meg bezacskózom a meggyet. Megetetem a 4lábú családtagokat, jön az apukám a szárított tésztáért, aztán ebédet kellene varázsolni, de nem tudom mit ,befejezni a varrást, és postázni,és még este az egrest is le kell szedni és befőzni befőttnek.

szóval mára ez a terv.

Aztán mennyi minden marad el ??????

Ja de közben ciciztessek, é foglalkozzak a nagyobbik csimotámmal is. :)Mert unatkozik.....

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook