Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zavartság!!! fórum

Zavartság!!! (beszélgetős fórum)


2007. okt. 25. 01:16
Sokszor vagyok zavarban. Itthon másként élek mint a társadalomban.
27. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Miszisz)
2007. okt. 24. 09:31
Ha ez nem csak divatból van nála ,akkor azt javaslom engedd útjára ,mert Ő is nagyon nagy lelkicsatát vivhat önmagával. Én elengedném ,mert ez késöbb ugyis bekövetkezik . De leülnék vele és korrekt modon megbeszélném .Tudom nagyon nehéz ,de hidd el ha késöbb hagy el akkor sokkal nehezebbb lesz.
26. Olyver
2007. jan. 16. 00:16
És ilyenkor kívánom azt hogy bárcsak egy gátlástalan gerinctelen undorító tapló legyek, mert egy olyannak nem fáj. :(
25. Olyver
2007. jan. 15. 23:52
Nőügyben biztos! :) Átbeszéltük az estét és arra jutottunk hogy barátok leszünk havonta kétszer találkozunk is, hol én utazom le hol Ő jön. Nem tudom hogy helyes döntés-e, majd kiderül. Kíváncsi leszek nagyon, sajnos vannak aggályaim a találkozásokat illetően, illetve a találkozások végénél. Félek hogy átölel és sírni fog hogy haza utazom. Nem lesz könnyű menet. Remélem könnyebb lesz neki, nekem most ez a legfontosabb.
24. 7130b15964 (válaszként erre: 21. - Olyver)
2007. jan. 15. 20:49
Végülis nőügyben jó helyen jársz! Azért van valami rálátásunk a témára ;)
23. Rika1 (válaszként erre: 21. - Olyver)
2007. jan. 15. 19:13
Olvastam a történetedet,szerintem jó döntést hoztál.
22. Olyver
2007. jan. 15. 19:03
De nem zavar, nem vagyok az a hímsoviniszta idióta és tényleg köszi mindent. Majd még írok. :)
21. Olyver
2007. jan. 15. 19:01
MA szakítottunk, nem sokkal az után hog ide írtam. Megpróbáltam beszélni vele, hogy lehet hogy barátokra lenne szüksége, mire nekem esett. Most ebben a pillanatban meg sír hogy ne hagyjam el. Ő volt nekem az első és őszintén szólva elég szarul érzem most magam. Természetesen nemet mondok, de nehezen. Köszönöm nektek és most néztem hogy ez egy női portál. :D
20. Ancika
2007. jan. 15. 15:26
Egyetértek Terezával. Ne hagyd magad zsarolni és verni sem. Szerintem a lánynak terápiára lenne szüksége.
19. 7130b15964 (válaszként erre: 18. - Olyver)
2007. jan. 15. 15:23
Jó, és akkor mostmár életed végéig hagyod magad zsarolni? Ennek semmi értelme. Szakíts vele, de persze ne telefonon, hanem személyesen! Ha szüksége van orvosi segítségre, akkor keressetek neki. Gyakorlatilag már így is külön váltak útjaitok. Azzal nem segítesz rajta, hogy azt hazudod, hogy nem, mert különben ő öngyilkos lesz.
18. Olyver
2007. jan. 15. 15:14
Hi mindenkinek! Nem tudom hogy jó helyen járok-e, de szeretnék kérdezni, mert őszintén megvallva, eléggé tapasztalatlan vagyok párkapcsolatok terén. Tavaly áprilisban összejöttem egy lánnyal, 200km-re lakik tőlem és minden ok volt, de az utóbbi dőben mindenkit elmar maga mellől. Nincs sok barátja, de azokat is aki van. Van egy közös barátunk aki tényleg rendes srác és őt is, velem is kötekedik, volt hogy meg is ütött mert nem tetszett neki valami és mivel egy lányt megütni undorító dolog, így Titeket kérlek hogy adjatok tanácsot. Eléggé ketté vagyok szakítva, mert otthagynám, de nem lehet, mert volt hogy ilyen próbálkozásnál be akart venni egy raklap sanaxot és a közös barátunk ment át hozzá hogy leállítsa, mert ugye én BP-n vagyok, Ő meg balcsin ahol a párom. Köszi
17. 93a74b44ea (válaszként erre: 16. - Miszisz)
2006. dec. 18. 21:03

Van kedved mesélni róla?

Miért történt?

2006. dec. 18. 20:17

Sziasztok!


Ma pontot tettünk az i betűre..

Szakítottunk:-(

2006. dec. 14. 22:01
Köszönöm a jókívánságokat!
14. miszisz (válaszként erre: 13. - 4423e63349)
2006. dec. 14. 22:01

Köszi szépen..

Igen, várok, és reménykedem.Talán naivnak tűnik.

De a remény hal meg utoljára..

13. 4423e63349 (válaszként erre: 12. - Miszisz)
2006. dec. 13. 10:47
Hagyatkozz az erzeseidre.Ha birod idegekkel,vard ki amig felhagy a macska-eger jatekaival,lehet hogy megeri varni,de lehet hogy megis veszteskent kerülsz ki belöle.Mindenesetre sok sikert es minden jot kivanok neked hozza!
12. miszisz (válaszként erre: 7. - 4423e63349)
2006. dec. 12. 20:56

Valamilyen szinten biztos fontosnak tartja a kapcsolatunkat.

Őszinte hozzám mindig, mindig letisztázzuk a dolgokat..

Ráadásul talán amit szeretek benne, hogy ugyanolyanok, és mégis teljesen másak vagyunk..

Természetünk ugyanolyan akaratos, makacs, határozott, céltudatos..

Viszont érzelmileg talán én vagyok az,aki gyengébb, aki lelkisebb.Őrá ezt nem lehet mondani.Talán szökőévente vannak gyenge pillanatai..

11. miszisz (válaszként erre: 6. - Bettibaba)
2006. dec. 12. 20:53

Néha megfordul a fejembe, hogy ha nem akarok sérülni, tényleg jobb lenne, ha elhagynám..

De olyankor tuti, hogy megjelenik, és már el is szálltak a gondolataim..

10. miszisz (válaszként erre: 9. - Gota)
2006. dec. 12. 20:53

Sziasztok!!


Köszönöm a hozzászólásokat..

Igen nagyon nehéz lenne elengedni..

Az még csak hagyján, ha sikerülne elengednem..

De utána..

Egy Kft-ét, e.v-t üzemeltetünk.. Én könyvelek, csinálom a gazdasági részeket, Ő az ügyvezető igazgató.

Közös az irodánk..

Azt meg már végképp nem tudnám hogy kezelni, ha hozzá más jönne, vagy ha hozzám más jönne.

A mai világban meg lakás, új melóhely, nem olyan egyszerű.

A mai napunk pl tök jól telt, elmentünk vásárolni, vacsizni, stb..Bár nálunk ez szokásos dolog, de ilyenkor tök jó érezzük magunkat..

Másfél hónapja történt valami, amivel bebizonyította, hogy szeret, és fontos vagyok neki..

Olyan dolgot tett meg értem, amit másért még soha..

Volt egy 3 éves kapcsolata nővel, és akkor is ugyanúgy igényelte a férfiakat, pedig szerette a lányt..

Annyi bánatot okoz, de mindemellett ugyenennyi boldogságot, örömet kapok tőle..

Beszéltünk erről a dolgáról.Azt mondta, minden elismerése, és minden tisztelete azért, hoyg ilyen vagyok, és eltudom viselni az életvitelét..

De Ő sincs tisztába saját magával, bántani meg esze ágéban sincs..

Annyiból tisztelem, hoyg ezt a lkegelején leszegezte, hogy Ő ilyen..

Én voltam az, aki mégis belement.Talán nem tudtam, hogy mit is vállalok?!

De ez néha tényleg rettenetes..

Nem tudom, hányan lennének képesek ezt "elfogadni"..

Ő nem akar elhagyni, de ugye, de..de..de...

9. gota
2006. dec. 12. 09:48

Szerintem egyébként totál mindegy, hogy fiúkkal, vagy lányokkal flörtöl, a lényeg az, hogy elvileg Ti még együtt vagytok, de ő másfelé kacsintgat. Tényleg el kell engedned, Én is mindig úgy jártam, hogy más miatt hagytak el. Aztán a második esetnél úgy döntöttem, akármennyire nehéz is, el kell engednem. Éppen hétvégén találkoztam ezzel az exemmel. És eltelt 3 év, és most jött rá, mekkora barom volt, és vissza akarta könyörögni magát! (Természetesen nemet mondtam, mert azóta olyannal vagyok együtt, akinek a kisujja többet ér az exemnél...)

Engedd el, hidd el, neked is jobb lesz így. Ezt nem lehet hosszú távon csinálni...

8. 93a74b44ea (válaszként erre: 7. - 4423e63349)
2006. dec. 12. 09:31
Ezt olyan könnyű mondani! Többször voltam már ilyen helyzetben (lassan úgy érzem, most is), de még sosem sikerült elengednem senkit, aki fontos. Nekem ez például nem megy. Gyenge vagyok. Vagy csak túlságosan szeretek.
2006. dec. 12. 09:15
El kell hogy engedd öt.Sajat maganak kell döntenie hogy te vagy a ferfiakkal valo flörtölese fontosabb.Hogy melyik nemhez vonzodik inkabb,vagy melyik nemböl valaszt maganak tarsat ö maga tudja eldönteni.Ha annyira fontosnak tartana a kapcsolatotokat,nem hiszem hogy ilyesmivel megbantana,hogy a masik nemmel mail-ezik,sms-ezik.Engedd utjara.
6. Bettibaba (válaszként erre: 5. - Miszisz)
2006. dec. 12. 09:01

Én sem voltam még csak hasonló helyzetben sem,így kibicnek számítok az ügyben,de egy dolog biztos.Erre nincs "gyógyír".És ebbe a helyzetbe nem lehet beletörődni sem,mert ha igazán szeretünk valakit,azt kizárólag magunknak akarjuk.

A kétely,a féltékenység meg mindig benned lesz,és ezek ellen folyamatosan küzdeni fárasztó dolog,ami megmérgezi a kapcsolatot is.

Szerintem már Te is beláttad,hogy itt csak egy megoldás van.

5. miszisz (válaszként erre: 4. - Kif-lee)
2006. dec. 12. 07:55

Ez nem arról szól, hoyg egy partner nem elég neki..

A fiúk iránti vonzalom gyerek kora óta benn van..

Az a problémám, nem tudom kezelni ezt a helyzetet, de elhagyni meg nem akarom.

Talán van rá valami "gyógyír", hogy könnyebben elfogadjam, megküzdjek a gondolataimmal, érzésekkel..

4. Kif-lee (válaszként erre: 1. - Miszisz)
2006. dec. 11. 22:07
Én nem értem mi számodra a nagyobb probléma!Az,hogy fiúkra kell féltékenykedned,vagy olyan a párod,hogy egy partner nem elég neki?
3. miszisz (válaszként erre: 2. - 0b099f6590)
2006. dec. 11. 21:48
Azért köszönöm..
2006. dec. 11. 21:36

Szia


Hát nem irigyellek!

Nem voltam még ilyen helyzetben, még tippem sincs mit lehetne ilyenkor csinálni.

De az együttérzésem a Tiéd.

2006. dec. 11. 21:10

Sziasztok!


Nehezen, de rászántam magam a téma indításához..

Belül harcolok magammal.

A párom biszexualitása miatt..

Eleinte mikor összejöttünk, nem nagyon foglalkoztam vele, próbáltam átsiklani a dolgokon.

De ez így az ídő múlásával egyre nehezebb.

Néha úgy érzem, mintha inkább a saját neméhez vonzódna jobban, és ez ellen nem tehetek.

Folyamatosan tombol bennem egy tudat, hogy bármikor elveszíthetem, és szörnyű érzés, hogy nem nőkre vagyok féltékeny, hanem férfiakra..

Tisztában vagyok vele, hogy ha beleszeret egy pasiba, esélyem sincs..

Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni.Megváltoztatni nem tudom..

Akaratlanul, de látja az arcomon, hoyg ha pasival mailozik, vagy sms-ezik, megbántódom.

Nem akarom, hogy lássa, de nagyon nehéz titkolnom, és csak belül örlődöm..

Mit tegyek, mondjatok valami tanácsot?!

Ráadásul ezen kívül még rengeteg minden eltűrök, amiről nem szólok neki..


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook