Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani korrekt fodrászt Budapesten vagy környékén? fórum

Tudtok ajánlani korrekt fodrászt Budapesten vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 9. 08:35

Sziasztok!

Én Kispesten járok fodrászhoz, nagyon korrekt 50-es nő dolgozik ott. A saját házuk aljában nyitottak egy szalont, van kozmetika és masszázs is. A fodrász neve Évi, nekem középhosszú a hajam, melírozással, vágással, szárítással együtt fizetek 4.500 ft-ot+ borravaló. Szerintem nagyon baráti. Ő is kedves és figyelmes!

2010. nov. 7. 22:28
Miután kifizettem itt kint 40 Eurot két héttel a hazautazásom előtt, és a szin a 2. mosás után lekopott, a vágást meg inkább nem méltatnám, hát nekem megérte. Nővérem pedig múlt héten ment fodrászhoz a XIII. kerületben, szintén közel 10.000.-Ft-ot fizetett, és Ő maga sem szeretné méltatni. Csak annyit mondott, bár jött volna velem, amikor mentem. De én változatlanul azt mondom, hogy biztos van olcsóbban is jó munka. Én Őket találtam, jó ajánlásokat kaptak, hát kipróbáltam. Sosem voltam olyan, aki dobálta a pénzt, de az én hajamat már annyian elszúrták, hogy inkább nem is jártam fodrászhoz.
12. 9834d42538 (válaszként erre: 11. - Angica0901)
2010. nov. 7. 21:57
Szerintem az efféle kedvességhez, türelemhez, hozzáértéshez és végeredményhez kevesebb pénzért is hozzá lehet jutni. Na, én ezt a helyet keresem. A ~12.000 Ft röhej, persze vannak, akik megengedhetik maguknak.
11. angica0901 (válaszként erre: 7. - Hanna :-))
2010. nov. 7. 21:43
11.560.-Ft Ez sem egy nagy és csuda elegáns valami. Normálisan kinéző fodrászat. Ami pedig különösen megfogott, hogy a fodrász végtelen türelemmel beszélt le az általam kigondoltakról, mégis olyan lett a hajam, amilyet szerettem volna. Csak én rosszul raktam össze magamban a szinkombinációt :).
10. 9834d42538 (válaszként erre: 8. - Mmmasni)
2010. nov. 7. 21:24
Írnál priviben részleteket?
9. 9834d42538 (válaszként erre: 5. - Hanna :-))
2010. nov. 7. 21:21
Hálás lennék, ha elküldenéd priviben az elérhetőséget. Köszönöm!
2010. nov. 7. 21:19
Az én fodrászom nem a külsőségekre fekteti a legnagyobb hangsúlyt, nem egy elegáns szalonban készíti a frizurákat. Olyan belvárosi szalonban (Király utca Deák tér felőli részén) dolgozik, ahová szerintem utcáról nem tértem volna be, viszont szenzációsan dolgozik! Kreatív, észérvekkel elvisz az olyan ötletektől, ami az adott hajtípushoz, arcformához, stílushoz nem passzol, és teszi mindezt nagyon kedvező áron. (Viszonyítás: a párom a hajvágásért ugyanannyit fizet, mint én.) Nem utolsó sorban minden egyes hajvágás élmény, mert nagyon kellemes személyiség.
7. Hanna :-) (válaszként erre: 6. - Angica0901)
2010. nov. 7. 21:16
Pontosan mennyit fizettél??? Mivel én régóta 1helyre járok, nem tudom h máshol mennyi az annyi
2010. nov. 7. 21:11
Nem állitom, hogy az, aki nem egy neves szalonban dolgozik, az nem dolgozhat jól, vagy ennek ellenkezőjeként: aki egy neves szalonban dolgozik az feltétlenül jól dolgozik. Nem állitok ilyet. Azt viszont bátran mondhatom, hogy egy belvárosi fodrászatban jártam (nagyjából 2,5 héttel ezelőtt), ahol kedvességet, türelmet, ragyogó szint, jó vágást, és még egy fincsi teát is kaptam. Azóta is az egekig magasztalom, és biztos, hogy az én hajamhoz más nem nyúl ezek után. Nem tudom, hogy mi számit drágának, nekem megérte azt az összeget, amit a végén fizetnem kellett.
5. Hanna :-) (válaszként erre: 4. - 9834d42538)
2010. nov. 7. 21:06
:-) Rendben, értem!!! Ezzel én is így vagyok!!! Bárhová elmegyek ha olcsó a hely. Én a Kárpát utcába járok, nem messze a Jászai M tértől. Nemtom mit szeretnél, de 1mosás vágás, 3000 körül van, 1mosás vágás festés+ melír 6500. Remélem tudtam segíteni. Ha konkrétan érdekel írok tel számot is priviben. Én közel 16 éve oda járok.
4. 9834d42538 (válaszként erre: 2. - Hanna :-))
2010. nov. 7. 21:01
Az ár a fontos, nem a hely.
2010. nov. 7. 21:00
A Belvárosban lakom, s a szalonok árait soknak találom. Olyan fodrászra gondoltam, aki otthon, vagy külső kerületekben dolgozik, esetleg a környező településeken.
2010. nov. 7. 20:59
MERRE FELÉ KERESEL???
2010. nov. 7. 20:58
Tudtok ajánlani korrekt fodrászt Budapesten vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook