Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2905. Zsu77
2009. jan. 23. 11:46
Eszter tegnap reggel arra ébredt, hogy fáj a torka. Aztán ez elmúlt és mire délután hazaértem betaknyosodott. Reggelre már csak úgy szörcsögött. Nem lázas, de olyan kis bágyadt és karikásak a szemei. Nem kell neki semmit adni, mivel szedi a pöttyökre az antibiotikumot (Cerzilt vagy valami ilyesmi nevűt). Mindig van valami...:((((
2904. Zsu77 (válaszként erre: 2903. - Csillu77)
2009. jan. 22. 12:36

Mi volt a gond Annánál? Valami fulladásos betegsége van? Lehet, hogy már említetted, de most nem jut az eszembe. Mintha asztmára emlékeznék.

Szegény Ági baba. Milyen nyavalyák előjöhetnek.

Jobbulást minden betegeskedőnek. Neked pedig egy kis szabadidőt, vagy legalább egy nyugis fél órát.

2903. csillu77
2009. jan. 21. 21:31

Köszönjük szépen a jókívánságokat! Most már jól vagyunk, de csak Lacival nem volt semmi az utóbbi időben, kicsit már sok a jóból. Annánál egy örökölt gond jött elő még decemberben, szaladtunk vele orvoshoz. Január elején kezdett el úszni, reméljük ez segít, hogy ne rosszabbodjon a dolog.

Ágikánál a hat hós státuszon a doktornéni vette észre, hogy összeforróban vannak a kis szeméremajkai, pár napig próbáltuk kamillázgatni, kenegetni, de semmi se történt. Elvittem a sebészetre, seperc alatt elintézték, most már rendben van. Apa sincs valami jól, sokszor egyedül kell tartanom a frontot. Nagyon fáradt vagyok, de még minden nap eltelt valahogy. Most már csak jobb lehet!


Zsu remélem Eszterke hamar kigyógyul ebből a nyavalyából! Az jó, hogy legalább a kedve jó.

Ilyenkor örülök, hogy Anna és Laci be vannak oltva bárányhimlő ellen.

2902. Zsu77 (válaszként erre: 2899. - Csillu77)
2009. jan. 21. 11:49
KEDVES ÁGI BABA! NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNUNK NEKED! SZERETETTEL KÖSZÖNTÜNK: ESZTER ÉS ZSU
2901. Zsu77 (válaszként erre: 2899. - Csillu77)
2009. jan. 19. 13:21

Én is úgy gondolom, hogy nem hiába vannak a korik 27-től. Ők még kicsik ehez. Abár a nyáron megpróbálom neki a görkorit, én is kb. ennyi idősen kezdtem el.

Eszter mostanság nagyon ügyi. Márcsak éjjel hord pelust és ma reggel az is száraz volt. Nála is volt egy ilyen időszak, nem igazán zavarta, hogy bepisil, sőt egyszer-kétszer még kaki is volt. Aztán minden elvem ellenére jól leszidtam és kilátásba helyeztem, hogy a kakis bugyit neki kell kimosni. Nem vett komolyan, aztán úgy ordított a mosdónál, hogy: milyen anya vagy, képes vagy egy ilyen kislánnyal kimosatni a kakikát? Hát nem látod milyen gusztustalan és még büdi is? Mondan, hogy nekem is pontosan ilyen érzés kimosni. Aztán több ilyen nem fordult elő:)))

Előbb-utóbb mindenki szobatiszta lesz. 6 éves korig még az éjjel bepisilés sem kóros.

Lányok jól vannak? Ági mekkora? Anna jár oviba?

2900. Zsu77 (válaszként erre: 2898. - Csehe)
2009. jan. 19. 13:13

Ma voltunk a dokinéninél. Eszter még mindig nagyon pöttyös, de csak a combikái, a popsija és a pocakja. Itt-ott elvétve van még pár darab, de ezeken a helyeken mára szinte egybefüggő valami lett. Írt fel neki penicilines port, amit fel kell oldani és úgy beadni, Tetran-al kell kenni napi 3x és épp csak fürcsizhet egy kis hipermangános vízben, törölgetni sem szabad csak törlőpapírral felitatni. A kenőcsözést is csak fültisztítóval szabad. Tudtam én, hogy ez nem egy "egyszerű" bárányhimlő. Valami más vírust is összeszedett, állítólag. Nekem semmi bajom a dokinénivel, eddig mindig segített, de most egy kicsit szkeptikus vagyok. Nem bírálom felül, hiszen ő az orvos, de azért kíváncsi vagyok pár nap múlva mi lesz.

Amúgy nincs láza, jókedvű és persze iszonyat öntörvényű:)))

2899. csillu77
2009. jan. 15. 17:24

Zsu, drukkolok, hogy összejöjjön a kégli!


Mi is voltunk korizni a hétvégén, apa és Anna igaziból, mi Lacival csak csúszkáltunk. Ági meg babakocsival. :-) Laci is nyávogott a korcsolyáért, de szerintem még nem érettek rá egyensúlyérzékileg. Biztos nem véletlenül nem gyártanak kisbb koricipőt. Bár nekünk a 27-es már majdnem jó lenne...


Mi most a pelussal kínlódunk, Laci hiába érett rá, nem hajlandó figyelni rá. Ha levesszük és becsorog, sokadszorra se hatja meg. Már sík ideg vagyok a témától. Ha idejében elviszem, akkor minden ok, de magától nem megy a környékre se... Majd csak lesz valahogy.


Cinka, chrisné, merre vagytok, mi van Veletek?

2898. csehe (válaszként erre: 2896. - Zsu77)
2009. jan. 15. 14:02

Jó sokáig eltart ez a pöttyös korszak.

Luca nem a koriért van oda, hanem a csúszkálásért, hóért.

De jó, hogy lakás van kilátásban. :)

2897. Zsu77
2009. jan. 15. 10:01
Jövőhéten megnézem a Főnököm lakását itt a 13. ker-ben, a Madarász u. Gyermek Klinika mögött van, nem rossz hely, a lakás is jó,3 éve épült. Árról még nem beszéltünk és sajnos az lesz a döntő. Nem egy számító emberke, de gondolom a pénz neki is pénz. Annyiban jó lenne, hogy megvárná amíg elintézem a hitelt. Mostanság amiket megnézetem mindenhol azt hitték, hogy azonnal fizetek. Én is jobban örülnék, ha így lenne, de hát hitel nélül nem sok m2-t tudnék megvenni:((((
2896. Zsu77 (válaszként erre: 2895. - Csehe)
2009. jan. 15. 09:56

Még mindig pöttyös a kiscsaj, ez valami módosult vírus. Ma reggelre brutálisan tele volt, végre, ez azt jelenti hogy hamarosan vége.

Már itt vagyok az új irodában. Nem rossz, csak nagyon furi. Abár eddig csak kedden voltam, aztán tegnap pár órát. Menekültem haza, nehogy itt maradjak a jegesedés miatt. Ma reggel, otthon, teljes jégpáncél volt. Alig tudtam az autóig kijutni, aztán meg a főútra. Össze-vissza csúszkáltam.

Remélem senkit sem ért baleset ebben az ítélet időben!

A kis Luca is korizik? Eszter megvan veszve a koriért, de eddig úgy gondoltam még kicsi hozzá és persze korit sem találtam, mert csak 27-s mérettől láttam.

2895. csehe (válaszként erre: 2894. - Zsu77)
2009. jan. 13. 17:03

Sziasztok!

Mizu? Meggyógyultatok? Elköltöztetek? Milyen Pesten a meló? Némi életjel?

Mi napi szinten csúszkázunk a jégpályán, amit a házunk mögé csináltak. :)

2894. Zsu77
2009. jan. 4. 18:19

Sziasztok!

Nálunk a szokásosan kezdődik az új év: Eszterke beteg. Bárányhimlős.

Tavaly lázgörcsös, mentő vinnyogásos volt az év kezdet, tavaly előtt az apja ment el és még influenzásak is voltunk. Szóval számítani lehetett valamire. Szerencsére nem lázas és elég eleven. Talán túlságosan is. A pöttyök nem hólyagosak, így nem is viszketnek neki annyira. Jó lenne, ha egy kicsit erősebben kijönne rajta és védettséget szerezne, de bármennyire melegen tartom csak a combija és a törzse van tele.

Remélem másnak nem így kezdődött az új év.

Holnapután megyek apukámmal Szárszóra és elkezdünk hazahurcolkodni. Elég sok cuccunk van, szerintem még 2 autóval sem fogjuk hazahozni. A héten még szabin leszek aztán megkezdődik a munka, vére Pesten. Persze így még többet autózhatok, de legalább nem kell a családomat szerte-szét cincálnom.

2893. csehe
2008. dec. 31. 18:58

Lassan vége lesz az évnek,

terveid már biztosan a jövőbe néznek.

Gondolatban koccintok éjfélkor Véled,

és kívánok Boldog, sikeres Új Évet!!!

2892. Zsu77
2008. dec. 31. 16:49

Csillognak az ünnepi fények, lelassul a rohan élet, melegszik a családi fészek. Kívánunk minden családnak sok szépet és sikeres BOLDOG ÚJ ÉVET!

Eszterke és Zsu

2891. csillu77
2008. dec. 20. 15:31

Mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk sok szerettetel!!!

Csillu és az aprónép :-)

2890. csehe (válaszként erre: 2889. - Zsu77)
2008. dec. 19. 22:08
Nem tudom haza mentetek-e már, de nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek, és mindenkinek, aki erre jár! :)
2889. Zsu77 (válaszként erre: 2888. - Csehe)
2008. dec. 18. 09:27
Otthon fogunk lakni. Szeretném, ha Eszter még ott jára oviba. Az iskolát viszont már Pesten képzelem el, remélem addig összejön a lakás. Most ebben a helyzetben nem nagyon jártam utána, de jövőre már jobban tudok vele foglalkozni.
2888. csehe (válaszként erre: 2887. - Zsu77)
2008. dec. 17. 21:04

Szia!

Az szuper hír végre! És hol fogtok lakni? Pesten, vagy otthon?

Luca is tele van pöttyökkel, de ő szerintem az izzadástól, lehetetlen ilyen időben normálisan öltöztetni...

Többbiek, mi újság felétek?

2887. Zsu77
2008. dec. 17. 14:33

Sziasztok!

Jó hírem van: január 2. hetében már Pesten kezdek. Igaz még előtte haza kell cuccoskodnunk a szárszói lakásból, ami egy óriási feladat lesz, de ezt a nehézséget nem nézve lassan kialakul egy normális életünk. Most ez a legjobb ajándékunk.

Remélem mindenki jól van. Eszter tele van allergiás kiütésekkel. Kicsit túlette magát pisztáciával, nem bírta abbahagyni,én sütyi meg csak törtem neki. Nem gondoltam, hogy baj lesz belőle. Van is lelkiismeret furdancsom miatta.

2886. Zsu77
2008. dec. 5. 14:43
Mindenkinek nagyon sok ajándékot hozzon a Mikulás! Remélem virgácsot senki sem kap!
2885. csehe (válaszként erre: 2881. - Zsu77)
2008. dec. 4. 23:00

Jól megnőtt Eszter! De mi is haladunk;)Már a pizsit, ami tavaly kaptunk tőletek, és tök nagy volt, ki is nőttük. :D

Szuper, hogy Pesten leszel, én is lehetnék már... Kéne valami melót keresnem ottanság, valami jó kis minőségbiztosítósat... ;) Nekem nem kell részletezni ezt a kétlaki életet, még mindig van olyan cuccom, ami dupla ebből kifolyólag...

2884. csehe (válaszként erre: 2882. - Csillu77)
2008. dec. 4. 22:00

Néztem én is, ott is... De CSak 86-osig van, meg 110től. Szóval nekünk nem volt méret, csak a tizenezerből... Sajna.

Mi szerencsére a betegséget napoljuk. ;)


Állásban jó hírek nincsenek, az idei évre vonatkozólag. Majd évelején...

2883. csillu77 (válaszként erre: 2881. - Zsu77)
2008. dec. 4. 18:17

Zsu, ez jó hír, hogy kicsit rendeződik az életetek, el se tudom képzelni, micsoda teher lehet így rajtad. Otthon fogtok lakni?


Nem semmi ez az Eszter, Laci most csak 104-es, Anna lányom hord 116-122-est. A pólók ujja pont határeset, van, amiből egyik, van, amiből a másik méret kell már. Ági viszont 5 hónaposan 74-80-as cuccokat visel, nagyon hosszú a törzse, a lába sajnos rövid.:-( És a lábfeje is nagy, legalábbis nagyobb, mint a többieknek volt ekkora korukban. A mi kis elefántunk.:-)))

2882. csillu77 (válaszként erre: 2880. - Csehe)
2008. dec. 4. 18:13

Gratula a rohamos növekedéshez! Ugye Luca eddig pöttöm volt, most meg lassan elkerüli a többieket... Én C&A-ban vettem tavaly Annának 5e-ért szép overallt, na meg a vaterán is nézegettem, de ennyiért megérte újat venni.


Remélem a többiek jól vannak, mi betegeskedtünk az utóbbi hetekben, na meg apa új munkaszokásai miatt nem férek ide a géphez. De azért megvagyunk, remélem én is hamar kikeveredek a nyavalyámból.


Állásügyben Nálatok mi újság?

2881. Zsu77 (válaszként erre: 2880. - Csehe)
2008. dec. 4. 09:59

Mi jól vagyunk, csak sajnos mindig csak arra van időm, hogy bekukkintsak a fórumra. Eszter 116-122-es rucikat hord. Igaz még nem akkora magas, csak ő egy kicsit bucuska. Overált még én sem vettem és a hótaposót is csak megnéztük. Nem igazán tetszenek ezekre a kicsikre való csizmák, vagy nagyon nagylányosak, vagy csúnyák és rossz kiképzésűek.

90%, hogy januártől a központban Pesten fogok dolgozni. Úgy néz ki, hogy, jövőhéten felmondjuk az albérletet Szárszón és dec. végén és jan. elején hazacuccoskodunk. Végre megszünne ez a vándor élet. Nagyon nehéz így, akár lelkileg, akár fizikailag, akár anyagilag.

2880. csehe
2008. dec. 3. 07:05

Anyukák! Kihalt a fórum? :)

Gyors körkérdés: Mindenki jól van?

Képzeljétek, múlthéten felszerkesztettem a falra egy mércét, hogy tudjam Lucát mérni, mert iszonyú, hogy növi ki a nadrágokat.Már 90 centi! ;) Overalunk még mindig nincs, ugyanis mintha az ő méretében nem lenne, csak a tizenezer forintos változat, amit viszont nem akarok megvenni....Vajon miért?..

2879. Cinka (válaszként erre: 2878. - Csillu77)
2008. nov. 13. 20:42

De furi, hogy Ági baba született. :)

Csak jöjjünk egyenesbe, megnézem én azt a három kisegeret. )

2878. csillu77 (válaszként erre: 2877. - Cinka)
2008. nov. 10. 21:48

Szia Cinka, de örülök, hogy rendbe jöttek a dolgaitok és jelentkeztél!!! Megnézem a képeket.


Csehe, nektek is szorítok, hogy hamar találjatok állást!


Mi jól vagyunk, bár hasonlóképpen rendkívül fáradtan, igyekszünk értékelni a jó pillanatokat. Ági egyre aranyosabb, a nagyok viszont nem egyszerűek, Anna lányom lekesen próbálgatja az óvodában elsajátított disznóságokat Lacin, aki persze nem marad adós és emellett egyre akaratosabb és önfejűbb. Szerencsére a hiszti elég jól elkerült eddig még bennünket, legalábbis az Annánál megismert mértéket meg se közelíti. Zsu, amiket írtál, eszembe jutott a nagylányom 3 évvel ezelőtt, hát nem irigyellek. Annyi különbség azért volt, hogy Annával nem lehetett megbeszélni, kb. 2 hetes periódusokban volt elviselhetetlen és egész aranyos pár hónapig.


Chrisné, tök jó, hogy a kis Kriszt felveszik oviba, ha kezevse vannak, akkor biztos oda tudnak majd a szobatisztaságra is jobban figyelni. Nálunk sajnos akkora a túljelentkezés, hogy örülök, ha szeptembertől járhat majd Laci, azt is csak azért, mert odajáró nagyobb testvére van.

2877. Cinka
2008. nov. 8. 12:48

Puszi csajok, itt kövedek a könyvtárban most szombaton is, gyorsan írok. Nem tudom, az én gyerekkönyvtári részlegem mikor kap végre netet??? Otthonról képtelenség szinte írni, mert vagy fáradt vagyok, vagy apa vagy Luca könyörgi el a gépet stb.

Az iwiwen vannak képek újak, most ide nem teszem fel ugyanazokat.

Amúgy jól vagyunk. Lacinak van állása, itt egy CBA üzletben lett második vezető. Na végre.Ez legalább helyben van és egymástól pár lépésre dolgozunk.

A házasságunk rendbejött, nagyobb a szerelem, mint volt valaha is. Sok mindent kellett tanulnunk önmagunkról és egymásról is, remélem, megérte ez a sok szenvedés. Igazából felmértük, mennyit veszíthetünk és pláne a gyerekek, ha hagyjuk végképp tönkremenni a dolgokat.

Csehe részvétem, tudom mit jelent a hirtelen munkanélküliség...((((((((( van vmi kilátásban?

Ja köcsög anyósom lemondta az őszi szüneti megbeszélt látogatást, 2 éve nem látta Enikét, gyógyuljon be a szeme, ha nem kíváncsi rá.Így sajnos Chrisnét se kerestem, mivel nem utaztunk((((

2876. chrisné
2008. nov. 7. 06:54
Csehe, ez tényleg borzasztó!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook