Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
449. grizus
2014. aug. 3. 01:59

Life14, azzal egyetértek, hogy pasira lenne szükséged! Persze ezt receptre nem lehet felírni... most megint azt fogom mondani, amit már sokszor mondtam, hogy nagyon fiatal vagy még, 21 éves, ebben a korban és még később is sokan küzdenek a beilleszkedés, önelfogadás problémájával. Én pl. 14 évesen irigyeltem a felnőtteket, hogy ők már "tudják", ők már beérkeztek, ők már olyanok, amilyennek lenni kell... később az ember rájön, hogy a tanulásnak soha nincs vége, az a normális, ha az ember mindig megőrzi magában a kételkedés képességét, de ugyanakkor az idő meghoz sok dolgot, némi bölcsességet, több önismeretet, amik miatt egy bizonyos kor után már egy csomó dolgon egyszerűen nem izgatod magad és kész.

Ilyen dolog az is, ami miatt a fórumot indítottad. Kicsit az az érzésem, hogy azt szeretnéd bizonygatni, hogy Te átlagos alakú vagy. Ez pedig nem fog menni. Egyrészt mi az átlagos alak? 2005-ben az átlagsúly 62 kiló volt, nem tudom, ez csak a nőkre vonatkozik-e, az átlagmagasság pedig most kb. 165 centi. Nos, Te ennél kisebb vagy. És akkor mi van? Különben is, minden ember más és más alkat, tehát ebből a két számból alig tudtunk meg valamit. A másik az "ideális" súly. Ezt megint csak a konkrét személy alkatából, csontozatából, életmódjából és korából kiindulva lehet megállapítani. Volt itt olyan, aki azt írta, 175 centihez kb. 58 kiló. Nos, mikor én a 178 centimhez lefogytam 60-ra, az egész környezetem rémültem nézett rám. Öcsém pl. azt mondta, ez jól áll Angelina Jolienak, de nekem nem. Én erősebb csontú vagyok, de nem férfiasan, nekem az átlagsúlyom 73-75 kiló volt régen sokáig, mondjuk mindig fogyni akartam, de ez se volt sok. Nehéz így okosnak lenni, hogy képet nem osztunk meg magunkról, de én se szeretnék és most nem is tudok.

Nem kell átlagosnak lenni. Senki se átlagos. Ha az átlagméretből indulunk ki, vegyünk egy nőt, aki annak kb. megfelel. Vegyük Marilyn Monroet. A mai "ideálhoz" képest ő ducinak számítana, Te is biztos túl teltnek tartod, de most átlagról beszélünk. Kb. 166 centi magas volt, nőies, kerekded alak de nem nagydarab. És átlagnő volt? Semmi esetre. Ritka bájos volt, szexepiles, amit nem lehet tanulni, ezért is legenda a mai napig. És talán az élete átlagos volt? Nem. És a szerelmi, lelki, szakmai élete átlagos volt és "tökéletes"? Aligha. Hát akkor?

Vagy vegyük az időjárást. Eleve átlaghőmérsékletet csak évszakok szerint érdemes számolni. Úgy egy kellemes, 20-22 fok jön ki pl. nyárra. Szerintem többnek kéne kijönni, de ezt találtam. Nekem ez kellemes hőmérséklet, de másnak kevés. De mondjuk ha az éves középhőmérsékletet vesszük, meglepő módon az alig 10-11 fok. Mi lenne, ha egész évben ennyi lenne a hőmérséklet? Dögunalom. Igen, sokkal jobb, hogy van nyár, tél, változatosság. Igen, én simán kibírnám egész évben egy 20 és 26 fok között enyhe nyárias hőmérséklettel, de időnként felmerülne bennem, hogy lehetne néha egy kicsit hidegebb meg melegebb. Mert az úgy jobb. Van mihez viszonyítani. Mi emberek is sokfélék vagyunk, kinek ez tetszik kinek az. Ha azt el tudjuk fogadni, hogy más és másmilyen pasi tetszik ennek vagy annak a nőnek, akkor azon sem érdemes problémázni, hogy ugyanez van a nőkkel is. Nem kell mindenkinek tetszeni és nem is lehet. Aki meg csúfolódik, az legyen az ő baja. Igen, engem is csúfoltak több helyen, és elmondhatom, hogy még sokkal rosszabb, ha nem a külsőd miatt csúfolnak, hanem más miatt. Nem baj. Higyjék azt, hogy ők a jó, a szép, az "átlagos" emberek! Ha bántanak, már lehet, hogy vagy valaki, már van benned valami, ami nem unalmas, ami "más". Mindenki más, csak van aki jól lelplezi. Hát ennyi.

448. life14 (válaszként erre: 359. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 01:46

Csak mellékesen megemlítem, hogy, ahogy te is írtad, tisztában legyél vele, hogy mások, hogyan látnak.


Már nem egy levelet kaptam itt emberektol, hogy ne foglalkozzak a hozzászólásaiddal, mert el vagy szállva magdtól, okoskodsz, és belekotsz mindenbe, és te akarod eldonteni, hogy mit miért tesznek vagy mondanak.


Hogy te is tisztában legyél vele, hogy másoknak, hogyan jon le a mondandód(bár, lehet, hogy nem érdekel mások véleménye), ha már az én figyelmemet is felhívtad rá.

447. grizus (válaszként erre: 420. - Life14)
2014. aug. 3. 01:27
Az első képe még régi igaz? Akkor is vékony volt, hisz alapból az, de sokkal egészségesebben nézett ki, mint manapság. Ma már túl sovány, amellett ez a két nagy kemény műmell... nem tetszik.
446. life14 (válaszként erre: 433. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 01:09
Legyél buszke rá, hogy volt erod szembenézni a félelmeiddel.
445. life14 (válaszként erre: 443. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:42

Mindenkinek van otthon tukre, tudja, hogy hogyan néz ki, de egyesek késztetést éreznek rá, hogy bántsák, és a legundorítóbb módon.

Hogyan lehet utálni valakit azért, ahogyan kinéz.

444. life14 (válaszként erre: 429. - Holdacska1)
2014. aug. 3. 00:40

Nem tudom, de elég sok túlsúlyos láncdohányost ismerek.

Biztos mindenkire másképp hat.

Az egyik ismerosom rengeteget dohányzik, de nagy az étvágya, gyakran éhes, és látom is, hogy így van.

O vékony.

Viszont renegeteget jár wc-re egy nap.

Mondja is, hogy a cigi miatt.

443. Johanna2121 (válaszként erre: 439. - Life14)
2014. aug. 3. 00:37
Igen ez tényleg borzasztó.Akármi miatt volt ilyen a lány,nem tehet róla.Igen az emberek gonoszok,ha valaki más,egyből cikizik,szemétkednek vele.Az a lány akit leírtam annak is a lába olyan volt mint a karja.
442. Érdekes73 (válaszként erre: 439. - Life14)
2014. aug. 3. 00:37
441. life14 (válaszként erre: 429. - Holdacska1)
2014. aug. 3. 00:35

Az étvágyammal sosem voltak problémák.

Dohányozni nem dohányzom.

Csak tiniként próbáltam ki, kb 4 szál cigit szívhattam el egész életemben.

Én személy szerint nem értem, mi a jó a cigin.

440. Érdekes73 (válaszként erre: 437. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:34

Sajnos így van a legismertebb anos Isabella Caro szervezete is felmondta a szolgálatot ( többször összeomlott az életmódja miatt)


[link]


Nem a legjobb cikk de a lényeg benne van.

439. life14
2014. aug. 3. 00:31

Most egy szerintem csontsovány lány jutott eszembe, akit gyakran láttam régebben.

A lábai majdnem olyan vékonyak voltak mint az én karom.

Nem tudom, hogy genetika, testi betegség vagy anorexia miatt volt-e sovány.

Biztos nem lehet valakirol megállapítani ránézésre, de nekem nem tunt anorexiásnak. Valahogy olyan volt, mintha ilyen lenne alapból az alakja.

Nagyon sajnáltam. És voltak olyanok, akik megbámulták, vagy sérto megjegyzéseket tettek rá.

Az általam említett lányok olyan sértéseket tettek rá, hogy fúj milyen undorító, hogy nézhet ki valaki így, csontváz, csonti, meg hasonlók.

Ha elment mellettuk az arcába rohogtek, lefujjozták, aztán utána kiabálták a sértéseiket.

Nyilván feltunik másnak is, hogy mennyire eltér az átlagtól testalkatilag, de akkor sem az jut eszébe, hogy még o is bántsa.

Hát nekik ez okozott élvezetet.

Szegény lány hány ilyen undorító beteg állattól kaphatott ilyen beszólásokat egy nap.

És ezt nem tudom és tudtam szó nélkul, és veszekedés nélkul hagyni.

Hogyan lehet egy ember ennyire gonosz?

438. Johanna2121 (válaszként erre: 436. - Érdekes73)
2014. aug. 3. 00:30
Az megvolt,de volt külső segitségem is.
437. Johanna2121 (válaszként erre: 434. - Holdacska1)
2014. aug. 3. 00:28
Valahogy beszélj vele,mert tényleg nem sokáig fog élni így,a szervei a szive felmondják a szolgálatot.
436. Érdekes73 (válaszként erre: 433. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:28
Az nagyon kevés hatalmas elszántság kellett ahhoz hogy összeszedjed magad...
2014. aug. 3. 00:27
Ismertem egy lányt,ő napi 3 selyemsonkát evett,és kész.Szerintem sajnos azóta meghalt,mert ő nem akart meggyógyulni.Borzasztó.
434. holdacska1 (válaszként erre: 430. - Érdekes73)
2014. aug. 3. 00:27

Egyetértek.Főleg a mértéktelen dohányzása miatt aggódom.

Egyébként ő nem tartja magát soványnak,sőt,azt mondta,van hasa és nagy a feneke.

Amúgy ráhagyom,nem akarom piszkálni,

de egyértelmően nem a valóságot látja a tükörben.

Ugyanakkor srapabíró,sokat dolgozik,szívós alkat.

Én ennyi kalória bevitellel mozdulni sem tudnék.

433. Johanna2121 (válaszként erre: 432. - Érdekes73)
2014. aug. 3. 00:25
35 kg.Elmaradt a havim.Akkor döbbentem rá hogy túlmentem egy határon.1 évbe telt visszaállitani.Tudom miről beszélek.Ezért nem mindegy ki hogy sovány.
432. Érdekes73 (válaszként erre: 431. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:22
Te benne voltál ezért sajnos tudod hogy milyen ha vki nem olyannak látja magát amilyen.Mennyire fogytál le , mennyi volt a mélypont ?
431. Johanna2121 (válaszként erre: 427. - Érdekes73)
2014. aug. 3. 00:19
Pontosan.Helyettem is megfogalmaztad.Aggódás,nem leszólás.
430. Érdekes73 (válaszként erre: 429. - Holdacska1)
2014. aug. 3. 00:18
Ez egy módszer a koplalásra :( Ez tipikusan az a nő akire nem mondanám hogy egészséges módon vékony. Sok nő azért cigizik hogy ne legyen étvágya :( Tul.képpen a barátnőd az éppen csak nem anos kategória lehet. Látatlamba is gyenge lehet az immunrendszere és ha így folytatja ( ha még nincs neki)rengeteg egészségügyi problémája lesz . Persze lehet élni 30 kg-mal is csak nem sokáig :(
429. holdacska1 (válaszként erre: 421. - Life14)
2014. aug. 3. 00:13

Van egy barátném,ő pont ilyen alkat.

Azt mondja,nem bír enni,általában naponta egyszer,este eszik pár falatot.

Viszont falja a cigarettát,naponta vagy 2 dobozzal elszív!

428. Érdekes73 (válaszként erre: 356. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:11
Akkor szerencsére már ha a tükörbe nézel a valóságot látod. Ez maradjon is így...
427. Érdekes73 (válaszként erre: 338. - Johanna2121)
2014. aug. 3. 00:08
Akkor azért nálad nem leszólás volt hanem normális aggódás : párszor láttam már egy üzletközpontba egy csontsovány lányt ( vagy anos vagy vmi nagyon komoly betegsége lehet ) és így ismeretlenül is sajnáltam.Semmi leszólás semmi lenézés csak sima sajnálat hogy vszínüleg önként tönkreteszi magát...
426. life14 (válaszként erre: 362. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 00:05
Akkor valószínuleeg mindenki beteges, akit ilyen módon minosítesz, és ezzel sérted ot, és nem hagyja, hogy olyanokat állíts róla, amik nem igazak.
425. Érdekes73 (válaszként erre: 326. - Gribedli***)
2014. aug. 3. 00:01
Ismersz felnőtt természetes egészséges 0-as méretüeket ? Személy szerint nem ismerek egyet se ...
424. Érdekes73 (válaszként erre: 312. - Life14)
2014. aug. 2. 23:54
kislányos alkat
423. life14 (válaszként erre: 420. - Life14)
2014. aug. 2. 23:47
és a vékony rajta mindent úgy értettem, hogy vékonyak a karjai, lábai, de így mert nem szokták úgy mondani, hogy sovány egy testrész.
422. life14 (válaszként erre: 420. - Life14)
2014. aug. 2. 23:33
És fugg a magasságtól is, hogy ki mennyire látszik soványnak számomra.
421. life14 (válaszként erre: 399. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 23:32

Nem kell elismerned, mert nem általános érvényunek irtam, hanem a szuverén véleményem.

Nem azért írok le egy véleményt, hogy elismerje bárki.


Ezt azért írom, hogy megértsd, mire akarok kilyukadni.

420. life14 (válaszként erre: 419. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 23:23

[link]


Egészségtelenul sovány szerintem.

Látszik rajta, hogy nem genetika, hanem fogyókúrázik.

És a magassága miatt még jobban látszik, hogy menyire vékony rajta minden.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook