Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretem a szép ruhákat. Hol lehet igazán szép anyagokat kapni Budapesten vagy környékén? fórum

Szeretem a szép ruhákat. Hol lehet igazán szép anyagokat kapni Budapesten vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


14. gabilive (válaszként erre: 11. - _anatha_)
2010. okt. 28. 09:00

Köszi szépen,kedves vagy!:)

Bár én nem látom a tiedet,de biztos vagyok benne,hogy ő is nagyon aranyos!

13. gabilive (válaszként erre: 10. - _anatha_)
2010. okt. 28. 08:59

Na,ettől én is frászt kapok,hogy a legtöbb kislányruhát rózsaszínben gyártják.Én sem vagyok az a "rózsaszín-lady",és a lányomat sem szeretném annak nevelni,de ha az ember megvesz 2-3 rózsaszín cuccot,mert nem kap más színben,akkor már kénytelen a többit is hozzá vásárolni,hogy passzoljanak.

A kisfiús anyukáktól mindig azt hallom,hogy sokkal nagyobb választék van kislány-ruhákból.Hááát,én nem ezt tapasztalom.

A barnát én is szeretem,kis rózsaszín virágokkal vagy pici csipkével kombinálva:)))

Azért még azt megjegyezném,hogy szerintem pár év múlva már nem mi döntjük el,hogy mit adunk rájuk:))) Az én lányom néha már most is beleszól,hogy mit szeretne felvenni!Mindig szoknyát akar!:)))

2010. okt. 27. 23:16

keleti pu. felüljáró alatti sarok...

rengeteg anyag van

4-6-os villamos vonala Blaha és a Pesti hídfő közötti szakaszán rengeteg helyen van sűrűn vannak akciók.

11. _anatha_ (válaszként erre: 9. - Gabilive)
2010. okt. 27. 22:18

Nagyon edes kislanyod van :)

(adatlapodon lattam)

10. _anatha_ (válaszként erre: 9. - Gabilive)
2010. okt. 27. 22:16

Kislany, aki egyelore kenytelen nem csupa rozsaszinben "jarni", mert anyukaja kivan tole, hogy az a nezet, hogy ha kislany, akkor rozsaszin, ha kisfiu, akkor meg az osszes tobbi szin... ugyhogy en adok ra sotetbarnatol kezdve keket is, ha meg megkerdezik, hogy hany eves a kisfiad, akkor persze kiborulok... de lesz nemsoka fulbevaloja, es remelem nem lesz tobb ilyen kerdes. :)

Felreertes ne essek, nem akarok en fiut nevelni belole, de en is hordok ilyen szineket, es lehet nagyonis noies egy barnaba oltozott noci is :)

(de azert ma rozsaszinben volt :)))

9. gabilive (válaszként erre: 8. - _anatha_)
2010. okt. 26. 21:15

Megnéztem a honlapjukat,jó kis cuccok.

A gyerekrucik is nagyon vagányak,és simán megvarrhatók.Az biztos,hogy sokkal olcsóbban ki lehet hozni.

Kisfiad van vagy kislányod?

8. _anatha_ (válaszként erre: 7. - Gabilive)
2010. okt. 26. 17:04

Ha voltal mar a Prom...dban, akkor nagyjabol mar ismered az izlesemet: nem szeretem a nagyon csicsat, de egy kis horgolt csipke, vagy fodor johet, khaki, barna, beige, doglott rozsaszin stb. mintas, tobbfele mintas hasonlo arnyalatban egymas mellett - hat nagyjabol ilyen ruhak, es tunikakat, szoknyakat, nadragokat varrtam, mostanaban nincs tul sok idom, de veszem a burdakat renduletlenul, es megint neki akarok vagni, ha kisbabo enged majd a varrogephez ulni :)

Neki is szeretnek majd szepeket varrni, mint anyukam nekem regen.

A Zaraban is nagyon szep gyerekruhakat lattam, ugy megvarrnam oket tizedannyibol... :)

7. gabilive (válaszként erre: 6. - _anatha_)
2010. okt. 26. 09:39

Én csak egyszer voltam a Máthéban,még a nyáron,de akkor elég nagy választék volt.Bár,ami szép volt,annak az ára is megvolt rendesen.

Textilandia nálunk is volt régebben,de itt is megszűnt:( Kár,mert ott tényleg nagyon jó anyagokat lehetett kifogni,főleg az elején.

Attól is függ,hogy milyen típusú anyagokat keresel.Miket szoktál varrni?

2010. okt. 25. 23:02

Koszi, a Mathet en is ismerem, tenyleg ki lehet fogni egy-ket szep anyagot, de nem tul nagy ott sem a kinalat.


Amugy kivagtak a topikcimembol a lenyeget: szeretek varrni... na mindegy...

2010. okt. 25. 08:24

Máthé textil,Eurotextil

Címüket megtalálod a neten.Utóbbinak,azt hiszem online üzlete is van.

2010. okt. 25. 00:07

Koszi szepen. Nagy nehezen bejott az oldal :)

Szoktam arra jarni, megnezem oket szemelyesen legkozelebb.

3. Bigbri (válaszként erre: 1. - _anatha_)
2010. okt. 24. 23:54

Szia!


Én itt szoktam vásárolni

[link]

De szerintem menjél el személyesen, mert ide nem rakják fel az összes anyagukat.

2010. okt. 24. 23:53
A Pxxxmod bolt ruhait imadom, a szabasukat is, es az anyagokat is, de olyan szep anyagokat sehol sem talaltam eddig. Regen letezett egy Textillandia nevu hatalmas meteraru bolt a Szentendrei uton, de mar reg megszunt. Hasonlot tud valaki valahol? Letezik egyaltalan Mo-on igenyes valasztek? Segitsen, aki tud! Koszonom!
2010. okt. 24. 23:50
Szeretem a szep ruhakat, es szeretek varrni. Hol lehet igazan szep anyagokat kapni? Segitsetek! Bp es kornyeke, vagy online bolt erdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook