Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen nyári programokat ajánlotok 2 éves gyereknek Budapesten? fórum

Milyen nyári programokat ajánlotok 2 éves gyereknek Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 5. 09:21
szívesen! :)
15. yda
2013. máj. 5. 08:30
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Sok jó ötletet adtatok.
2013. máj. 4. 22:51

Dunakeszin van egy nagy játszóház. Az nem Budapest, de viszonylag közel van.

van mackó-park.

tavasszal mehettek kisvasúttal a vadasparkba, az is nagyon izgi egy 2 évesnek

Margit-sziget, semmi nincs ott csak szép és sok gyerekes jár ki

vagy hajógyári sziget ott van csúszdapark.

Gellért hegyen is van csúszdapark, mondjuk az kicsi, 4-5 van összesen, de azért egyszer az is program.

vagy Szentendrén van egy pici vonat kiállítás, a hév megállóban.

ha már Szentendre, skanzen.

Dobogókőnél van a bob pálya, talán nyáron már az is jó móka

Margit szigeten nyáron lesz ingyenes állatkert

XI. kerületbenA MAci parkb

[link] jatszohazak/


Itt vannak nem Pestiek is de ezek jutottak még eszünkbe a férjemmel

2013. máj. 4. 22:45

Vagy a XI. ker-ben van bobpálya!

Az enyémek 2 és 3 évesek voltak mikor először vittük őket a kisfiamnak nagyon tetszett,hat lóval sem lehetett lerángatni!

12. trapiti (válaszként erre: 1. - Yda)
2013. máj. 4. 22:40

MUPA-ban szokott lenni Ringató foglalkozás kicsiknek...

A cirkusz, bábszínház még korai szerintem, de a Kolibri színházban néha van babaszínház.

Aquaworld? Jók a gyerekmedencék is...

11. lov.ildi (válaszként erre: 1. - Yda)
2013. máj. 4. 22:34

Az én lánykám a nyáron lesz 3 éves.

Őt még az állatkert nem köti le. szereti az állatokat simogatni,etetni,stb,de nem állatkerti körülmények között.


Én pl a Margitszigetre vinném el Biust.

Pléddel,nasival,stb felszerelkezve ott lehet a fűben játszani,sétálni,stb.

Margitszigeti Vadasparkban megnézhetné az állatokat is.


Mi kisvárosban lakunk és Biusnak természetes dolog bemenni az állatok közé és pacikat, tyúkokat,kecskéket,stb etetni. Neki az a természetes,hogy az állatok között van. Nem igazán szereti rácson keresztül nézni őket.

De ez is gyerekfüggő.

2013. máj. 4. 22:34

Ja most még eszembe jutott a cirkusz is!

Mi most voltunk,az enyémek nagyon élvezték,3 és 4 évesek,de voltak többen sokkal kisebbek is nálluk,bár a hangos élőzene esetleg zavarhatja...

1300-ért már van jegy és a gyereknek nem kell jegyet váltani,négy éves korig,ha ölben van!

2013. máj. 4. 22:31
minimax hajó
8. TyukLáb (válaszként erre: 6. - Sookye)
2013. máj. 4. 22:30
Ó kár. Akkor cirkusz? :D
2013. máj. 4. 22:29

Hát szerintem az állatkertnél jobb nem kell egy két évesnek!

Esetleg hajókázás,vagy mondjuk élményfürdő?

6. sookye (válaszként erre: 5. - TyukLáb)
2013. máj. 4. 22:27
Azt sajnos bezárták :(
2013. máj. 4. 22:25
Fiú vagy lány? Mert a reptérnél pl van repülős múzeum, nekem pl lányom van de imádja a repülőket (17 hós)
2013. máj. 4. 22:24
tropikárium
2013. máj. 4. 22:20

Jövő héten lesz a születés hete több kerületben, nézz utána, hátha felétek is lesznek jó programok!

Egyébként a legtöbb játszóházban bizonyos napokon féláron lehet bemenni, pl. Sugárba kedden, Lurdyba szerdán, Omszki-tó mellettibe hétfőn...

2013. máj. 4. 22:17
Van egy elevenpark nevű hely 0- felnőtt korig. Vannak amit felnőttek is kipróbálhatnak! a lányom még nem volt egy amikor ott voltam vele, és nagyon élvezte! Majd írok még ha eszembe jut valami, most így elsőre ez :D
1. yda
2013. máj. 4. 22:16
Ötleteket várok, hogy egy 2 éves gyerekkel milyen programokon tudunk részt venni. Eddig csak a erdőben sétálás, állatkert jutott eszembe. (A játszótér nem számít programnak.) Akár egy konkrét naphoz kötődő eseményt is szívesen veszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook