Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? fórum

11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. febr. 15. 11:52

Nekem 10 napja késik. Még sosem késett ennyit. Mindig rendesen megjött, max. 3-4 napot késett.

Csináltam 2 tesztet. Az elsőt amikor 5 napja késett,megjelentegy vastag és egy halvány csík. A második tesztet a 7. napon, és az egyértelműen negatív lett. Már 10 napja semmi. Nem tudom mi van. Reggelente mindig úgy érzem,h megjön, mert fáj a derekam és nekem az szokott fájni,mikor megjön.

2008. dec. 29. 17:45
sztem nem vagy terhes, 11 nap az semmi, simán akár étrendben törénő változás miatt is késhet ennyit.vagy izgulsz valami miatt, vagy félsz valamitől, minden kis lelki oka is lehet annak, vagy csak szimplán kimarad egy, ez is előfordul.
2008. dec. 29. 17:37

akkor hajrá:)

majd ő megmondja mi a helyzet.amúgy én most 16 hetes vagyok nekem sem mutatta jóideig a teszt ..hiába tudtam hogy az vagyok...aztán végre poz lett és akkor mentem a dokihoz,és kiderült igazam volt :)

11. Amanda28 (válaszként erre: 10. - Zseby-beby)
2008. dec. 29. 17:31
Érdekes dolgok vannak.Nekem nehezen jött össze a kislányom és a dokim azt mondta majd ha kimarad jelenkezzek a terhességi tesztel együtt nála.
2008. dec. 29. 17:26
Jah jut szembe, nővérem első terhességét még 2 hósan sem mutatta a teszt :)pedíg már a dokinál is bizonyosságot nyertek a babáról.
9. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Amanda28)
2008. dec. 29. 17:24
a terheségi tesztek nem minden esetben megbízhatóak! Drukkolok, hogy baba legyen !!
8. Amanda28 (válaszként erre: 6. - Zseby-beby)
2008. dec. 29. 17:24
Köszike.
2008. dec. 29. 17:19
felfazhattal..vese problema...is lehet...
6. zseby-beby (válaszként erre: 5. - Amanda28)
2008. dec. 29. 17:18
Szerintem pár nap múlva csinálj még egy tesztet, nem kizárható a terhesség, megeshet hogy a hormonszinted lassan növekszik és így a teszt nem tudja kimutani a terhességet.És ha megcsináltad a tesztet eredménytől fügetlenül menj el a nőgyógyászhoz.Drukkolo hogy tesó legyen belőle :)
5. Amanda28 (válaszként erre: 3. - Zseby-beby)
2008. dec. 29. 17:15
Tesztet csináltam nem vagyok terhes de félek még soha nem volt ilyen problémám egyszer késett 3 napot és kislány lett belőle.Amugy nagyon szeretnék már tesót de nem jön össze.
2008. dec. 29. 17:10
tobb oka is lehet de ezt egy nodoki jobban megtudna neked mondani!Ha gondolod iggyal cickafark teat az minden menstruacios betegsegte jo vagy csinalj ulofurdot belole.Az ize igaz ocsmany de hatasos en sokaig ittam es segitett a gorcs oldasban!Napjaban legalabb 2-3szor kell inni!
2008. dec. 29. 17:07

Szia.

Miért vagy benne olyan biztos hogy terhes nem vagy?

Amúgy a mensid 100 dolog miatt késhet.Stressz,fáradság,környezetválzás stb stb.

2008. dec. 29. 17:07

Nekem is volt már ilyen. Ha biztosan nem vagy terhes, akkor lehet simán lelki oka, kicsit túlhajtottad magad talán az utóbbi időben, s nemsokára vissza is áll a ciklusod. Ilyen előfordulhat.

De nekem így kezdődött a PCO-m, rendszertelenné vált a vérzésem, és ultrahanggal ki is derült, hogy policisztás petefészkem van. Másfél évig gyógyszert szedtem rá, és tökéletesen helyre jöttem.

2008. dec. 29. 17:04
11 napja késik a menstruaciom de terhes nem vagyok mi lehet az oka?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook