Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? fórum

11 napja késik a menstruációm, de terhes nem vagyok, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2010. jan. 10. 18:36
hali! én csak a saját dolgaimat tudom mondani: nekem mig nem szedtem gyógyszert szinte minden befolyásolta...az időjárás, fogyókúra, tényleg minden. ha beteg voltam az meg még jobban. szerintem ha védekeztetek és nem történt baleset akkor nyugodj meg, ráadásul még ettől is késhet hoyg ideges vagy..nyugi..mást nem tehetsz, főleg ha már a teszten is tulvagy..
43. mucus7
2010. jan. 10. 16:08

hello! én 1 18 éves lány vagyok,és aggódom kicsit mert egy hete késik...eddig ez sosem fordult elő,max. 3-4 nap. a "nagy nap" előtt 2 nappal már reéztem olyan alhasi fájdalmata,mi akkor szokott jelentkezni. de aztán elmúlt az első 3 napban is fájt a hasam. a 4. napon csináltam egy tesztet,ami negatív lett. utána elkezdett fájni a derekam (ez is jellemző szokott lenni)és azóta is,már 4 napja fáj.

Tegnap belázasodtam (38.2),hasmenésem és hányingerem volt és fájt a derekam. Nemrég volt 1 baloldali vesemedence-gyulladásom,és most is inkább a bal oldalon fájt. Emelett 2 napja köhögök és fáj a torkom. A környezetemben hallottam ilyen tüneteket,úgy néz ki van vmi vírus is.

Utoljára a "nagy nap" előtt 3 nappal voltam együtt a barátommal,akivel 2 és fél éve együtt vagyunk. Eddig se volt semmi "baleset" és most se észleltünk ilyesmit. (óvszerrel védekezünk, tablettát sose szedtem)

Tudna nekem vki tanácsot adni? Lehet a vesém miatt a késés? Vagy túl sokat parázok az ilyeneken és amiatt? Ugye a vírusos hányingerem nem függ össze ezzel? Lécci segítsetek mihamarabb,izgulok :( Jövőhéten mindenképpen elmegyek dokihoz,de addig is :) köszönöm

2009. nov. 3. 21:02

Sziasztok!

Nekem 5napot késik a menzeszem,és eélőző hónapban is csak 3 napig volt meg(általában 7napos)és nem tudom mitől lehet.Barátommal védekezünk, terhes nem lehetek.Mi okozhatja ha még stresszes se vagyok?:/

Másik kérdésem meg mitől lehet az hogy akár 2 hetes is lehet a menzesz?

Valaki tudna véleményt mondani?:SKöszii

2009. aug. 1. 01:00

Sziasztok!10 napja késik már, eddig is megesett hogy késett, de maximum (5 v. 6 napot).Mondhatom hogy stresszes időszakon megyek keresztül, rengeteg idegeskedés stb. de már máskor is éltem át ilyet,mégsem késett ennyit!Félek...állandóan csak ez jár a fejemben!Miután meg kellett volna jönnie, rá 8 nappal csináltam egy tesztet és negatív lett, de mégsem nyugodtam meg, merthogy azóta sem jelentkezett a mensim.Jöv. héten szerintem ráveszem magam és meglátogatom a nődokit, hogy végre megnyugodhassak, remélem hogy nem igazolódik be a félelmem, és NEM vagyok terhes!!!!!! Holnap vis.ma reggel megcisnálom a másik tesztet,ami remélem szintén neg. lesz. Csak szerettem volna megosztani veletek az aggodalmamat!! Véleményeteket izgatottan várom.

Egy aggódó 17 éves lány!


Hogy tiszta legyen az ügy, 2éves kapcsolatom van, és folyamatosan védekezünk!!a gyógyszert abbahagytam, más módszerre tértünk át. Üdv Mindenkinek

2009. júl. 28. 19:40
sziasztok!nemtudom miért de megjött pedig 3nap mulva fogy el a gyogyszerem, jövö héten hétföre vártam, remélem ez miatt nem vagyok terhes, mert mint ahogy irtam az elözöekben 2hete lefeküdtem a barátommal, szedek gyogyszert, de másnap kihánytam:Snem ment el bennem , és elötte sem, de attol félek h attól még maradhatott vmi rajta ami bejutott:S szerintetek?
2009. júl. 16. 12:21

Sziasztok! Én is kíváncsi lennék valamire.

Áprilisban abbahagytam a tablettát (Melinae 2 évig szedtem), mert nem tudtam fogyni (azóta már megy). Miután abbahagytam rá kb. 12 napra megjött. Aztán 24 napra, most meg már a 35. napon vagyok és semmi.

Megszakításos módszerrel vagyunk együtt a férjemmel. Az utolsó menszesz után 2x voltunk együtt még az elején, majd most amikor már rég meg kellett volna jönnie, elvileg a védekezés működött:) Szerintetek csak a tabletta abbahagyaság miatt késik, mert még nem állt be. Tesztet még nem csináltam, de nem szeretnék most terhes lenni:(

2009. júl. 14. 19:18
sziasztok!lindynette fog.gátlot szedek 2honapja mult héten volt,pénteken vettem be ujra az elsö szemet,és akkora barátommal lefeküdtünk óvszer nélkül de nem ment el bennem csak elötte,de akkor sem bennem,csak félek h még maradt rajta:S.másnap viszon kihánytam a szombati gyogyszert.szerintetek lehet baj emiatt?
2009. júl. 10. 21:37

hello.

13 éves vagyok. és nem jött meg...egy hónapja:| nem tudom mi baj van. ugye nem valami betegség?

légyszi segítsetek. köszi:)

2009. júl. 4. 12:33

sziasztok nekem 10 napja nem jött meg csináltam tesztett az azt mutatta h nem vagyok terhes! nincsenek jelei annak hogy az lennék!

igaz sokat kell pisilnom! nagyon félek hogy az vagyok! nem szeretnék az lenni! segitsetek!!!!!!!!!!

35. e5f926c705 (válaszként erre: 34. - 236fe2f68e)
2009. márc. 4. 21:37
Csináltál már tesztet?
2009. márc. 3. 15:45
sziasztok, már 47. napba vagyok és még sehol semmi.. nem tudom elképzelni "hol késik már" ennyitt. Máskor is volt, hogy 40 napra jött meg, de ritkán volt ilyen... de azért 47 nap az már tulzás.... mi lehet a baj?
2009. febr. 24. 14:08
Sziasztok!Én abba szeretném a segítségeteket kérni, hogy nekem már 10 napja késik,és azelött soha sem volt ilyen max. 3 napot késett, és csináltam már 3 napja tesztet, de negatív lett,és kicsit megijedtem, hogy ez vajon mitől lehet tudnátok mondani pár tippet?előre is köszönöm
32. dorry (válaszként erre: 31. - Zarahell)
2009. febr. 20. 09:14
Köszönöm a választ. Én is így gondoltam. Remélem, most már helyre áll ez a dolog, és időben meg fog jönni.
31. Zarahell (válaszként erre: 16. - Dorry)
2009. febr. 18. 17:41
A műtétek nagyon felborítják. Nekem a veseműtétem után vagy 3 hetet késett, pedig pontos szokott lenni. Lehet, hogy a gyógyszerek, amiket kaptál.
30. dorry (válaszként erre: 29. - E5f926c705)
2009. febr. 18. 16:54
Ne keseredj el, valamiért biztos így kellett elnnie. Csak gondolom beleélted magad!Fel a fejjel.Majd jön a babó, ha jönnie kell! :)
2009. febr. 18. 16:12
Nekem is megjött! :(
28. dorry
2009. febr. 18. 15:55
Nekem meg is oldódott, mert ma megjött! :)
27. mese
2009. febr. 17. 14:01
bármi oka lehet.Lehet stressz is, vagy bármi olyan dolog, ami kihat a szervezetedre.Ajánlatos, egy tisztítókúrát végezni. És az hogy késik, nem a világ vége.Mindenkivel megesik, akármilyen jól is működik a szervezete.Akár ki is maradhat egy hónapot. Baj csak akkor van, ha ez rendszeresen előfordul, akkor viszont orvoshoz kell fordulni.
2009. febr. 17. 13:52
Oké, majd holnap este írok.
25. dorry
2009. febr. 17. 13:38

Ennek örülök! Mi is nagyon örülnénk neki.Trevben is volt, csak közben nekem volt egy térdműtétem, és annak a rehabját nyögöm még hónapokig, és így elég nehéz lenne.Ezért mi várunk a bébivel kb. 7-8 hónapot. Most meg tutira nem vagyok terhes.

Tájékoztass majd, hogy mit mondott a doki.

:)

2009. febr. 17. 12:59

Igen szedtem. nemrégen hagytam abba. De a szedés ideje alatt többször szüneteltettem, és akkor is mindig megjött max 4 napos késéssel. Most már 12 napja késik. De holnap minden kiderül.

nem terveztük a babát, de ha jönne megtartanánk és örülnék neki. :)

Te örülnél ha baba lenne?

23. dorry (válaszként erre: 22. - E5f926c705)
2009. febr. 17. 11:20

nincs mit :)

Akkor nem jelent semmit a 36,9. Reggel mérd majd meg. De valóban, mindenkinél kicsit más lehet, huzamosabb idő után lehet belőle tájékozódni.

Kíváncsi leszek, hogy mit mond neked a doki!

Én is érzem minden reggel a derekam, úgy mintha meg akarna jönni!

Én nem megyek dokihoz még, mert nekem még nem állt be rendesen ( 1 éve hagytam abba gyógyszert), és hol 28, hol 45 napos a ciklusom!

Te szedtél valamikor gyógyszert?

örülnél a babánk??

2009. febr. 17. 11:11
Köszi szépen. én nemreggel mértem, meg nem is ágyban,és nem is szájban. Demost is úgy érzem,h hőemelkedésem van,de sajna nincs a közelben lázmérő.
21. dorry (válaszként erre: 20. - E5f926c705)
2009. febr. 17. 10:45

Szia! én egy éve mérem a hőmet, minden fázisban más.

1. mensi napján leesik 36 fok körülre

2. a 14. napig kb. fent van 36,6 körül

3. peteéréskor leesik pár napig ( kb. 4-5 tizedet esik)

4. majd megint felmegy mensiig


Ha valaki terhes, annak fent marad a hője, (36,9 elég jó esély erre).

Nekem ingadozik, így tutira nem vagyok terhes.


ja, a reggeli hőt, mindig uyganabban az időben, helyen(én szájban) kel mérni! Reggel még az ágyban, felkelés előtt kell mérni, mert ha mozogsz, már feljebb mehet a hőd.


remélem tudtam segíteni! :))

2009. febr. 17. 07:04
Már nem csinálok tesztet, hanem holnap elmegyek az orvoshoz. csak azért nem ma, mert ma nincs rendelés.
19. ce32b49557 (válaszként erre: 18. - E5f926c705)
2009. febr. 16. 17:20
szia! szerintem csinálj mégegy tesztet reggel, mert már volt egy halvány csikod, akkor megvan az esély arra hogy terhes vagy. a hd is azt mutatja mert 37 körüli hö az álltalában babára utal.de a hő az egyéni abbol nehéz következtetni. én a helyedben csinálnék mégegy tesztet reggel.
2009. febr. 16. 17:16
Nekem 36,9 a hőmérsékletem. Nagyon fáj most is a derekam. :(
2009. febr. 16. 17:02
tudom,h a hőnek van köze a terhességhez. de mi? segítsetek ebben,mert ezt a részét nem tudom.
16. dorry
2009. febr. 16. 14:34

Sziasztok!

Nekem is 10-12 napja késik, eddig nem foglakoztam vele, de most már idegesít. Terhes nem vagyok, mert 36,2-36,6 a hőm.

Egy dologra tudok gondolni, hogy volt egy nagy térdműtétem ebben a hónapban,(pont a 13. napon), és lehet, hogy az miatt késik! Szerintetek van ilyen. Pár napja úgy fáj a derekam, mint mikor meg akar jönni, de csak nem jön.Remélem megjön a napokban. Nem szeretnék dokihoz menni. ha van valakinek ötlete, írjon!

2009. febr. 15. 14:08

Valaki tudna segíteni?

ha szerdáig nem jön meg,akkor megyek a dokihoz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook