Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
479. life14 (válaszként erre: 475. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:59

De most nem ennivaló egy állat?


[link]

478. grizus (válaszként erre: 477. - Life14)
2014. aug. 3. 03:58
Nem, nem eszlek meg, ne aggódj...(:
477. life14 (válaszként erre: 474. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:57

Nem hiszem, hogy fel akar falni, legalábbis remélem, hogy nincsenek kannibál hajlamai..P


Vele eddig értelmesen beszéltunk egymással, és emberi stílusban, legalábbis én így érzem.

Még ha nem is egyezett a véleményunk.

476. eb85e22a13 (válaszként erre: 475. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:57

:D

Igen , nagyok, és rondák.:)

475. grizus (válaszként erre: 474. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:54

Remélem, nem rám gondolt.

Én mint Oroszlán, különben se kedvelem a hiénákat... egyébként a hiénák baromi nagyok, láttam egy filmen, van egy ember, aki oroszlánokkal haverkodik, imádják egymást és odamentek hozzá a hiénák is és a hiéna feje többször akkora, mint az emberé, ijesztő egy állat.

474. eb85e22a13 (válaszként erre: 472. - Life14)
2014. aug. 3. 03:51
Grizus fel akar falni? :D Szerintem nem..
473. eb85e22a13 (válaszként erre: 471. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:50

Utólag is boldog születésnapot kívánok!:) Oroszlán vagy, szintén Tűz jegy, mint én./csak én nem Oroszlán/.

Ha belegondolok ,már gyerekkoromban is nehezen aludtam el éjszaka, szívesen lettem volna fent, szóval elképzelhető, hogy nálam is lehet ilyesmi csillagállás.

472. life14 (válaszként erre: 464. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:45

Próbálj meg haverodni egy hiénával, aki fel akar falni.:D


Álmatlanság. vannak ilyen idoszakaim, ritkán, majd elmulik. Meg általában a hétkoznapokon kifáradok nappal, akkor éjjel úgyis alszom. De most egy laza hetem volt, így bagoly voltam. Rákaptam a fórumozásra, de lehet, hogy nem kellett volna még itt is felhúznom magam hulyeségeken. Monjuk, ha ilyen baromságokon kattog az ember, azzal néha elterelheti a gondolatait más problémákról. És holnap úgysem kell korán kelnem.

És nem bírtam megállni, hogy ne reagáljak itt a hozzászólásokra.

471. grizus (válaszként erre: 470. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:44

Én pénteken voltam 38.

Ritka dolog, de speciel tudom, hogy nekem a 12. házban áll a Napom, és ez éjszakai életmódra utal...

470. eb85e22a13 (válaszként erre: 469. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:41
37 leszek. Nálam 90%-ban így van. Azért kicsit örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a világon..:)
469. grizus (válaszként erre: 468. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:37

20 éves vagy?(:

Tőlem anno a suliban meg is kérdezte egy tanárnő, hogy drogozom-e vagy mi van, hogy ilyen kába vagyok. Mindig az volt, hogy estefelé majd elájultam a tévé előtt, aztán éjszaka meg ping, kinyílt a szemem.

Azért nem mindig van így. De van rá hajlamom.

468. eb85e22a13 (válaszként erre: 467. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:33
nálam "csak" kb.20 éve.
467. grizus (válaszként erre: 466. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:32
Ez nálam gyárilag van így.
466. eb85e22a13 (válaszként erre: 465. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:24
Én is, szokás szerint.
465. grizus (válaszként erre: 464. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 03:23
Bagolykodok...
2014. aug. 3. 03:22

Ez a beszéd.., nem támadni kell egymást hanem haverkodni, megérteni..:) Tulajdonképpen "valahol" minden ember beteg.. :)

Mé'nem alszotok?:D

463. grizus (válaszként erre: 462. - Life14)
2014. aug. 3. 03:13

Én is csak tanulom ezt. Amikor belém kötöttek durván itt a hoxán, én se voltam higgadt és elnéző.

Ha meg tudod védeni magad, az oké. Az a lényeg, hogy ne sérülj jobban. Vagy ne sértsd, bár ezt nehezebb észrevenni, ha az ellenfél látszólag azbesztből van. Egy veszekedés is lehet jó, ha élvezetes. Ha nem, én inkább otthagyom!

462. life14 (válaszként erre: 458. - Grizus)
2014. aug. 3. 03:04

Értem, hogy mit mondasz.

De nem tud mindenki ilyen higgadtan és elnézoen állni a dolgokhoz.

De ez is az o problémája, mindnekinek maga donti el, hogy hogyan áll a dolgokhoz, és mit vállal ezzel magára.

461. grizus (válaszként erre: 459. - Life14)
2014. aug. 3. 03:02
Nyitottál egy felületet magadon, ahol ő megtámadott. Van, aki így szeret önigazolást találni. Kerüld el! Engem is bosszant, de nem lehet megváltoztatni. Ne akard meggyőzni, nem fog menni.
460. grizus (válaszként erre: 457. - Life14)
2014. aug. 3. 02:59

Lehet. A fórum elejét olvastam meg most visszaolvastam a végét, lehet, hogy nem alakítottam ki teljes képet a problémádról.

Mindig minden szubjektív. Legalábbis itt a Földön. És itt a hoxán meg pláne.

Ha nem értjük egymást félre, lehet, hogy az a legtöbb, amit egymástól várhatunk itt.

459. life14 (válaszként erre: 456. - Grizus)
2014. aug. 3. 02:59

Csak az idegesített fel, hogy úgy támadott, hogy o kért véleméyt, és én elmondtam.

Nem bántottam ot, mégis támadott.

458. grizus
2014. aug. 3. 02:56

Egyébként amikor anorexiás voltam, a családom csontinak hívott. Sőt... auschwitzkának is. Nem tudták feldolgozni. Mondjuk én tényleg gebe voltam, a 173 centihez 46 kiló, kiálltak a csontjaim. Mit mondjak? Szar volt. Nem értettem, hogy mondhatnak ilyet. Miért nem értik a lelkemet, a betegségem okát? Nem értették. Igazából csak saját magunkat érhetjük meg, de azt se teljesen.

Tudom, Te nem vagy anorexiás, félre ne értsd. Csak azt értsd meg, hogy egyes embereknek másokba belerúgni könnyebb, mint elfogadni azt. Az átlagról azért írtam, mert a társadalomban van egy igazodási hajlam, jaj, csak ki ne lógjon senki. Aki fél centivel kilóg, az már okot adott rá, hogy bántsák. De csak akkor, ha hagyja. Lehet valaki 200 kiló is, ha olyan az önbizalma, sugárzása, akkor senki se mer belekötni. Ha meg mégis, mond két szót és kuss van. Nem védekezni kell, hanem nyitottnak lenni és nyugodtnak.

Az én szüleim se voltak érzéketlenek és gonoszak, mert így hívtak. Csak nem tudták kezelni a problémát. Sebaj. Ők is csak emberek, senki se mondta, hogy tökéletesek lesznek.

457. life14 (válaszként erre: 454. - Grizus)
2014. aug. 3. 02:53

Látod, magadból kiindulva azt gondoltad, hogy nekem is ugyanaz a célom vagy ugyanaz bánt mint téged.

Nem így van.

Tudom, hogy mit akarsz elmagyarázni.

A véleményemet már tobb hozzászóláson keresztul leírtam, nem szeretném újra leírni.

456. grizus (válaszként erre: 455. - Life14)
2014. aug. 3. 02:48
Igen, mert ha megmondod, neked mi tetszik, az valahol olyan, mitha erős kritikát fogalmaznál meg arról, ami nem olyan. És ez meg azt sérheti, aki olyan. Már ha foglalkozik vele. Én pl. pont tök másmilyen alkat vagyok mint Te, de nem fogtam fel igazán támadásnak, amit írtál, mert éreztem, hogy nem támadni akarsz, hanem védekezel. És különben is, nem az a legfontosabb, ki hogy néz ki, ezért ostobaság mellre szívni. Ha Te magadnak meg tudsz felelni, magasról le kell tojni, ki hogy rúg beléd. Vissza fogja kapni!
455. life14 (válaszként erre: 453. - Life14)
2014. aug. 3. 02:42

Már rég nem arrol folyik a vita, hogy ki milyen akar lenni.

Megkérdezték mi tetszik, aztán mikor megmondtam, hogy mi, sértett valakit az ízlésem, és támadott miatta.

454. grizus (válaszként erre: 452. - Life14)
2014. aug. 3. 02:42

Nem akartalak megbántani.

Lehet, hogy félreértettem. Azt gondoltam, hogy be akarod bizonyítani, hogy Te átlagos vagy. Azért, hogy ne csúfoljanak. Bennem is volt régen ilyen vágy, hogy ne lógjak ki a sorból semerre, csak aztán rájöttem, hogy valahol mindenki kilóg. De oké, tudod magadról, hogy kicsi vagy és vékony. Viszont akkor miért pörögsz ezen? Miért nem tojod le, hogy mit mondanak? A csúfolódók saját magukat minősítik. Igen, rengeteg szenvedést okoz a bántás. Én átmentem minden fokozatán, a haragtól a szégyenen át a fájdalomig, de hát ez van. Érzékenyebbé tesz, ha megtapasztalod a bántást. Az, hogy ennyire pörögsz a témán, jelzi, hogy békétlen vagy ezzel az egésszel kapcsolatban, ami érhető, de meg kell tanulnod, hogy ne vedd föl. "Emberektől dicsőséget nem veszek", vagyis nem az ő véleményüktől függ, hogy mit gondolok magamról. Ez nehéz, bennem is van megfelelési kényszer. Minden tükör, de igazából csak magadnak, a belsődnek higyj és talán még azoknak, akiket ismersz és szeretsz és ők is Téged.

És igen, itt jön be a pasi. Egy pasi, aki elfogad, szeret, sokat dob az önbecsülésen és sokkal kevésbé fog izgatni a beszólogatás. És ha az embernek több az önbizalma, erősebb, sugárzóbb, az látszik és nem is szólnak be neki annyira. És nem old meg mindent, persze hogy nem.

Ne vegyél mindent magadra. Nem szabad, nem éri meg.

453. life14 (válaszként erre: 449. - Grizus)
2014. aug. 3. 02:34

Most te a hozzászólásod nagy részében arról beszélsz, hogy átlagos akarok lenni, és, hogy nem kell átlagosnak lenni.


SEHOL nem említettem, hogy átlagos akarok lenni.

452. life14 (válaszként erre: 449. - Grizus)
2014. aug. 3. 02:28

Akkor félreértelezted, amit olvastál.

SEHOL nem írtam, hogy átlagos testsúlyal rendelkezem.

Vékony vagyok és alacsony. Mindenhol ezt írtam.

Az átlagost az arcomra írtam.

Az zavasrt, hogy anorexiásnak neveztek, pedig ok is és én is tudom, hogy nem vagyok sem sovány, sem anorexiás.

Ennek a beszólásnak nem racionális okai voltak.

Az zavart, hogy valótlanságot álítottak.

Nem szeretném bizonygatni, hogy átlagos a súlyom, mert nem az, sehol nem írtam, és mégegyszer leírom, hogy vékony vagyok, mindig is az voltam.

Mielott olyat írsz, ami nem igaz, amit nem mondtam, elotte elolvashatnád figyelmesen.

A pasi dologra meg csak annyit mondanék, hogy attól, hogy van pasi az életemben, még lehetnek egyéb problémáim is, és nem tudom, hogy miért gondolják néhányan, hogy egy pasi megoldás minden gondra az életben.

Nem tudhatod, hogy milyen a kapcsolatom más emberekkel, milyen volt, vagy milyen emberrel, mit, hogyan éltem át. Ezért sem értem miért erre térsz ki, mint mintha mindent megoldana.

Vannak onértékelési problémáim, nem foként a kulsombol adódóan, és így vezetem le, erre vetítem ki, hogy minden farokságot magamra veszek.


De ettol még véleményed lehet, úgy is, hogy nem ismersz. De nem biztos, hogy megállja a helyét.


És megkérlek, hogy olvasd el, és értelmezd a szoveget, amit írok.

Mert milliószor és világosan leírtam már, hogy mit gondolok.


Tudom, hogy tanácsot akarsz adni, de néhány dolgot nagyon félreértesz.

451. grizus (válaszként erre: 450. - Life14)
2014. aug. 3. 02:10
Biztos láttál már eleget... csak nem tudtad, hogy az. Ha ízléses, elfogadható. Azt nem bírom, amikor nagyon látszik, hogy mű, szándékosan, majd szétrobban meg akkora, mint a feje. Ez egyszerűen rossz ízlésre vall, szerintem.
450. life14 (válaszként erre: 447. - Grizus)
2014. aug. 3. 02:04

Régi.

Láttam már tobbféle testsúllyal képen, nem tudom, hogy melyik volt retusálva, és melyik nem.


Szebb számomra egy nem plasztikázott formás, kerek mell, de nekem nincs bajom azzal sem, ha valaki nem teteszik magának kisebb mellekkel, és megcsináltatja. Biztosan vannak olyan szép mellek is, amikben szilikon van.

Még nem sok plasztikázott mellu not láttam éloben.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook