Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2-3 éves gyerkőccel milyen érdekes helyekre, programokra lehet elmenni Budapesten és környékén? fórum

2-3 éves gyerkőccel milyen érdekes helyekre, programokra lehet elmenni Budapesten és környékén? (tudásbázis kérdés)


11. sajert
2011. márc. 18. 19:46

Mi a játszótérre mentünk mindig kettesben, a vasúttörténeti parka mindig Apával együtt. Az állatkert iszonyú drága, parkolás nem megoldott,az kiesett nálunk a pixisből. Bkv-val nagyon drága, illetve sokat kell utazni, már addig elfárad, mire odaérünk :-). Míg volt kismama bérletem, addig csak bevonatoztunk a Keletibe, ott néztük a vonatokat, aztán hazavonatoztunk :-).


Jaj, ahova mindig elmegyünk, ha a környéken van: Vasútmodell-kiállítás. Az is lesz jövőhéten, a Patakyba, ott lesz a helyünk :-).

10. 4c1a787e8f (válaszként erre: 9. - Kryssz)
2011. márc. 18. 19:43

Én is mindig egyedül vagyok, és ha már untam a banánt, megfogtam a két gyereket, és BKV-val elmentünk majd mindenhova... Aztán mindig halálra fáradok, de legalább nem otthon kínlódok..


Még a reptérre is kivisz a busz...


Mert még csak nem is vezetek, nincs is mit...



Szóval hajrá!


Van asszem a neten játszótérkereső is... Mi is sokszor csak új játszóra megyünk egy-két megállóval odébb..

9. kryssz (válaszként erre: 6. - 4c1a787e8f)
2011. márc. 18. 14:24

Köszönöm neked is és a többieknek is a sok-sok hasznos infót! Elsősorban olyan programokat kerestem, amelyekre hétköznap mi ketten a kisláynommal el tudunk menni, hgy ne csak mindig a szokásos játszóterezés, ill. itthoni játék legyen, ha nem változatossá tegyem ezzel-azzl!

Ti ide családostól mentetek?

2011. márc. 18. 11:47
Állatkert,Budakeszi-vadaspark,Campona-Tropicarium+Játszóház.
2011. márc. 17. 20:38
ELEVENPARK!!!!! Nekünk nagyon bejött, már az 1. szülinapján is ott voltunk, és most is, a 2-.on :-) Immádja! És a felnőttek is ki tudnak kapcsolódni, ami nem egy utolsó dolog!
2011. márc. 17. 11:16

-Vasúttörténeti park...

-Repülőgépmúzeum-Ferihegy

-Budakeszi vadaspark

-Állatkert

-Városliget

-Gellérthegyi csúszdás játszótér

-Postamúzeum- Andrássy út

-Kisföldalattizás-Deák tér: Földalatti múzeum

-Közlekedési Múzeum

-Természettudományi Múzeum

-Vár - pl. ágyúk, szobrok, sikló, 0-kilóméter szobor, vagy csak egy séta...

-Jó a Csodák palotája is, mi is voltunk, és ott két szupi játszótér is van a parkban

-Nagyvásárcsarnok, hidak, Duna, hajók...

-De nálunk a sláger, ha kimegyünk a Nyugati- vagy a Keleti Pályaudvarra...csak úgy.


Persze a múzeumokat ők nem úgy nézik, mint mi, és nem kell kiakadni, ha nekik az negyed óra. Én viszem őket ennek ellenére, és még hónapok múlva is jönnek elő az élmények. Pl. a bálnacsontváz, vagy Noé-bárka a természettudományiból, vagy a postakocsi a Postamúzeumból. A Szépművészetiben is voltunk, és azt is élvezték..még a babakocsiból nézték a képeket...

5. Dézsa (válaszként erre: 4. - Bf91284513)
2011. márc. 17. 09:21
A camponában mi van?
2011. márc. 17. 08:56
állatkert, campona
2011. márc. 16. 21:49
Vastúttörténeti park, április 2-3-án lesz a szezonnyitó matiné. Mi megyünk valamelyik nap.
2011. márc. 16. 21:05
bocsi, az lehet még korai így belegondolva :)
2011. márc. 16. 21:05
csodák palotája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook