Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények fitness dvd/kazettákról fórum

Vélemények fitness dvd/kazettákról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
505. Ronci-74 (válaszként erre: 504. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 2. 19:57
Jaj, bocs, tényleg rosszul fogalmaztam, nyilván átlagon felüli a kondid!!! Szóval azt nem értem, hogy kinek készülnek ezek a tornák, mert aki túlsúlyos - rossz kondiban van és ezen akarna változtatni, annak nem jelent sikerélményt. Nincs megkülönböztetve a kezdő- haladó szint, nekiugrik valaki egy Réka-DVD-nek, mert sokhelyen dícsérik, aztán már nincs kedve harmadszor is nekiállni.
504. 2577cdcc12 (válaszként erre: 503. - Ronci-74)
2008. ápr. 2. 19:40
Én nem azt írtam, hogy nem tudnám végigcsinálni. Végig tudnám. Nem hiszem, hogy számomra nagy kihívás lenne, de én mindennap edzem, ellentétben az átlagemberrel. Én általában megveszek egy dvd-t, csak azért, mert kiváncsi vagyok rá, hogy milyen, de sosem használom őket, aztán előbb-utóbb elajándékozom. Azt írtam, hogy nem bírom megnézni, mert kész vagyok attól a nyávogástól ahogy beszél. Egyébként nem hiszem, hogy Norbi ezt ne tudná végigcsinálni, csak fényezi az asszonyt.
503. Ronci-74 (válaszként erre: 502. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 2. 17:00
A Réka DVD-k nekem olyan túlzottak. Ki a célközönség? Te edző vagy, de nem csodálom,hogy nem tudod végigcsinálni. Norbi oldalán maga Norbi is úgy nyilatkozik, hpogy nem bírná. Akkor minek/kinek? Kinek akar bizonyítani vajon?
502. 2577cdcc12 (válaszként erre: 501. - Célia88)
2008. ápr. 2. 15:33
Ez annyira mókás, hogy mindenkit idegesít a Réka hangja. Én is megvettem a 3X30 perces dvd-jét, mondjuk nem akartam csinálni,csak kiváncsi voltam rá, de az első 15 perc után nem bírtam. Ez kb 2 éve lehetett, a többi részt azóta sem láttam :o)
501. célia88 (válaszként erre: 500. - Ronci-74)
2008. ápr. 2. 15:31

Igen, mert tényleg jó. Próbáld csak ki!

Réka dvd-i közül is megvan kettő is, de nekem sem jön be a stílusa, úgyhogy ritkán tornázok "rá". Viszont jó kemény gyakorlatai vannak neki is.

Alexandránál előny még, hogy ha nem érzed elegendőnek a programot, szinte mindegyik végén van extra has, fenék, vagy egyéb torna. Jók! :)

500. Ronci-74 (válaszként erre: 499. - Célia88)
2008. ápr. 2. 14:24
Annyi jót írtatok az Alexandra-tornákról, hogy kedvet kaptam kipróbálni. Kifejezetten alakformáló torna (amit ismerek) az Aerobic Norbival 2, két csajszival tornázik, minden izomra külön 6-6 perc. A vádlit nem szabad végigcsinálni elsőre, mert pár óra múlva lábra sem tudsz állni! Különben megbízható, nekem nem fájt semmim. A másik Réka 3. tornája, 20 perc felsőtest, 20 popsi, 20 hasizom. Sokan szeretik, sok gyakorlás kell végigcsinálni, nekem Réka stílusa nem jön be, de hatásos.
499. célia88 (válaszként erre: 498. - 244ed1c739)
2008. ápr. 2. 12:48
Hát én Alexandrát mondanám, mert szerintem neki az összes tornája alakformálásra készül. Nekem nagyon bejött, mivel én fogyni nem igazán akartam, csak kicsit átalakulni. :) Sikerült is! Még a belső combommal és a fenekemmel nem vagyok teljesen elégedett, úgyhogy nyomom szorgalmasan. :))))
2008. ápr. 2. 12:43
Tudnátok ajánlani olyan tornát ami kimondottan alakformálásra való?
2008. ápr. 2. 12:30
Callanetics-el én is próbálkoztam de nem jött be nekem.Ehhez én túl pörgős vagyok.Ági pillátessel is de otthon egyedül ez a fajta torna nehéz.
496. e12ac2bb5c (válaszként erre: 493. - Ronci-74)
2008. ápr. 2. 07:56
Hát a kérdés az jó . Kényszerből csinálom a magam érdekébe . Fogyás ,és karbantartás miatt csinálom . Szeretném megőrizni az egyenes tartásom a jó közérzetem és az őnbizalmam . Kicsit túlsúlyos vagyok . Mivel 170cm és 74 kg vagyok .A Yoga callanetics jó ,de teljes koncentrációt igényel lassú . De mégis feltöltödsz tőle . Eleinte nagyon unalmas volt közbe ásitoztam meg elkalandozott a gondolatom . A lényeg teljesen át kell adnod magad ami nem mindig könnyű.
495. 27525d0da6 (válaszként erre: 494. - Ronci-74)
2008. ápr. 2. 07:34
Örülök,hogy tetszik! Pedig először azt hittem, majd senkit nem érdekel ez a téma! Sok tornám van otthon, gondoltam megosztom a tapasztalatot a többiekkel!
2008. ápr. 1. 16:23
Anheszenamon, nagyon jó ötlet volt ilyen témájú fórumot nyitni, elolvastam az elejétől (ma időmilliomos vagyok:-))) és jól tettem!!
493. Ronci-74 (válaszként erre: 492. - E12ac2bb5c)
2008. ápr. 1. 16:20
Nem is kérdeztem, hogy milyen "hatást" akarsz elérni? Fogyást, állóképesség javulást, kellemes fáradságot...stb? Milyen a Yoga Callanetics? Mostanában többször eszembe jutott, hogy el kéne járnom jógázni, csakhát az inkább életforma, keveset tudok róla. A Norbi, Réka kazettákban nekem is a stílusuk nehéz. Sokat tornáztam Norbi 1-re (nem a duci, hanem ami kb 70 perc, 6-6 perc minden izom) - a torna szuper, de a 3. héttől levettem a hangot, mert annyit "poénkodik", és tizedszer meghallgatni gáz. Azt is gondolom róluk, hogy nem elég igényesek a kazetták. Kellett volna profi filmes szakértő. Pl Réka 1-en Réka elcsúszik a füvön, majd felpattan, mintha mi sem történt volna. 3-nál rosszak a helyszínek (ezt előttem már írta vki), zajos, meg aszongya "olyan kényelmetlen egy jacht tetején tornázni, de Érted, mindent" - naneee... Amúgy Norbi "életműve" előtt feltétel nélkül kalapot emelek.
492. e12ac2bb5c (válaszként erre: 491. - Ronci-74)
2008. ápr. 1. 12:34
Hát nekem ,az Alapprogram van meg ,a Szintentartó ,és a Yoga Callanetics tovább még nem merészkedtem . De van még több is ,de azok már szerintem a profiknak való . Hát az ám az igazság ,hogy több kazettám illetve dvd van nekem is ,mert nem szeretem mindig ugyanazt csinálni . Hát többek között van Réka is de azt talán 2 x csináltam becsülettel végig . részben azért ,mert nehéz de a fő ok nem birom a sipitózását .-)))
491. Ronci-74 (válaszként erre: 490. - E12ac2bb5c)
2008. ápr. 1. 11:50
Nem vagyok szakértő, de az a tapasztalatom, hogy nekem jól esik naponta másra tornázni. Mert, ha izomlázam van, akkor az pihenhet, nem unom meg, minden izmom dolgozik. A tempót is szoktam váltogatni, én szeretm az ugrálós-pörgős tornát, de akkor másnap alakformálás. A Callenetics-ről csodákat hallottam, talán megpróbálom. Melyiket szereted?
490. e12ac2bb5c (válaszként erre: 479. - Ronci-74)
2008. ápr. 1. 10:23
Szia Ronci-74! Én ismerem a Pécsi Sasokat . Az első kazettára a Testőrökre tornázom ,ami tényleg jó ,mert nem nagyon kell ugrálni én azt utálom . De arra vagyok azért kiváncsi kb mikor érzem a hatását . Mert nekem azt javasolták 4-6 hetente váltsak tornát igaz mellette csinálom a Callaneticset szépen kómotosan .-)))
489. Ronci-74 (válaszként erre: 486. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 1. 09:00
Ó igen, én is ilyen romantikus hajnali futásokra vágyom :-))...
488. Ronci-74 (válaszként erre: 487. - 244ed1c739)
2008. ápr. 1. 08:58

Szia Krisz! Köszi a bíztatást, Cindyvel tornáztam az első babó után. Főleg az első két, lazítós-nyújtós esett jól akkoriban, a "haladó" résztől fájt a derekam, pedig akkor nem volt súlyfeleslegem. A kitörést sem szeretem, szerintem súlyfelesleg nélkül, helyesen végezve is megterheli a térdet, ahogy teljes súllyal rázöttyen az ember. A Réka 1-et is ezért nem csinálom. Foggadjunk, hogy pár év múlva ezt is "betiltják", mint gyermekkorom tornaóráinak azt a hasizomgyakorlatát, amikor hátonfekvésből kellett felüléseket végezni nyújtott lábbal. Az gyerekként is derékgyilkos volt.

Bár nem sok amerikai kazettát ismerek, de az általam ismert magyarokkat csinálva biztonságban érzem magam. Sose fájt semmim, elég a bemelegítés, a végén a nyújtás - kivéve Bíró Icánál, az ő haizomgykorlatai megintcsak gyerekkorom tornaóráit idézik:-(. Ezek tényleg profik, általában verseny- és edzőmúlttal.

2008. ápr. 1. 07:00

Szia Ronci!

Sok sikert a fogyáshoz!A Cindy Crawfordnak a harmadik tornája direkt azóknak szól akik nemrég szültek és 3 fázisból áll.Kezdő szakasz,közepes és haladó.Szerintem nagyon jó lenne neked az újra kezdéshez.

Nekem taposó gépem van és nagyon szeretem.És főleg Béres Alexandrára tornázom mert az egész testet átmozgatja.

Hajrá!

486. 2577cdcc12 (válaszként erre: 484. - Ronci-74)
2008. márc. 31. 18:07
Néha azért lehet futni, ha majd lemegy egy kicsi. Én például tavasszal-nyáron imádok hajnalban futni, amikor ébrednek a fák-virágok, és még nincsenek autók. Egyébként a gyors gyaloglás is jó, de akkor tényleg gyorsan kell menni, azt túlsúllyal is lehet!
2008. márc. 31. 17:18
Eszembe jutott egy régebbi nagy kedvenc: Sinkó Andrea Csisztuval csinált egy Fitt and roll című videót, az fergeteges. A Rock ann roll elemeit ötvözték aerobic-kal, nagyoon szerettem, csak sajnos "agyonnéztem" a kazettát és már nem árulják DVD-n (sem) pedig megvenném. Nagyobb súlyfölösleggel nem ajánlott, mert bokagyilkos.De feltölti energiával, aki amúgy is szeret táncolni.
484. Ronci-74 (válaszként erre: 483. - 2577cdcc12)
2008. márc. 31. 16:48
Igen, igazad van az izületekel kapcsolatban (is), az ugribugri aerobic után is érzem a bokámat, nem szeretném a térdemet, derekamat tönkretenni. Csak ez a csicsergős, illatos tavasz olyan csábító. Nade majd sétálok a kölkökkel:-) Egyébként 156 cm vagyok, mindig 54 kg voltam, a második szülés után felkúszott 20 kg, azt szeretném leugrálni. Most másfél éves a kicsi, talán jobban meg tudom szervezni az időmet.
483. 2577cdcc12 (válaszként erre: 482. - Ronci-74)
2008. márc. 31. 16:38
Én nem futok, mert tönkreteszi az izületeket, ezért is írtam, hogy a futópadon az emelkedőn gyaloglás. Persze, ha ez nincs, mint lehetőség, akkor marad a futás. Nekem van futópadom, meg edzőterembe is járok, meg órát is tartok, de ha mondjuk elutazom, vagy ilyesmi, és ott nincs edzőterem, akkor én is futok, de csak jobb híján. Egyébként mindegy hol futsz, csak ne betonon, ha lehet, meg ha erdőben, akkor egyenletes pályán ha lehet, mert elég "bokaforgató tud lenni, ha belelépsz egy gödörbe, vagy megbotlasz egy kiálló gyökérben. Nem tudom, hány kiló vagy, de ameddig nagyjából nem fogysz le, addig mindenképpen hanyagold a futás,mert túlsúllyal pláne elég gáz.
482. Ronci-74 (válaszként erre: 481. - 2577cdcc12)
2008. márc. 31. 16:31

Köszi a gyors választ!

Szabadban nem szoktál futni? Jobb a futópad, mint a pálya vagy az erdő? 20 kg-t szeretnék fogyni, ha 10 lement, kacérkodom a futás gondolatával. Most nehéz vagyok magamnak.

481. 2577cdcc12 (válaszként erre: 480. - Ronci-74)
2008. márc. 31. 16:18
Szerintem ha fogyni akarsz, akkor jó. De főleg akkor, ha közepes ellenállással csinálod. Én is szoktam használni, ha nincs más szabad gép az edzőterembe. Mondjuk azáltal, hogy van egy alap lendülete, ami viszi a testet akkor is, ha nem adsz bele túl nagy energiát, ezért nem a legjobb gép, főleg ha alacsony ellenállással szemben csinálod. Mondjuk a biciklinél jobb. De ha választhatsz más közül, akkor a futópadon emelkedőn való gyaloglás, illetve a kapaszkodás nélküli taposás jobb. Ha ezek nincsenek, akkor jó az ellipszis is, csak figyelj a pulzusodra!
480. Ronci-74 (válaszként erre: 468. - 2577cdcc12)
2008. márc. 31. 16:09
Szia Villers, jó, hogy profi is van a csapatban:-) Az elliptikus trainerről mi a véleményed? Van valaki, aki használja? Mik a tapasztalatok?
479. Ronci-74 (válaszként erre: 477. - 244ed1c739)
2008. márc. 31. 16:06
sziasztok! A Baucsek kazik nekem is nagyon tetszenek, és én is vigyorogva néztem, hogy Rékánk még csak "kórista", meg bkiesik a gumi a hajából - édes:-). Tööbben kérdezték, hogy melyik igazán ugrálós, izzasztó, én is ezt a stílust szeretem. Nem ismeritek a Pécsi Sasokat? Első kazi a Testőrök", bemelegítés, 25 perc aerobic, 5-5 perc comb, kar, popsi, hát, nyújtás. Nagyon profik és még soha nem fájt semmim utána. Második a Formáld magad! Bemelegítés, pörgős aerobic, Nagyon kemény kick-box aerobic, rövid alakformálás, hosszú nyújtás.
2008. márc. 30. 08:11

Az Alexandra dvd-je egy élő felvétel lesz egy torna órájáról.A hangulata végett biztos jó lesz és végre egy picit más torna lesz mint hogy vhol a világban egyedül tornázik,ahol minden tökéletes.

Ezt is nagyon várom.

2008. márc. 30. 08:08

én is várom már,nagyon kiváncsi vagyok.

Letöltöttem egy régebbi tornát,Baucsek és 1 Réka nevű csajjal tornázik és a háttér tornázók között a Rubint Réka is ott van.Hatalmas bibircsókával az arcán!!és mennyire kezdő ott még!!Jó volt látni ő is kezdő volt vmikor,még rá is szólnak a torna közben,hogy vmit nem jól csinál.Csúnya dolog a kárörvendés de a lelkemnek jó volt :-)) .

2008. márc. 29. 14:53

Én már a Réka új dvd-jét várom nagyon.

Alexandráé ápr. 15-én jelenik meg!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook