Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
389. Johanna2121 (válaszként erre: 367. - Derya)
2014. aug. 2. 21:57
Köszi,de eddig is tudtam,hogy mi az anorexia nervosa.Ha elolvastad volna a hsz-mat,akkor láttad volna a szót,hogy voltam.Már nem vagyok az.Gribedli,mehetünk a pszhiátriára.Itt a szakértők eltanácsoltak minket.
388. Derya (válaszként erre: 387. - Life14)
2014. aug. 2. 21:56

alap a fegyencedzes meg az 5 tibeti es pluszba mas tornakat is csinalok kedvem szerint. :-)

a testmozgas is hozzatartozik a paleolit eletmodhoz. :-)

a joga is jo, csak a neha helyett rendzszeresen jobb lenne. :-)

387. life14 (válaszként erre: 384. - Derya)
2014. aug. 2. 21:54

Jógázom néha.


Megterhelobb sportokat nem végzek, de szeretnék bevezetni aktívabb mozgásformát is, az inzulinszint miatt.


Te szoktál sportolni?

386. Derya (válaszként erre: 385. - Unom)
2014. aug. 2. 21:50

biztos hogy nem tudod, ha tudnad, nem irnal ilyet.

de jogod van azt gondolni, hogy tudod. :-)

385. unom (válaszként erre: 383. - Derya)
2014. aug. 2. 21:45

Tudom, miről beszélek. Glutén és tejtermékek mellőzése akkor, ha valaki nem érzékeny rá ugyanolyan, mint a hús teljes elhagyása. De hívőkkel felesleges vitázni. Divatdiéta, voltak ilyenek, lesznek is. A mostani hívők egy része kitart majd, a többség vált az új divatra. Ugyanúgy, ahogy a vegaságot is sokan kipróbálták, de kevesen vannak akik életük végéig azok maradtak.

Túl öreg vagyok ahhoz, hogy ne láttam volna jópár ilyet.

384. Derya (válaszként erre: 382. - Life14)
2014. aug. 2. 21:40

akkor jo. :-)

egyebkent te sportolsz valamit?

383. Derya (válaszként erre: 381. - Unom)
2014. aug. 2. 21:38

semmi veglet nincsen benne.

nyilvan nem tudod mirol beszelsz, azert irsz ilyet.

382. life14
2014. aug. 2. 21:35

Így gondoltam, ahogy írtad.:)

A magas glikémiás indexu lassan felszívódó szénhidrátokra gondoltam, foleg a gabonákra és a tejtermékekre.

A gyumolcsoket, zoldségeket nem számoltam bele.

381. unom (válaszként erre: 380. - Derya)
2014. aug. 2. 21:35
Neked normális, nekem a zabálás kategória, bocs. Tudom, divat a paleo, kb. ugyanúgy istenítik, mint pár éve Norbit, az Atkinset és hasonlókat. Egészségetekre, ha nektek jó csináljátok. Szerintem ugyanolyan véglet, mint a vegaság.
380. Derya (válaszként erre: 379. - Unom)
2014. aug. 2. 21:33

ez egy normalis adag etel.

miert?

gyerekadagot kene ennem?

bar mondjuk az is tekintelyes, amit a gyerekem megeszik. :-D

8 kis fasirt plusz 3-4 db uborka. :-)

379. unom (válaszként erre: 372. - Derya)
2014. aug. 2. 21:31

Ezt sose értettem, miért jó ennyit enni? Simán hányingerem lenne, ha ennyit ennék.

Ha úgy adódik, este/éjjel hamburgerezek, vagy megeszek bármi mást, de ez a mennyiség sose vonzott.

378. Derya (válaszként erre: 374. - Life14)
2014. aug. 2. 21:23

ez igy nem teljesen igaz, bar nem biztos, hogy teljesen tudom, hogyan ertetted... :-)

hiszen paleoban pl lehet enni gyumolcsot is amennyit akarsz, zoldseget is, ezekben van szenhidrat, esetenkent esetleg sok is...

feherje nem mindegy, hogy milyen...

mindentol hizhatsz, ami nagyon es tartosan megemeli a vercukorszintedet es meg is betegithet.

ilyenek a tejtermekek is. pl.

azert mondom, nem egyertelmu, hogy hogy ertetted ezt a hsz-t. :-)

377. life14 (válaszként erre: 360. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 21:22

Nem mondtam, hogy érts egyet bármivel, amit mondok, de ne forgass ki, és ne állíts olyat, amit nem mondtam.

Ez húzott fel.

376. life14 (válaszként erre: 375. - Derya)
2014. aug. 2. 21:20

Ez gondolom valami utalás akart lenni arra, hogy máshol másokkal is így viselkedik.

Gondolom már nála is kibúijt a szog a zsákból, mint, ahogyan itt állította.

375. Derya (válaszként erre: 362. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 21:17
oooo, a konyveles tanfolyamon pszichiatriat is tanitanak Olaszorszagban???
374. life14 (válaszként erre: 372. - Derya)
2014. aug. 2. 21:17

Szerintem a szénhidrátfogyasztástól hízik valaki leginkább.

És én is azt vettem észre, hogy aki kevés szénhidrátot fogaszt, az ehet msok fehérjedús ételt, akkor sem fog hízni.

373. Derya (válaszként erre: 357. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 21:15

az ember nem egy beszolas miatt lesz anorexias, hanem azert, mert gond van a pszichejevel.

beteg, egyszeruen szolva.

te is hagyd el a glutent, csak egy jo tanacs es valoszinuleg jobban fogod magad erezni.

372. Derya (válaszként erre: 356. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 21:14

megmondom en milyen aroj vagyok vekony. :-)

rengeteget eszem, amit nyilvan nem hiszel el persze, csak kicsi kaloriasurusegu, nem megbetegito elelmiszereket.

pl. tegnap este 11 korul jutottam a vacsorazashoz, ami 5 nagy fasirt volt, amit en csinaltam, daralt marhahusbol, hagymabol, petrezselyembol, soval, kacsazsiron kisutve. :-)

2 nagy, piros, erett paradicsommal es 3 db szinten erett friss uborkaval plusz egy nagy mareknyi savanyu kaposztaval.

ez csak egy vacsora.

azert csak nem mondod azt erre, hogy koplalok... :-)

vagy igen???

371. life14 (válaszként erre: 357. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 21:12

Megmondták még páran itt, hogy mi tetszik nekik, ami nem egyezik a véleményeddel.


Akkor miért nem támadsz le mindenkit sorban?

370. life14 (válaszként erre: 362. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 21:08

Koszonom, hogy megmutattad, hogy nem bennem van a hiba, hanem benned.


Vitázni meg te kezdtél el.


Hol basztattam én bárkit?

És igen, amilyen az agyonisten olyan a fogadj isten, és ezért szóltam vissza ugyanolyan sértoen.

Azért, mert senki nem szólt be neked ilyesmit, attól még mással megtorténhet.


És barmennyire is ezt állítod, nem szoktam embereket kritizálni kéretlenul társaságban.

Ez nem lehet az oka.

Attól még más nem racionális oka lehet.


Fantasztikus, hogy egy emberrol ismeretlenul egy konkrét pszichikai kórkép diagnózisát állítod fel.

369. Derya (válaszként erre: 337. - Eb85e22a13)
2014. aug. 2. 21:02

axony, az elso mondatodat egyaltalan nem ertem, minek az ellenkezojerol van szo?

a hsz-ed tobbi reszevel egyetertek.

nekem nem a sovanyak, hanem jellemzoen a koverek szoktak beszologatni...

nem sokszor, de neha. :-)

csak engem pont nem erdekel... :-D

368. life14 (válaszként erre: 361. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 21:00

1. fogalmam sincs mirol beszélsz vagy kire akarsz utalni. nem vettem részt csevegos forumokban ezelott, az utobbi pár hetet leszámítva

azért csillagozok, mert kapkodva írom, és visszaolvasva látom, hogy kihagytam szavakat vagy rosszul írtam valamit.


2. tisztában vagyok a lelki állapotommal, nem kellenek a tanácsaid


3. fogalmad sincs a magánéletemrol, úgyhogy nem tudom megint mit személyeskedsz

Honnan tudod te, hogy ki mitol nyugszik meg vagy mitol nem?

Ennyire szuk látokoru ember nem lehetsz.

Ne akard eldonteni, hogy ki mitol ideges, úgy jelentesz ki valamit, hogy fogalmad sincs mások életérol.

Egyáltalán minek firtatod, hogy mitol ideges.

Szerinted attól, hogy valaki megfog és beveri neked, minden gondod megoldódik?

Minden gondod, és idegességed elmúlik tole?

Ennyire nem lehetsz sekélyes.

Ez a gondolkodás és meggondolatlan ítélkezés a beteges, amit te muvelsz.


Mit zavar az téged, hogy így vezetem le a frusztrációmat.

Kulonbozoek vagyunk, mindenki máshogy éli meg és reagálja le a dolgokat.

Miért nem tudod ezt elfogadni.

Ha annyira zavar, senki sem kényszerít, hogy bemenj egy fórumba, és kotekedj.


Szerintem senkit nem bántottam itt szándékosan.


És, ha betegesnek tartod azt, hogy nem engedem, hogy valótlanságokkal bélyegezz meg, vagy az igazságtalanságot, akkor beteges vagyok.


A pszichológust neked sem ártana felkeresni, hogy segítsen fejleszteni az érzelmi intelligenciádat, mert annak igencsak híján vagy.

367. Derya (válaszként erre: 336. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 20:59

az anorexia psziches megbetegedes.

tedd elobb rendbe a pszichedet, jobban fogod magad erezni tole.

jobbulast kivanok!

366. life14 (válaszként erre: 359. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 20:40
Ne tedd.
365. life14 (válaszként erre: 358. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 20:39
Miért kéne, hogy az onbizalom osszefuggjon azzal, hogy vékony vagyok-e vagy sem?
364. life14 (válaszként erre: 356. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 20:38
De akkor ne rajtam vezesd le, és ne állíts olyanokat, amiket nem írtam, mert nem bántottalak, azzal, hogy megkérdezted mi tetszik, én meg válaszoltam.
363. life14
2014. aug. 2. 20:37

Lemérettem magam:


mellboség:81

derék a koldok folott mérve:64

koldok alatt:72

csípo:88

362. gribedli*** (válaszként erre: 334. - Derya)
2014. aug. 2. 20:18

Kikérte tőle?? Ki a kisfaxom kért ilyet? Idézem magam: örülök, hogy nemcsak egy típus a népszerű, ne is legyen csak egyféle! Mi lenne már, ha mindenki egyformán nézne ki és egyforma dolgok tetszenének mindenkinek? Dögunalom!


Én soha nem bactattam még ducikat, sem anorexiásakat és engem sem bactattak mások ilyen szinten, ennyi. Ezért ahogy ez a fórum alakult, szerintem hülyeség volt kiírni és egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy olyan a fogadjisten, amilyen az adjisten. Ha ő annyira úgy érzi, kipécézték, magában is keresse az okát. A való világról beszélek, nem a netről. A való világban másképp nyilvánul meg, mint írta, tehát ott kell keresnie az okot. De mindegy, szerintem beteg, már írtam, hogy nekem elsőre is olyan bipoláris benyomást keltett még írásban is, ki is bújt a szög a zsákból... És ilyen emberrel nem állok le vitázni

2014. aug. 2. 20:07

Jó, részemről


1: a csillagozgatás és a döbbenet hosszú hsz-ek (még az enyémnél is hosszabbak!!) nagyon emlékeztetnek valakire hoxáról, ahogy ezek a túlérzékeny reakciók is.

2: szerintem menj el egy pszichológushoz Life, ez csak egy fórum, mit kell ennyire kiakadni?? Ez valami beteges, eleinte gondoltam, szegényke, na de ez már tényleg beteges...

3: ugorj rá az első pasira, aki utadba kerül és utána megnyugszol!:))) Szerintem az kell neked!

360. Johanna2121 (válaszként erre: 359. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 20:02
:))
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook