Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Passzív jövedelmet csak sok pénzzel lehet elérni fórum

Passzív jövedelmet csak sok pénzzel lehet elérni (beszélgetés)


13. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fatalona)
ma 08:41
Főleg az!
12. alinka01 (válaszként erre: 6. - Airtiger)
tegnap 22:27
De mitől lenne passzív jövedelem egy teljesítményalapú online üzleti modellből származó bevétel? Ott nem kell csinálni semmit?
11. andilaci (válaszként erre: 7. - Fatalona)
tegnap 15:48
Naaaa igen!!!
10. timycat (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
tegnap 13:55
Nem feltétlen, kis jövedelem is jövedelem, meg nagy vagyonból is lehet mínuszt csinálni.
9. 55Judit (válaszként erre: 5. - Gratia)
tegnap 13:37
Az lesz a passzív, hogy a munkájához tartozik bizonyos szolgáltatás is, aminek éves vagy havi előfizetése van. Tehát ha elvégez egy munkát, pl. forgalmaz egy eszközt, és ahhoz hogy ezt csoportban tudják használni, évenként megújítandó licenszre van szükség. Ezek a befizetések már maga a passzív jövedelem.
8. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
tegnap 13:00

Családtagom, szellemimunkával nyert nagyot.

Persze az is munka, de anyagi befektetés nem kellett hozzá.

tegnap 12:51
A pénzen kívül, nem árt ha van egy kis eszed is hozzá.
6. Airtiger (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
tegnap 11:26
Nekem jónak tűnik az affiliate marketing, ahol jól fogyó termékeket jutalékért adsz el egy weboldalon.Bár nem csináltam még,csak jónak tűnik.
5. Gratia (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
tegnap 09:00
Meg munka. Akkor meg már nem passzív.
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Kedvesenfanyar)
tegnap 08:53
Valamennyi tőke azokhoz is kell.
3. Gratia (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
tegnap 08:50
Nulla munkával és nulla tőkével szeretnél passzív jövedelmet? Nem tudom, létezik e olyan egyáltalán. Talán a lottó.
2. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
tegnap 06:35
Jó üzleti érzékkel, ötletekkel is lehet.
tegnap 06:30
Passzív jövedelem csak úgy lehetséges, ha már eleve sok pénzed van? Pl albérletbe kiadható lakásod van vagy már eleve van sok milliód, ami kamatozik.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook