Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 11 év és vége? fórum

11 év és vége? (beszélgetős fórum)


1 2
45. drapio
2013. júl. 24. 18:03
Köszönöm! Syria szerintem is túl bonyolult,hogy más beleláthasson. Időm meg most van annyi mint a tenger. Csak éljem túl. Mindenesetre tényleg köszönöm mindenkinek.
44. syria (válaszként erre: 41. - Drapio)
2013. júl. 24. 17:42

Helyes. A meló manapság legalább olyan fontos, mint az egészség.


A gyerektémát egy időre felejtsd el! Türelem; úgy látom a problémádat csak az idő tudja megoldani. Bár azért lehet neki besegíteni. :) Hogy hogyan, azt neked kell tudnod, mi itt túlságosan kívülállók vagyunk ehhez.

43. drapio
2013. júl. 24. 17:16
Nem nehéz. Amikor kimennt,ugy beszéltük meg,hogy egy év és ráállunk a gyerektémára. A gyógyszert már letette. Gondolom,ha velem akkor igazából már itt lenne az ideje. Fiatalabbak nem leszünk. Ebből indult talán ki az egész.
42. Pasionella (válaszként erre: 41. - Drapio)
2013. júl. 24. 14:19
De bakker, jelenleg azon kéne kattognia akar-e még veled lenni vagy sem...hogy jön ide a gyerek amikor se veled se nélküled kapcsolat? És, hogy akartok gyereket így messze egymástól?
41. drapio
2013. júl. 24. 14:18
Nem adom fel a melóm,mivel igy teljesen bizonytalan. Kattogni pedig azon:hogy szeret e annyira hogy gyereket tervezzünk.
40. Pasionella (válaszként erre: 37. - Drapio)
2013. júl. 24. 12:53

Kattogni? A másik pasin vagy azon, hogy szerelmes-e még beléd?

Te miért nem mész ki?

Így ha újra is kezditek ez nem fog működni.

39. Pasionella (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 24. 12:50

A saját tapasztalatom az, hogy a szerelmet vissza lehet szeretni, újra lehet tapasztalni de nagyon sokat kell tenni érte és 11 év után már szinte természetes, hogy az nem az az égető szerelem, nem is maradhat mindig az.

Ha pedig távol vagytok egymástól ez teljesen esélytelen, és úgy is ha Ő jól elvan így.

38. drapio
2013. júl. 24. 12:27
???????????
37. drapio
2013. júl. 24. 09:22
Todom mit kéne tennem, fordított helyzetben tudok én is ilyen tanácsokat adni. Most mégsem tudom elfogadni. A sztori a következő: a volt párom ithon volt egy hétig. Persze tartottam magam a szakításhoz,és nem találkoztam vele. 3 nap ithonlét utánn írt egy üzenetet hogy hiányzom. Eddig tudtam tartani magam. Találkoztunk megöleltük megcsókoltuk egymást,és ujból éreztük azt a pluszt ami kéne. A hét további részében is találkozgattunk, randizgattunk.szívünk szerint újrakezdtük volna, de féltünk mi lessz ha ujbòl kimegy. Pozitívan álltunk hozzá, aztán ujból kimennt. Pár nap,és ujra nekiállt kattogni. Most megint ott vagyunk ahol elötte. Most ez mi?
36. b74f6e5cdd (válaszként erre: 23. - Drapio)
2013. júl. 23. 15:14
kisj teljesen igaza van.Kívánom a legjobbakat!
35. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 23. 15:12
Sajnálom! Szerintem jobb elengedni és egyenlőre éld az életed tovább..kicsit kiéli magát és rájön majd, hogy jobb volt melletted a nyugiba, de ki kell élnie magát, jobb későn, mint soha, mert anélkül ha két ember nem tombolja ki magát előtte, nem lesz stabil kapcsolat,sok sikert kívánok még neked a boldogságra!
34. ina87 (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 23. 15:02
Mindenhez 2-ember kell,sajnos 2 ember közül az 1-ikbe mindég ottwan h a másikat változatlanul szereti és eszébe sem jut a szakitás dolog,na már most ha már enyi ideig együtt woltatok mért nem kérted már meg a kezét,hiszen ez lehet h nemfordult volna elö,a másik h tenni kellet volna érte h megmaradjon a szerelem sok esetben a párok el kényelmesednek a hosszu kapcsolatban,pedig bármikor jöhet az a kis ördög ami aztán szét tiporja a biztos kapcsolatot,na ezért kellene tenni még érte a kapcsolatért még persze lehet,talán nemártani egy komoly nyilt beszélgetés a volt párodal tegyél érte ha már szereted!
33. drapio
2013. júl. 23. 14:11
Csillag! Sikerült, vagy még benne vagy?
32. csillag82 (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 14. 14:10
Megtudlak érteni én is 11 éves kapcsolaton vagyok túl....Ez nagyon hosszú idő...és sajnos nem úgy működik hogy az egyik napról a másikra csak úgy elfelejtem....
31. Krisz42 (válaszként erre: 23. - Drapio)
2013. júl. 6. 10:49
Ha majd igazân szerelmes leszel,akkor az leszel xév után is és akkor rájössz,h igenis az az elsődleges,viszont akkor arra is képes leszel,h elengedd a másikat,persze akkor nem hiszem,h ø is el akar majd menni.
30. 55416fb8e2 (válaszként erre: 23. - Drapio)
2013. júl. 6. 10:14
szerintem soha nem kellene lemondani a szerelemrol, nem hiszek abban, hogy egy hosszu kapcsolatban is 'csak' szeretettel lehet elni, foleg ha fiatalok vagytok. biztos nagyon nehez most neked, de el kell fogadnod, hogy o mar nem szerelmes, es tovabb lepett. neked is egy uj esely, hogy megtalald azt, akivel ujbol szerelemben elhetsz. az ido majd segit
29. Regin_a (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 6. 09:23

Én apa tipus vagyok :))

Nincs más, mint flörtölni, nők lányok közt forgolódni, beszélgetni, ha nem is kimondottan ismerkedés céljábol

Tudom , tapasztaltam, nehéz ezt megtenni, de használ kicsit

28. Regin_a (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. júl. 6. 09:20

Kemény vagy mint a videa!

Neked soha nem volt szükséged vigaszra?

27. e49241a632 (válaszként erre: 15. - Drapio)
2013. júl. 6. 08:34
Én nem vitatni akarom, jó, ha van ilyen. De amit alább írsz, abból nekem inkább ragaszkodás/szeretet jön le, nem szerelem. Persze hogy mit érzel, azt csak te tudhatod, engem csak érdekel, milyen 11 év után a szerelem.
26. ittmost (válaszként erre: 23. - Drapio)
2013. júl. 5. 22:02

Most kezdődik az életed teljesen új része,amikor csinálhatsz mindent akár teljesen másképp is,mint ezelőtt.Ahogy neked tetszik.Senkinek nem kell a kedvében járnod,megfelelned.Ez az újrakezdés alapfilozófiája.

Babusgatni meg majd a többiek fognak,akik jobban értenek hozzá:)

25. megi04 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. júl. 5. 20:39
Hát MINDENT én sem tudhatok!:D:D
24. kisj (válaszként erre: 23. - Drapio)
2013. júl. 5. 20:33
inkább "gyászolj"11 évet, mint egy hozzád közel álló halálát
23. drapio
2013. júl. 5. 20:30
Tudom de bízta benn hogy mi leszünk a kivétel. És tényleg nem akarom elhinni hogy ilyen van. Mindent feladni. Persze ha nem szeret akkor oké,lenne, de 11 év után nem feltétlen szerelem az elsődleges. Egyet is értek vele,meg mérges is vagyok rá. 11 évet kell gyászolnom,és azt sem tudom hogy kezdjem
22. kisj (válaszként erre: 21. - Drapio)
2013. júl. 5. 20:17

pont ez volt a baj


de ezen már segíteni nem lehet, kénytelen leszel felejteni

21. drapio
2013. júl. 5. 20:02
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy neki én voltam az első. Nagyon fiatalon jöttünk össze.
20. drapio
2013. júl. 5. 20:00
Nem beszéltünk a szakìtás òta! Majd bele pusztulok de megállom.
19. Krisz42 (válaszként erre: 14. - Drapio)
2013. júl. 5. 19:51
Szerinted alábbhagy.Nekem 8év alatt nem hagyott alább.Csak azért nem akar elveszíteni,mert barátkênt nagyon jòl funkcionáltâl.Ha nem beszélnéek minden nap,neked is,neki is könnyebb lenne.Bűntudata van és úgy gondolja vezekel,ha gyötrődhet minden nap.
18. syria (válaszként erre: 1. - Drapio)
2013. júl. 5. 19:45

Ha igazán szereted, böjtöld ki, amíg lecseng a fellángolása.

Volt már ilyenre példa, nem egy. Konkrétan az egyik szomszédnőm lépett ki a tutiból, mert "szerelmes" lett. A férje szenvedve, de visszavárta. Azóta is együtt vannak. :) (Kb. 1 év volt, mire a csaj rájött: mégiscsak visszamegy. Baromi mázlija volt; nem tudom, mit tettem volna a férje helyében.)

17. engelhaft (válaszként erre: 9. - E49241a632)
2013. júl. 5. 19:39
az mondjuk tényleg durva :d
16. engelhaft (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. júl. 5. 19:38

a felejtési idő állítólag a kapcsolat hosszának a fele.


valami van benne, az biztos, szóval szegény elég rosszul áll.



az viszont valószínű, hogy a lány, már korábban is tervezgette a lelépést. az nem egyik napról a másikra alakul ki egy nőben.

csak a többség addig húzza, amíg lehet.

szerintem nem kell ezt bemutatni senkinek. a legtöbb kapcsolat állóvíz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook