Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zabtejet megszerettem, láttam mennyire fogy a boltban /sok/. fórum

Zabtejet megszerettem, láttam mennyire fogy a boltban /sok/. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. aug. 19. 10:36

Ezt már olvastam én is hogy italnak helyes nevezni, de mikor megjelentek ezek az italok, a fehér színük miatt tejnek nevezték el. Annyira beivódott a köztudatba, hogy szerintem ezért nem nagyon nevezi senki italnak. Bár most ahogy írok, eszembe jutott, láttam már a termék dobozán is az ital elnevezést valahol.

Hát, amit én csinálok azt csak én látom, iszom. Esetleg néha valaki más. És tejként szerepel a szótáramban, ami nem is fog változni.😀

14. globus (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2023. aug. 19. 10:30

Mindegyik bűn rossz.

A növényi tejek pedig nem tej. Hanem fehérített folyadék. Italnak kellene nevezni, pl. zabital. Persze akkor nem fogyna ennyire.

2023. aug. 19. 10:23

A zabtej nem lett a kedvencem, jobban ízlik a kesudió, dió, mák, kókusz és a répás szezám.

ha kipróbáljátok a kókuszosat csak bio kókuszreszelék legyen, mert lényegesen finomabb mint a nem bio. Lehet azért mert nincs benne kén és kezeletlen? Ezt nem tudom.

12. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 10:20

A bolti mandulatej nagyon finom, főleg a kókuszos. De ha megnézed hány % benne a mandula és hány féle az adalékanyag, elmegy a kedved tőle ha egészségtudatos vagy.


Az itthoni magtej készítés töredékébe kerül a boltinak, adalékmentes, rendkívül finom, és variálható.

11. Myra (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 09:29
Nagyon finom és egészséges is, én is imádom.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2023. aug. 19. 09:04

Nem dehogy is.

Nyaralni voltunk es a szállodában a reggelinél ittam ,ott szerettem meg.

Azt csak megemlítettem h sok fogy a boltban belőle.

Rosszul fogalmaztam ,bocsánat.

2023. aug. 19. 07:15
Azért szeretted meg, mert sok fogy belőle? Én egyszer kóstoltam a protein pudingot, mert agyonra reklámozták. Gondoltam hát jó, kóstoljuk meg. Kiköptem.
2023. aug. 18. 19:34

Bocsi ,látom sokmindent elirtam...

Kicsi billentyűzet ...

2023. aug. 18. 19:33

No ,azt nem kószoltam még ,de latzam mandulatejet ,azt megfogom kostolni.

Visszatérve a zabtejre..

Hidegen banánnal tirmixolva ,isteni finom.

Férjem is rászokott.

2023. aug. 18. 19:30

Áhá! Akkor jól tippeltem. Köszi. :D

Mondjuk én anno azon lepődtem meg, hogy a laktózmentes tej mennyire fogy - nekem az egészségem miatt kell, de sok ember azért veszi, mert édes. Na mondom kösz, aztán a Lidl akcióban meg pont nekem nem maradt már. :D

2023. aug. 18. 19:29
🥛🍌😘
2023. aug. 18. 19:26

Sok fogy....

Népszerű

2023. aug. 18. 19:17

Lehet én aludtam keveset, de mire gondolt a költő? Nem értem. :D

Megszeretted a zabtejet. Ezt értem.

Nagyon fogy a boltban. Értem.

Az a meglepő, hogy az ára miatt sokan veszik? Vagy csak maga a tény, hogy sok fogy? Vagy az, hogy sokba kerül? :D

2023. aug. 18. 18:57
miiii?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook