Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2845. csehe (válaszként erre: 2841. - Zsu77)
2008. okt. 11. 13:49
Ez már teljesen hihetetlen... Biztosan apuka keze is benne van a dologban. Csak hogy bosszantani tudjon...
2844. csehe (válaszként erre: 2840. - Zsu77)
2008. okt. 11. 13:49
Kíváncsi vagyok mit mond...
2843. csehe (válaszként erre: 2839. - Zsu77)
2008. okt. 11. 13:48

Jujjj, (sok pirulós ikon) Mi is elfelejtettük...

Utólag is sok pusziiiiiiii!!!!!!

2842. csillu77
2008. okt. 10. 15:02

Sziasztok, bocs, hogy kicsit eltűntem, kissé ránk is jár a rűd mostanában. Cinka, jó, hogy előkerültél, nem irigyellek, remélem csak jobb lesz az őszötök.


Csehe, én nem oltatnám influenza ellen Lucát, ugye ez volt a kérdés. Az tuképp arra van, akinek valami gond miatt nem elég erős az immunrendszere, pl. idősek, tartósan betegek, ilyesmik. Akinek amúgy semmi gondja nincs. ki kell, hogy bírja probléma nélkül, bár nyilván szövődmények sajnos lehetnek. Viszont elég sok ellenpéldát is hall az ember, akik be voltak oltva, mégis nagyon komolyan belebetegedtek.


Nekem annak idején a patikában fizette a cég minden ősszel, de én amúgy se voltam soha beteges, el se kaptam soha semmit a betegektől.

2841. Zsu77
2008. okt. 10. 13:17
Képzeljétek a hétvégén jön az exsógorom a nőjével és felhívott az exanyós is, hogy eljönne. Ritka értetlen egy banda. Nem vitáztam, nem nyavalyogtam, gyertek, azt a 2-2,5 órát kibírjuk aztán megint hónapokig senki sem néz felénk. Most minek hepciáskodjak, fizessek megint ügyvédet, hívjanak a gyámügytől. Túlesünk rajta aztán kész.
2840. Zsu77 (válaszként erre: 2838. - Csehe)
2008. okt. 10. 09:54
Holnap reggel megyünk a dokinénihez. Viszek neki pár dolgot, megmutatom a nagylányt, aztán majd megbeszéljük az oltást is.
2839. Zsu77 (válaszként erre: 2836. - Cinka)
2008. okt. 10. 09:29

Nagyon sajnálom.

Történhetne már veletek 1 héten át csak jó dolog.

Úgy szégyenlem magamat, a nagy munkában és zaklatott életvitelünkben elfelejtettem Enikének boldog névnapot kívánni. Már túl vagyunk az illendő 8 napon, de adj neki 2 nagy puszit, hogy mi küldjük.

2838. csehe (válaszként erre: 2835. - Zsu77)
2008. okt. 9. 22:45
Én is arra várok, hogy valami hozzáértő ember nyilatkozzon oltás ügyben...
2837. csehe (válaszként erre: 2836. - Cinka)
2008. okt. 9. 22:44
ÓÓ, de sajnálom, az szörnyű....
2836. Cinka (válaszként erre: 2834. - Csehe)
2008. okt. 9. 18:01
Sok minden történt a napokban, a legrosszabb, hogy balesetben meghalt egy gyerekkori barátnőm :((
2835. Zsu77
2008. okt. 7. 10:52

Sziasztok!

Megint kicsit eltüntem, de sajnos, vagy szerencsére sok munkák van. Eszterke jól van, abár pár napja már megint nagyon hisztis. Mindenre nemet mond és általában akkora sületlenségekért nyávog, hogy a hajam égnek áll. Hogy álltok az infuenza elleni oltással, Én akit eddig megkérdeztem úgy gondolják nem adatják be, hiszen csak egy fajta ellen ad védettséget.

2834. csehe (válaszként erre: 2830. - Cinka)
2008. okt. 4. 12:44
Azért ennyi visszaolvasnivaló nincs ám a világon sem. :D
2833. csehe (válaszként erre: 2832. - Cinka)
2008. okt. 4. 12:43
Jelentem, én írtam Chrisnének iwiwen. Minden oké, csak dolgozik sokat, és nincs ideje, kedve ... :)
2832. Cinka (válaszként erre: 2831. - Csehe)
2008. szept. 30. 22:32

Csak nem tudom, mi a neve :(

Láttam a talit és remélem, valamikor összehozzuk újra :)

Kíváncsi vagyok rátok.

Nem tudom miért, de újabban olyan fáradt vagyok estére, mint az állat. Őszi tavaszi fáradtság :DD

2831. csehe (válaszként erre: 2830. - Cinka)
2008. szept. 30. 09:04

Szia!!!

Na végre, hogy előkerültél!!!

Chrisét max az iwiwen megpróbálod elérni. a talit én is emlegetem, gondolom láttad. :D

2830. Cinka
2008. szept. 29. 22:39

Sziasztok Csajok!

Kicsit visszaolvastam és látom, emlegettek néha. Nagyon jólesik!!!!

Iszonyú egy nyár van mögöttem, nem is tudom, hogy meséljem el, a legjobb lenne találkozni valahogyan, mert erre mindig vágyom.

A lényeg, hogy majdnem elváltam Lacitól, ki is raktam egyszer, mert már nem bírtam elviselni.

Borzasztó dolgokat művelt, amikkel sikerült szembesítenem, de nem tudom, megváltozhat-e egy ember tényleg, vagy ez újra és újra elő fog fordulni?

Csak azért hívtam haza,mert Enike nagyon apás és munka mellett a két gyerekkel én se sokáig bírnám.

Most már jövök gyakran, ígérem, jobban vagyok, bár az idegességtől folyamatosan fulladok, persze orvoshoz nem megyek, mert nem akarok nyugtatót.

Most még olvasgatok vissza egy kicsit, hogy képben legyek.

Chrisné ha jelentkezne, jó lenne, mert valószínű megyünk Békéscsabára és találkozhatnánk.

2829. csehe
2008. szept. 25. 12:33
Cinka se volt már 2 hónapja... :(
2828. csehe (válaszként erre: 2827. - Zsu77)
2008. szept. 25. 12:32

Mit fenyegetőzik? A saját elhatározásából nem ment látogatni. Különben van papír arról, hogy miko rvan látogatás, tartsa magát ahhoz, és nemámmárhogy még ti ugráljatko miatta. Neki kell alkalmazkodni, ha akar vmit... Tök dühítő.

Az oltással én is így voltam, csak most mindekit riogatnak, hogy az idén nagyon veszélyes...

REmélhetőleg már tényleg csak jobb lesz a melóhelyed. :)

2827. Zsu77 (válaszként erre: 2826. - Csehe)
2008. szept. 25. 10:34

Nem tudom mi lehet Chrisnével, már többször is elhatároztam, hogy iwiw-en írok neki, de ez mindig elmarad. Én hiányolom Cinkát is, várom-várom a bővebb levelet, de nem akar megérkezni.

Még nem beszéltem a doktornénivel, hogy mi legyen. Valahogy úgy érzem, az eddigi influenza oltások sem voltak garanciák arra, hogy ne legyél beteg. Legalábbis az én környezetemben aki kapott oltást az egy módosultat szedett össze és még betegebb lett, mint aki nem kapott. Erről szerintem Csillu tud érdemben nyilatkozni, hiszen ez mégiscsak az ő asztala. Várjuk meg mit mond.

Amúgy igen, Kaposváron leszek. Már mindegy, hogy mennyit kell vezetgetnem csak ebből az irodából kijussak. Én nagyon fiúsítva vagyok, de azért az nem jelenti, hogy a folyamatos trágár kifejezéseket, még rám vonatkozóan is jó poénnak vegyem. Mivel a cégemet egyedül képviseltem, így folyamatosan ment a súgás-búgás. Mit szabad nekem is tudni és mit nem. Kaptam olyan feladatokat amikkel napokig lefoglaltak, hogy ne lássak bele a lényegbe. Nem nyafogtam, tűrtem és a főnököm egyszercsak azt mondta, hogy ő lát mindent és csodálkozik, hogy ilyen türelmes vagyok. Remélem ezután valamivel jobb lesz. Munka az van dögivel.

Eszterke apja ma reggel megint megfenyegetett az ügyvédjével. A múltheti keddi látogatás pótlásról már írtam. Most követeli, hogy mondjak új időpontot. Mondtam, hogy szept. 16. volt, vess magadra, ha elfelejtetted. Erre: majd meglátjuk és letette a telefont. "édes"apa:DDDDDD

2826. csehe (válaszként erre: 2825. - Zsu77)
2008. szept. 24. 23:23

Szia!

TE egyre messzebb kerülsz tőlünk is. :) Most majd Kaposváron fogsz dolgozni? Mennyit autózol egy nap? Már pont hiányoltalak,hogy nem jössz, de láttam voltál, csak nem írtál, mint mi. :)

Chrisnével mi lehet? Ő már hónapok óta nem jelentkezett be...

CSillu, ti jól vagytok? Nem lett beteg senki?

Influenza elleni oltásról Kinek mi a véleménye? Kérdezte már valaki az orvost, mi t javasol???

2825. Zsu77
2008. szept. 24. 15:43

Sziasztok!

Eszterkén 2 nap alatt végigment a takonykór. Remélem nem lesz semmi későbbi következménye. Kissé nyűgöske volt az elmúlt pár hétben, de ennek is megvolt az oka: végre kibújtak az alsó nagyörlők is. Szegénykém annyit szenvedett a fogzásokkal, ráadásul mindig fájós, piros volt a popsija azokban az időkben. Persze, hogy nehezen viselte.

Tegnap Kaposváron voltam. Beszélgettünk a főnökömmel, aki kategórikusan kijelentette, hogy hagyjam itt ezt a nyűves somi irodát. Már többször is panaszkodtam nektek, milyen áldatlan munkamorál folyik itt. Na ennek vége. Igaz most még többet kell autóznom, de nem mindegy, hogy az emberrel moként viselkednek. Persze azért ezzel a munkával is kell valamilyen szinten foglalkoznom, de végre visszakerülök a szakmámba, az útépítésbe. Aztán, hogy mit hoz a jövő nem tudom,jó lenne már az otthonhoz közelebb dolgozni, de egyenlőre egyre távolabb kerülök. A szárszói lakásban maradunk, így legalább Esztert nem gyötröm meg. Szeret ott lenni. Már amennyire elvárható egy ilyen kicsitől, hogy szeresse ezt a kétlaki életet.

2824. csillu77 (válaszként erre: 2822. - Zsu77)
2008. szept. 19. 17:11

Jobbulást kívánunk mindenkinek!


Hasonló tapasztalatunk nekünk is van a könyvekkel, eszméletlen, miket lehet találni. A nagyszülőket is külön kértem, hogy nézzék meg, mit vesznek, lapozzanak, olvassanak bele, milyenek az illusztrációk, mennyi hiba van, stb.. És persze a gyereknek az kell a legjobban, amiről sejti, hogy mi nem akarjuk... :-(

2823. csehe (válaszként erre: 2822. - Zsu77)
2008. szept. 19. 16:07

Húú,micsoda nagy gyerkőc! Majdnem 2 Luca. :)

Jó,hogy szólsz könyveket illetően....

Luca is jobban van, egyfolytában nyüzsög. :)

2822. Zsu77
2008. szept. 19. 09:09

Képzeljétek tegnap délután megszületett egy kollega házaspárnak a 2. gyereke. Kislány, 5050 g, 65 cm:)))) Nem semmi méretek!

Eszterke jobban van, már nem folyik annyira az orra, de olyan kis sápadtka, karikásak a szemei. Tegnap vettem neki a bababoltban egy könyvet: Kisvakond és nyuszimama. Imádja a kivakond mesét, így örültem ennek a könyvnek. Amikor otthon elkezdtem neki mesélni úgy szidtam magamat, hát nem egy kedves sztori van benne, hanem, hogy a nyuszipárnak 3 kicsinye születik. Szinte teljesen élethüen van illusztrálva és leírva a szülés. Sokkot kaptam. Ok, tudja, hogy nem a gólya hozza a babákat, de ez azért még korai. Próbáltam elrakni a könyvet, de Esztert nem lehet átvágni, úgyhogy egész este és most reggel is a szüléses mesét kellett mesélni. Ezek szerint minden mesekönyvet át kell alaposan forgatnom, mielőtt megvenném, mert ki tudja micsoda szex vagy horror történetet rejt.

2821. csehe (válaszként erre: 2820. - Zsu77)
2008. szept. 18. 13:55
Luca is meg van fázva. Én homeos orrcseppet, meg köhögés csillapítót, meg nátha elleni tablettát adok neki ilyenkor. Jobbulást nektek is!
2820. Zsu77
2008. szept. 18. 11:51
Eszter alaposan megfázott, eddig nincs láza (kopp-kopp-kopp), de egész éjjel nem aludtunk. Nagyon folyik az orra és rengeteget hapcizik. Utálom a poszívós orrszívót, de estére mindenképp le kell szívatni. Nem tudom, ti mit szoktatok ilyen esteben adni a kicsiknek? Kap rengeteg folyadékot, tea (még mindig csecsemő teát iszik), 100% narancslevet hígítok babavízzel és persze anyukám főzött "mamaféle" igazi husilevest, Eszter imádja, főleg a sok zöldséget.
2819. Zsu77
2008. szept. 17. 16:39

Sziasztok!

Látom, most a hideg végképp elvette a fórumunktól a kedvet. Bízok benne, hogy csak írni nincs időtök és nincs semmi baj.

Nálunk zajlik az élet. Anya ma éppen megint begörcsölt, veseköve van. Mire hazarohantam kipisilt egy gyufafej nagyságnyit és homokot. Teljesen kiborít, hogy nem képes visszamenni az urológiára. Frászben tartja az egész családot, ráadásul, cukros, gerincsérves szívbeteg. Remélem a gyámügy ezt nem olvassa, mit gondolnának rólam milyen bébisintérem van:)))))

Eszter tegnap nagyon szomorú volt. Az apjának kiment az eszéből, hogy kedd délutánt választotta az egyik szombati elmaradt látogatás pótlására. Én sütyi, mondtam: ma jön hozzád az apa, majd anya is siet. Erre még egy nyamvadt telefont sem eresztett el, hogy nem tud jönni. Eszter egész este azt magyarázta, hogy nem baj, hogy nem jött apa, majdha Kartalra megyünk akkor jön. Ő nagyon szereti az apukáját. A szívem megszakad, hogy annak ellenére, hogy rosszul esett neki, még ő mentegette, próbálta megvédeni. Nem szidtam, nem is említettem a dolgot, kis csöppem mégis egész este ezt magyarázta. Éjjelre új berágtam, ha akkor a kezem közé került volna, nem is tudom, még magam is megbántam volna, hogy mit tettem vele:P

Egész hétvégeén és a héten melegruci 1-2 perces vásárlással próbáltam Eszter ruhatárát feltölteni. Nem egyszerű dolog, mivel az én kis kincsem igencsak husigombóc. A gyerekruhagyártók pedig inkább Barbie alakú kiscsajszikra készítenek holmikat. Azért sikerült pár csini cuccot megvennem:D

2818. csillu77 (válaszként erre: 2817. - Zsu77)
2008. szept. 16. 10:55
Köszönjük szépen! Valahogy hittem benne, hogy mostanára benő a feje lágya picit, de sajnos nem így van...
2817. Zsu77
2008. szept. 12. 12:17
Csillu Annájának üzenjük, hogy BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk, így utólag is.
2816. Zsu77 (válaszként erre: 2815. - Csehe)
2008. szept. 12. 12:14

Jó lenne már összefutni, de hát.....

Annyira jó, hogy már péntek van, nagyon lassan telt ez a hét. Rengeteg munka, de valahogy semmit sem sikerült befejeznem.

Ezen a héten Eszter egyszer sem nyafogott utánam, mindig elmondja, hogy majd siessek haza, de úgy látom a folyamatos beszélgetés meghozta a gyümölcsét. Új alvási szokást vettünk fel: csak mellettem hajlandó aludni. Nem mintha nekem ez rossz lenne, de eddig végig aludta az éjszakákat a saját ágyában. beszéltem több hasonló korú kisgyerek anyukájával és a többségnél most jött elő ez a dolog.

Hétvégén szilvát kell szereznem, mert tegnap bontottuk fel az utolsó üveg szilvalakvárt. Eszter csak ezt szereti. Talán jobb is, miután egy csomó botrány van a konzervgyárak körül.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook