Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2785. csehe (válaszként erre: 2784. - Zsu77)
2008. aug. 13. 21:58
De kár! DE csak azér, mert nem tudunk találkozni... Egyébként neked jó, hogy ennyi a munkád. :)
2784. Zsu77 (válaszként erre: 2782. - Csehe)
2008. aug. 13. 11:31

Sajnos ez a magyar fiatalok sorsa, nincs munka, nincs pénz, szinte kilátástalan az élet:(

Nem tudom mikor jutunk el felétek, mert mostanság rengeteg munkám van és a jövőben még több lesz, mivel beindul több helyen is az építkezés.

2783. csehe
2008. aug. 12. 15:21
Mikor jöttök errefelé kicsit? Vagy mikor talizunk???
2782. csehe (válaszként erre: 2780. - Zsu77)
2008. aug. 12. 15:20
Lakás project áll és vár. Nem vettek vissza dolgozni, így nincs miből... :S
2781. csehe (válaszként erre: 2779. - Zsu77)
2008. aug. 12. 15:19

Én is arra gondoltam, hogy iwiwen megkeresem őket. :)

A fehérvéjsejt mitől magas? És mit jelent?

2780. Zsu77 (válaszként erre: 2777. - Csehe)
2008. aug. 12. 14:36
A pénz a lényeg, a határozatból nem lehet kenyeret venni. Mi van a lakás projekttel? Adtok-vesztek, vagy még vártok?
2779. Zsu77 (válaszként erre: 2778. - Csehe)
2008. aug. 12. 14:35

Nem tudom mi a helyzet velük. Gondoltam, hogy iwiw-en írok nekik. Cinkának tudom a tel.számát, de nem akarom őt zavarni a hívással.

A véremben kritikusan magas a fehérvérsejt szám. Fogaim, torkom rendben vannak. Nőgyógyászhoz kellene visszamennem, de valahogy nem akaródzik. Nem érzem magamat betegnek, csak iszonyat fáradtnak. Nem fogytam, sőt:(((( A fejem sem fáj annyira, csak olyan tompaság van rajta, de ez nálam nem furcsa:D

Apuka volt, jól eljátszottak és nem válaszolt a kérdésekre. Szóval a gondtalanok életét éli, de nem írígylem ezért egy percre sem.

2778. csehe
2008. aug. 12. 14:21

Gyorsan lefigyeltem, Chrisné másfél hónapja nem volt az oldalon, Cinka meg 2-3 hete...

Egyedül a nagycsaládos anyuka olvas minket rendszeresen. :D

2777. csehe (válaszként erre: 2776. - Zsu77)
2008. aug. 12. 14:16

Szia mindenkinek!

És bocsi!!! Elfelejtettem írni... :(

Látod Zsu, azért mindig vannak dolgok, amik előjönnek, és előbb-utóbb szembe kell vele nézni, még a kedves apukának is. Volt a hétvégén?

Neked mi lett a vége a kivizsgálásnak? Jutottak valamire?

A Gyes egyébként sikerült elintézni, soronkívül intézték, és 2 nap alatt még a pénzt is megkaptam, igaz a határozat alig 1 hónap múlva ért ide...

Többiekkel mi lehet? Miért nem írnak?

2776. Zsu77
2008. aug. 12. 13:54

Sziasztok!

Eszternek múlóban vannak a kiütései, legalábbis mintha enyhültek volna. A popsija kegyetlenül néz ki, de egyszerűen nem akar a bilcsibe, vagy a wc-be kakilni. Próbálom megmagyarázni neki, hogy milyen jó lenne és a popija is meggyógyulna és mindenki milyen boldog lenne. Nem és nem.

Eljöttek a kemény kérdések is: Apa hol lakik, kivel alszik, miért nem jön haza, miért megy el. Ezeknek következtében retteg attól, hogy én sem megyek haza, ki fog majd rá vigyázni stb.

Látom rajta a gyötrődést. Sokat beszélgetek vele, de valójában ő az apjától várja a válaszokat, aki szokásához híven meg sem hallja. Gondolom nem tudja elmondani az igazat, hazudni meg nem akar.

Mindezek ellenére nagyon édike, sokat énekel, mondókázik, vicceskedik és persze nyomja a hisztiket.

Úgy várom a jövőhetet, szabadságon leszek. Kicsit elfáradtam ebben a pár hétben, Eszter betegsége, rengeteg munka, vezetés....

2775. Zsu77 (válaszként erre: 2774. - Csehe)
2008. aug. 8. 11:02

Végre itt a hétvége! Eszter apja egész héten nem jelentkezett, remélem holnap is csak 2 órát szán a látogatásra. Na nem azért, mert utálom:))))

Érdekes, mert itt van a Balcsin, kb. 15 km-re tőlünk. Tegnap láttuk is őt, de jótékonyan nem vett észre minket. Sajnálom Esztert, de talán, a későbbiekre nézve, így lesz a legjobb.

Eszternek feltűnően jobb étvágya van, ez meg is látszik rajta, de egy szót sem szólhatok, mert rajtam is:((((

Balcsiba még mindig nem voltunk, mert vagy rossz az idő, vagy lázas, vagy épp kiütéses. Remélem nektek jól sikerült a kiruccanás.

Sikerült a MÁK-nál elintézni a Gyest? Érdekes, hogy a váci kirendeltségen pikk-pakk elintéztünk mindent. Anya kapja a Gyest, de csak egyszer kellett bemennie, a családi pótlék intézéséhez pedig egyáltalán nem kellett bemennem.

2774. csehe (válaszként erre: 2773. - Zsu77)
2008. aug. 7. 22:13

Szia!

Na végre, már azt hittem mindenki lelépett innen. :)

Jól leterhelnek téged, nem lehet egyszerű...

Majd emailt írok, hátha segít rajtatok... De majd csak holnap, nem baj? Addig is puszi, jobbulást!

2773. Zsu77
2008. aug. 7. 13:31

Sziasztok!

Kicsit elhavaztam a munkában, Kaposvárra jártam le és még otthon is dolgoztam éjszakánként. Jó fáradt vagyok, de hát amikor munka van akkor meg kell csinálni.

Nálunk minden rendben van. Eszter a szokásos hisztikéjét nyomja és nagyon-nagyon anyás. Sajnos megint valami kiütések jöttek ki rajta és még furi ekcéma jellegű fotok is. Szegénykém, úgy viszket, mint egy kis bolhás kutyus. Már kaptunk kenceficét, de semmit sem ér. Van valami jó ötletetek, mit is használhatnánk?

Most Somon vagyok, de nagyon rossz itt lenni. Itt 4 cég dolgozik együtt, konzorciumban és hát nem felhőtlen a viszony a cégek között. Ráadásul az én cégemet egyedül képviselem, mert a többi kollegám inkább elhúzott. Múlt hét csütörtöktől voltam a főmérnökségünkön, Kaposváron, ami szinte egy szanatóriummal ért fel az itteni helyzethez képest.

Na most jól kipanaszkodtam magamat:))))

Nyaralni volt valaki? Vagy mentek, Én a 20-i héten szabin leszek, de csak kirándulásokat tervezek. Majd meglátom mit hoz a jövő és akkor október elején kicsit elutazunk. Persze a szüleim is jönnek, mert Eszterrel kettesben elmenni nem egy életbiztosítás:D

2772. csehe (válaszként erre: 2771. - Zsu77)
2008. júl. 29. 22:00
Én már a múltkor is megjegyeztem ezt...
2771. Zsu77
2008. júl. 29. 16:12
Chrisné és Cinka is eltűntek:(((( Kérünk egy életjelet, hogy minden rendben van!
2770. Zsu77 (válaszként erre: 2767. - Csillu77)
2008. júl. 29. 15:42
Megnéztem a képeidet és láttam, hogy tettél fel olyat amin mind a három manócska van. Nagyon helyesek! Laci büszke bátyóként feszít, Annából pedig árad a gondoskodó nővérke. Igazán büszkék lehettek rájuk!
2769. Zsu77 (válaszként erre: 2768. - Csehe)
2008. júl. 29. 15:38

Nem erőltetem, de aki ilyen kis kombinatorika annak világos lehetne, hogy mennyire klassz lenne, ha már nem kellene pelust használni.

Eszter is szereti a törpéket, ő is felsorolja, de dvd-n nem szereti, csak könyvben.

Nála most a Kisvakond a városban c. mese a menő. Közli, hogy anyáék is kivágják a fákat és ez nem jó, de anyáék nem várost építenek, csak autópályát és hulladéklerakót. Olyan kis okoska amikor így magyaráz.

A mai gyerekek sokkal hamarabb megtanulnak dolgokat, mint mi annakidején. Gondolom ez a sok inger ami éri őket.

2768. csehe (válaszként erre: 2765. - Zsu77)
2008. júl. 29. 00:29

Jaj, hát majd annak is eljön az idej, nem lehet mindenben előre. :)

Luca azért pityereg, mert vége, vagy elmentek a törpik. Hófehérke nem igazán érdekli, a könyvben is a törpéket nézegeti, őket kell elmesélni, már az összes tröpét meg tudja különböztetni....

2767. csillu77 (válaszként erre: 2766. - Zsu77)
2008. júl. 28. 15:45
Köszönjük szépen! De aranyosak vagytok!!! :-)
2766. Zsu77 (válaszként erre: 2761. - Csillu77)
2008. júl. 28. 13:37

Utólagosan is:

KEDVES ANNA!

NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK! LÉGY MINIG ILYEN ARANYOS, BOLDOG ÉS ÜGYES NAGYLÁNY!

Eszter és Zsuzsi

2765. Zsu77 (válaszként erre: 2762. - Csehe)
2008. júl. 28. 13:35

Úgy írígykedem, hogy már ilyen ügyesek vagytok. Remélem Eszter is fordít némi figyelmet erre a témára is. Mindenben olyan kis fejlett, okos, de ez a bili-wc irány nem érdekli.

Miért pityereg Luca? Sajnálja Hófehérkét?

2764. Zsu77 (válaszként erre: 2761. - Csillu77)
2008. júl. 28. 13:32

Nagyon szépen gyarapodik Ági baba. Nagyon rossz volt ez a pár nap, de szerencsére a hétvégén már mi is kint szaladgálhattunk.

Többször is elolvastam, hogy mekkorák a gyerekek. Nem tudom Eszter mekkora lesz, de most hatalmas:))

2763. Zsu77
2008. júl. 28. 13:29

Sziasztok!

Nálunk is minden rendben van. Ma csak én jöttem le, mert Eszter utálja ezt az ingázást. Szerdán kell menni szív uh-ra, majd akkor lejönnek ők is a mamival. Addig meg napi 400 km vezetgetés:P

Ezen a héten pénteken eldől a jövőnk, vagyis pár évre biztosan. Szorítsatok nekem, hogy összejöjjön. Majd írok róla, de egyenlőre még nem tudok mit.

Sikerült megint elhagynom magamat kiló ügyileg:((

Eszter még mindig nem hajlandó szobatisztává válni. Imád mindenféle lehetetlen helyre pisilni, csak a bilibe, vagy a wc-be nem. A kaki csak a pelusba, vagy a padlóra, de a kedvenc helye a szobám krémszínű szőnyege, ezt én kisebb agyvérzésekkel szoktam tudomásul venni:D

2762. csehe
2008. júl. 25. 21:25

Sziasztok! Csillu, Megnéztem a képeidet, Ági baba nagyon szép!

Én pont ma állítottam Lucát mérlegre, 12 kg. El is csodálkoztam, mert 2 évesen 11 kg volt csak...Meg azóta nőtt szerintem vagy 2-3 centit is. Luca már 1 hónapja szobatiszta, viszont ma sikerült a bugyiba is pisilnie... De a kedvence a fűben pisilni. :D Ja, és a szája be sem áll, és a fenekén sem tud elmaradni. Kivételt képez a Hófehérke, ma látta harmadszor, de azt tátott szájjal bámulta, persze csak onnan érdekes a mese, hogy feltűnnek a törpék, viszont aztán van közben némi pityergés is. :D

2761. csillu77 (válaszként erre: 2760. - Zsu77)
2008. júl. 25. 21:12

Mi is kezdünk megkergülni a lakásban. Ma szerencsére délelőtt és a ébredés után sikerült kint rohangálniuk, így kicsit csökkent a mozgásigényük.

Ági is elég nyűgöske, nem csodálom, zajban, kiabálás közben próbál aludni, közben nagyot nőtt a napokban. Kedden már elérte a születési súlyát, amikor a gyerekorvos megmérte, mostanra már tuti megvan 4kg. Kezdi kinőni az 56-os rucikat és szemmel láthatóan gömbölyű.:-)))


Eszter nem semmi, épp a napokban néztem meg Anna adatai a keresztfiam kapcsán, aki hétfőn lesz 3 éves. Anna akkor volt 15kg és 104cm, most van kb. 18kg és 120cm környékén. Laci már alacsonyabb, legalábbis 2 évesen, 86.5cm volt szemben Anna 89-ével, a súlyuk azonos, 12,5kg. Anna most nagyon vékony, nyúlánk, mint egy kis gazella. Kíváncsi leszek, Laci beéri-e és mikor.

2760. Zsu77
2008. júl. 23. 11:34

Sziasztok!

Nem semmi ez a késő őszies idő, annyira nyomott hangulatunk van. Eszter is olyan nyűgös.

Amióta betegeskedik eszméletlen anyás lett. Minden reggeli munkába indulásom egy rémálom. Csüng a lábamon és keservesen sír, hogy ne menjek. Még azt sem viseli el, ha a lakásban átmegyek egy másik helységbe. Ráadásul mindig cipelteti magát. Retteg attól, hogyha elmegyek mellőle nem jövök vissza. Kitalálta, hogy fél, az mindig változik mitől, de tudja, hogy olyankor mindig babusgatom.

Amúgy, ha már elmentem és megnyugodott, nagyon jól elvan a mamával. Újabb szokása, annak ellenére, hogy állandóan csüngne rajtam, hogy nem fürdethetem meg. Csak a mama vagy a papa. A kádból viszont csak én vehetem ki.

Ma reggel ráállítottam pucisan a mérlegére 18,48 kg, a magassága pedig 108 cm vagy vmi hasonló, mert nem maradt nyugton.

2759. Zsu77 (válaszként erre: 2758. - Csillu77)
2008. júl. 22. 11:19

Valami gyorokgyuszit szedett össze. Sajnos itt a Balcsin nagyon könnyű mindenféle nyvalyát elkapni, mert rengeteg ember jön nyaralni különböző helyekről. A vízbe nem is voltunk, mert tavaly is ott szedte össze a hányás-hasmenéses vírust.

Anna biztos azért ilyen, mert eddig az egyedüli kislányotok volt aztán most megszületett Ági. A lányok mindig érzékenyebben élnek meg dolgokat. Eszter most kitalálta, hogy a zuhanyzóba pisil, vagy épp a járdán. Szól, aztán leguggol és már csurizik is.

2758. csillu77
2008. júl. 21. 18:29

Én vagyogatok, néha benézek ide és az aktuélis babás fórumra.


Tudjátok, mitől volt a láz? Vagy csak valami 3 napos?


Én hónapok óta nem méregetem Lacit, a 2 éves státuszon volt utoljára. Valószínűleg ez teljesen normális, hogy csak nyúlik, arra megy el az energia. Nálunk is pelus van, de Laci komoly dilemmában van, nem akar pelust, de bilibe, wc-be sem hajlandó a dolgát végezni. Egyszerűen nem ül meg pár pillanatnál tovább sehol. Persze az ölemben igen. :-D


A nagy dumák korszaka ez nálunk is, bár azért nem ennyire elmés, mint Eszter.:-) Viszont hatalmas mókamester, simám kivédi Anna disznóságait, csak néha szontyolodik el és kell kicsit segíteni. Sajnos a legnagyobb eléggé irigy lett, nem engedne neki semmit, de azért őbenne is van spiritusz, hogy visszaadja a kölcsönt, szerencsére nem verekszenek, csak nagyon ritkán.

2757. Zsu77
2008. júl. 21. 17:00

Sziasztok!

Kissé eltűnt mindenki, remélem nem vagytok betegek. Mi, sajnos megint lázzal küzködtünk. Kedd este 39,5, aztán 1 napig 40,5. Voltunk egy dokinéninél aki Nurofent és Belladonna 9UH váltását ajánlotta. Bejött. Azóta nincs semmi, csak a kegyetlen hiszti és az örökös: Anya-anya-anya:D

Képzeljétek Eszter most nem hizakodik olyan ütemben, csak nyúlik. Na még mindig husika, de már nem annyira. Remélem ez csak a fejlődéssel jár és nem valaminek az előjele. Az értelmi szintje szinte félelmetes. Kombinál, gondolkodik és nem egyszerű dolgokon, hanem olyanokon melyek még majdnem nekem is magasak. Ennek ellenére a pelus még ott fityeg rajta. Néha van egy kis pisi bilibe, wc-be, szőnyegre, de nagyon nem akar a kis csomagtól megszabadulni.

Aranyköpések: Van edd-két ötletem a játékja. Gondojkodok mit edek, de gondojtam szemmit. Ez a báci egy néni? /nem,ez bácsi/ Szegénke.

2756. Zsu77 (válaszként erre: 2753. - Csillu77)
2008. júl. 15. 10:30
Most néztem eg a képeket, nagyon gyönyörű kislány! Már a párperces képen is olyan, mint egy pár hetes, semmi elszineződés, semmi ránc, tényleg nagyon szép kisbaba. Gratulálunk:))))
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook