Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés: segitséget kérek, mert nem tudom feldolgozni!! fórum

Vetélés: segitséget kérek, mert nem tudom feldolgozni!! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 20. 21:35
Szia naiv mesélj mi történt veletek azóta?Remélem már babázol.:)
14. naiv (válaszként erre: 13. - E87e4cce43)
2009. aug. 21. 07:44
neharagudj ezt hogy érted??
13. e87e4cce43 (válaszként erre: 7. - Naiv)
2009. aug. 20. 19:16

a természet már csak ilyen.

szelektál és kész

12. naiv (válaszként erre: 11. - Cepheus)
2009. júl. 10. 10:46
köszike
11. Cepheus (válaszként erre: 1. - Naiv)
2009. júl. 10. 05:35
3 hónap - fél év, de értelme sincs a sikertelenségen rágódni, nézz inkább előre! Sok sikert kívánok!
2009. júl. 8. 14:44

szia naiv

Nem mondhatom, hogy tudom mit érzel, mert nem így van, de sajnálom a történteket. az idő helyrehoz mindent, figyelj oda egy picit a párodra is mert biztos, hogy nagyon megviseli őt is. fiatal vagy még és nagyon sok kisbabád lehet még, és lesz is, csak ne görcsölj. lazits és élvezd a párod társaságát

9. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Naiv)
2009. júl. 8. 08:42

Sajnálom a történteket:(


DE, hidd el megvolt az oka amiért a baba nm maradt veletek.

Tudom miről beszélek! Nekem május elején volt egy spontán vetélésem.:(Rossz volt, de próbáltam úgy felfogni, hogy ha baj van inkább most mint hetekkel, hónapokkal később...

Nem volt műtétem, így nem volt türelmi idő sem!

És láss csodát, holnap már orvoshoz megyek, mert terhes vagyok!!

Nézz előre, szeressétek egymást, és meglátod hamarabb, jön mint gondolnád!!!

2009. júl. 8. 07:48
Nagyon sajnálom ami veletek történt. 6 éve volt nekem is spontán vetélésem,azt hittem belehalok. Hirtelen üres lettem,miközben a hormonjaim mégazt jelezték terhes vagyok. Elmúlt .Te is túl leszel rajta,ne félj!
7. naiv (válaszként erre: 6. - 9242a6388c)
2009. júl. 7. 22:20
hát igen szegénykém nem mondja de látom rajta,h neki is nehéz és hibásnak tartja magát de nem tudom,igen emelgettem de nem aznap hanem előtte 2-3nappal habár anyumék azt mondják,h ha feküdtem volna egész idő alatt lehet akkor is elmegy
2009. júl. 7. 22:16
mindkét gyerköcöm elött volt spontán vetélésem, nem tudom az okát, nehéz volt, de hidd el a pároddal együtt átvészelitek!!!
2009. júl. 7. 22:14

Szia!

Először is sajnálom ami veled történt,és el sem tudom képzelni,hogy ez milyen lehet.Nekem egy 2 éves kislányom van.

A sógórnőm közel 3 éve vesztette el a babáját spontán vetélés miatt.Ráadásul nála a nőgyógyász még azt is éreztette,hogy az egész vetélés az ő hibája.Sógórnőmmel is 1-2 hónap után mertem beszélni arról,hogy én hogy érzem magam a terhesség alatt.

Szerintem még nagyon friss az egész,az idő minden sebet begyógyít,ez talán igaz.

4. 9242a6388c (válaszként erre: 3. - 874eb11dfd)
2009. júl. 7. 22:14
így van, csak tényleg furcsa leírva,,, de az élet tudja....
2009. júl. 7. 22:12

juj ,de sajnálom :((

Nem is tudom,hogy hogy tudnád tultenni magad..esetleg az idő majd könnyít.. vagy próbáld úgy feldolgozni, hogy nem volt erős, biztos nem lett volna egészséges...jaj de szőrnyű még ezt leírni is :(

2009. júl. 7. 22:11
Nekünk 6 hónap múlva sikerült!! Szorítok nektek!!
1. naiv
2009. júl. 7. 22:09

Vasárnap spontán vetélésem volt,nagyon akartuk ezt a picit és nem tudom tultenni magam!!!Még mindég az utolsó uh képet látom magam előtt!!

Nem tudok felejteni!!Ki hogyan dolgozta fel és mennyi idő után kezdtetek bele a babaprojektbe!!Mennyi idő után sikerült???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook