Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 03. 28-tól 90 napos diéta ? Valaki velem tart? fórum

03. 28-tól 90 napos diéta ? Valaki velem tart? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. jún. 13. 23:07

Sziasztok!

Ki hol tart?

2011. máj. 21. 18:26
Sziasztok! Tegnap megtartottam az első víz napot. Egész jól ment,bár már este éhes voltam,és egy szelet lapka sajtot elmajszoltam.:(
2011. máj. 19. 23:08
Én a nagyszemű kiwire kattantam rá. Sokkal másabb mint a kicsi kosaras, nagyon bejön.
2011. máj. 19. 20:07
Sziasztok. Ma gyümi nap volt,ettem nyersen karalábét,és zöld teát ittam. egész jól ment,na és egy kis mogyorót,banán,narancs. De már nagyon nem kívánom a gyümiket.:( Ti hogy vagytok vele?
2011. máj. 16. 00:34

Sziasztok!

Van egy szomorú hírem. Wellnwssezni megyünk, ami első körön úgy volt, hogy június végen, de a férjem nem kapott szabit, csak május végére.

Így sajnos néhány napra felfogom függeszteni a fogyit. JÓJÓ csak 3 napról van szó, de hogy csináljam utánna. Már voltunk ott és tuti jól főznek. Szerintem viszek magammal jó sok zöl, szűz és mate teát és akkor hátha nem felejt a szervezetem. Aztán meg néhány nap családi pihenés + barátokkal sütés-főzés, szóval elég nagy a kísértés. Na mindegy a Húsvétot is kibírtuk. De ez a wellness a bosszantó, és a férjem olyan hozzáállású, hogy ki van fizetve...

Írjatok, hogyany tovább.

Köszi

2011. máj. 12. 18:03
Sziasztok! Még én is csinálom,de nálam most stagnál:(se le se fel:( Már elkezdte a lányom is:)Holnap keményítő nap nálunk is.:)
229. Gegi
2011. máj. 12. 10:19
Én természetesen csinálom, csak miután kicsit úgy éreztem, mintha a privát naplóm lenne, mert nem reagált senki, így arra az elhatározsra jutottam, hogy ritkábban írok. Én -6,6-nál járok.
2011. máj. 11. 22:52

-6,8 kg

:))

2011. máj. 11. 22:52

Ki csinálja még? Senki nem írogat, pedig olyan jó lenne...

Holnap keményítünk. Mostanában nem szeretem.

2011. máj. 9. 14:12
Megy ez...
225. Gegi
2011. máj. 5. 09:48
Újabb -2 kg, összesen -5,6-nál járok. Többiek? Remélem Kriszta te visszaindultál.
2011. máj. 3. 13:44
:)
223. 17c8599e34 (válaszként erre: 219. - Krisztaforo)
2011. ápr. 30. 22:24
Szia. Én úgy csinálom a tócsnit:krumplit lereszelem,só,bors,ételízesítő,hagyma,fokhagyma,petrezselyemzöld,nagyon pici liszt,és kisütöm vokban,bár tudom h lisztet nem lehetne,de sztem ennyit lehet.:) Én húsvétkor csak húst ettem,és tojást:) de ma én is elcsábultam,mert ballagáson voltam,így megint csak fehérjenapot tartottam,de ezek után bekeményítek megint.
222. Gegi (válaszként erre: 221. - Krisztaforo)
2011. ápr. 30. 00:26

Kriszta!


Én nem tudok érdemlegessel beszámolni, ma úgy ment a hasam, hogy nem kívánom senkinek. Ballagáson voltam, a himnuszt a wc-ről hallgattam :D A következő gyümölcsnapom után méretkezek, kedden reggel, utána feltétlenül írok.


Aki meg velünk együtt még továbbra is kitart, írjon hogy áll!

2011. ápr. 30. 00:00

Senki nem ír semmit :(

Nekem megállt a súlycsökkenésem.

Jó éjt

2011. ápr. 27. 12:01

Sziasztok!


nekem is jól telt a Húsvét.Szombaton bulizni voltam a bnőimmel-egy kis alkohol is belefért a Ch napba, másnap jól ment a gyümi nap is, hétfőn meg jöhetett a megérdemelt sonka tojás retek paradicsom tál:)

Már túl vagyok a diéta felén -6kg-val.


Krisztaforo: én tócsnit úgy szoktam csinálni h lereszelem a krumplit és a répát+ egy kis hagymát, só+bors és kisütöm serpenyőben mint a palacsintát.

2011. ápr. 26. 23:08

HAhó!!

Sziasztok! Kinek, hogy telt a Húsvét?

Nekem jól sikerült, szinte mindent betartottam.

:))

Leírjátok a tócsni receptet?


Köszi K

2011. ápr. 23. 01:05

Hurrá Gegi!!!

Vasárnap Húsvét nekem gyüminap :(

Majdcsak túlélem valahogy.

217. Gegi (válaszként erre: 216. - Krisztaforo)
2011. ápr. 19. 10:17
Én mindig négynaponta mérlegelek a gyümölcsnap utáni reggelen. Pontosan azért nem állok mérlegre minden nap, mert tudom, hogy ingadozik.
2011. ápr. 19. 01:05

Én nagy kedvenceim szénhidrátnapokon:

Grízes tészta dióval lekvérral cukrosan, és a másik sztár hagymát olajon pirítani aztán főzni rá 1 kis par.püré + só, bors, oregánó, bazsalikom + főtt tészta. Tuti gyors és finom kaja. Mákos laska.

Mézes kenyér, a múlt héten lekváros kenyeret ettem, mogyorókrémes kalács vagy palacsinta.

Amire szerintem figyeljetek és vége a szomorkodásnak, - az előző diétánál én is így jártam- ne mérlegeljetek minden nap.

215. Gegi (válaszként erre: 214. - 17c8599e34)
2011. ápr. 18. 22:31
Én csökkentett szénhidráttartalmú tésztát eszek pestoval. A pesto most annyira bejött nekem, hogy mást nem is kívánok ilyenkor. De a mennyiséget próbálom koordinálni :)
214. 17c8599e34 (válaszként erre: 212. - Gegi)
2011. ápr. 18. 21:23
Szia!Úgy látom sors társak vagyunk. Nekem sem nagyon akar mozdulni az a fránya mérleg.:(még csak -2nél tartok,bár most nekem is olyan napok vannak,és ilyenkor mint tudjuk kicsit másképpen működünk. Viszont azt én is észre vettem h ha kevesebbet iszom akkor még úgy sem megy lefelé a mérleg. Na de nem adjuk fel ugye?? valaki adjon már kis tanácsot mit esztek szénhidrát napon? Sok kitartást mindenkinek.:)
2011. ápr. 18. 09:08

Gegi! Hihetetlen, de én is teljesen ugyanígy indítottam a napom. :(

Csak én plusz 80 dkg-mal, és én a hétvégi gyengeségem miatt. Sírni nem sírtam, de őszintén szólva csak azért, mert dolgozom.

Túl gyenge vagyok... Kudarc, kudarc, kudarc... :( És úgy látszik, az élet minden területén.

212. Gegi
2011. ápr. 17. 23:30
Mai mérlegelés eredménye a 4 nappal ezelőttihez képest: + 60 dkg :S Tudom, hogy mielőtt megjön nem lenne szabad mérlegelni, de ez akkor is szívfájdító. Pedig nem csaltam. Ennek eredménye képpen ma sírtam legalább egy órát, de mostmár újult erővel folytatom. Remélem ti pozitívabb eredményekkel tudtok inspirálni!
2011. ápr. 17. 13:52

Sziasztok!

20.nap reggel -5 kg. Az egész jó. Jó lenne ha így is folytatódna, de nem fog az mindig így menni. A cél legalább -10 kg lenne, persze mozogni is kellene....

De ahogy a gyerekeim mondják, ha elrontanak valamit: "ÍGY IS JÓ"

Ma Gyros pitában a menü, jó sok zöldséggel. Holnap paprikás krumpli (a többieknek kolbásszal).

Ahogy én megfigyeltem, ha nem iszok eleget, nem mozdul a mérleg. Senki ne adja fel

Kellemes hétvégét!

2011. ápr. 13. 20:33
Ó jaj, én ma azt hiszem túlzásba vittem az evést, ráadásul elcsábítottak a párolt zöldségek, így fehérje-napon.... Ebédre egy kis sajtszószban sült halat, az említett párolt zöldségekkel, aztán egy natúr joghurtot, egy kis mézzel, vacsorára pedig egy nagyobb darab sajtot ettem, és nem bírtam ellenállni a mézes-gyümölcssalátának. Igaz, futottam fél órát, tornáztam 20 percet, de úgy látszik, ez ma nem az én napom..... Ahmm.... Remélem a holnapit könnyebben átvészelem....
209. Csibe82 (válaszként erre: 208. - ::zsozsi::)
2011. ápr. 13. 19:55
Nem hagyom abba, még 1-2 kiló lemehet (és kérlek ne kövezzetek meg ezért), de a cél a szinten tartás lesz, és nem a fogyás. Álmomban nem gondoltam, hogy 17 nap alatt lemegy... Írtam a naplómban is, hogy ma háromszor álltam a mérlegre, tuti jól látok-e :)...
2011. ápr. 13. 19:51

Húúú, köszi csajok! :) Sokat segítettetek, a tócsnin már korábban is gondolkoztam, csak kiment most a fejemből. Szerintem az lesz a menü holnap. Gegi, szerintem csak 1 fokkal jobb a keményítő nap, mint a gyümölcsnap...nem szokott könnyen menni nekem se.

Csibe87, nem semmi!!! 7 kiló, bár ott lennék már én is. Akkor te most abba is hagyod a diétát?

207. 17c8599e34 (válaszként erre: 203. - ::zsozsi::)
2011. ápr. 13. 18:40
cukkini ragu rizzsel,tócsni,én ezt imádom,mert jól telít:)rakott kel,úgy h rizs,hagyma,és karfiol van benne,gombapörkölt,krumplival,kukoricás,borsós rizs,Remélem tudtam segíteni.:)
206. 17c8599e34 (válaszként erre: 198. - ::zsozsi::)
2011. ápr. 13. 18:35
Szia Zsozsi! Én 74ről indultam,most 72-73között mozog. Egy tizes a cél nálam is,bár én csak 160cm vagyok:( Remélem igazad lesz. Köszönöm a biztatást. Sok sikert neked is.:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook