Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2815. csehe (válaszként erre: 2814. - Zsu77)
2008. szept. 11. 13:58

Végre előkerültél. :D

Lucát már 2x megcsípte a méhecske... Ő is jól bepirult, dagadt, és jópár napig meglátszott a helye, de nem volt gennyes.

A betegségedet kúrálni kéne, nem? Mondjuk egy kis levegőváltozás? Itt a Bakony-alján? :D

2814. Zsu77
2008. szept. 11. 11:42

Sziasztok!

Tegnap Útügyi napon voltam Keszthelyen. Igaz 3 napos rendezvény, de hát én csak fél órára vagyok, így nem aludtam ott és a tegnapi nap után elég elkeserítő lett a véleményem a konferenciáról. A színvonal évről évre esik.

Eszterke jól van, nagyon jól haladunk a szobatisztasággal. A nap felét a bilin tölti és mindig cseppent egy pinduri pisit, vagy egy mogyoró nagyságú kakit:)))) Remélem lassan rájön, hogy ezt nem így kellene, de nem akarom a lelkesedését lelombozni.

A múlthéten pénteken megharapta a homlokán egy darázs, szegénykém szeme úgy bedagadt, csak egy kis rés volt a szemének. Adtam neki kálciumot és hétfőre megszűnt a dagadás. Ezek szerint allergiás rá:(((( A seb a homlokán még mindig nem gyógyult meg. Tegnap egy kicsit felázott fürdésnél és a törölközővel véletlenül leszedtem. Genny jött ki, brrrrrr....Milyen fertőzött dög lehetett? Aztán most egy kicsit tartok tőle (na, jó, be vagyok tojva), hogy ez mit jelenthet.

Jelenleg nekem is betegségem van: nagyfokú munkaundoritisz, sajnos ez egyre gyakrabban fordul elő, gondolom ez a "jó" projekt, iroda stb. a kiváltó, mert amióta dolgozok mégcsak mostanság jött elő.

2813. csehe (válaszként erre: 2812. - Zsu77)
2008. szept. 8. 21:16

Látom, egy lényeges dologra rájöttél, minél kevésbé érdekel, idegesít, annál kevesebb a negatív tapasztalat. Ezt a látogatásokra is alkalmazod, és a végén semi gondotok nem lesz "apailag".

Én a találkozónkat azért várom ám! :)

2812. Zsu77 (válaszként erre: 2811. - Csehe)
2008. szept. 8. 15:06

Volt csütörtökön, de megintcsak az idegeskdés volt. Mondtam, hogy kimehetnek Eszterrel, de az utcában legyenek van szökőkút, piac, árusok stb. elfoglalhatták volna magukat. Egy negyedóra múlva már sehol sem voltak. Nagy dühösen lerobogtam a partra ahol az én drága lányom a part szélén (magas beton és a víz tele van sziklákkal) kétrét görnyedve egy döglött siklót piszkál egy bottal. Apuka tőle 4-m-re vihogva telefonál. A hajam égnek állt, persze szóltam és a parton lévő idős emberek közölték, hogy milyen felelőtlen. Láttam az egyik bácsi már lépett Eszter felé, de pont odaértem. Természetesen "apuka" nem értette mi a baj.

Mikor elment flegmán közölte: szombaton nem érek rá elmenni.(Annyira sajnáltam:DDDDDD) Így csaptunk egy jó kis vásárlásos délutánt szombaton.

Úgy vettem észre, minnél jobban nem érdekelnek a hülyeségei annál kevesebb a kontaktus köztünk. Sajnálom, hogy Eszter sem igazán érdekli (persze a külvilágnak ő a mintaapuka), de hát én nem tiltottam őket egymástól, megadtam a lehetőséget arra, hogy a valóságban is jó apuka legyen.

2811. csehe (válaszként erre: 2809. - Zsu77)
2008. szept. 5. 14:08
DE kár, hogy nem jöttetek... Legalább apuka volt? hihetetlen, hogy mennyire rángat titeket... Nincs Gyerekláthatási időpont? Nem neki kéne ahhoz igazodnia? Vagy esetleg a ti programjaitokhoz? :(
2810. Zsu77
2008. szept. 2. 15:39

Nálunk minden rendben van, igaz tegnap amikor jöttünk szegény kicsim Mogyoródig sírt, hogy nem akar Szárszóra jönni, de utána megnyugodott. Tegnap sem és ma reggel sem sírt utánam.

Bilicsizéssel is jól haladunk, abár történnek még becsurrintások, de hát megesik az ilyesmi:))))

Újabb szövege amikor szólok neki, hogy Eszter nem ebben állapodtunk meg: Anya, hát akkoj ezt benézted:D

Van egy kis bolondériája, egyszerűen nem akar gombos cuccot felvenni, de még az is idegesíti, ha rajtam olyan van.

Képzeljétek a hétvégén megleptem magamat egy táskával és 2 pár csini cipővel. Persze az én kislányom imád a cipőimben grosnyogni, főleg, ha magassarkú, így nagyon díjjazta az új szerzeményeimet. Kapott egy tündéri pizsamát, annyira örült neki: Anya pontoszan ilyen piszzsit akajtam, olyan jendesz anya vagy:DDDDD

2809. Zsu77 (válaszként erre: 2808. - Csehe)
2008. szept. 2. 15:31
A csütörtöki nap nem jön össze, mivel Eszter apja sz egyik szombatot kihagyta és pótolni kívánja. A múlt hét szerdára beszéltük meg, de "sajnos" nem ért rá....., Javasoltam e hét szerdáját, de neki ez sem volt jó, hanem a csütörtök. Nem is értem őt azt a 2,5-3 órát amit szombatonként eltölt vele nem oszt nem szoroz.
2808. csehe (válaszként erre: 2807. - Zsu77)
2008. aug. 28. 22:22

Nem semmi beosztás! Pláne ez a sok kilóméter...

Na, akkor nézzünk be egy napot, és gondoljunk rá erősen, hogy azon napon trécselünk. ;)Mondjuk csütörtök?? :D

2807. Zsu77 (válaszként erre: 2806. - Csehe)
2008. aug. 28. 15:59

Tegnap reggel itt kezdtem Somon, aztán 10-re mentem Bonyhádra próbabeépítésre, onnan 1-kor indultam Kaposvárra tervegyeztetésre, ott 5-kor végeztem és úgy mentem haza. Ma csak itt vagyok az irodában, de rengeteg a papírmunkám. Holnap reggeltől pedig konzorciumi gittegylet lesz. Ja és már hétfőn amikor délután leérünk kezdjuk a somi területen a próbabeépítést. Lesz vagy 7-8 óra mire befejezzük.

Na ez nem panasz, csak nyafogás:DDDDDD

Jobb lenne találkozni és egy kicsit dumcsizni!!!!

2806. csehe (válaszként erre: 2805. - Zsu77)
2008. aug. 28. 15:18
Látod, szépen lassan rendeződnek a dolgok. Ezek szerint nincs a héten kevesebb melód...
2805. Zsu77
2008. aug. 28. 10:49
Hetek óta ez volt az első reggel, hogy Eszterke nem sírt utánam. Kedvesen puszit adott, integetett és mondta, hogy majd siessek haza. Ő addig a mamával lesz, mert mama vigyáz rá. Nagyon jó érzés volt, hogy nem sírtunk.
2804. Zsu77 (válaszként erre: 2802. - Csehe)
2008. aug. 28. 10:46
Hát igen a múlt héten nekünk is inkább házi és házkörüli munkával telt az idő. Én is vágyok egy igazi pihenésre. Eddig nem úgy alakulnak a dolgaim, hogy erre az idén lehetőség is adódik:(((
2803. csehe (válaszként erre: 2801. - Zsu77)
2008. aug. 27. 10:13
Nem csodálom, hogy eleged van, én is dolgoztam ilyen hangulatú munkahelyen, hát igen sz@r, és fárasztó idegileg.
2802. csehe (válaszként erre: 2800. - Zsu77)
2008. aug. 27. 10:12
Nem kimondottan gyereknélküli időre vágyom, hanem egy kis más környezetre, és házimunkanélküli időre... ;)
2801. Zsu77
2008. aug. 26. 15:57

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ......

Most van elegem ebből az egészből. Egy percig ne vágyjatok a munkára:((((

Mindenki mindenkit cseszeget, persze ettől még egy lépést sem haladunk előre. Sz.r ez a konzorciumi munka: az én cégem a ti cégetek az ő cégük, állandóan megy az egymásra mutogatás, az információk nem jutnak el, csak a marakodás. Megyek haza:P

2800. Zsu77 (válaszként erre: 2798. - Csehe)
2008. aug. 26. 13:22

Ne mondj már butaságokat, egyáltalán nem vagy rossz anyuka. Sőt....

Egyáltalán nem szégyen, ha ennyi idő után vágysz egy kis másra. Persze jó a gyerekekkel és amikor dolgozni fogsz neked is hiányozni fog, de kis gyerek nélküli idő igazi felüdülést hoz. Mondom én aki állandó lelkiismeretfurdanccsal küzd....

2799. Zsu77 (válaszként erre: 2796. - Csillu77)
2008. aug. 26. 13:17

Szerintem én képtelen lennék, arra, hogy ennyi évet lehúzzak otthon. Abár szerettem volna min. 2 évet kiszakadni a mókuskerékből és élvezni a picurimat, de az élet így hozta, ezt kell szeretnem.

Írod, hogy Laci mennyire szeret az apukájával lenni, ilyenkor azért örülök, hogy kislányom van, így is nehéz az apát helyetesíteni. Mondjuk én elég fiús vagyok, de azért a női mivoltomat nem tagadhatom le. Egy kisfiút csak elnőiesítenék.

Biliügyben 1 hete történt a csoda, egyik napról a másikra ráült és termelt is bele. Előtte 1 percet sem ücsörgöt rajta. Egyszer minden gyerkőc szobatiszta lesz.

2798. csehe (válaszként erre: 2792. - Zsu77)
2008. aug. 25. 22:23
Én is szeretnék már egy kis "szabit", ami nem itthon van, és nem házimunkából áll. Én sajnos ilyen rossz anyuka vagyok, már vágyom egy kicsit másra is...
2797. csehe (válaszként erre: 2795. - Zsu77)
2008. aug. 25. 22:21
DEjó! REmélem lesz valami jó híred is!
2796. csillu77 (válaszként erre: 2794. - Zsu77)
2008. aug. 25. 14:05

Köszi. Irulok-pirulok. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy imádom a gyerekeimet, de azért szeretném már egy kicsit a saját életemet is élni. Már több, mint 5 éve nem dolgozom munkahelyen és még min. kettőig így lesz.


Remélem azért kicsit pihennetek is sikerült. Te is annyi felé futkosol egész héten, rád is fért egy kis kikapcs.

Laci is eléggé anyás az utóbbi időben, babusgatni kell, gondolom nagyrészt a kisbaba miatt. Ugyanakkor imád az apjával bolondozni, tornászni, fiús dolgokban segíteni. Bili-ügyben nálunk semmi extra, már hajlandó picit ücsörögni rajta, ha énekelünk közben, de termelni bele még nem sikerült...

2795. Zsu77 (válaszként erre: 2788. - Csehe)
2008. aug. 25. 13:50
Még nem tudom mi lesz a héten, de remélem nem lesz túl sok dolgom, vagy ha igen akkor remélem a jövőhéten egy kicsit nyugisabb lesz és akkor összefuthatnánk. Majd hét közepén már többet látok.
2794. Zsu77 (válaszként erre: 2791. - Csillu77)
2008. aug. 25. 13:47
Nem akarok itt senkt magasztalni, de hát Csillu, te előtted le a kalappal. Nem azon töröd a fejed, hogy még meddig maradhatnál otthon a 3 gyerkőccel, hanem a jobb jövőért visszamennél dolgozni. A férjed biztos összeteszi a két kezét, hogy ilyen társra talált.
2793. Zsu77 (válaszként erre: 2790. - Csillu77)
2008. aug. 25. 13:42
Eddig nem találtak semmi olyan dolgot ami erre utalna. Az ismételt vérvétel ennek ellenére még mindig nagyon rossz. A fehérvérsejtszám kritikusan magas. Nőgyógyásznál találtak egy kis bibit, de ez nem okozhatja.
2792. Zsu77
2008. aug. 25. 13:38

Sziasztok!

Megvolt a "nagy" szabi. Hát nem túl sok jó történt, a szüleim gőzerővel dolgoztak (kert, házkörül, stb.) én is megpróbáltam ténykedni, de Eszterke nem igazán engedte. Azért voltunk kirándulni, vásárolgatni. Nagyon-nagyon anyás, csak a papa tudja egy kicsit elcsábítgatni mellőlem. Nem baj ez, csak fárasztó:D

Egész jól haladunk a bilcsizés terén. Még némi malőr előfordul,főleg a nagy dolognál, de azért nem csüggedünk. Amikor pucisan van semmi gond nincs, csak akkor, ha van rajta bugyi, vagy nadrág, mert akkor úgy ül rá.

2791. csillu77
2008. aug. 15. 11:35
Ez a munka-dolog engem is aggaszt, bár még van két évem, de elképzelni sem tudom, ki fog engem alkalmazni 3 gyerekkel, 4-6 órában eleinte. Igaz, keresett a szakmám, de azért ennyi hendikepp mellett nem sok lehetőségben reménykedhetek. Egyelőre az a terv, hogy Ágit két évesen beadjuk bölcsibe (ha lesz hely) és keresek állást. Csak pont az az év lesz, amikor a 3 gyereket 3 felé kell már hordani, mindet nekem, szóval érdekes lesz.
2790. csillu77
2008. aug. 15. 11:31

Különben sokat gondolok Rátok, melyik gyerek milyen lehet, mi lehet az eltűnt anyukákkal. Aggódom Zsuért is, mikor mész teljes kivizsgálásra? Remélem nincs semmi komoly.

Az apukámat majd egy évig kezelték mindenfélével, mire kiderült, hogy mindössze nyomelemhiánya van, de addigra már antidepresszáns is kellett... Most már jól van, április-májusban volt a mélypont, eléggé ki is voltam miatta.

2789. csillu77
2008. aug. 15. 11:23

Sziasztok!

Valóban benézek néha, csak írni nem tudok, ált. Ágival a kezemben csak kattintgatok, megnézem a leveleimet és azt a pár oldalt, ami érdekel.

Sajna nem sikerül Ágit Lacival együtt altatni, mert nagyon éberen alszik, a pici minden rezdülésére felébred és nagyon nehéz visszaltatni. Egyébként is elég nehéz időszaka van, így aztán igyekszem leagább az alvására figyelni. Emiatt Ági velünk, abban a szobában van, ahol a gép, pont mellette alszik. Szóval nem akarok kopácsolni, amikor végre elszunnyad, amikor meg nem, akkor nem érek rá.:-(


Jól vagyunk, legalábbis egészségileg, Ági szűrései is rendben, csak az idegeim rojtosak kissé. Anna talán egy kicsit javul, jobb testvér, sokat beszélgetünk vele, magyarázzuk neki a dolgokat, reméljük, hogy érti is. Laci meg teljesen megváltozott az utóbbi két hétben, a korábi vidám, vagány kis vadócunk tiszta anyámasszony katonája lett. Folyton azt füleli, mi jár az utcán, a motoroktól, repülőgéptől fél, ki se akar menni a házból, nelkülünk meg az ajtótól se távolodik el. Egy darabig próbáltam türelmesen kezelni, de már csak idegesít. Most hagyom, majd kinövi.

2788. csehe (válaszként erre: 2787. - Zsu77)
2008. aug. 14. 18:25

Ezt a témát én sem szívesen feszegetem, mert csak felidegesít... :S

A kis életjelek is számítanak. ;)

Ha esetleg nem találkoznánk addig, akkor jó nyaralást, szabadságolást!

2787. Zsu77 (válaszként erre: 2785. - Csehe)
2008. aug. 14. 10:01

Igazad van ennek örülni kell, nem is tudom mi lenne velünk, ha nem lenne munkám. A Gyes nevetséges. Mindig felfordul a gyomrom mikor sok okos közli (persze nekik nincsenek anyagi problémái), hogy nem az államnak szüljük a gyerekeket, hanem magunknak. A többi országban nincs olyan, hogy otthon lehetsz ennyi ideig és még pénzt is kapsz. Na, ezek elfelejtik, hogy MO-on nem rendezett a bölcsöde rendszer, a bébicsőszök 50e Ft alatt nem nagyon jelentkeznek és sajnos nálunk egy kisgyerekes anyuka nem jó munkaerő. Megjegyezném, ha még nincs gyereke azért nem alkalmazzák, mert még nem szült, akinek meg már nagyok az már öreg.

Sajnos ez van. Ma ilyen dúlbennemazigazságérzet napom van:)))))))

2786. Zsu77
2008. aug. 14. 09:55

Sziasztok!

Cinka jelentkezett, sok mindent nem tudott írni, mert nagyon fáradt, de megigérte, hogy hamarosan egy hosszabb levelet is ír. Legalább vmi életjel:D

Márcsak Chrisnét kellene elcsípni, de majd őt is az iwiw-en zargatom:)))))

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook