Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények fitness dvd/kazettákról fórum

Vélemények fitness dvd/kazettákról (beszélgetős fórum)


2007. dec. 10. 16:41
Egyáltalán nem voltál értetlen!Szívesen segítek bármiben!
24. koalace.sze (válaszként erre: 23. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 15:02

Értettem!:)

Nem értetlenkedek többet, ígérem!

És nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást!:)

2007. dec. 10. 15:01

Én nem bántam meg,mert minden nap rajtam van,rendes óraként is funkcionál.Sőt még ébresztést is be lehet állítani rajta.Ha a zóna alá vagy fölé mész,csipogással jelez.De én levettem a hangot,mert idegesít.Ilyenkor viszont úgy jelez,hogy villognak a számok.

Az óra kiszámolja neked a zónádat:be kell írni férfi vagy nő vagy,hány cm,hány kg és hány éves.Szerintem jó kis szerkezet!

22. koalace.sze (válaszként erre: 21. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 14:58

Szemezek az F11-es tipussal...

Kérdezni szeretném, hogy Te nem bántad meg, hogy megvetted?Hatásos a szerkentyű?

Ha a pulzuszóna alá vagy felé megyek, jelez az óra?

Bocsi, hogy ilyen baromságokkal bonbázlak...:)

Köszi!

2007. dec. 10. 14:54
Az enyém F4 világoskék.Ha most rendelnék akkor inkább a feketét választanám.Nekem tökéletes,a barátnőmnek viszont komolyabb van.Az is Polar,bordó,de a fajtáját nem tudom.
20. koalace.sze (válaszként erre: 19. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 14:30

Igen, a Polart dícsérik nagyon, csak abból is van sok fajta, tipus...

Köszi!

2007. dec. 10. 14:12
Én év elején rendeltem a www.pulzusmeres.hu oldalról.Egy kisvárosban lakom,itt nem nagyon tudtam volna beszerezni.Az enyém Polar márka,nekem egy személyi edző lány javasolta ezt a márkát.Több árkategóriában létezik,az enyém F4-es és 20 ezer Ft volt.Egyik nap megrendeltem,másik nap hozta is a futár.Utána láttam a Hervisben ugyanezt 24 ezerért.Szerintem nagyon jó dolog,mert tudod szabályozni az edzésed milyenségét.A legolcsóbb óra 12 ezer.
18. koalace.sze (válaszként erre: 14. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 13:47

Huh, anheszenamon, köszi a leírásokat!

Mostmár ténykeg nagyon kíváncsivá tettél!

De, amiről szeretnék még infót begyűjteni az a pulzusmérő karóra!(írtad, hogy Te rendelkezel egy ilyennel!)Kérdésem: hasznos e?Melyik márka?Milyen árkategória?Régen vágyódom már egyre, de fogalmam sincs melyik a legjobb...

Hiába, nem értek hozzá, ezért szeretnék tájékozódni!

Köszi mégegyszer!:)

2007. dec. 10. 13:27

Nyerj időt:azok számára készült,akiknek nincs idejük naponta legalább egy órát tornázni! Pár perc bemelegítés után jön egy mindent átmozgató súlyzós edzés,ami 24 perc.Ennyi ideje mindenkinek akad saját magára.Akinek ennyi nem volt elég,a végén van extra fenék.

Érdekességként írom,itt nem egyedül tornázik: társai Pártos Csilla,Bodri Krisztina (szépségkirálynő,ott még csak tanuló)egy bírónő,aki édesanya is egyben és Alexandra anyukája.

Nagyon jó hangulatú edzés!Nekem másnap izomlázam volt!

2007. dec. 10. 13:24

Pörgesd fel: ez az edzés köredzésből áll.Tehát van 3 kör.Az elsőben pl. minden gyakorlatot lassan csinál 32-szer.A másodikban gyorsabban 16-at,a harmadikban ennek a fele,csak gyorsabban.Először végig megy az összes testrészen,így kezdődhet a következő kör.Ez nem pont a kedvencem,de tetszik.

Extrák a végén: extra nyújtás,extra far,diétás tanácsok,mély-és felületes hasizom

2007. dec. 10. 13:21

Az előzőből kifelejtettem,hogy a végén még extra hasizom is található!


Új kihívás: Ezen a dvd-n még étrend is található,ami nekem nagyon szimpatikus.Ha jól emlékszem,az Alpokban játszódik,csodás környezetben!Tényleg minden testrészt átmozgat,külön extraként említeném a végén a derékprogramot.Tetszik az is,hogy nem szépít,egy gyakorlatból 100-at csinál a deréknél,de elmondja,hogy ez kevés,mert legalább 400-at kell!

Extra még a plusz has-és farizom program is!

Nagyon szuper edzésprogram!

2007. dec. 10. 13:18

Lendületben: ebben az edzésben az a lényeg,hogy a pulzusunk végig a zsírégető tartományban mozogjon.Nekem van pulzusmérő órám,lemértem,és tényleg így volt.Még olyankor is,mikor nem éreztem,hogy most tényleg magas.Ezen a dvd-n a hasizmon kívül végig kis súlyokkal tornázik,ezért külön fárasztó!Extraként a végén van egy ugróköteles kardió rész is!

Alexandra tornáinak végén általában szokott lenni életmódtanácsadás,konkrétan nem emlékszem,hogy ezen is van-e!

2007. dec. 10. 13:14

Ahogy ígértem újra itt vagyok.

Szóval a 200%-ról már megírtam a véleményem.

Megvan még:

Vitalitás: Mindent átmozgat,nagyon színvonalas edzésprogram.Egyik kedvencem.Szép a környezet is,tetszik a zene.Különlegessége,hogy van benne hát és gerinctorna is.Mint már mondtam,zsírégető,és ezt Alexandra el is mondja az elején.Nem kell beledögleni,de a végére garantáltan elfáradsz!

12. koalace.sze (válaszként erre: 11. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 12:51

Oké, köszi!

Jó étvágyat az ebédhez!

:)

2007. dec. 10. 12:46

Igen!Jól emlékszel!És nagyon kemény is!Meg az Új kihívás is.Most elmegyek ebédelni,de utána részletesen leírom,hogy melyik milyen!

Egyébként én is norbizok! :-)

10. koalace.sze (válaszként erre: 8. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 12:43

Köszi az újabb tippet!:)

Bár Norbi szerint étkezem, kedvet adtál arra, hogy beszerezzek egy BA DVD-t is!

A Lendületben DVD-je is zsírégetős?

Vagy netán tévedek?

9. koalace.sze (válaszként erre: 5. - 9183e5be3e)
2007. dec. 10. 12:42

Kedves Maryannn!


Én ajánlani tudom Norbi Kickbox I. DVD-t és a számomra könnyebb Norbi Aerobzónát!

Igazából én is azokat a DVD-ket szeretem, amelyek kvázi zsírégetőek, tehát patakokban izzadok és nagyon kifáradok a végére!

Sok sikert!:)

2007. dec. 10. 11:17

A RR 2. dvd-je nem sokban különbözik az elsőtől!Akkor inkább a harmadikat ajánlanám.

Továbbá Béres A. Vitalitás dvd-je is kifejezetten zsírégető és nem erősödsz.Rá is van írva,hogy zsírégető gimnasztika.

7. koalace.sze (válaszként erre: 6. - 27525d0da6)
2007. dec. 10. 10:48

Szia!


Igen, a RR. I.-ről én is hallottam, h elég térdgyilkos!

Kíváncsi vagyok a másik kettőre, mert azokat többen dícsérik!

Nekem elsősorbana a fogyás a célom, ezért is részesítem előnyben az izzasztós, ugri-bugris DVD-ket, de alakformálódni sem árt, egyesek szerint...

Remélem az RR beválik majd, bár picit tartok tőle!

Köszi az infót!:)

2007. dec. 10. 10:31

Szia!

Már azt hittem senki nem fog reagálni a topicomra! :-)

Nekem Rubint Réka az,akitől nagyon lefáradok.Az első két dvd-n rengeteg kitörés,guggolás van combra és kemény oldalsó combizom,valamint fenékgyakorlatok,viszont hátránya,hogy csak pár perc a hasizom.

A harmadik dvd-je erősebb: 3x30 perc

1.rész: 30 perc popsi és van benne comb is

2. rész: 30 perc felsőtest súlyzóval

3. rész: 30 perc hasizom (nagyon kemény!)


Persze ha nincs naponta másfél órád edzeni,elég ha kiválasztod valamelyik blokkot.


És tudom még ajánlani a Réka edzéskártyákat is,külön jó,mert te állíthatod össze az edzést,de le van írva,hogy mennyit ajánl kezdőknek és haladóknak.


Remélem segítettem,és ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan!

2007. dec. 10. 10:26

Sziasztok!

Nekem nincs egy dvd-m se, ezért kérnék tanácsot, hogy milyeneket válasszak a közeljövőben.Mivel én rendszeresen futok,néha otthon tornázgatok , ezért olyasmit keresek, amitől teljesen lefáradok,izzadok és alig kapok levegőt, és persze az sem árt ha formálódok is :-) Amolyan kiképzésszerű:-) Ha valaki tud ajánlani valami jót, azt nagyon megköszönném!!! Mariann

2007. dec. 10. 10:25

Örülök,hogy írtál,ugyanis említettél olyan tornákat amik nekem nincsenek meg.

Én is folytatom a sort!


Nagy kedvencem Béres Alexandra!

Meg van tőle a Nyerj időt: ez egy rövidített edzésprogram,ha valakinek nincs ideje tornázni.Azért jó,mert így is megmozgat,és végig súlyzókat is használ,tehát két izomcsoportot dolgoztat egyszerre.Extraként még fenékgyakorlatok vannak rajta.

2007. dec. 10. 10:15

Szia!


Elég sok DVD-t sikerült beszereznem nekem is mostanság!

Ami a kedvencem:Norbi Kickbox I. és Norbi Aerobzóna!Ezeket nehéz megunni és ha becsülettel végzed a gyakorlatokat,biztosan kifáradsz és megizzadsz rendesen(főleg a Kickboxnál)!Sokszor én kétszer egymás után végig tornázom a Kickbox I.-et!

Nemrég vettem meg Sinkó Andi DVD-jét(kickboxos), amit még nem volt szerencsém kipróbálni, de elég keménynek tűnik első meg(rá)nézésre!:)

A Czanik Balázs három capoeira DVD-jét is birtoklom, de ebből is még csak az I. DVD-t tornáztam végig párszor!Nem rossz...

(Azt olvastam különféle fórumokon, h a másik kettő DVD jóval keményebb)

Norbitól a Kiképzést még csak egyszer nyomtam le, de őszintén szólva nem vagyok elájulva tőle...

Norbi összes Duci torna is megvan(ezen van az Aerobzóna is egyébként):véleményt ezekről még nem tudok írni, mert szintén nem próbáltam még őket, az Aerobzónán kívül!

Tervezem a jövőben Rubint Réka összes DVD-jének és a 3. RR DVD beszerzését!Hogy ne csak izzadjak, hanem formálódjak is!Ezeket hallottam a leghatásosabbnak!

Egyet értek Anheszenamonnal:tényleg úgy kell magam megerőszakolni néha, h neki fogjak egy-egy DVD-nek meló után, de mikor hozzá kezdek, mindig jobb kedvre derülök!

Szóval, HAJRÁ!:)

2007. dec. 10. 08:28

Mivel eddig még senki nem írt,elkezdem én:


Rengeteg torna kazettám és dvd-m van otthon,csak az a baj,hogy elég nehezen szánom rá magam a tornára!


A legelső tornám: Béres Alexandra: 200%-Alakformálás mesterfokon


Ez csak annak nehéz,aki nincs hozzászokva a tornához,egy idő után már nem jelent kihívást.

Egy pár perces bemelegítés után a vádli-comb-fenék edzésével kezdi a programot.Mindent átmozgat,de nem kell belehalni.A második blokk a felső testet edzi kis súlyokkal.A harmadik természetesen a hasizom,talán ez a legkeményebb a három közül.A nyújtás után extraként van egy sokkolás rész,amiben extra terhelést ad a fenék és a has izmainak.Ez viszont számomra brutális.

2007. dec. 10. 07:42

Sziasztok!


Arra gondoltam,itt megoszthatnánk a tapasztaltokat,hogy ki milyen tornára mozog otthon,kinek mi az ami bevált,és melyik nem tetszett!

Várom a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook