Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 szeptemberi babák és anyukáik fórum

2007 szeptemberi babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
909. pemete
2009. nov. 14. 08:02
Na, ha már így beindultunk, akkor itt is jó reggelt mindenkinek:)
908. böbe83
2009. nov. 13. 21:41
há' ja :P
907. pemete
2009. nov. 13. 21:30

Ja, a remény hal meg utoljára:p

Azért nem jövünk ide, mert másik fórumon is nyomulunk közösen:)

906. böbe83
2009. nov. 13. 21:13
mindig reménykedünk a pezsdülésben :)
905. pemete
2009. nov. 13. 21:09

Szia! PErsze szívesen látunk:)

Bár amint látod kicsit leült a fórum, de talán te kicsit felpezsdíted!

2009. nov. 13. 21:01

Sziasztok!

Csatlakozhatnék én is a fórumotokhoz?

Nagyon megörültem, mikor megtaláltam.Amikor regisztráltam a Hoxán, csak 2007. novemberi babások voltak.Ők szívesen fogadtak egy szeptemberi babást a személyemben,de jó lenne más ilyen korú baba anyukáival is eszmét cserélni...

903. pemete
2009. nov. 2. 21:51
Ó az, hogy mit vesz fel nálunk is megy:DD Ha nem azt adom rá amit akar, akkor aztán kitör a háború.
902. Pocak0515 (válaszként erre: 901. - Pemete)
2009. nov. 2. 20:36

Nálunk ez a "zsarolósdi" nem gyere be. Letojja, bármit is mondok neki, hogy nincs ez, vagy az...

A rendszeretete nagyon ott van a toppon, de az akaratossága is basszus... Eszméletlen! Arról nem is beszélek, hogy 2 évesen megmondja, hogy mit akar felvenni, ill. hogy mit nem vesz fel, mert ez, vagy az a baja, pedig még soha nem volt rajta. Mi lesz velem később e téren?

901. pemete
2009. nov. 1. 21:28

Én is igyekszem megdumálni a gyereket, hogy inkább ezt csináljuk, ne azt, de persze nem mindig válik be. Ha valamit nagyon akar, és nem engedem, akkor sokszor földhöz is vágja magát. Olyankor jókat szoktam vigyorogni rajta. Ha meg az utcán áll neki üvölteni valamiért, akkor azt szoktam neki mondani, hogy gyerünk üvölts, csak ennyire futja, ezt nem hallja senki. Sőt még biztatni is szoktam, hogy esetleg vágja magát földhöz, mert úgy látványosabb. Erre általában abbahagyja a dilit:p

De ha más nincs, akkor jön a zsarolás! Ha nem csinálod azt amit mondok, akkor nem lesz mese, vagy csoki, vagy amit épp szeretne:)

900. böbe83
2009. nov. 1. 20:44
Józan ésszel, haha :) Nem tudom mindig rávenni, h. igazam van. Próbálok kompromisszumokat kötni vele, de vannak amiket el kell intézni, bevásárolni, ilyesmi, szóval, nem mindig egyszerű. Általában boltban, megkérem, hogy segítsen bepakolni a kosárba, kipakolni a szalagra. Mindenfélét szeret csinálni, és inkább mondom mit tudna segíteni, minthogy vitázok, hogy mit ne pakoljon le a polcokról... De persze nem mindig megoldható, olyankor rászólok, kisebb nagyobb sikerrel.
899. Pocak0515 (válaszként erre: 898. - Böbe83)
2009. nov. 1. 20:11

És hogy tudod türelemmel, nem vitával, hanem józan ésszel rábírni a te igazadra? Ráadásul neked is ott a "pici" lány...

Már ő is jön-megy, mi?

Jó tesók amúgy?

898. böbe83
2009. nov. 1. 19:51

ÁÁÁ

Nálunk ilyen:D

Ja nem egyszerű, nálunk nem csak nem van, hanem NEEEEEM és hiszti, és rúgkapálás...

2009. nov. 1. 19:17

Sziasztok! Ti hogy tudjátok tolerálni, ill. kezelni a gyerekek dackorszakát?

Ezt a nem csinálom dolgot, ahogy a fiam mondja mindenre... Hiába kérek tőle ezt-azt, mindenre az a válasz, hogy "nem".

Ha mondjuk neki, hogy ne nyúljon a kályhához, mert forró, azt feleli, hogy "nem"...

Nálatok is vannak ilyenek?

Néha baromi nehéz vele (nekem)...

896. böbe83
2009. okt. 27. 17:40

Nálunk a kisvakond a sláger... anyuéknál a minimax. De Berci azért nem harcol a tvnézésijogokért annyira, ha látja, hogy nagyon nem akarom bekapcsolni :) Meg kint is szeret játszani.

Mostanában bilizik mese közben, kellemeset a hasznossal alapon :P Persze még nem szobatiszta....egyszer majd talán nemsokára

895. pemete
2009. okt. 26. 10:21
Megnyugodtam,m hogy nem csak nálunk megy egész nap a mese:)
2009. okt. 26. 10:12

Sziasztok! Nálunk Shrek mánia van! Már kívülről tudom én is az egész mesét, de minden nap ezerszer meg kell nézni! Áh....! És a szám.gépen ám!



Tettem fel új képeket. Tegnap voltunk búcsúba. Szupi volt!


Ildi! Örülök, hogy jól megy a bölcsi! Szegény! 5-kor kelteni! Kemény lesz mindkettőtöknek biztosan! Fú..., mire meg fogjátok szokni!

Mi jól vagyunk. Bazsi most inkább nagyon, nagyon anyás, mint hogy féltékeny lenne. De lehet, hogy ez így jelentkezik nála?! Nem tudom!

893. pemete
2009. okt. 26. 09:41
szemem
892. pemete
2009. okt. 26. 09:41

Hát én úgy érzem, hogy minden nappal nehezeb ,mert egyre többször látom ugyanazt a mesét... Kb már tikkel a szeme, ha csak meghallom, hogy micimackó:DDD

Most töltök le neki egyébként több mikiegeret is, azt is szereti, csak rohadt lassan jön le. Akkor már lesz vagy ötféle mesénk, azt már azért lehet cserélgtni:p De gondokodom rajta, hogy bepróbálkozom a Shrekkel is:p

891. naildi81 (válaszként erre: 889. - Pemete)
2009. okt. 26. 09:30

Szia!


Nálunk szerencsére nincs ekkora meseláz! De annakidején Karina is ebben szenvedett. De mi nem tiltottuk le a tv-ről. Bár vele egy fokkal jobb volt, mert nem kellett vele veszekedni, hogy lemenjünk az utcára. Szerintem hagyjad, főleg, hogy mást is csinál a tv nézés mellett, nem csak azt bámulja egésznap. Kell neki háttérzajnak:) Neked kitartást hozzá! Minden nappal könnyebb lesz:)

890. naildi81 (válaszként erre: 888. - Pocak0515)
2009. okt. 26. 09:27

Szia!


Köszi kérdésed:) Szerencsére minden rendben van a bölcsiben!:) Reggel sincs gond az ébredéssel, de azért este már korábban van fekvés, mint mikor még itthon voltunk. Mostanában már általában negyed-9-kor alszanak, és reggel 3/4-7-kor van ébresztő. De ha megyek majd dolgozni és Szabolcsot is korán kell majd vinnem magammal akkor 5 előtt picivel fogom ébreszteni:(


Ti hogy vagytok? Balázs hogy jön ki a tesóval? Van féltékenység?

889. pemete
2009. okt. 26. 09:17

Sziasztok!

Nálatok nincsen mostanában meseláz? Mi napi 4-5-ször simán megnézzük a micimackót. Még jó, hogy kétféle van belőle, mert már megőrültrem volna. A gyereket kirobbantani se lehet a tv elől, még leráncigálni sétálni is csak óriási hiszti és bőgés árán lehet. Ha nincs is a nappaliban a mesének akkor is mennie kell, ha legózik, ha olvas, akkor is! Ez vajon normális? Nem tudom mit csináljak vele, ne engedjem hogy nézze? Vagy nem is olyan nagy baj? Nem tudom tényleg...

888. Pocak0515 (válaszként erre: 884. - Naildi81)
2009. okt. 24. 15:05

Szia! Naplót nincs időm olvasni, de hogy tetszik a kicsi fiadnak a bölcsi?

És hogy tud felkelni? Nincs ezzel gondotok?


Csajok! Olyan nagyok már a lurkók! És mindenkié olyan szép!


sziasztok

887. pemete
2009. okt. 14. 09:23
Dana is általában még pelusba kakil, csak nagyrotkán tudom rávenni, hogy a bilibe kakiljon. A wc-be nem kakil egyáltalán, mert ott nem ér le a lába, és nem tud úgy nyomni:)
886. böbe83 (válaszként erre: 885. - Pocak0515)
2009. okt. 13. 19:35

Nálunk sincs még szobatisztaság ám.

Berci ráül a wc-re de nem kakil v. pisil bele :S engem szórakoztat a legrosszabb pillanatokban, h. kakilni kell menjünk a wc-re, aztán semmi :D

885. Pocak0515 (válaszként erre: 884. - Naildi81)
2009. okt. 13. 14:00

Sziasztok! Bazsi nálunk se szobatiszta még! Sehogy sem! Éjjel-nappal pelusozunk. :( Ráadásul, szól, amikor elbújik az egyik sarokba kakilni és hiába mondom neki, hogy menjünk gyorsan a wc.-re (mert a szűkítő jobban tetszik neki a wc.-n, mint a bili), nem hajlandó ráülni, mert öklend a szagtól. :( Nemtom mi lesz így velünk?!

Amikor kicserélem alatta a pelust, akkor is kér "szagot" (törlőkendőt az orra alá, mert annak jó illata van és azt szagolja, míg én dolgozok rajta.

884. naildi81 (válaszként erre: 874. - Birodetty)
2009. okt. 12. 18:00

Szia!


Örülök, hogy jelentkeztél, és köszi az üziket is!


Szabolcs is "óriás", mert 14kg, és 96cm volt 1 hónapja, de vki azt mondta, hogy megint nőtt. Majd megmérem:)


Szabolcs még sehogy sem halad a szobatisztaságra, de én nem is erőltetem. Majd remélem úgy lesz ahogy Karinánál volt, hogy egyik napról a másikra leszokott róla. Először a napközbenit hagyta el az alvásnál, aztán 4 hónp múlva már este se kellett. 2 éves és 4 hónapos volt mikor szobatiszta lett.

883. pemete
2009. okt. 12. 12:23
Jaaaj, ne rémísztgess előre:S
882. birodetty (válaszként erre: 881. - Pemete)
2009. okt. 12. 12:15
Az biztos:)Emlékszem a nagyokkal milyen volt.A legmélyebb álmomból ébresztettek hogy pipilni kell:)
881. pemete
2009. okt. 12. 12:09

Dana nem hajlandó már nappal pelusban aludni vagy egy hónapja, de szerencsére max olyan balesetek voltak csak, hogy mászott ki az ágyból, és nem ért el a biliig, hanem útközben bepisilt:)

De éjjelre még nem akarom, hoy leszokjon a pelusról, mert akkor se ő, se mi nem tudjuk kialudni magunkat.

880. birodetty (válaszként erre: 879. - Pemete)
2009. okt. 12. 11:20

Hát tényleg hosszú volt:))

A délutáni alvásnál még azért rárakom Tinára a pelust de mindig száraz amikor felkel:)Majd pár nap mulva megpróbálom úgy hogy nem adok rá.Éjjelre azért még kel mert reggelre van a pelusban pisi:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook