Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló vagyok, szeretnék lefogyni, segítsetek! fórum

100 kiló vagyok, szeretnék lefogyni, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6232. Meli0428
2009. jún. 4. 11:57
Szeretnék fogyókúrázni,mert nagyon rám férne! Most itthon vagyok nap mint nap(mert sajna nincs munkám)! A páromnak persze minden nap főzök....és nem igazán bítom ki,hogy ne egyek belőle! Tavaly sikerült 7-8 kilótól megszabadulnom,d most valahogy nem bírom! Légyszi vki adjon tanácsot! 24/175/110.....szeretnék 90 lenni. :S
6231. sándor51 (válaszként erre: 6227. - Pimpi3)
2008. okt. 21. 23:08
De komábais lehet esni ha drasztikusan leesik cukor
2008. okt. 4. 17:12
100kiló felettiek
2008. okt. 1. 11:03

átmentünk a 100 kiló felettiek klubja fórumba már egy ideje


[link]

6228. Sirga
2008. okt. 1. 10:40
Hahó, kihalt a fórum?
6227. pimpi3 (válaszként erre: 6226. - C299b9bcdc)
2008. júl. 28. 17:06

Az biztos,hogy ha leesik a cukrom akkor remegek és hányingerem is van!

De a többi nem szokott összefüggésbe lenni a kajával!

2008. júl. 28. 15:53

ezzel a pánikbetegséggel kapcsolatban, ez nekem elég homályos, hogy mitől van


de


mikor én éhesebb voltam, vagy nagyon leesik a vércukrom, akkor olyan mintha néha hajlamos lennék ilyen pánikbetegség-szerű tüneteket produkálni, (mondjuk erre ritkán volt példa)


figyeltétek már meg, hogy nem-e az éhséggel van összefüggésben egy kicsit nálatok a dolog?

2008. júl. 28. 15:33
hat en nem szorulok fogyasra egyaltalan ...de lusta ember vagyok aki reggel alig kel fel hogy meloba menjen..igy a reggeliket rendszeresen kihagyom.....es attol sajnos nagyon fogyok....mar a nap tobbi reszebe ehetek barmit..mert ugy is fogyok ha a reggelit kihagyom.....talan probad meg ezt....:) hatha bejon....
6224. pimpi3 (válaszként erre: 6223. - Icus)
2008. máj. 17. 20:24

Nemtudom mi bajom van!Miota megszültem a kissebbik lányomat,van a szédelgés a magasságba és a bezártságot se birom!De azért egy polotol még nem volt!:))

Gondoltam már rá hogy kikészültem,magas ugye a vérnyomásom is!És egy ideje elfelejtek mindent,meg beledadogok a dolgokba!

Biztos idegbeteg vagyok!:))))))

6223. Icus (válaszként erre: 6222. - Pimpi3)
2008. máj. 17. 16:28
lehet, hogy neked is "ilyesmi" bajod van:(
6222. pimpi3 (válaszként erre: 6221. - Icus)
2008. máj. 17. 15:12

Nem vagyok tul jol,de türhetö!Inkább ugy rohamokba jön a rosszullétem!Na meg ez az álando álmosság!De a oárom sincsen tul jol,lehet elkaptunk valamit!Bár neki nem ezek a tünetei!:))

Az a baj a pánikbetegséggel,hogy ha nem találnak semmit,ráfogják arra!És mit lehet vele kezdeni!Leül veled valaki beszélgetni?:))

Hát nagyon kiváncsi leszek!

Ma pl attol lettem igazás szarul,mikor a piacon probáltam a polokat!A gatyáknál semmi bajom nem volt!de a második polonál ami szükebb nyaku volt,alig kaptam levegöt!És mondtam a csajnak,hogy ezt nem birom!Bezárva éreztem magam!:((

Most értünk amugy haza a gyereknaprol és ott meg kisvasutaztunk!Na az is szörnyű volt!

6221. Icus
2008. máj. 17. 11:44

Na voltam a Kardiológián is:)) Terheléses EKG, SZÍV UH. Negatív!! A doki szerint pánikbetegség:( De, azt mondja várjunk még, csinál egy 24 órás EKG-t és utána lépjünk!:( Jobban őrültem volna valami "kézzelfoghatóbb" betegségnek!:(

Mi van veled PIMPI!! Még mindig szarul vagy?

6220. Icus (válaszként erre: 6219. - Pimpi3)
2008. máj. 14. 10:04

Nem semmi:( Összemég nem estem, de ilyen rosszul létem nekem is volt. A gyereken felidegeltem magam, elkezdtem fulladni és sirógörcsöt kaptam:( A férjem a sirógörcs közepén ért haza, azt hittem szét szedi a fiúkat:( Ő is nagyon ideges, mert amikor ezek a rosszul léteim vannak, szinte látom rajta, hogy ő is milyen szarul van. ilyenkor felmegy a cukorja mindig:(

Mondom a nőgyógyásom szerint, pánik petegség. Ilyen irányban kéne elindulni. Mondom akkor menjek a pszihiátriára? Erre azt mondja dehogy!! És néz rám döbbenten, hogy ezt ott kezelik? AZt mondja biztos nem:)) De, de, mondom mosolyogva. Tudja, ahol csukva van az ajtó és rács van rajta:)) Mosolyog: Ilona az a zárt osztály!! Mondom: Lassan oda való leszek4:))

6219. pimpi3 (válaszként erre: 6218. - Icus)
2008. máj. 14. 09:46

A hormon nem is jo,szerintem!Mostmár tényleg kiváncsi leszek mit fognak mondani!

Ma énis rosszul lettem reggel!Miután 1 órát könyörögtem és veszekedtem a gyerekemmel!Kijelentette,hogy nem mgy suliba!Én már nemtudok vele mit kezdeni!:(((És az-az igazság,hogy elegem is van!

Szoval a lényeg,hogy összeestem,nemkaptam levegöt,és nagyon görcsbe voltam!Csak lihegtem és sirtam vagy 10 percig!A picikém meg velem!Azota aludtam és most nagyon remegek,hányingerem van és fáj a fejem!Nemtudom mi volt ez!Este megmondom nekik,hogy elegem van és ha az kell elmegyek pár napra apuhoz!

6218. Icus (válaszként erre: 6217. - Pimpi3)
2008. máj. 14. 08:30

Na voltam. 7 ezerrel lettem könnyebb:( Igaz uh-on is megnézett. KÉt hét múlva pedig hívnom kell, mert mammográfiára kér időpontot.

Szerinte nem nőgyógyászati bajom van. Ő a pánik betegségre gondol.:( Azt mondja, ha a menopausa okozná a problémáimat a nyugtató segítene. Azonkívűl az ugráló vérnyomás miatt, pedig amúgy sem lehetne hormont adni. Bár nem is szeretnék hormon kezelést:(

6217. pimpi3 (válaszként erre: 6216. - Icus)
2008. máj. 13. 14:17

Én is évente szoktam menni,de most valahogy elhuztam a dolgot!Pedig már nagyon muszáj lenne!Egyre nagyobb az a csomocska a cicim alatt!Pont a hajlatba van!Szerintem ez is zsircsomo,de ki tudja!Ha most megjön utána elmegyek és megnézetem!

Amugy én egyre jobban bizok a természetgyogyászokba!A doki semmit nem tudott adni az anyagcsrémre!És a természetes dolgok segitenek,hogy jobban legyek és tudjak vécére menni!

Ami nagyon tud bántani,hogy a gyerekemen ugyan azoka a dolgokat látom amiket magamon kb ennyi idösen!Pedig egyre jobban birják a diétásabb kajákat!És,hogy rájukszolok ha tulzásba viszik a kaját!

6216. Icus (válaszként erre: 6215. - Pimpi3)
2008. máj. 13. 13:55
Ez egy számítógépes vizsgálat. Máshol 12000-ret is elkérnek érte. A test savasságát meg nem tudom még mit néz. Ahogy olvastam inkább a természetgyógyászok hisznek benne. Nődokihoz most kell mennem, évente járok rákszűrésre. Egyébként is beszélni akartam vele, hogy küldjön el valami menopausás vizsgálatra:(
6215. pimpi3 (válaszként erre: 6214. - Icus)
2008. máj. 13. 13:46

Hát igen!Eggyik se jo!De azért szerencséje volt,hogy neki csak fél kilo jött vissza!

Érdekes mert mostanába nekem se megy le a viz!Mindig mensi után lelappad és most maradt!És én is fulladok tölle!Sajna a vizháztartást nemtudtam megnézetni!Kiváncsi lettem volna rá!

Ugylátom te is beköltözhetnél a hétre az orvosiba!:((De hátha kiderül mi van veled!Miért kerül 8000-be?Valami maszekhoz mész?

Nödokihoz honapok óta készülök!De nem jutok el!Már vagy másfél éve nem voltam!

6214. Icus (válaszként erre: 6213. - Pimpi3)
2008. máj. 13. 11:54

Nem múlt el a rosszúl létem. Ma az üzem orvos 180/120-as vérnyomást mért:( Gondolhatod milyen szarul voltam. Csütörtökön megyek a Cardiólogiára. Bicaj és szív UH. Hátha többet tudok majd. Délután lehet, hogy elmegyek a nődokimhoz is. Hátha mégis a változókor miatt kinlódom. május 29-én pedig megyek ESG(teljes test vizsgálatra) 8.000FT. de már ez sem érdekel:( Hátha ott valamit kimutatnak:(


A fiam most lazított. De, nem ment fel neki csak egy fél kiló. Nekem bezzeg 5 kiló!!! egy hét alatt. De, szerintem csak víz. Kezem lábam dagad és fulladok:(

Az ekcéma elmúlt és jött a magasvérnyomás:(( Nem is tudom melyik a rosszabb:(

6213. pimpi3 (válaszként erre: 6212. - Icus)
2008. máj. 12. 20:55

A héten megyünk az alergiavizsgálatra és a vérnyomása miatt is a dokikhoz!Már ennyi erövel oda is költözhetnénk az orvosiba!:((

Te hogy vagy?Elmult a rosszullét?Holnap már mész melozni?

Fiadnak hogy megy a fogyi?Az ekcémája elmult?Az elég problémás dolog!Nállunk is van a családba!

puszi

6212. Icus (válaszként erre: 6208. - Pimpi3)
2008. máj. 12. 08:55
Nem tudsz mit csinálni. El kell vinni dokihoz.:( Nekem a nagyfim szed vérnyomás csökkentőt. Állítólag az asthma gyógyszerek mellékhatásaként jött ki neki a magas vérnyomás. Előtte csúnya ekcémája volt:(
6211. Icus (válaszként erre: 6210. - Soldier30)
2008. máj. 12. 08:53
Na igen:( A mozgás nem nagyon megy. nagyon lusta vagyok:( Most, hogy megint kezdődik a meló, visszaszokom a gyaloglásra. Ennyire talán tellik töllem. Régebben szerettem kondiba járni, de mostanában nincs kedvem elmenni. örülök este, ha hazaérek:(
6210. Soldier30 (válaszként erre: 6198. - Icus)
2008. máj. 11. 13:37
Ez teljesen normális.. vannak a fogyiban is hullámvölgyek... Nem is azzal lehet a gond,hogy kajáltál sokat hanem nem mozogtál szinte semmit!! Ha kis kardiot bevezetnél.. égetnéd a zsírt meg a kalóriákat,egy grammot se híznál! Tehát fel a fejjel.. és mozogj sokat.. a képeken jól nézel már ki!! tehát go go go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6209. Soldier30 (válaszként erre: 6200. - Icus)
2008. máj. 11. 13:34
nem combozok.. és nem seggezek :)) de azzal nincsen gondom.. a futás mindenre jó!
6208. pimpi3 (válaszként erre: 6205. - Icus)
2008. máj. 10. 21:10

Ugy sajnálom hogy nmvagy jol!Szerinted mitöl lehet ez?De ez a vérnyomás és melkasfájdalom nagyon nem jo jel szerintem!

Képzeld a picikémnek is nagyon magas állitolag a vérnyomása!Volt doki a suliba és 3 géppel mérték meg neki!És beírtak,hogy vigyem el a dokihoz!Hát a füléhez már csak ez hiányzott!

6207. Icus (válaszként erre: 6206. - Icus)
2008. máj. 10. 18:35
Pimpi!! Küld el az emilkecimedet!!!:))
6206. Icus (válaszként erre: 6204. - Pimpi3)
2008. máj. 10. 18:32
De, én a Quellénél vettem a fürdőrucijaimat. Majd az idén nézek egy ilyet, de csak szigorúan leárazáskor:)
6205. Icus (válaszként erre: 6203. - Pimpi3)
2008. máj. 10. 18:31

Persze, hogy elküldöm, az emil-címedet megnézem majd az adat lapodon!:)


Nem sajna szarul vagyok. Vasárnap óta a vérnyomásom az egekben, a gyomrom fáj, állandóan szar a közérzetem. Szédülök, hányingerem van. Fáj a mellkasom. Olyan érzés mint amikor az ember nagy falatot nyel és megakadt féluton. Fulladok. Jobboldalon meg olyan hülye érzésem van, mintha benn akadt volna a levegő. Szinte állandóan fáj a fejem a hétvégén alig láttam. A fürdőben jó volt, mert az a víz kimondottan jót tesz nekem. Leviszi a vérnyomásomat. Nem tudom mi történt, mi a bajom. Jővő héten elmegyek dokihoz.

6204. pimpi3 (válaszként erre: 6200. - Icus)
2008. máj. 10. 12:17

Én is a Quellénél láttam olyan fürdörucikat!Rámvalo is van,csak nekem nincsen amit beletegyek!Ugyhogy Monának biztos jok lennének!

Te még nem probáltál olyat?

6203. pimpi3 (válaszként erre: 6198. - Icus)
2008. máj. 10. 12:15

Sziasztok!Icus!Azért a tömegnövelést leszámitva hogy érezted magad?Sikerült pihizni is?

Az a baj,hogy olyan gyorsan jönnek fel a kilok,le meg nemakarnak manni!:))))

Írtad a multkor a receptes dolgokat!Ha lesz kis idöd elküldöd?

puszka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook