Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? fórum

11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
104. GabiL26
2012. jún. 22. 16:32

Sziasztok!


Idegileg már teljesen kész vagyok és kétségbeesésem egyik megnyilvánulásaként írok most ide Nektek! Orvoshoz nem merek elmenni. . . . ez a második hónap, hogy nem jött meg a menstruációm! Április 24-én jött meg utójára...Terhes nem vagyok, mivel nem történt "hiba" az aktus során. A biztonság kedvéért csináltam 2 tesztet is, amik negatív eredményt mutattak. Szóval terhesség kizárva! Előzőleg normális ciklusaim voltak. . . csak új munkahelyre kerültem (jah, 27 éves leszek) nagy kihívás, teljesen más életforma. . aztán igen erős stresszahátsnak voltam kitéve hetekig. Tüneteim: fájó mellek, görcsölés (mint menstruáció előtti napokon), hízás. . . főleg hasra. . olyan mintha fel lennék picit puffadva. Néha a lábaim is zsibbadnak.

Tudnátok valami tanácsot adni? Már neten mindenfélét olvastam és beparáztattam magamat.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2012. jún. 1. 01:45
Nekem április 23-án vt meg utoljára... csináltam tesztet, aszerint "nincs baj"...Még sose késett ennyit.. Tény, hogy ért elég nagy stresszhatás az elmúl hetekben... Ez lehet ettől??? Tiszta görcs vagyok :( mindennap azt várom h ma jön meg, és nem... 32 évesen még soha nem volt ilyen "problémám"...
102. 91d4989ab9 (válaszként erre: 99. - 284c1e6ebe)
2012. máj. 30. 23:40
neked nem megjött, hanem elment:D
2012. máj. 30. 23:13

na jo visszaolvasva látom mindenki babát vár :)

én viszont nem, nálam más lesz a baj...:(((((((

2012. máj. 30. 23:06

hát ez így visszaolasva tök depi. :(


Lányok, neketek akiknek márciusban áprilisban késett azóta megjött? írjatok valami bíztatót.

2012. máj. 30. 23:04

Sziasztok,

ez hihetetlen!! nekem már 8-9 napja késik!!! ilyen még soh aéletemben nem volt. korábban volt olyan és mindig májusban hogy egyszer 4 nappal előbb jött meg, a következő évben meg 5 nappal később. Amikor Kínában volt az olimpia és leálltak a nagydózisu környezetszennyezéssel miatta, akkor nem volt baj. De most az a gyanum hogy gőzerővel megy a kizsákmányolás, pusztítás termelés.

Az utóbbi években még azt is észrevettem hogy az időjárási frontokhoz alkalmazkodik a ciklusom, amikor időjárásváltozás van , olyankor jön meg.

(Néha egyébként előfordul hogy ha alkoholt iszom megjön tőle előbb de erre nem érdemes építeni.)

Panaszainkból úgy látom ez tömegjelenséggé kezdi magát kinőni. Sokan mondják hogy az egész természet vajúdik , de egyszerűen csak meg van rontva és el van pusztítva. Most vissza fog ütni ránk emberekre, és meg fogjuk érezni mert a részei vagyunk, nem vagyunk függetlenek a teremtett világtól, benne élünk a részeként.

Asszem itt az ideje az "öreg" Istentől bocsánatot kérni(most kizárólag arra az Istenre gondolok aki teremtette a világot, nem a többiekre akik Istennek álcázzák magukat), a pusztításért, a kihasználásért, a környezetszennyezésért.

Legalább legyünk olyanok mint a jobb lator a kereszten. Ha más nem is megy de az utolsó pillanatban kérjünk bocsánatot, mert itt sok minden már nem lesz. Ezt a pusztítást ember már nem állítja helyre.

98. Hubeki
2012. ápr. 7. 17:37
Sziasztok! Nekem is késik már 15 napja. Eddig sosem fordult még elő. A teszt negatív lett. Fél éve egyetemre járok és kicsit megváltozott a életem. Minden héten legalább 2x buliztunk (az utóbbi két hétben), elég sokat ittunk. Rendszeres alkohol fogyasztástól késhet a menstruáció?
2012. márc. 18. 11:20
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy már 1 hete késik a menstruációm,igaz,rendszeres szexuális életet élek,DE mindig védekezünk óvszerrel és az is mindig rendben volt..Sose volt pontos a ciklusom, mindig késett v hamarabb jött.2 hete voltam nőgyógyásznál,mert fertőzésem volt.írt rá kúpot,gyógyszert.Pár napja már görcsöltem,ahogy menstruáció alatt szoktam,előjöttek a szokásos pattanások,mellfeszülés, de sajnos még mindig nem jött meg..úgy gondolom,hogy a fertőzéstől és az erős gyulladáscsökkentő szedése miatt! Mit gondoltok?Köszi a választ!:)
2012. márc. 2. 08:16

8-10 napja késik. Már nagyon ideges vagyok!!!!!

Mitől lehet ez?

2012. febr. 29. 12:20
szerintemis bár mi lehet,és,idegeskedés,góndók, és,az idő is, hatásal lehet.
2012. febr. 29. 00:46
Bármilyen lelki eredetű dolog is lehet, befolyásolhatja az embernek.
93. m.prancli (válaszként erre: 92. - Kiscsillag888)
2012. febr. 21. 18:21
szia szerintem nem lehetsz most terhes mivel ha védekeztetek és megis jött akkor az azt jelenti hogy 1 százalék a terhesség esélye ami nagyon kicsi.Ne aggódj nem parázz feleslegesen.A terhesség eggyik legbiztosabb jele a menses kimaradása.Úgyhogy nincs min aggódnod ha nem szeretnél terhes lenni Ha pedig az akartál lenni akkor pedig ne védekezzetek és mindent bele
2011. szept. 21. 15:22
Sziasztok!!!:)Azt szeretném kérdezni hogy lehetek e terhes hisz 5 napot késett a menszeszem 13án kellet volna meg jönni de csak 18án jött meg a párommal hónap elején voltam és védekeztünk óvszerrel és nem tudok róla hogy lett volna valami hiba,azóta nem voltam senkivel sem még vele sem mert ő nem itt dolgozik Magyarországon,tesztet nem csináltam mert amikor csinálni akartam pont akkor jött meg és rendesen görcsölt a hasam meg elég sok volt a 2napban még darabos is volt most is van de már nem sok!!!!Úgy hogy az a nagy kérdés hogy lehetek e terhes mert halottam azt is hogy ha terhes vagy akkor i meg jöhet hogy ez igaz e ha igen akkor nagyon meg van vagy épp hogy csak van meg akkor milyen???!!!Többiek azt mondják hogy nem lehetek az de még is ki tudja de szerintem sem csak már túl parázom!!!de akkor miért késhetet lehet a stressz miatt vagy ki tudja!!!!REMÉLEM MINÉL HAMARABB KAPOK VÁLASZT A LEVELEMRE!!!:)ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!:)ÜDV:Kiscsillag888
91. aeda06bf65 (válaszként erre: 90. - Zebracsikó)
2011. szept. 20. 19:22
nekem azt mondta a vizsgálaton ma hogy normális uterus és benne 8 mm-es endometrium, gra., nem látható ezért küldött el béta HCG tesztre hogy a hormon szintemmel minden rendben van-e
90. zebracsikó (válaszként erre: 89. - Aeda06bf65)
2011. szept. 20. 19:15
nálam ciszta miatt volt ilyen régen
2011. szept. 20. 19:09
sziasztok! szeretnélek titeket megkérdezni hogy nekem 16 napja késik de nem vagyok terhes! az biztos! orvosnál jártam és elküldött béta HCG tesztre, de még mindig nincs meg pedig minden rendben. valakinek esetleg volt hasonló? mindenkinek köszönöm előre is
2011. febr. 14. 19:37
hogy vagy?
87. judit2626 (válaszként erre: 86. - Feca83)
2011. febr. 11. 13:04
Nagyon szorítok neked! Akármi van írd meg légyszi! Akár a freemail-re is írhatsz! Pihenj sokat!
86. feca83
2011. febr. 10. 19:20
hali. Rendes vagy, köszi, h. aggódsz. Most pihenek.Írt fel vérzéscsillapítót meg sárgatest hormont. Ultrahangot csinált, azt mondta, még meg van a pici zsák és benne a pontocska. Kedden megyek vissza, szoríts, h. meg legyen a pici. Remélem beágyazódik :)
2011. febr. 9. 18:32
mi lett veled? Jól vagy?
2011. febr. 8. 18:44
Remélem nem lett baja a babának! Kérek írd meg hogy mi lett veled!!!!!!!!!!
83. feca83
2011. febr. 8. 09:45
sziasztok. Ma reggelre erős vérzésem volt, voltam orvosnál, délután megyek vissza.Szerinte a teszt nem biztosíték a terhességre, csak lehetőség. Szerintetek mitől lehet és ugye megmarad a baba? Sikerült beleélnünk magunkat :(
82. judit2626 (válaszként erre: 80. - Feca83)
2011. febr. 3. 18:59
Nyugika! Én teljesen csóró vagyok. A fiam másodikos a lányom hat hónapos. A párom 1évig volt munka nélküli 3hete dolgozik. És lakásrészletet fizetünk. Mi bajod lehetne? Légy boldog és örülj a babádnak! Minden és mindenki más lényegtelen!!!
81. karika5 (válaszként erre: 80. - Feca83)
2011. febr. 3. 18:08

Nyugiii!!!

A Pároddal beszéljetek meg mindent és ha kitaláltátok akkor mondjátok el a szülőknek is..

Bár nem ismerem őket de valószínű örülnek a hírnek:))))

80. feca83
2011. febr. 3. 17:26
tudom, hogy hülye vagyok, de tegnap, megtudtam terhes vagyok.Vagyis a teszt pozitív volt. A párom majd kiugrott a bőréből én meg sírógörcsöt kaptam.Gondoljátok el 28 éves vagyok, mind a ketten dolgozunk, bár a szüleimnél lakunk. Azon jár a gondolatom, egyáltalán el tudom-e tartani és legfőképpen mit szolnak a szüleim. Vajon tényleg olyan nagyon örülni fognak neki, mint ahogy a hugom mondja?Még nem mentem orvoshoz, azt mondták ez még túl korai.Egy héttel a menstruáció után vagyok, tehát kb. 3 hetes?Még két hetet várok, majd akkor közlöm a hírt :)
79. judit2626 (válaszként erre: 78. - Feca83)
2011. febr. 2. 12:37
Gratulálok:)))))
78. feca83
2011. febr. 2. 09:21
Ma megcsináltam a tesztet. Pozitív.
2011. jan. 31. 18:36
Két lehetőséged van: növekszik a babád vagy hamarosan megjön. Szorítok!
76. feca83
2011. jan. 31. 13:47
Másfél héttel az eset után. Holnap csinálok még egy tesztet.Leginkább az alhasi fájdalom idegesít.
2011. jan. 31. 12:49
Szia feca! Nekem is így volt a kislányomnál! Mikor csináltad a tesztet? A menstruáció kimaradása után 10nappal már biztos az eredmény.Menj orvoshoz! Aza a biztos!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook