Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2026. június 22. 10:26
Ma még semmit se csináltam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11

2026. június 22. 07:00
5 hónap alatt hiztam 10 kilót 😭
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1014

2026. június 21. 21:21
Kaptam ma egy barátnőmtől befőtteket,jól esett,hogy meglepett vele. 😊
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

385

2026. június 21. 13:14
Dörög az ég,lehet jön a vihar. Azt nem szeretem,de egy kis eső lehűthetné a levegőt

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

587

2026. június 21. 07:33
Ma ünneplem a szülinapomat. 48 éves lettem. Viszont 25-nek nézek ki. :))

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6114

2026. június 20. 15:12
Nem szeretek öreg lenni
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7714

2026. június 20. 08:39
Elegem van a férfiakból. Az összes alkoholistát én fogom ki.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5924

2026. június 19. 19:22
Nagyon ritkán iszok alkoholt, de most vettem egy behűtött epres cidert.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

926

2026. június 19. 14:03
Ma eléggé korán ébredtem reggel, még messze volt az ébresztő, ezért felporszívóztam, felmostam. Hétvégén legalábbis ezekkel már nem kell foglalkoznom (szombaton szoktam.)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8411

2026. június 19. 10:50
Imádom a macskám, de néha ki tudnám dobni az ablakon 😄
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7120

2026. június 19. 08:02
Húgom lopkodja párom gyógyszerét. nem merünk/akarunk neki szólni mert csak egymásra számíthatunk. de ez se jó így,anyagilag se. meg páromnak se írnak fel a végtelenségig. már nem tudjuk hová dugjuk,mindenhol megtalálja.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2648

2026. június 18. 09:48
Én egyszerűsíteni akarom, ő meg bonyolítja 😫
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7610

2026. június 18. 09:06
Van egy tanulóm, akit a úgy emlegettem, hogy "a gyermek".
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6315

2026. június 17. 16:39
Voltam ma szolizni, hétvégén pedig strandolni megyek, ha jó idő lesz. Szép barna vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6923

2026. június 17. 12:35
Önemésztő vagyok. Mások azt mondják.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4641

2026. június 17. 10:44
Tegnap óta lelkileg zaklatott vagyok.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

857

2026. június 17. 09:08
Az orvosok a legjobb szeretők

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5336

2026. június 16. 14:54
5 hét mire áttesznek egy másik helyre a munkahelyen. Addig itt valahogy kibírom. Kiközösítve.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

825

2026. június 16. 13:31
Visszatért a régi (16-huszonéveskori) életem. Korábban, amikor sok problémám volt, áhitoztam erre az időszakomra...
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

789

2026. június 16. 11:20
Éjjel megint rémálmom volt az anyámról.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

786

2026. június 16. 10:30
Utálom a szivarfüst szagát, szerintem rosszabb, mint a cigarettafüst.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

746

2026. június 16. 09:59
Tanácstalan vagyok. Mire elvégezte a sulit, már nem akar ebben a szakmában dolgozni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

715

2026. június 15. 16:27
Egyre jobban idegesítenek a kamu mesterséges intelligenciával gyártott DIY videók. Hülyének nézik az embereket már.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

876

2026. június 15. 12:38
Idén először vettem friss,kifejtős borsót mirelit helyet.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

866

2026. június 15. 08:01
Jó néhány film, ami egyáltalán nem világhírű,számtalanszor megnézem újra és újra, a világhírűek sokszor nem érdekelnek/nem kötnek le.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

867

2026. június 14. 13:45
Megcsináltam a mai bűnözést. Étcsoki banánnal és keksszel. :) Egy héten egyszer bűnözök valamit szándékosan. Bár így sem sokat ettem belőle, de a fejemnek jót tett. :)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7811

2026. június 13. 22:28
Most -amikor már bármikor mehetnénk bárhová- legjobban itthon szeretek lenni!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

948

2026. június 13. 18:54
A mostani tré "zenék" után egyre jobbnak találom a Beatlest. Minőség több mint ötven évvel ezelőtt.
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7815

2026. június 13. 15:47
El kellett ajándékoznom a sok szép, hátul cipzáros ruhámat.Nagyon szomorú vagyok 😢
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8211

2026. június 13. 15:41
Meg szeretném a hasam plasztikáztatni. Sokkal jobban érezném magam még ettől is jobban🖐️
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8313

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook