Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki az elmúlt 1 hónapban Veszprémben? fórum

Szült valaki az elmúlt 1 hónapban Veszprémben? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 12. 16:22

Sziasztok!

Én sem Veszprémben szültem,meg nem is most.(2008-ban,Szfvár.-on))

De gondoltam elmesélem,hogy velem mi történt:

Este bejöttek a szobába,hogy fürdetik a babákat.Mondta a nővér,hogy vetkőztessük a babákat.Levetkőztettem és a kisfiam lepisilte a takaróját.Mondtam a nővérnek,hogy kéne egy másik,mert tiszta pisi lett.Erre a válasz:-Sajnos nincs több!

Még jó,hogy itthon tettem be egy kis takarót.Ha nem viszek,akkor hagyták volna takaró nélkül a gyerekemet!!???

Amit úgy gondolsz,hogy érdemes azt nyugodtan tedd be a bőröndbe,még ha nincs is a listán!Csak egy jó tanács! : )

4. 204b456479 (válaszként erre: 3. - Susika2009)
2011. jan. 12. 16:09
Ha valamire nagyon nagyon szükséged lenne, azt max.beviszi a párod. Én legutóbb egy szál ruhában kerültem kórházba, elvoltam 1 napig így, másnap mindenem lett, mert behozta a férjem. :-) ha meg valami pótolhatatlan és életbevágó, adnak a kórházban.
3. Susika2009 (válaszként erre: 2. - 204b456479)
2011. jan. 12. 16:05
Köszönöm,azért vannak dolgok,amik megvannak,meg tudom hogy kell,csak nem tudom mit érdemes még vinni.....
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2011. jan. 12. 16:04

szia!

Én ugyan nem szültem és nem is Veszprémben fogok, de ez az Én személyes kórházi listám, mazsolázgass:


köntös

hasszorítós bugyi

eldobható bugyi

intimbetét

intim tisztálkodó gél

tusfürdő

sampon

dezodor

mellbimbó krém

mellbimbó betét

bimbóvédő

mellszívó

papucs

meleg zokni

frissítő törlőkendő

terheskönyv

törölköző

alvós felső+alsó

könyv

mp3 lejátszó

telefon

fényképező

elem

telefon töltője

TAJ kártya, lakcímkártya, személyi

házassági anyakönyvi kivonat

melegítő nadrág+trikó

papír zsebkendő

WC papír

kanál, villa, kés

gyógyszer

2011. jan. 12. 16:00
Nem igazán tudom,mit érdemes magammal vinni,és lehet hogy a holnap utáni NST után már nem jövök haza,azt mondták ugy pakoljak,de vajon mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook