Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért maradt ki a menstruáció, ha nem vagyok terhes? fórum

Miért maradt ki a menstruáció, ha nem vagyok terhes? (tudásbázis kérdés)


4. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. márc. 4. 12:14
Nekem nem volt rá ideje. 🤣
2022. márc. 4. 07:36
Ez ilyen, amin babát akarsz és próbálkoztok, megkattan a ciklusod. Ez nem egyedi szinte mindenki így jár.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dajla)
2022. márc. 3. 18:14
Legyél türelmesebb.
2022. márc. 3. 17:39

Sziasztok.

Február 6.-óta nem védekezünk a férjemmel, 23-án kellett volna megjönnie, de azóta is hiába várom a memstruációmat. Általában normál 28 napos ciklusaim vannak.

Van enyhe émelygésem, kis szagérzékenység, hasszurkálás (de mostmár komolyan azt hiszem, hogy csak beképzelem) és ezzel együtt immár négy darab negatív tesztel is rendelkezem.

Semmit nem értek.

Ha nem vagyok terhes miért nem jön meg? Ha terhes vagyok, miért negatívak a tesztek?

Van már két gyerkőcöm, de mégis úgy érzem magam, mint aki most jött le a falvédőről.

A tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Egyrészről totál megvagyok zabarodva, attól, hogy nem értek semmit, másfelől már mindenféle betegségeket is beképzelek magamnak, közben meg még 4 hét sem telt el az első védekezés mentes együttlétünk óta.

Adjatok valami tanácsot. Mi legyen a következő lépés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook