Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémben szült vagy szülni fogó kismamák fórum

Veszprémben szült vagy szülni fogó kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. jucccka
2009. nov. 12. 12:02
sziasztok, Vp-ben fogok szülni (egészségügyi probléma miatt) most már biztosan császárral. megírná valaki, hogy hogy néz ki egy ilyen "irányított" szülés forgatókönyve?!? apa bent lehet? előre is köszi!
454. Anuk76
2009. nov. 7. 18:29

Mi is megyünk :D Tavasszal meg lehet kiülök, mert rengeteg csodaszép nyári rucink van.

Egyébként tök fölösleges orvost fogadni. Nekem is csak azért üldögélt a lábam előtt amíg szültem, mert beszélgettünk közben (egy kicsit érdekes szülésem volt na mindegy)csak a kávé hiányzott a kezéből.

A Kállai meg direkt brutál módon vizsgál hogy beinduljon a szülés. Hát nálam nem jött be, bár deréktól térdig véres voltam két alkalommal is :)

453. gatto4 (válaszként erre: 452. - Ici-pici)
2009. nov. 6. 11:34

írtam privit :)

Esetleg valaki még jön?

2009. nov. 2. 08:37

Sziasztok!


Ha valaki jön a nov. 8.-án (vasárnap) a babaexpóra (Vetési sportcsarnok), akkor legyen szíves szóljon már! Mi megyünk babakocsit és babaruhákat venni, biztos kedvezőbb árakat kapunk, ha többet veszünk ;)

2009. okt. 30. 08:26
Akiről viszont tényleg nagyon rossz véleményem van az a Kállai! Iszonyú mennyire nemtörődöm volt (nála szültem) és nagyon brutál módon vizsgált meg többször is! Látszott az unalom a képén... :(
450. 651a3db25d (válaszként erre: 449. - 651a3db25d)
2009. okt. 30. 08:21

Nekem a Gáspár az NST eredményemet nem volt hajlandó megnézni! Azzal jött vissza a nővér, hogy a dokinak elege van abból, hogy állandóan ilyenekkel zaklatják...


Attól még persze lehet, hogy másnak bevált ez a doki! Én a Turcsányit szerettem meg nagyon, de ez is egyéni...

449. 651a3db25d (válaszként erre: 444. - Ici-pici)
2009. okt. 30. 08:19
Jó, jó, csak a sógornőm kifejezetten császárt szeretett volna, holott nem volt rá semmi szüksége csak félt a szüléstől, adtak neki 60 ezer forintot, ő meg adott egy időpontot és megcsászározta! Ez most volt júliusban...
2009. okt. 29. 20:30

Miért lenne harag? Tudom, hogy minden szülész ember és hibázhat.

Nem tudom, hogy az általad mesélt történet másik oldalról hogy szól, de majd utána nézek és akkor alkotok véleményt. Mivel Veszprémben nem alacsony a császározások száma, így feltételezem volt valami oka annak, hogy nem akarta császározni :S Lehet a végkifejlet ismeretében már ő is másként döntene, de ezt senki se láthatta előre. :( Mivel 2 tapasztalt szülész is ott volt gondolom nem egy szimpla eset volt a barátnődé. Rettenetes ami vele történt!

447. gerduska (válaszként erre: 446. - Ici-pici)
2009. okt. 29. 19:57

én csak azért irtam,nekem a barátnöm hozzá /Gáspárhoz/ járt,imádta nagyon a dokit..

a szülés meg:Barátnöm nem fogadta meg,de pont ő volt az ügyeletes.18óra vajúdás után császározta meg egy másik doki,mert a Gáspár nem volt hajlandó.A kisfiu igy is fertőzést kapott,10napig volt a PIC-en.Viszont barátnöm egyik szobatársát 8óra után vitte császározni,de a nő elöre kifizette neki a szülést..:((

nekem ez a ,bár nem személyes,de igaz történetem róla.

Egy másik ismerösöm nála volt a 18heti uh-n,és nekem panaszkodott hogy majdnem sirt olyan bunkó volt a doki,kérdeztem ki az,és a Gáspár volt.

Én nem akarok senkinek se rosszat,senki dlgába beleszólni,de ugy érzem ezeket jó ha leirom.

Remélem nincs harag ;)

446. Ici-pici (válaszként erre: 445. - Gerduska)
2009. okt. 29. 19:46
Már meg is találtam. Nem igazán tettszik az a történet amit ott olvasni! :( Főleg mivel nála készülök szülni! :S Azt hiszem majd utána érdeklődöm a dolognak. Számomra valahogy olyan hihetetlennek tűnik. A Szabadkáról és természetesen a Gáspárról se hallottam még ilyen rosszat :(
2009. okt. 29. 19:10

Sziasztok

olvassatok bele a Veszprémi kismamák fórumba,ott van pár vélemény..Gáspárrol is..

444. Ici-pici (válaszként erre: 441. - 651a3db25d)
2009. okt. 29. 18:58

:) Szerintem nem lefizethető. Én úgy tapasztaltam, hogy elég szilárd elvei vannak. Még nem találkoztam nála olyan dologgal, hogy erre vagy arra hajlott volna azért mert én úgy akartam. Viszont együtt érző! és ez nem összetévesztendő a lefizethetővel. Nekem ez a 2. terhességem. Az első sajnos elhalt. Akkor még nem fogadtuk meg, elvégre a 11. héten jártunk. Aznap dolgozott, mikor felrakták azt a "pálcikát" vagy mit és ő csinálta. Utána kérdeztem, hogy a művi befejezést is megcsinálja-e. Mondta, hogy sajnos nem tudja mert nincs bent addig :( Másnap reggel vittek a műtőbe és ő csinálta :D Semmit se fizettünk, egyszerűen ő ilyen, jó orvos és megértő!

Az lehet, hogy sógornődet megcsászározta, de biztos csak azért mert pénz ide vagy oda akkor is azt tette volna. Sokszor hallani olyat, hogy ennyit, annyit szenvedett majd mikor szóba jött a pénz hirtelen "mindent lehetett", ezekhez a beszámolókhoz nem teszik hozzá, hogy közben eltelt ennyi vagy annyi idő ami már sürgetőbbé tette a szülés befejezésének előre hozatalát.

Én teljes mértékben megbízom benne, és tisztelem. Ha a pénzre hajtana nem hívná be a magán betegeit a kórházi rendelésre ami ingyenesen ;)

Azért biztos vagyok benne, hogy róla is lehet rosszat mondani, elvégre ember, de nekem nagyon megfelel és nyugodt szívvel ajánlom másnak is :D

443. 651a3db25d (válaszként erre: 442. - Pmjudit)
2009. okt. 29. 15:55
Itt már annyit variáltak, hogy én speciel abszolút nem voltam képben, hogy most mi van, úgyhogy meg sem próbáltam dokit fogadni, de mindegy is volt...
442. pmjudit (válaszként erre: 425. - Yágo)
2009. okt. 29. 15:52

Amikor az elsőt szültem lehetett orvost fogadni és szülésznőt is. Külön fizettünk neki.

A másodiknál egyáltalán nem lehetett dokit sem és szülésznőt sem fogadni. De a szülőszobán tisztáztuk a viszonyokat, kapott a doki is éa a szülésznő is.

441. 651a3db25d (válaszként erre: 440. - Ici-pici)
2009. okt. 29. 15:47
A sógornőmet ő császározta, róla például tényleg tudni lehet, hogy "lefizethető"....
2009. okt. 29. 15:09
Szerintem nem gond ha ide írom be a dokim nevét. Én nagyon elégedett vagyok vele. Dr Gáspár Levente
439. Yágo (válaszként erre: 436. - Ici-pici)
2009. okt. 29. 12:07

hát ez új hír!!! mert nekem a dokim kb június júliusban modta, h 80 ezer a szülés, (persze a szerződésen összeg nem szerepel, de erről az összegről döntött a kórház vezetősége) amiből ha van egészségpénztáram 40 ezerről állít ki szlát a doki és az egészségpénztáron keresztül a felét elszámolhatom, a másik felét kp a dokinak szülés után...

Megírod privátban ki a dokid? köszi

438. gatto4 (válaszként erre: 436. - Ici-pici)
2009. okt. 29. 07:35
Szabad tudni ki az orvosod? :P
437. 651a3db25d (válaszként erre: 436. - Ici-pici)
2009. okt. 29. 07:15
Volt egy időszak amikor konkrét összegért (100 ezer) lehetett orvost fogadni, ki is volt írva a szülészetre, de ezt idén (azt hiszem májusban) eltörölték miután botrány lett belőle...
2009. okt. 29. 07:10

Tegnap megkérdeztem az orvosomat, hogy mennyibe kerül, ha fel akarom fogadni. Kiderült, hogy Veszprémben NEM KELL FIZETNI A KÓRHÁZ FELÉ!!! Pedig hány embertől hallottam, hogy 100 e-t kell adni 1-1 orvos felfogadásakor! :D Továbbá ha megfogadom, annak sincs díja! Mindenki annyit ad amennyit gondol és természetesen csak a szülés után kell fizetni.

Szóval ennyit arról, hogy a veszprémi kórházban milyen drága dolog orvost fogadni :D

435. Yágo (válaszként erre: 434. - Ici-pici)
2009. okt. 3. 16:37
:) majd figyelmeztess...
2009. okt. 3. 13:51
De jó neked! Majd mesélj ám! ;)
433. Yágo (válaszként erre: 432. - Ici-pici)
2009. okt. 3. 13:42
akkor megnyugodtam mi decemberben túl leszünk rajta :)
432. Ici-pici (válaszként erre: 431. - Yágo)
2009. okt. 3. 13:39
Nekem sincs meg az újság, csak itt lejjebb olvastam, hogy 2010-ben. Én febr. 28-ra vagyok kiírva. Eddig bármelyik vizsgálatra kellett beiratkozni, szinte mindnél szabin voltak :D Ebből kiindulva mondtam, hogy valószínű az én időpontomban lesz az újítás :D
431. Yágo (válaszként erre: 430. - Ici-pici)
2009. okt. 3. 12:49

még nem vettem meg a újságot...

mikor kezdik a felújítást?

430. Ici-pici (válaszként erre: 429. - Gatto4)
2009. okt. 3. 12:44
Na tudtam, hogy pont én fogok abba fázisba esni, hogy esetleg a szemészeten fogok szülni :D Bár párom azt mondta az aula jobb lenne, mert akkor rendesen odafér ő is és mindent láthat :D
429. gatto4 (válaszként erre: 405. - Ici-pici)
2009. szept. 30. 22:07

Helló!

Én az októberi Kismama magazinban azt olvastam, hogy 2010 elejétől tervezik az átalakítást a veszprémi szülészeten.

Mondjuk sok mindent nem tudok róla (én idén márciusban szültem, akkor semmi híre nem volt).

Nem akartam reklámot csinálni a magazinnak, a Veszprémi kórházról van egy egyoldalas cikk, mert van az újságban egy cikksorozat, hogy bemutassák a szülészeteket.

428. Yágo (válaszként erre: 426. - 651a3db25d)
2009. szept. 29. 15:37

ez megnyugtató válsz :)

köszönöm!

427. SarahMina (válaszként erre: 426. - 651a3db25d)
2009. szept. 29. 15:27
teljesen egyetértek!!
426. 651a3db25d (válaszként erre: 425. - Yágo)
2009. szept. 29. 14:47
Én azt mondom teljesen felesleges szülésznőt fogadni! Sok mindenre lehetne panaszkodni, de a szülésznők egytől egyig hihetetlen kedvesek és nem várnak cserébe semmit...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook