Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
509. eb85e22a13 (válaszként erre: 508. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 17:19
Az egyiket hogyne tudnam, de szerintem hozza kepest life egy agysebesz. Erzelmi eq-ban vegkepp.
508. gribedli*** (válaszként erre: 505. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 17:14

Nem rád írtam, viccelsz?!:DDD


Az egyiket tudod ki, te sem komáltad, nem írok nevet, a másik régebben lett kirakva (anzsi, a tanárnéni:))))

507. vacsa
2014. aug. 3. 17:05

Off.

Megtaláltam a képet, a háziállat.hu-n a beagle fajtaismertetőjéhez van berakva. Szégyelhetik magukat, ez a kis cuki semmilyen fajtajellemzőnek nem felel meg. Nem így néz ki egy beage kölyök.


Bocs az offért, de dühít nagyon...

506. vacsa (válaszként erre: 501. - Life14)
2014. aug. 3. 16:59
Nekem viszont van is kettő. Beagle fajtamentő voltam, a fajta szerelmese vagyok, hidd el tudom hogy néz ki egy beagle kölyök. Ez egy pofás kis keverék.
2014. aug. 3. 16:53

A " betojni" szó olyan hulyen nez ki leirva.: DD

Elso pillanatban nem is tudtam mi az. :)


Gondoltam ram is illik a hosszu komment, meg a tanarnenis stilus, meg a tulerzekenyseg, meg az ugatas... De aztan rajottem, hogy nem stimmel, mert en meg itt vagyok. : D

Ja, es Gribedlivel sem voltam meg cinkben, vagy legalabbis nem emlekszem ra..:) Lehet, hogy volt,hogy nem egyezett a velemenyunk, ez a tobbiekkel igen gyakori, de ezt en nem veszem fel.

Life, tudom nem mindenkinek élből jon, es altalaban nem is huszoneves korban/foleg nem az elejen/, de tenyleg szerintem is azt kellene legeloszor megtanulni, hogy ne foglalkozz masok velemenyevel.

Persze van par ember akinek a velemenyere erdemes adni, ezt mindenki maga tudja, hogy ki az. En pl.szemely szerint csak a pároméra adok.Ill. bizonyos temakorben, amihez nem ertek, pedig kikerem egy-egy valaki velemenyet, tanacsat. De egyebkent magasrol, es nagy ivben..:D

504. gribedli*** (válaszként erre: 499. - Life14)
2014. aug. 3. 12:44

A te dolgod. Nem vagy rendben a világgal, lapzhatnál de még mindig ragaszkodsz ehhez a látásmódhoz. Sehol nem írtam olyat, hogy el akarom dönteni más véleményét. Te se adj a számba olyat, amit nem mondtam. Továbbra is azt gondolom, hogy nem mi voltunk az a 2 tini, aki mondott rád valamit, vagy az alakodra. Tehát miért is fröcsögsz rám? Mert rájuk nem tudsz, vagy miért? Most mondd már meg őszintén, ez neked nem beteges? Szerintem az. Nem szabom meg senki ízlését. Tiszteletben tartom, hogy mások mit tartanak szépnek, de van egy saját elképzelésem is. Nem megyek vérre ezzel kapcsolatban, mindenkinek saját döntése, hogy mi tetszik neki.


Én is vékony vagyok, és hozzád hasonló alkat, soha nem kritizáltak így, ahogy te leírtad, ezért nem hiszem el, ahogy mások sem hitték el már a topik elején. Max annyit szoktam megkapni, hogy én könnyen beszélek mert ilyen az alkatom és "ajándékba" kaptam ezt a testet, holott sokat törődöm a külsőmmel. De ez teljesen lényegtelen, mert magamért teszem, a sok dicséret jól esik, ennyi. Viszonzom mindig és meg is köszönöm. Teljesen másképp állok a témához mint te, ezért gondolom, neked ez a sok kattogás, görcsölés megmérgezi a napjaidat, ha egy szakemberhez mennél, segíthetne. Ott kezdd, hogy relax... Túlérzékenyen reagálsz minden kommentre. Mintha itt akarnád megbosszulni a kinti életben kapott vélt/valós valamilyen sérelmeidet. Amelyek inkább vélt kategória.

503. gribedli*** (válaszként erre: 495. - Life14)
2014. aug. 3. 12:30

Ne is! Nem is kell ennyire betojni, ezt írtam, miért ismételsz, nyomatékosítani akarod?:D


Nem kell ennyire betojni, nem haraptam még meg senkit. Ezt arra írtam, hogy azt írtad, rengeteg "fan" ír neked priviben rólam, nyilván nem merik megmondani nekem nyíltan. Ez betojiság, pedig nincs rá szükség, ennyi. Akik nyíltan is megmondják, arról meg egyébként is tudom, szóval nem érdekel, hogy priviben mit írnak, mert már elmondták itt is. Én nem csinálok ebből elefántot, nem vagyunk egyformák, nem gondolkozunk egyformán. Te miért csinálsz ebből ekkora ügyet?

502. lilibe
2014. aug. 3. 11:05
20 éves koromig nagyon vékony voltam, volt olyan "kedves" idős néni aki azt mondta gebe vagyok. Nekem nagyon rosszul esett, mert én nem éeztem magam jól olyan vékonyan (160 cm 40-45 kg). 20 évesen elértem az 50 kg álomsúlyt és kezdtem nagyon jól érezni magam. Most olyan 52 kg lehetek, nem akarok se hízni, se fogyni, nekem így pont jó. Ha valaki most azt mondaná, hogy túl vékony vagyok, akár azt hogy kövér, nem érdekelne, mert ezzel a súllyal vagyok kiegyensúlyozott. De ha plusz vagy mínusz 5-10 kilóval érezném jól magam, akkor sem érdekelne ki mit mond addig, amíg energikusnak és fitnek érzem magam.
501. life14 (válaszként erre: 488. - Grizus)
2014. aug. 3. 10:51
A képhez az van írva, hogy beagle, és én is annak tippelem.
500. life14 (válaszként erre: 491. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 10:45

Nem lehet mindenki arrogáns, érzéketlen, és alacsony érzelmi inteligenciával sem rendelkezik mindenki.


Miért zavar téged, hogy ezzel a témával foglalkozom?

Miért akarod mindenáron kielemezni, hogy mi az oka.

Tudom, hogy miért mondok vagy teszek valamit.

Ki tudom analizálni magam.

Ne tedd meg helyettem, ismeretlenul.


Ne donts már el, hogy mit mi miatt mondok.

Azért, mert valaki nem akar valamirol beszélni, mert kényesen érinti, és bántja(mert nem mindenki tapasztalja ugyanazokat a dolgokat), még ne donts el, hogy mi minden bajának az okozója.

Azt álllítod, hogy mindenki elégedett és nem lehetnek gondjai, ha van párkapcsolata vagy viszonya valakivel?

Szuk látokorre utal.

Attól, hogy neked olyan férfi van vagy volt az életedben, aki mellett vagy miatt nem voltál feszult vagy ideges, attól még nem mindenki van így vele.

Ha már ezen a gondolatmeneten vagy, akkor az ellenkezo oldalát is figyelembe vehetnéd.

Hogy a pasi is lehet a baj, és nem mindig az, hogy nincs.

És ha nálad minden problémát megold, ha ráugrasz az elso emberre, akkor váljék egészségedre.

De ne tanácsold ezt mindenkinek, úgy, hogy nem tudod, milyen problémákkal kuzdenek.


Nem ismered az emerek múltját, nem tudhatod, hogy mit, hogyan éltek át, és azt sem, hogy milyen problémáik vannak.

Ezért sem értem, hogy minek akarod eldonteni, hogy mi miatt teszi valaki, amit tesz vagy mondja, amit mond.

499. life14 (válaszként erre: 493. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 10:32

Azt nem veszed észre, hogy te is folyamatosan ugyanazt fújod, és mindenáron el akarod donteni, hogy milyen valaki.


Te állítasz rólam valamit, amit sértésnek veszek, mert nem vagyok olyan, és nem hagyom, hogy valótlanságokat állíts.

Ettól szorulok terápiára?

Mert megvédem magam?


Fogadjak el mindent, amit állítasz, és hagyjam rád?


Mert neked ugye nincs tanárnénis, okoskodó, arrogáns sílusod?

Nem élvezed, ha belekothetsz másokba meggondolatlanul?

Igen személyeskedés volt.

498. Mezei Virág (válaszként erre: 497. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 10:18

khm...

A jóga nem sport. Sokkal több annál.


"Maga a „jóga” szanszkrit eredetű jelentése: egyesülés, mely alatt a test, a lélek és a szellem harmonikus egységét érthetjük."


"A jóga mindennapos gyakorlása – művelői szerint – önmagában is hasznos, javítja az egészséget, jó közérzetet teremt, mentális megtisztulást hoz és az életminőség javulását eredményezi."

2014. aug. 3. 09:58
Amúgy a jógára tényleg bunkóság volt kijelenteni,hogy az nem sport.Mivel soha nem csináltam,illetve kaptam egy jóga dvd-t egyszer,de nem találtam intenzívnek.Mindenki más.
2014. aug. 3. 09:57
De korán fent vagytok.
495. life14 (válaszként erre: 494. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 09:52

Észre veszem, hogy mikor személyeskedem, és mikor nem.

Ha személyeskedem azt szándékosan teszem.


Senki nem tojik be toled.

Felhívtam a figyelmedet, ahogyan te is az enyémet, hogy mások milyennek láthatnak az alapján, amit írsz.

494. gribedli*** (válaszként erre: 448. - Life14)
2014. aug. 3. 09:38
Igen, a másik két emberke is ezzel példálozott, hogy ők mennyi privit kapnak rólam. Nyugi, nem kell ennyire betojni, még senkit nem haraptam meg, tisztában vagyok vele, hogy kinek vagyok szimpi és kinek nem (ahogy én csak egy nick vagyok, a többiek is csak nickek és nem hiszem, hogy akkora baj lenne) ellenben te egyáltalán nem veszed észre, hogy ez személyeskedés a részedről, ugye? Javaslom, hogy használd ugyanazt a mércét magaddal szemben is mint másokkal szemben!:)
493. gribedli*** (válaszként erre: 426. - Life14)
2014. aug. 3. 09:27
Nagyon ritka, hogy valakire ezt mondom, nemcsak úgy dobálózom ezzel a szóval. Akire legutóbb írtam, repült is, nem miattam, és nem azért mert ezt mondtam rá, hanem azért mert egyszerűen tényleg az, és mások is igyekeztek megértetni vele, sikertelenül. Ja, és előtte is volt egy másik, mindenki emlékszik a tanárnénis stílusára, ő sem lehet már tag. És ez sem miattam történt, csak azt akartam vele mondani, hogy nálam az, hogy kezeltesd magad, nem poén és nem rosszindulatból szoktam mondani. Mellesleg nem velük vontam párhuzamot, ami téged illet de nem fogom leírni a nickjét mert az igen, az személyeskedés. Egész eddig, amire te írod, személyeskedés, nem volt az.
492. vacsa (válaszként erre: 488. - Grizus)
2014. aug. 3. 09:12
Nem beagle :-)
491. gribedli*** (válaszként erre: 375. - Derya)
2014. aug. 3. 09:08

Nem tanfolyam volt, hanem szakközép, és igazad van, nem volt pszichológia, de ennyi agymenésről a 6 éves gyerekem is megállapította volna, hogy neki terápia kell...vagy egy pasi


És végülis jól tippeltem, nincs neki, ez a baj forrása mert ennél terel leginkább. Nem rosszindulatból mondom.

490. life14 (válaszként erre: 442. - Érdekes73)
2014. aug. 3. 06:13

[link]


Ez tényleg egy tanulságos és példaértéku cikk.

Koszonom, hogy belinkelted.

489. grizus
2014. aug. 3. 04:19
Jó éjszakát, ha már fekszetek.(:
488. grizus (válaszként erre: 485. - Life14)
2014. aug. 3. 04:09
Kis cuki, beagle-nek tűnik.
487. life14 (válaszként erre: 483. - Grizus)
2014. aug. 3. 04:07
Heles kis fules.:)
486. life14 (válaszként erre: 485. - Life14)
2014. aug. 3. 04:07
csak, hogy ne álmodjunk hiénákkal:)
485. life14 (válaszként erre: 481. - Grizus)
2014. aug. 3. 04:06

De o egy kis aragy maszat:


[link]

484. grizus (válaszként erre: 482. - Life14)
2014. aug. 3. 04:03
Köszönöm.(:
483. grizus
2014. aug. 3. 04:03

A kicsi aranyos persze.

[link]

482. life14 (válaszként erre: 471. - Grizus)
2014. aug. 3. 04:01
Utólag is boldog szulinapot!:)
481. grizus (válaszként erre: 479. - Life14)
2014. aug. 3. 04:01
Ettől frászt kaptam. Jaj, erre nem volt szükségem... rettenetes.
480. grizus (válaszként erre: 476. - Eb85e22a13)
2014. aug. 3. 04:00
Egy sunyi dög. De hát kell az ilyen, hasznos állat különben, mert eltakarítja az elhullottakat.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook