Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


29. anya4005 (válaszként erre: 24. - Life14)
2014. júl. 30. 23:49
Én is kaptam az ívet,mikor lefogytam a második szülés után (172/57). Persze,a lefogyni képtelen ismerőstől. Na,azóta nem ismerős...
28. life14 (válaszként erre: 23. - Mazsinka)
2014. júl. 30. 23:48

Én nem szoktam olyat tapasztalni, hogy nyíltan egy társaságban megszólnak egy túlsúlyosabb embert, és megmondják neki, hogy egyen kevesebbt. Maximum az tcán kiabálnak utána.


És, ha felszedtél pár kilót, az miért fáj másnak?

A te tested, nem az ovék.


Saját magukkal van bajuk, és azt akarják, hogy te is rosszul érezd magad, még, ha nincs is okod rá.

2014. júl. 30. 23:48

Már rég leszarom,hogy kinek mi tetszik vagy mi nem.Kell némi élettapasztalat és nyugis agy ahhoz,hogy az embert ne érdekeljék a beszólások.


Arról nem beszélve,ha te rendben vagy saját magaddal,akkor mit izgat,hogy néhány nőci beszól?

26. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. júl. 30. 23:47
Nem hinném hogy egy normálisan vékony nőt bárki is anosnak tartana...
25. anya4005 (válaszként erre: 23. - Mazsinka)
2014. júl. 30. 23:47
Komolyan? Vadidegen emberek tesznek megjegyzést?! Az már velem is előfordúlt,hogy ajánlatot kaptam az utcán idegentől,de el nem tudom képzelni,milyen beteg,megkeseredett,érzelmi analfabéta lehet,aki idegenekkel bunkózik!
24. life14 (válaszként erre: 19. - Anya4005)
2014. júl. 30. 23:45

Sokan tisztában sincsenek azzal, mit jelent az, hogy anorexia, mégis dobálóznak vele.


Inkább vékony vagyok, mint átlagos. De sovány semmiképp. Van mit fogni rajtam, de nem a súlyfelesleget.:)


Ugyanezek a személyek anorexiásnak nevezték az egyik ismerosomet, holott még csak vékonynak sem mondható, teljesen átlagos testalkatú.

Ekkor jottem rá, hogy itt a hiba inkább bennuk van.

2014. júl. 30. 23:44
Pont ugyanez történik a teltebbekkel is. Volt, hogy a barátnőmnek vadidegenek beszóltak az utcán, hogy minek eszik, úgyis tök dagi. De engem sem felejtenek el emlékeztetni, ha felszedek pár kilót. Mintha kötelességük lenne, úgy jelentik a másiknak, hogy néz ki, mintha annak nem lenne tükre, amibe belenézhet.
22. d1e807c461 (válaszként erre: 20. - Life14)
2014. júl. 30. 23:43
keress hozzád hasonlóakat, mert ez nem fog változni. :)
21. anya4005 (válaszként erre: 20. - Life14)
2014. júl. 30. 23:42
Igyekeznék gyorsan kikerülni egy olyan társaságból,ahol engem bactatnak önigazolásképp.
20. life14 (válaszként erre: 14. - D1e807c461)
2014. júl. 30. 23:39

Valószínuleg nem elég nagy az onbizalmam, ha fel tudnak húzni ezzel.


A szívemre nem veszem, csak mikor bekerulsz egy társaságba, ahol szinte mindenkin van súlyfelesleg, és szúrja a szemuket a testalkatod, ezért nem tudnak leakadni errol a témáról, elég idegesíto egy ido után.

2014. júl. 30. 23:38

Szerintem egy átlagos testalkatú lányra senki nem mondja,hogy anorexiás...

De igen, irigységből kaphat az ember :-),de csak mosolyogni kell!

Ki nem carja le,mit gondolnak mások,akár kövérek,dagik,molettek,vékonyak vagy anorexiások?

18. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Life14)
2014. júl. 30. 23:36

de ezt biztosan nem neked mondják, hogy a férfiak nem játszanak csontokkal, legfeljebb neten olvashatsz ilyen baromságokat :)

jellemző, hogy szemtől szembe a vékonyabb nők mennyivel tapintatosabbak, mert ritkán mondogatják a kövéreknek, hogy te, hogy elhíztál, nem zavar? míg a vékonyabb nőknek többször és gyakrabban tesznek megjegyzést. én ezzel úgy vagyok, ezerszer is inkább piszkáljanak esetleg azért, mert vékony vagyok, minthogy bálnaként vergődjek :)

17. life14 (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:35
Ezt jól látod.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Life14)
2014. júl. 30. 23:33

Szerencsére nem túlzottan érdekelt sosem ki, és mit mond.

Az a lényeg legyen egy egészséges önbizalmad.

Kívülállóként tényleg nem tudhatom, milyen megjegyzéseket tesznek rád. Nekem meg se jobb, se rosszabb nem lesz attól, hogyan reagálod le. Csak a tapasztalat diktálja, ha nem veszed a szívedre, már nem is lesz érdekes a játék számukra. A visszaszólogatás meg, átmegy egy adok-kapokba. De ez csak az én véleményem.

Ha értelmesek meg lehet velük beszélni, hogy zavar, amit mondanak, ha hülyék, akkor meg nem tudsz mit tenni velük, vihognak, hogy sikerült megint felhúzniuk.

15. unom (válaszként erre: 13. - Life14)
2014. júl. 30. 23:30

Önigazolás, irigység.

Leadtam nagyon fölös 20 kilót, kaptam bőven beszólásokat. Teszek rá, sokkal jobban érzem így magam.

A kövérek keverik a "van rajta mit fogni"-t és a dagadtságot. A Van rajta mit fogni általában azt jelenti, hogy a csajnak van melle, feneke, dereka. De nem a lógó hurkákat.

14. d1e807c461 (válaszként erre: 13. - Life14)
2014. júl. 30. 23:28
szólj be te is, de mosolyogva. amúgy meg, gondolom nem veszed a szívedre, mert tudod, h miért mondják. :)
13. life14 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:26

A gonosz megjegyzést arra tettem, hogy folyamatosan azzal az idézettel jonnek, hogy Az igazi férfiak nem játszanak csontokkal.

Nehogy már ok mondják meg, hogy mit szeressenek a férfiak, és, hogy attól lesz valaki igazi férfi, ha túlsúlyos nokkel játszik.

Érdekes, engem nem zavar, ha egy pasinak nem vékony no tetszik. Ha ez az ideálja, akkor érezze jól magát vele.

De vannak egyesek, akik meg akarják szabni, hogy másoknak mi tetsszen, és mi legyen a noideál.

12. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. júl. 30. 23:22
úgy gondolod, hogy egy vékony nőbe bárki komplexusokat tud ültetni azzal, hogy levékonyozza vagy legebézi? :) mert én azt vettem észre, hogy soha nem egy szintén vékony vagy akár átlag testalkatú nő szokta az ilyen megjegyzéseket tenni, mindig inkább a teltebbek. akiktől ezek a megjegyzések, bármilyen epések is, inkább dicséretnek számítanak (vagy irigységnek) ;)
11. life14 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:20

Ha lesullyedek, akkor valószínuleg tényleg nem vagyok kulonb.

De ez az én éretlengondolkodásomat mutatja.


Igagából arra voltam kíváncsi, hogy mások is kapnak- e folyamatosan ilyen megjegyzéseket.

10. life14 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. júl. 30. 23:18

Van, hogy egy tényleg csontsovány lányt szólnak meg.

Azt viszont nem irigységbol fakad(maximum azt irigyelheti valaki, hogy azt eszik, amit akar, és nem hízik tole), az inkább parasztság, rosszmájúság, és rosszindulatúság. Bántani valakit szórakozásból, és még tobb sebet ejteni a lelkén, csak mert magunkat nem fogadjuk el.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Life14)
2014. júl. 30. 23:15
Pont ilyen méretekkel rendelkeztem szülés előtt, volt aki azt mondta, gebe vagyok. Nem érdekelt, nem szabad, hogy érdekeljen, hiszen, ha azt látják ugrassz, annál rosszabb. Nem szabad soha lesüllyedni egy hülye szintjére. A lényeg Te tudod milyen vagy,54 kilósan le dagadtoztak. Nem kell megfelelni mindenkinek. Ha úgy válaszolsz vissza, ahogy ők, nem leszel különb, ez az én véleményem.
8. life14 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:13

Ha rendszeresen elofordul, akkor már eléggé idegesíto tud lenni.

És nem fogom szó nélkul hagyni, hogy a saját komplexusaikból adódóan sértegessenek, mintha kotelezo lenne rosszmájúskodni.

7. life14 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:08

Nem állítottam olyat, hogy jobb lennék náluk.


Tudom, hogy engem minosít, de akkor is visszagorénykedem, ha ok nélkul rosszindulatúak velem.

6. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 30. 23:07
ő csak reagál a bosszantó megjegyzésekre, nem pedig kezdi a beszólást
5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. júl. 30. 23:05
örülj neki, hogy vékony vagy!!! a beszólongatók csak irigykednek
2014. júl. 30. 23:05
Kinek a pap, kinek a papné! Ha te ezt az elvet követed, teljesen mindegy ki mit szól be ;)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. júl. 30. 23:05

Akikről írtál, hogy milyen megjegyzéseket tesznek, dettő ugyanolyan gonosz megjegyzést tettél a teltebbekre.

Egyik kutya, másik eb esete forog fennen. Te se vagy jobb náluk. pfff

2. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Life14)
2014. júl. 30. 23:02
pffff nekem is rendszeresen beszólnak. :)
2014. júl. 30. 23:00

Gyakran hallom azt túlsúlyos nőktől, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal. Ez egy röhejes önigazoló, önnyugtató hülyesége azoknak, akik másokra akarják kivetíteni az onértékelési problémájukat, hogy a gonosz megjegyzéseikkel másokba is komplexusokat ultessenek. Miért kell megbántani másokat, azért mert ok nem tetszenek maguknak vagy másoknak? Attól lesz valaki kutya, mert nem akar 100 kilós nőkkel játszani. Ne reklámozzuk már ennyire a mértéktelen fogyasztást, és a ne akarjunk másokat rábeszélni az egészségetelen életmódra, és még vonzóvá is tenni.

Attól valaki elfogadja magat olyannak, amilyen, ne attól még ne akarja megszabni, hogy másoknak, mi tetsszen. A férfiak maguktól is el tudják donteni, hogy ki tetszik nekik. Kinek a pap, kinek a papné.


De mikor már betelik a pohár, hogy visszaadjam a rosszindulatúságot, azzal szoktam visszavágni, hogy a disznókkal meg a hentesek játszanak, és amúgy is deszkába jó szöget verni, nem szivacsba.


Vékony vagyok, nem sovány, teljesen arányos a testalkatom, 160cm, 45 kg.

Mégis gyakran kapok olyan megjegyzést, kizárólag túlsúlyosabb noktol, hogy miért nem eszem rendesen.

Ha engem nem zavar, hogy ok hány kilók, akkor ok miért szólnak meg léptem, nyomon, mintha kotelezo lenne legebézni valakit minden találkozásnál.

Azért írtam most ki ezt, mert éppen ma kaptam ilyen kedves megjegyzéseket két lánytól, akiknek inkább vannak étkezési zavarai, mint nekem, pl mohóság.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook