Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
359. gribedli*** (válaszként erre: 339. - Life14)
2014. aug. 2. 20:00
Na ezt nem fogom elolvasni...
358. Johanna2121 (válaszként erre: 356. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 19:13
De nem értelek neked miért nincs önbizalmad,ha annyira vékony vagy?
2014. aug. 2. 19:10
Megsúgom,hogy nekem a normál testalkatomra szóltak be,s ezert lettem anorex.
356. Johanna2121 (válaszként erre: 354. - Life14)
2014. aug. 2. 19:07
Nem vagyok telt,mint írtam anorexiás voltam,s sajnos még vagyok,vékony vagyok.inkább az zavar hogy tudom hogy emberek milyen áron soványak,és ezért lettem mérges.még az átlag testsúly alatt vagyok kicsivel.
355. life14 (válaszként erre: 335. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 19:00

Hol mondta bármelyikunk is, hogy tokéletesek vagyunk?

Másold már be?

354. life14 (válaszként erre: 329. - Vacsa)
2014. aug. 2. 18:45

Nincs meg bennem a ki nem sz.rja le, hogy mit gondolnak mások magabiztossága.

Ilyen vagyok.


És nem mondom, hogy nem mutatom meg magam olyannak, akiben bízni fogok annyira, és tudni fogom, hogy nem áll szándékában kiadni vagy szándékosan kiforgatni.

De egy fórumba biztos, hogy nem teszem fel a testem(amit egyébként bárki felismerhet, mert nemcsak a formák, de egy szeplo vagy egy anyajegy is árulkodó, meg a ruhák).


Komplexusaim vannak, és számít, hogy mit mondanak mások, de nem ez a fo oka annak, hogy nem dobom fel ide magam.

Bár, tudom azt is, hogy lenne olyan, aki szándékosan keresne, és találna olyan hibát is rajtam, ami nincs.

És itt is kibukik, hogy számít, hogy mit mondanak.


Nem értek a photoshophoz amúgy.

353. life14 (válaszként erre: 339. - Life14)
2014. aug. 2. 18:18
*nem az jon le néhány embernek, amit mondani akarok
352. life14 (válaszként erre: 339. - Life14)
2014. aug. 2. 18:09

* rosszul értelmeztem, nem olyanra jegyezted meg, hogy noietlen alakja van, akit én említettem, csak nem kattintottál a válasz gombra, így nem tudtam kire értetted.

De már láttam, hogy keira-ra, akit sehol nem említettem.

351. life14 (válaszként erre: 339. - Life14)
2014. aug. 2. 18:00
*Illetve azóta elolvastam oket.
350. life14 (válaszként erre: 341. - Life14)
2014. aug. 2. 17:54
*milyen alakra, ha...
349. life14 (válaszként erre: 322. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:52

Akkor most kezdejelek el emiatt a véleményed miatt ócsárolni?

Nem tudom egyébként kire írtad. Keira Knightley-re?

Én egy szóval sem említettem Keira Knightleyt.

Szándékosan fogtad rám, hogy bizonyíthasd az igazadat.

Nekem sem tetszik, és én is annak tartom.


Akkor az ennyire sovány nok ne vegyék sértésnek a te véleményed?

Te megszólhatsz másokat?

348. life14 (válaszként erre: 328. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:47

Nem becsmérelek senkit.

Nem teszek senkire megjegyzést csak úgy ,,kedvességbol´´.

Te kérted a véleményem egy képrol, megmondtam, és te személyes sértésnek vetted.

És semmilyen dagat vagy hasonló megjegyzést nem írtam egyikhez sem.

Az írtam,hogy szerintem nagy rajta minden, és én nem akarok olyan alakot.

De azért mert kérdezted. Nem kéretlenul kritizáltam.


És nem, nem kritizáltam senkit a társaságukban, ok kezdték a beszólogatást, és mivel megsértettek, ugyanolyan sérto voltam én is.

Vagy elképzelhetetlennek tartod, hogy egy túlsúlyos vagy egy kovér no kosson bele ok nélkul egy soványba vagy egy vékonyba, anélkul, hogy szólna bármit is.

Fordítva nem gondolsz bele a dolgokba,

Hozzáteszem, ezek a lányok átlagos testúlyú not is kritizáltak már.


Mi az, hogy senki sem jó?

Nem nekem kell, hogy jók legyenek, hanem maguknak.

Sehol nem írtam, hogy bárkinek meg kéne változnia, csak mert én nem akarok úgy kinézni, mint o.

És szerinted mi kéne, hogy tetsszen?

Olyan akarjak lenni, mint amilyen nem vagyok, és nem is tudnék?

Nem tartod normálisnak azt, hogy valakinek hasonló alak tetszik mint a sajátja?

Mindenkinek komplexusai kell, hogy legyenek a kulsejével kapcsolatban?

347. life14 (válaszként erre: 335. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:31

,,Képzelem hogy mész az utcán,s mindenkire teszed a kis megjegyzéseidet.Mert ugye senki nem tökéletes.´´-ezt írtad.

Nem veszed észre, hogy most kit támadsz, és kirol állítasz valótlanságokat.


Képzeled-igen ez csak a te fejedben létezik, mert már annyira megszállotja vagy, hogy nemcsak azok zavarnak, akik valóban bántanak téged vagy a túlsúlyos embereket ok nélkul, hanem olyanokat is támadsz és megítélsz akik nem bántottak.


Attól, hogy fájnak más megjegyzései, még ne azokon vezesd le, akik nem akartak téged megbántani.

346. life14 (válaszként erre: 336. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:27

Akkor a nagyobb súllyal rendelkezo emberek ,,kedves´´ kis megjegyzései miatt a sovány vagy vékony emberek is rosszul érezhetik magukat, nem gondolod?

Ez kétélu dolog, de te csak az egyik felét veszed észre.

345. life14 (válaszként erre: 323. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:24

Szelektív a látásod úgy látszik vagy az elobb említett probléma áll fenn.

Miért érdekel ennyire, hogy én milyennek látok mást?

Ha azt mondaná bárki, hogy dagadt, akkor elkezdenél megint vagdalózni?

Egyébként nem tudom ilyen adatokból megállapítani, hogy szerintem kinek milyen az alakja.

344. life14 (válaszként erre: 328. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:21

Itt te vagy az, aki onigazolást akar, mégpedig úgy, hogy valótlanságokat állítasz.


Mutasd meg, hol dagadtoztam le bármelyik képet is, amit belinkeltél?

Véleményt kértél róla. Elmondtam, hogy szerintem milyen, de nem használtam sérto szavakat, HOZZÁTETTEM MILLIÓSZOR, HOGY ÉN NEM AKAROK ILYEN ALAKOT, DE ETTOL NEM AKAROM, HOGY MÁSNAK NE TETSSZEN VAGY, HOGY O LEFOGYJON VAGY BÁRMIT CSINáLJON MAGáVAL.

Van egy olyan érésem, hogy azért linkelted be, mert tudtad, hogy nem fog megegyezni néhány ember véleménye a tiéddel, és támadhasD oket, személyes sértésnek vedd.

343. eb85e22a13 (válaszként erre: 338. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:16

Szerintem ez sok esetben kor fuggo is. Tizenevesen nagyon erdekelt, huszas evek elejen is, majd fokozatosan csokkent..

Gondolom te jóval fiatalabb vagy nalam../de persze nem biztos.:)/

342. life14 (válaszként erre: 328. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:15

Neked vagy súlyos problémák vannak a felfogásoddal, vagy annyira elvakítanak a komplexusaid, hogy mindenki szúrja a szemed, akinek más a véleménye mint a tiéd.

Én vagyok a hulye, hogy vitatkozom veled igazából, és olyasmit próbálok megértetni veled, ami úgy látszik, hogy megahaldja a képességeidet.

Igen, sértés akart lenni.

Te is támadsz folyamatosan, úgy, hogy szeintem nem bántottalak téged.

341. life14 (válaszként erre: 331. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:12
Milliószor leírtam, hogy én kire szeretnék hasonlítani, ilyen alakra ha választahtnék, miért nem fogod már fel?
340. life14 (válaszként erre: 335. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 17:10

Te kértél véleményt, most meg támadsz mindenkit, mert nem olyan véleményt mondtak, ami neked tetszik.

Máskor írd oda, hogy mit szabad meg mit nem szabad mondani.


Ismétlem semmi kozod, hozzá, hogy kinek mi tetszik, és ne akard már eldonteni ezt mások helyett.


ATTÓL, HOGY NEKI VAGY NEKI VAGY NEKEM EZ VAGY EZ TETSZIK, MÉG NEM AKARJUK, HOGY BáRKI ÚGY NéZZEN KI.

CSAK NEKUNK EZ TETSZIK, HA FEJREÁLLSZ, ÉS KETYEGNI FOGSZ MIATTA, AKKOR SEM TUDOD MEGVÁLTOZTATNI MINDENKI ÍZLÉSÉT ÉS A SAJÁT KÉPEDRE FORMÁLNI.

339. life14
2014. aug. 2. 17:04

Nem nagyon olvastam végis a hozzászólásokat, ha lesz idom reagálok rájuk rendesen.


A tegnapival kapcsolatban az jutott eszembe, hogy én bevallottam, hogy komplexusokkal kuzdok, érdekel mások véleménye, de ezt valahogy néhányan nem akarják felfogni, nem tagadtam le semmit.


Azért, mert olyan nokre mondtam, hogy nem tetszenek, sérto megjegyzések nélkul, akik itt néhány embernek tetszenek vagy nekik is hasonló alakjuk van, azért bántja oket, hogy nekem nem ez tetszik.

Szóval ok is a saját komplexusaikból adódoan forgatják ki a szavaimat, és próbálnak olyannak beállítani, amilyen nem vagyok.

És felbosszant ez a szándékos igazságtalanság.


Azért mert elmondtam egy fórumban, ahol VÉLEMÉNYT kértek néhány no alakjáról, hogy nekem mi tetszik, még nem kovetkezik, hogy mindenkiben a hibát keresem, aki a kornyezetemben él.

Megjegyeztem, hogy mi az, ami nem tetszik rajta.

Nem azért tetszik a vékonyság, mert más azt mondta, vagy mert másnak is tetszik, hanem azért mert én is az vagyok.

És szerintem eléggé normáslis, hogy az emernek olyan emberek tetszenek, akik nem térnek el az o testsúlyától.


Itt néhány ember vagy nem képes értelmezni egy szoveget, vagy teljesen más keretekben gondolkodunk, és meg sem próbálja felfogni, amit írtam, csak támad.


Tudom, hogy Johannának az szúrja a azemét, hogy olyan nokre mondom, hogy nem tetszenek, akik kozelebb állnak az o alakjához.

És ezért próbál mindent kiforgatni, amit írok.

És még belolem beszélnek a komplexusok.

O az, aki nem tud elfogulatlanul, pártatlanul válaszolni valakinek, mert csak azt veszi ki a szovegbol, ami az o állítását igazolja.


Még egyszer megkérdezem.

Miért fáj az valakinek, hogy én nem szeretnék MAGAMNAK olyan alakot, mint pl Beyoncénak van vagy Palvin Barbarának van.

Semmilyen sértést nem írtam rá, sot formásnak neveztem, de nekem nem tetszik.

Nyilván magamhoz hasonlítom, és hozzám képest nagy rajtuk minden.

Egyetlen szóval sem dagadtoztam le senkit, és azt sem mondtam, hogy fogyjon le.

Ezt csak az akarja rám fogni, aki mindenáron olyannak, akar beállítani, amilyen nem vagyok.


Most, akkor én is kezdjek el támadni olyan embereket, akiknek meg olyan nok tetszenek, amilyen én nem szeretnék lenni?

Ha o túl vékonynak vagy soványnak tart valakit, akiket én említettem, az az o véleménye.

Nem fogom elkezdeni megszabni neki, hogy márpdedig az a szép, és o nem normális, hogy nem látja annak.


Vékony vagyok, lehet, hogy túl vékony valakinek, de anorexiás vagy sovány biztosan nem.

Nincsenek testkép zavaraim, látom, hogy milyen vagyok.

És igen, zavar, hogy valaki soványnak nevez, holott vékony, maximum túl vékony lehetek a szemében.

De sovány nem valószínu. Aki ezt mondja, annak vagy nagyon más elképelései vannak a soványságról vagy szándékosan akar megbántani.

És sehol nem írtam egy szóval sem, hogy ne zavarna, hogy megszólja valaki azt, ahogy kinézek.


Tapintatból nem kovérezek le valakit OK NÉLKUL, nem konfliktuskerulésbol.

Mert engem nem bánt azzal, hogy kovér vagy túlsúlyos.

Attól, hogy nekem nem o tetszik, még nem fogom a kulseje alapján megítélni, és ez alapján viszonyulni hozzá.

Mert engem is bánt, ha lesoványoznak.

Vagy mindenkinek a szemébe kéne mondani, hogy szerinted mi nem tetszik rajta, úgy, hogy nem is kérte, és téged sem érdekel, hogy o hogyan néz ki?


Johanna, nem zavar, hogy komplexusokkal kuzdesz a vékonyabb lányok miatt, de ne rajtam vezesd le ezeket, és láss ki a saját fejedbol, mielott meggondolatlanul dobálózol mindennel, ami eszedbe jut.

Lassan, és elfogulatlanul olvasd el, amit írtam, és azután írj.

Vagy lehet, hogy elolvastad, de csak azért is kiforgatsz.

Olyan állításokat fogsz rám, amiket nem mondtam.

Elém tukrot tartasz, de magadat nem látod benne.

Azt, hogy miket írsz.

Az egyik szavadat a másikkal utod le.

Ha magaddal van bajod, ne másokat akarj megváltoztatni, és kiforgatni.

Én rád akarom eroltetni, hogy olyan vékony emberek tetsszenek neked mint én vagyok?

Nem.

Ha neked nem ez tetszik, akkor mi a francért akarnék ilyet tenni? Csak mert nekem az jon be, vagy azért mert én is olyan vagyok?

Nem mondtam, hogy bárki úgy nézzen ki vagy bárkinek tetsszen.

De te a saját véleményedet akarod rámeroltetni.

Nem az anorexiás kinézetu Keira Kneigtley típusu nokre szeretnék hasonlítani. De persze benned ez fogalmazódott meg, és tudod, hogy nem igaz, mégis leírod, hogy azt írtam, hogy o tetszik.

És, ha az ilyen csontsovány nok jonnének be, akkor is az én dolgom, ízlésem lenne, addig, amíg nem akarnám másoknak is megszabni, hogy így nézzenek ki, és nekik is ez tetsszen.

Mi kozod lenne ahhoz, hogy nekem az tetszene?

Miért akarnád azt, hogy nekem is az jojjon be mint neked?

Az én dolgom lenne, ha nekem az kéne.

Te vagy az, aki a testvérednek az egyik hódolóját is betegnek nevezted, csak azért mert a sovány nok sonnek be neki, és csak azért mert neked ez nem tetszik.

Miért zavar az téged, hogy neki az tetszik?

Bánt téged azzal?

Akkor ki bánt meg itt másokat?

Megjegyezted valakire, hogy noietlen alakja van, aki nekem tetszik.

Most akkor sértodjek meg rajta, forgassam ki a szavaidat, tegyek hozzá olyanokat, amiket nem is mondtál, csak mert neked ez nem tetszik, vagy más a véleményed?

Ha te noietlennek tartod, az a te véleményed.

Nem akarom megváltoztatni vagy bírálni, mint ahogy te az enyémet.

Én meg a nagyobb darab noket tartom noietlennek.

Ennyi.

De te azt akarod, hogy mindenki úgy gondolja, ahogy te, és ha nem így van, akkor személyes sértésnek veszed, és támadsz.

Ha te csontinak tartod azt, ami neked tetszik, és a szemedben én is csonti lennék, akkor is a te véleményed lenne, és nem tudnám megváltoztatni, mint, ahogy te sem az én ízlésemet.

Mutasd már meg, hol írtam azt, hogy Keira tetszik?

Akkor elmondom még egyszer, hogy megérts.

A kicsi, vékony(lehet, hogy a te szemedben csonti) nok tetszenek, kicsi végtagokkal, és kisebb formás mellel, fenékkel, az alakjuknak megfelelo arányokkal(mell-derék-csípo).

És még egyszer elmondom:senkinek nem akarom megszabni, hogy így nézzen ki, vagy egyáltalán, hogy neki ez tetsszen.

De te ilyennek akarsz beállítani.

Hol írtam azt bármelyik képre is azt a szót, hogy dagadt, mutasd már meg?


Szerintetek minden, amit megjegyez valaki egy másik emberre, AKIROL VÉLEMÉNYT KÉRTEK, azt onigazolásból, kompenzálásból teszi mindig?

Igen, zavar, hogy lesoványozott valaki. Iden, szeretnék néhány centit néhány testrészemre, de nem dol ossze a világ, ha ilyen maradok. És igen érdekel, hogy mit mondanak mások, de ezt már írtam korábban is, még, ha figyelmenbe sem vette egy-két ember, csak, hogy akkor is neki legyen igaza.

De ettol még nem irigylem Beyoncé, Rihanna vagy Palvin Barbara alakját.

Nem tetszik, nem akarok olyan alakot, és ha ki is akar valaki végezni érte, akkor sem tudom megváltoztatni az ízlésemet. Én megszóltam bármelyikotoket is azért, mert nem tetszett olyan nonek az alakja, aki nekem. Ha hasonló testsúlyom vagy testalaktom lenne, valószínuleg én is azt tartanám szépek.

Maximum arra lehetnék irigy, hogy van, akinek a gombolyubb nok tetszenek.

De az alakjukra semmikép nem irigykethetnék, mert NEM AKAROK MAGAMNAK olyan alakot, mert nem tetszik nekem.

Most, akkor én vagyok a nem normális, mert nem olyan alakot akarok, ami eltér a sajátomtól?

Van egy olyan érzésem, hogy bármit is írnék le, az egy-két embernek, akkor is szúrná a szemét, és mindenbe bele akarna kotni, csak, hogy belekothessen.

És sehol nem állítottam, hogy baj van veluk, vagy azt akarom, hogy másnak se tetsszenek.

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy nekem más tetszik, mint valaki másnak, kompenzálás vagy irigység nélkul?


Azért kattogok ennyit rajta, mert azt vettem észre, hogy itt van olyan, akinek gondok vannak az értelmi képességeivel, ha nem fogja fel, amit írok, vagy szándékosan akar mindenbe belekotni, mert szúrom a szemét, azzal, amit gondolok.

És csak azért is kiforgat, és eldonti, hogy milyen vagyok, és ebbol a véleménybol általános érvényu igazságot akar csinálni.

A személyeskedésrol meg ne is beszéljunk.

Azt, hogy miért vagyok frusztrált, nem értem, miért akarja kielemezni valaki, vagy eldonteni, hogy miért.

Ezt is beismertem, hogy ezért veszek fel mindent, mert az vagyok.

Úgyhogy nem értem, hogy miért engem elemzez valaki, ha beismertem, hogy miért van.

Vagyis nem donthetem el, hogy mit gondoljon valaki rólam, de, hogy eldontse ismeretlenul, hogy milyen vagyok, magához hasonlítson, és eldontse, hogy mitol van zabszem a s.ggemben jelenleg, az már meggondolatlan ítélkezés. É ot minosíti.

Duhít az igazságtalanság.


Feltettem ezt a kérdést, mert bántott a kulsomre irányuló beszólás, és a szándékos rosszindulatúság.


gribedli, nem kell minden esetben magadbol kiindulni, vagy ha már ki is indulsz, akkor eldonteni, hogy más is úgy gondolkodik vagy cselekszik, ahogyan te.

Nem emlékszem, hogy megjátszottam volna itt bármit is, és ha te így értelmezted, akkor az ellen sem tudok tenni.

Ha azt mondom, hogy vaalki nem tetszik, nem azért teszem, mert zavar, hogy másnak tetszik, hanem mert tényleg nem akarok magamnak olyan alakot.

Nem bírom felfogni, hogy miért olyan elképzelhetetlen az, hogy én nem akarok olyat, tényleg oszintén.

És ha zavarna is, másnak tetszik, akkor sem tudnék rajta változtatni.


Igen, mint már sokszor beismertem, felnagyítok apróságokat, és mindez abból adódik, hogy igen, elfolytok dolgokat, amik bántanak, bántottak, és nem tudom feldolgozni oket.

De mivel ezzel tisztában vagyok, és el is mondtam, ez itt most nem releváns.


Miért nem lehet elfogadni azt, hogy nekem nem tetszik az, ami egy másik embernek, úgy, hogy nem akartam azzal senkit megsérteni, hogy nekem nem az tetszik?

És megkérdezték, hogy NEKEM mi tetszik, arra válaszoltam.


Nagy gondjaim nincsenek magammal, de mélyen azért nem tetszem magamnak, és igen, zavar olykor valaki apró megjegyzése is.

És ismétlem, nem dacból mondom azt valakire, hogy nem tetszik, hanem, mert tényleg így gondolom, hogy én nem akarok olyan alakot.

Ha másnak az tetszik, nekem akkor sem fog olyan kelleni.

És rosszul látod, nem bosszant fel hogy nem mindenkinek ugynaz a típusú no tetszik.

Ha mindenkinek az tetszene, amire nem hasonlítok, akkor nyilván bántana, és biztos bosszantana is.

De személyesen még nem kaptam olyan megjegyzést, olyanoktól, akiknek számít a véleménye vagy, akik nekem is tetszenek, hogy máshogy kéne kinéznem.

Néhány lány tett még csak ilyen megjegyzést szemtol szembe, ok is akkor amikor nem kettesben voltam egyikojukkel sem, hanem tobben voltak(ha egyedul vagyok bármelyikukkel, akkor nem emlékszem, hogy bármit mondott volna ezzel kapcsolatban, olyankor normálisan és néha nyájasan viselkednek).

És igen, megingatta az onbizalmamat még egy ilyen megjegyzés is, olyanoktól, akiket nem is kedvelek, és bele is gondoltam abba, hogy tényleg baj lehet velem, és mi van, ha más is így gondolja, csak nem mondja meg.

Hiába tudom, hogy nem igaz, én nem látom magam anorexiásnak, akkor is megingatott, hogy tényleg túl vékony lennék, még ha anorexiás nem is vagyok.

És számít, hogy mit mondanak mások, nem is írtam, hogy nem számít.

De hozzáteszem, hogy nem ez a legfobb problémám, és nem ugrok le a szakadékba, amiatt, ha valaki beszól valamit.

Csak van, hogy a szívemre veszem.


És elofordul, hogy olyan emberek társaságát keresem, akik nem becsulnek vagy tisztelnek, és ez is kozrejátsszhat, az onbecsulési hiányomban, illetve abból adódhat.

Valamiért igénylem, bevonzom, hogy megalázzanak, és alárendeljem az akaratomat más akaratának.

De ezt nem szeretném tovább ragozni, hogy mi vezetett a lelki instabilitásomhoz, és az emberekhez való hozáálásomhoz.

Csak megjegyeztem, ha esetleg ellentmondásosnak látsz, az azért lehet, mert ingatag vagyok.

Néha minden zavar, néha meg ki tudok kapcsolni mindent.


De nem szeretném magam tovább elemezni, tisztában vagyok saját magammal.

Csak az zavar, hogy az jon le néhány embernek, amit mondani akarok.

Ezért szeretek személyesen kommunikálni, mert valószínuleg írásban nem fejezem ki magam úgy, hogy más is azt lássa, amit gondolok.

Azt írom, amit gondolok, és bántott, hogy mindenkivel szemben kritikusnak gondolnak.

Holott valószínuleg magammal van bajom.

És ezt nem is szeretném kivetíteni másokra.

És szerintem nem is tettem ezt azzal, hogy megmondtam, hogy pontosan mi tetszik.

És melyik mondatomból jott le az neked, hogy megjátszom magam?

Igen, elofordul, hogy megjátszom magam valaki elott, de állítólag minden az arcomra van írva, úgyhogy le is vágják általában.

Most, ebben a fórumban nem emlékszem, hogy bárhol is megjátszottam volna magam, vagy olyat írtam volna, amit nem úgy gondolok, csak úgy dacból.

Gondolhatsz bármihez mogottes tartalmat, de nem biztos, hogy jól gondolod, és jól kovetkeztetsz.


Lehet, hogy megjegyzem valakire egy kép alapján, hogy milyen arányos az alakja számomra, mint ahogy magamat is ehhez a képhez hasonlítom, és kritizálom.

De ettol még nem leszek mindennel és mindenkivel szemben kritikus.

Elfogadom, és meglátom a szépet másban és magamban is.

Leírtam, hogy ha megválaszthatnánk az alakunkat, akkor én milyet választanék.

De nem vagyok annak a megszállotja, hogy úgy akarok kinézni.

Csak megjegyeztem, hoyg ha választahtok akkor...

És nem akarom eldonteni, hogy kinek mi legyen a célja vagy ki mit használjon eszkozként.

Cselekedjen a saját belátása szerint.

338. Johanna2121 (válaszként erre: 337. - Eb85e22a13)
2014. aug. 2. 17:01
Az a jó ha nem érdekel.Én sajnos még nem vagyok ilyen.Mondjuk nekem mikor beszóltak hogy már nagyon sovány vagyok ne fogyjak tovább,olyankor örültem,s még inkább fogyóztam,mert dicséretnek tekintettem ,noha az emberek nem annak szánták.De alapvetően sajnks nem tudom figyelmen kivül hagyni az emberek véleményét.
337. eb85e22a13 (válaszként erre: 334. - Derya)
2014. aug. 2. 16:55

En pont az ellenkezojet latom, es tapasztalom.

Ahogy irtam, mindenfele testsulyu voltam mar.Az igazan csontostol, az erosen molettig, es az minden alaknal a nagyon vekonyaktol kaptam negativ beszolasokat. Mindig ok akartak ram , es masokra eroltetni az izlesuket. Persze ez nem minden nagyon vekony emberre igaz.

Az en izlesem meg megint mas, mint az itt leirtak. Nem tetszik a tul vekony, de a Lopez felenel vekonyabb jon be. En mindig ugy mondom, hogy az "alakos alak" :) Alapvetoen a vekony, es a normal kozotti, vagy a normal jon be, de mindkettonel az, ha karcsu az illeto, de van csipoje, melle is, vekony a dereka. Sok vekony embernek olyan egybe teste van, nagyon nem tetszik, akkor mar szerintem csinosabb az alakos molett. Mint lathato, en is vallalom az izlesemet, nem akarom masra eroltetni a sajatomat, es iszonyatos modon nem erdekel, ha valaki nem ert egyet velem.:) Altalaban ami nekem tetszik masnak nem, vagy forditva.

Ferfiakban ugyanigy, csak meg durvabban..:)

Nekem egyaltalan nem tetszenek a vekony ferfiak, pl.

Nem tetszenek a vilagos hajuak, sem az alacsonyabbak, sem a szortelenek.

Azoknak a pasiknak a nagy %- a nem jon be, akiket a nok altalaban sztárolnak. En megszoktam a sajat izlesemet, hogy masnak ez nem tetszik, nem erdekel.:)

Az zavaro,mikor beszologatnak az alakomra, mikor lesovanyodok, mert tenyleg nem all jol. Rosszul esik, de csak azert, mert nincs valami nagy onbizalmam. De igazabol nem arra haragszom aki beszol, hanem az a gaz, hogy olyankor meg szarabbul erzem/ereztem/ magam a boromben. De valahogy minel idosebb vagyok, annal kevesbe erdekel. Sot, ha belegondolok az utobbi par evben mar annyira nem erdekel a kulvilag velemenye, hogy lehet ez mar tulzas.:)

2014. aug. 2. 16:26
Mint mondtam tudom,mert voltam anorexiás,és találkoztam sok hasonló csajjal,akik szintén a tökéletesség hajszolása miatt,illetve kedves kis megjegyzések miatt lettek anorexiások.Nem mertek megenni egy kenyeret,merthogy hizlal.
335. Johanna2121 (válaszként erre: 334. - Derya)
2014. aug. 2. 16:22
Arra nemgondoltál,hogyha szétfogyózza magát akkor sem lesz cérna pl Nicole Scherzinger mert neki ilyen az alakja.Az ilyen emberek mint ti ,emiatt lesznek sokan anorexiások.Nektek semmi nem tetszik csak a ti tökéletes zsírmentes testetek.Képzelem hogy mész az utcán,s mindenkire teszed a kis megjegyzéseidet.Mert ugye senki nem tökéletes.A körte alkatúak ha meggebednek sem lesz vékony combjuk,viszont izmosak lehetnek,és Nicole az .Van aki fogyózik annak a felsőteste lesz nagyon vékony és a combjából is fogy de nem annyit.Pl Jessica Alba is kövér a szemedben mert van neki is combja.
334. Derya (válaszként erre: 332. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 14:00

nem ertem, hogy miert nem ertitek life-ot, o mindossze arrol beszel, hogy neki mi tetszik, hogy szerinte szep vagy nem.

nehogyma azert tessen valami nekem, mert sok embernek tetszik....

en nem egy birka vagyok, aki megy tomeg utan es csak azert mert egy bizonyos tomeg igy vagy ugy gondolkodik akkor nekem is ugy kene????

ez nevetseges.

ha ti tigy gondolkodtok, akkor az a ti bajotok, de vannak onallo velemenyalkotasra kepes egyenek is, mint pl en, meg ezek szerint life is.

probaljatok meg elfogadni szerintem, sokkal jobb az mindenkinek. :-)

Johanna, az utoljara belinkelt holgyemeny alakja egyaltalan nem tokeletes, akarmennzit is keres vele, vagy edz, nezd mar meg azokat a combokat, azok a "lovagloizmok" egyenesen nem akarom azt mondani, hogy csunyak, de hogy nem szepek az biztos.

termeszetes kizarolag szerintem, hiszen en irom. :-)

333. Johanna2121 (válaszként erre: 332. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 12:40
Pontosan így van.
332. gribedli*** (válaszként erre: 328. - Johanna2121)
2014. aug. 2. 12:31

Hu, igen, valami ilyesmit akartam megfogalmazni én is, hogy azért attól is függ, hogy kinek a jelenlétében dobálózunk dolgokkal. Szóval hiába "a jelenlévőkre nem vonatkozik", ha egy nagyseggű csaj előtt leszóljuk Beyonce nagy seggét, akkor azt úgy tegyük, hogy vállalni kell esetleg azt, hogy nem leszünk szimpik:))) Ettől még gondolhatjuk, hogy Beyonce nagyseggű, csak tapintatból hallgathatunk is. És ha hallgatunk, még nem jelenti azt, hogy szembemegyünk elveinkkel.


Másrészt egyetértek azzal, hogy ne csak egyfajta típus legyen népszerű, de ez így is van, nemcsak egyfajta típus a népszerű, de mondjuk ha valaki elért valamit a külsejével, nyilván egy-egy vaskosabb rétegnek ez a népszerű, ezért mérvadóbb, kollektív ízlést tükröz, szóval annyira randa vagy átlagos vagy aránytalan nem lehet (pláne, hogy emögött is sok kutatás van, ami megelőzi a marketinget).

331. Johanna2121 (válaszként erre: 318. - Life14)
2014. aug. 2. 11:25
Nicole Scherzinger is bomba alakú.Szerintem perfect.Rengeteget edz,izmos.Az ő alakja tetszik?
330. Derya (válaszként erre: 327. - Gribedli***)
2014. aug. 2. 10:35
igen, en is 165 centi vagyok es pont ezen gondolkodtam, hogy nem mindegy, hogy hany centihez van ez a 34-es meret.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook