Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 szeptemberi babák és anyukáik fórum

2007 szeptemberi babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
759. böbe83
2009. márc. 13. 07:59

Sziasztok, berci még hümmög az ágyában, nem tudja felébredt-e :D

Nálatok, hogy megy a kelés? Mikor kelnek? Van, h berci korábban ébred , mint, mi, de nem kel fel, hanem énekelget az ágyában. Csak a fekvésnél van hisztéria, kb fél percig, de nem mindig, ha nagyon fáradt lefekszik, és alszik :)

758. pemete
2009. márc. 12. 18:58
Az megy nálunk is!
757. böbe83
2009. márc. 12. 18:42
megint elesett a kisszékkel, ezért kivittük az udvarra. Most a hintalóra áll fel...:D
756. pemete (válaszként erre: 755. - Böbe83)
2009. márc. 12. 12:24
Dana is esik.kel egyfolytában, neki az arcán van egy folt, mert már több, mint egy hete beverte a számítógépasztal lábába. Utána 20 perccel később nekiesett fejjel az ajtónak... Szóval ne agódj nem csak a te gyereked mászik mindenre, meg megy mint a kisőrült, majd elnövi. Dana is lop mindent, és elmenekül vele:DDDD
755. böbe83
2009. márc. 12. 12:09

Sziasztok

Mi már nem mérjük Bercit. Normálisan néz ki, nem kicsi. Szabolcs jó nagy :)

Pemete, egy hős vagy. Majd én is megyek, de csak, ha majd megint fáj:P

Bercin fején van két dudor is tegnap óta. Mindenhova felmászik, kapott kisszéket, azt viszi, de bárhova fel tud mászni... jó bárszékünk nincs. Onnan az asztalra, onnan... áá

Szóval tegnap a könyvespolcról szeretett volna megszerezni valamit, odavitte a kisszéket, de az kicsúszott alóla, és beverte a fejét a polcba. ááá, de nem sírt, csak 2 percig kb, mi meg borogattuk a puklikat, aztán szaladt játszani. Aggódom, hogy ilyen jó bírja a fájdalmat, meg elég vakmerő is, később hányszor megyünk a traumatológiára...

Evés még mindig nem rendes. Minden fogócska, az öltözködés, a tisztábatevés. Mindent lelop vhonnan, mutatja, hogy mit szerzett, odanézünk, és elszalad vele :D

754. naildi81 (válaszként erre: 752. - Pocak0515)
2009. márc. 11. 18:23

Szia!


Nem lázasodott be szerencsére. Bár a tájékoztató amit az oltásról kaptam, említ tüneteket de szerencsére eddig semmi nem jelentkezett.

Szabolcs múlthéten volt 12,35kg és 90 cm. Jó nagy fiú!

Biztos Balázst se jó mérték le, mert olyan nincs hogy hónapok óta ugyanakkora.

Én a fal mellé szoktam őket állítani, tollal megjelölöm a magasságukat és centivel lemérem a magasságot. Próbáld ki te is.

753. pemete
2009. márc. 11. 16:35
Ki lehetett bírni, mert ügyi volt a dokinéni. Mi még sokára megyünk oltásra, meg méreckedni. Pedig már én is tök kíváncsi vagyok hányk iló lehet Danus. Legutóbb volt 11,7 akkor most már biztos több, mint 12.
2009. márc. 11. 16:11

Pemete!

Gratula! Ügyi vagy! És fájt nagyon, vagy kibírható volt azért?


Ildi! Szabolcs belázasodott az oltás után, vagy nem? Ő hogy viselte?

Balázzsal ma voltunk, de alig tudta a dokinő lemérni, hogy hány cm., mert rúg-kapált. Amikor már meglátta a dokinőt (pedig nem járunk sűrűn hála a jó égnek), már tisztára kész volt. Még a mérlegre se akart leülni. De az digitális, szóval az gyorsan megmutatta, hogy még nincs 11 kg. De hogy nem 80 cm, amit mértek neki, az is fix. Már hónapok óta annyi... - szerintük :)

Na mindegy!

751. pemete
2009. márc. 10. 19:25
Sziasztok! Túléltem a fogorvost, bátos és ügyes voltm, meg a dokinéni is kedves volt. Mi majd csak jövő hónapban megyünk a 18 hósra, mert Danus később kapta 3 héttel a 15 hósat. Reméljük nálun ksem lesz semi gond egy kis síráson kívül:)
750. Pocak0515 (válaszként erre: 749. - Naildi81)
2009. márc. 10. 19:04

Köszi! Ari vagy!

Igyekeztünk minél előbb megvenni, hogy átszokjon, mire a tesó megszületik. Napközbe már ott is alszik (elég jókat), de éjszaka nem. Megszokta, hogy köztünk van a kis bestia:( Arról nehéz lesz leszoktatni, pedig muszáj lesz valahogy!

Amúgy hamar átszokott az új helyére. Nem volt vele gond.

A rácsos ágy a tesójé már - hivatalosan :)

Uh.n most voltunk múlt héten. Nem volt valami nagy látnivaló, mert a doki olyan izé volt... Alig lehetett hallani, hogy mit mond, meg amúgy is olyan unszimpi volt.

Ha sikerül, akkor jövő hétvégén megyünk 4D-re. Talán ott kiderül a neme is?! Majd meglátjuk. Már várom nagyon! Jó lenne egy kislány a kukis után, de ez nem kívánságműsor ugyebár.

Mindegy, csak legyen teljesen egészséges!!


18 hós oltást mi holnap kapjuk meg. Hú, és egyedül kell őt vinnem. Biztos lesz hiszti, mert már tudja, hogy hol szokta a védőnő lemérni őt (ott kapja a szurit is), és azt nem csípi. Már előre félek a holnap du.-tól...

2009. márc. 10. 18:01

Erika!


Még elfelejtettem megdicsérni Balázs kiságyát. Nagyon jól néz ki! Akkor már a rácsos ágyat nem is használja? Mi jövöhónapban megyünk majd az Ikeaba és vesszük meg a gyerekeknek az emeletes ágyat. Utána meg próbálkozunk a nagyágyra szoktatással. Remélem hamar megszokja majd Szabolcs, és elrakhatjuk majd a kiságyat.

2009. márc. 10. 17:58

Sziasztok!


Szabolcs ma megkapta a 18 hós szuriját. Most legalább 4,5 évig le van a gond a szurikról. Jóül viselte, de azért figyelem hátha később jelentkezik nála valami tünet. Bár eddig egyik után se történt semmi.

Délben az oltás "örömére" hamar elaludt és aludt 3 órát. Egy kicsit én is ledöltem. Tök jól esett:)))

Egyébként ki hogy van?

Erika! remélem a picikével is minden rendben van. Mostanában mész majd uh-ra, ugye?

747. böbe83 (válaszként erre: 746. - Pemete)
2009. márc. 10. 14:39
vagy altatásban :D
746. pemete
2009. márc. 10. 14:27
Reméljük túlélem, majd megkérdezem előtte, hog nem lehetne-e először valami nyugtatót adni nekem...
745. böbe83 (válaszként erre: 744. - Pemete)
2009. márc. 10. 14:05

olvastam :)

egyszer apo kísérte el az öccsét fogorvoshoz, mikor már felnőttek voltak, és amíg apu elment pisilni az öccse hazaszökött:)

De gondolj arra, hogy utána nem fog fájni.

Nekem is kiesett egy tömésem kb két ésfél éve... azóta néha fáj a fogam, de még dokinál nem voltam :(

Meglátom, ha holnap is leszel , mert túlélted, lehet megyek én is... egyszer:)

744. pemete
2009. márc. 10. 13:21
Szia! Mi most pont nem, Dana alszik, én meg készülök összeszedni az erőmet, mert 4-re megyek fogdokihoz.
743. böbe83
2009. márc. 10. 12:10

sziasztok

mindenki kint van a jóidő örömére?

742. böbe83
2009. márc. 8. 17:24

nyáron itt is lesz kuty

anyuéknál van kettö, és mikor bercit etetik mindig az etetőszék alá somfordálnak, sosincs maradék a padlón:D

741. pemete
2009. márc. 6. 15:45

:DDDD Ne idegeskedj, én már fel se veszem:DDDD

Mondjuk nekem könnyű dologm van, mert megy a gyerek a kajával, a kutya meg megy utána és porszívózza a lepotyogó darabokat:p

740. böbe83
2009. márc. 6. 15:27

jár-jár

mást se csinál, csak szórakozik.

egy kis szórakozás mi, most mostam fel, és vmitől már megint ragad a padló :S

a bugyiim, zokniim a folyosón.. ááá

739. pemete
2009. márc. 6. 14:15
:DDDD Neki is jár egy kis szórakozás:p
738. böbe83
2009. márc. 6. 13:42
Akkor jó. Nincs lekifuri a fűnyíró miatt :D addigra lehet végez velük berci
737. pemete
2009. márc. 6. 12:49
Hát szerintem hosszú, és fáradságos munkával sikeresen ki fogja irtani őket a fiatalúr:DDD
736. böbe83 (válaszként erre: 735. - Pemete)
2009. márc. 6. 12:47
de nagy túlélők ezek a növények ám. Egy pár esős nap és újrahaltanak újabb leveleket. Még nem tudjuk ki győz Berci vagy a virágok...
735. pemete
2009. márc. 6. 12:45
Legalább akkor nem lesz velük gondod, a gyerek elintézi:DD
734. böbe83
2009. márc. 6. 12:44

És most Bori is elaludt, lehet fogok tudni nagybetűket írni???

Nálunk rendületlenül szeretnének előjönni a nárciszok, és a játszintok. Pedig tavaly felástuk és befüvesítettük a részüket :S, most szegények vagy meghalnak a fűnyírótól, vagy megpróbálom beültetni őket hétvégén cserépbe. Bár lehet nem lesz zsükség, mert Berci módszeresen letapossa őket. Szereti hallgatni, ahogy roppannak :S

733. pemete
2009. márc. 6. 12:30
Van rajta mégegy bimbó, ami pont a hétvégén fog kinyílni:) Úgyhogy lesz nőnapi virágom:DDD
732. böbe83 (válaszként erre: 731. - Pemete)
2009. márc. 6. 12:23
és ez a három virág az idei nőnapi ajándékod, vagy lehet kapsz még 1 virágot?
731. pemete
2009. márc. 6. 12:21
Szió! Dana is alszik, de mi ma még nem voltunk lent, mert szakadt az eső délelőtt. De most kisütött a nap, úgyhogy délután mi is lemegyünk! Már kiköltöztettem az erkélyre egyszem leveles növényemet, amit tavaly nőnapra kaptam:) Idén már 3-at virágzott a folyosón! Most kiraktam napfürdőzni. A másik növényemet, a kaktuszt még nem teszem ki, nehogy kirohadjon a sok víztől:)
730. böbe83
2009. márc. 6. 12:17

sziasztok

mi már napközben sokat vagyunk kint.

most alszik berci. kis sárdagasztó

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook