Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
461. bjudit55 (válaszként erre: 459. - Agnesss0129)
2017. szept. 3. 07:40

Sajnálom hogy te is így jártál. A C vitaminját én azért nem szedem, mert fél éve fogyasztom a Grape Vital grapefruit mag kivonatot, és abban C vitaminból többszöröse van a napi szükségletnek.

Az igazi nagy tesztet a mostani kudarc végett csak nem hagyom abba. Csontritkulásra továbbra is szedem a Teo-t egészen vizsgálatig, ami június elején lesz. Erre is nagyon kíváncsi vagyok.


Nem gombás téma, de leírom az ízületemmel kapcsolatban, próbálom a legrövidebben:


Lumbális szakaszon évtizedek óta sokat fáj a derekam, évtizedekig "gyógyszert" is szedettek velem. Van ott ferdülés erős porckorong kopás és idegtömlő kitüremkedések is, amik még nem sérvek, nincsenek kiszakadva.


Mostanában jöttem rá, hogy a fő ludas a fájdalmamban az izomgörcs. Persze régebben izomlazítót is szedettek velem, de ez egy marhaság. Miért csak most eszembe mérgek helyett inkább szétmasszírozni a görcsöket. mert fáj? nem. Nem jutott eszembe.


Mivel masszőrre nincs pénzem, mert ugye nem csak egyszer van rá szükség, a napokban vettem egy masszázshengert. Nem sajnáltam a legjobbra a pénzt. :) Első használatra megszűnt azonnal a derékfájásom, viszont másnap éreztem hogy túl erősen masszíroztam és most a zúzódások miatt fáj mindenem. Olyan mintha jól megvertek volna:)) De iskola volt. Nagyon tetszik a dolog, ha pár nap múlva kiheverem, újrakezdem gyengébben, és minden nap végig masszírozom magam ezzel a hengerrel. Sőt azt hiszem rendelek egy duoball-t is, már ki is néztem milyet, amivel gerincet masszírozni sokkal jobb. A henger jó lesz az összes többi izomcsoporthoz.


Nem gondolod hogy izom merevség és görcsök miatt gyulladnak be a te ízületeid is? Mert akkor nem a gombák fognak segíteni.

460. tlia (válaszként erre: 458. - Bjudit55)
2017. aug. 30. 13:41
egy hét után, de még most is van amikor felmegy 155-re, de már kevesebbszer..
459. agnesss0129 (válaszként erre: 456. - Bjudit55)
2017. aug. 30. 10:48

szia Judit! :)

Nekem sem jött be fogyónak a varga gomba,3 havit vettem,és szedem is,de 1 kg. megy le-fel.lehet hogy jó az egészségre,most már ha van be szedem,de nem ér semmit.Pedig mozgok is mellette,és az étkezésre is figyelek...Izületre is szedem 3.hónapja ott sem veszek észre változást.Biztos van akinek jók a készítmények,sajnos nálam nem vált be./C vitaminját is szedtem pedig/

458. bjudit55 (válaszként erre: 457. - Tlia)
2017. aug. 22. 14:09
Kezdést követően hány napra vagy hétre lett jó?
457. tlia
2017. aug. 22. 10:20
Nekem a vérnyomáscsökkentő nagyon bejött. Max 134/138 a felső érték, előtte 160/165 volt.
2017. aug. 20. 12:41

Fogyásra befejeztem szedni a gomba kivonatot. 2 hónap alatt 2 dobozzal szedtem be, az első hónapban lement 1 kiló, utána semmi. nem éri meg az árát, de arra jó volt hogy tovább gondolkozzak és meg is van a megoldás, de ez már nem gombás téma. :)


Csontritkulásról az eredményemet megint fel fogom tölteni ide, de majd csak jövőre. :)

455. bjudit55 (válaszként erre: 454. - Agnesss0129)
2017. aug. 6. 17:32
Hát azt nem.
2017. aug. 6. 16:59

Sziasztok!

Használta valaki már a "Varga haj cseppeket"? tapasztalat?

453. tlia (válaszként erre: 452. - Bjudit55)
2017. aug. 2. 16:32

A nyárhoz hozzátartozik a kukorica. Én is eszem. Viszont sokkal kevesebb szénhidrátot, és az is meglátszik máris.


Kitartás :)

2017. aug. 1. 15:13

Az én fogyásom megállt, sajnos mostanában jégkrémet, csöves kukoricát is eszem, hát ez van. De legalább nem hízok. ha visszatérek a rendes kerékvágásba, majd fogyok tovább. :))


A csontritkulás javulásról még korai lenne hogy írjak.


Én nem szoktam negyedelni, sőt napi 1-et sem szedek. Én elejétől fogva mindegyikből 3x1-et veszek be. ha nincs gyomor problémád, vagy nem hajt meg, nem kell ennyire óvatoskodni.

451. tlia
2017. aug. 1. 12:14
Senkinél semmi hír? Én elkezdtem a vérnyomáscsökkentő gombát szedni. Még nem tudok semmiről sem beszámolni, de még csak negyedeket szedtem.
450. agnesss0129 (válaszként erre: 449. - Bjudit55)
2017. júl. 19. 15:06
...persze hogy meg írom! :)
2017. júl. 19. 15:04

Köszönöm a biztatást és a gratulációt is. Mit mondjak, én is megveregettem a saját vállamat. :D


Ágnes izgatottan várom a tapasztalatodat, amint lesz valami kérlek hogy írd meg.

448. tlia (válaszként erre: 446. - Bjudit55)
2017. júl. 19. 12:44
Csak így tovább :) Lesz ez még több is :)
447. agnesss0129 (válaszként erre: 446. - Bjudit55)
2017. júl. 19. 12:24

szia! :)

gratulálok!jó hete már én is szedem a Metanax-ot.

2017. júl. 19. 11:46

Tegnap telt le az 1. hónap Metanaxal. Bő 1 kg-ot fogytam eddig.


Nem diétázok, minden olyasmit fogyasztok mint eddig.

Kevesebb étellel jóllakok, és már nem eszem bűntudat kíséretében dugiban mert annyira éhes vagyok hogy nem bírom ki az étkezés idejéig. Szörnyű volt.

445. bjudit55 (válaszként erre: 444. - Tlia)
2017. júl. 14. 15:38
Jó érzés hogy velem örülsz, köszönöm, de nem azt írtam, hanem hogy 1 hónap alatt valószínű meg lesz a 2 kiló. Ez nagyjából heti felet jelent. 19.-én telik le az első hónap, és kb. másfél kilónál tartok. A mérlegemen csak saccolni lehet, mert nem digitális. De nekem így is megfelel, csak billegjen egyre lejjebb az a lényeg. :)))
444. tlia (válaszként erre: 443. - Bjudit55)
2017. júl. 14. 13:56
Hú ez nagyon jó..akkor mennyit fogytál? Két hét alatt 2 kilót? Ez heti 1 kiló, az teljesen rendben van...nem baj irogass csak én meg olvasgatom :)
2017. júl. 14. 11:01

Már 71 kiló alá billeg a mérleg!!!!


Bocs hogy ennyit irkálok róla, de annyira hihetetlen hogy végre valami működik, hogy nem tudok betelni a boldogság érzésével. Még a végén lemegy már az első hónapban a másoknál látott havi mínusz 2 kiló. Pedig eggyel is boldog lennék. :))


Hú, még a csontjaim állapotára lennék nagyon kíváncsi. Arra 2 hónapja szedek gombát, de már megnézetném. :))

442. tlia (válaszként erre: 441. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 15:39
Akkor még másfajta gombát is szedsz ezek szerint...de ha használ akkor ez nagyon jó.
441. bjudit55 (válaszként erre: 440. - Tlia)
2017. júl. 12. 14:47
Nekem algák, gyógygombák és az eredeti grapefuit mag kivonat.
440. tlia (válaszként erre: 439. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 14:24
Ok. De mik ezek?
439. bjudit55 (válaszként erre: 437. - Tlia)
2017. júl. 12. 13:15

Az a helyzet, előző hozzászólásomban pont erről írtam. De azok a dolgok az én fiatalságom forrását jelentik. Nektek lehet hogy másra van szükségetek.

Ha olyat esztek, isztok, olyan étrend kiegészítőket szedtek melyek elkezdenek érezhetően újraépíteni és elegendőt mozogtok, amiről szintén érzitek a pozitív hatását, a szervezetetek megújul. Az én koromban ez szerintem fokozottabban érezhető ha bekövetkezik. De a fiatalabbaknak szerintem még fontosabb erre ügyelni.

438. 124637ff9b (válaszként erre: 437. - Tlia)
2017. júl. 12. 12:01
Ez engem is érdekelne :)
437. tlia (válaszként erre: 435. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 11:51

Ezek remek hírek :)


Mi a fiatalság forrása?

436. bjudit55 (válaszként erre: 435. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 10:15
Jav: Nem 3 naponta végzem a tibetit, ott + jel akart lenni.
435. bjudit55 (válaszként erre: 434. - Tlia)
2017. júl. 12. 10:14

Egész jó a közérzetem, idén a meleg sem visel meg. Épp most jöttem be a kertből mert már szakad a víz rólam, de erőm mint a tenger. Viszont nem tudnám megmondani pontosan mitől épültem fel ennyire, mert nem csak 1 gombát szedek a fogyásra, hanem más egyebeket is másra. Mindnek regeneráló, immunstimuláló hatása van, ez mind más irányból. 3 naponta végzem a Tibeti 5 rítust, bár van amikor nem, de ha csinálom az nagyon feldob. tehát iszom a fiatalság forrásából naponta, és elmondhatom, az idő múlásával nem rosszabbul, hanem egyre jobban vagyok.


Enni én is nagyon szeretek, de mostanában kevesebbel jóllakom. Nekem attól volt bűntudatom hogy már kétszer annyit ettem mint az életerős 40 éves fiam, és mégis hamarabb megéheztem evés után mint ő. Nem csak néha, mindig. Már dugva ettem hogy ne lássa, mert szégyeltem amit csinálok, de annyira éhes voltam, hogy nem tudtam kivárni a következő étkezést. + híztam. Hát ennek most vége! Ez már tuti. :)

434. tlia (válaszként erre: 433. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 09:06

Azt is láttam a videón, hogy a közérzetednek is javulnia kell. Te érzed ezt?


Nekem sosem volt evés közben bűntudatom...:) Sajnos ez látszik meg...én imádok enni és nem legelni.


Ha gyorsabban fogynál, lehet hogy bőröd látná a kárát..meg azt mondják meghízni sem pár hét alatt híztunk meg.


Váro továbbra is a beszámolód :)

433. bjudit55 (válaszként erre: 432. - Bjudit55)
2017. júl. 12. 08:48

Hiába mondják a "hozzáértők" hogy nem kell folyton a mérlegre ugrálni, én igen is ugrálok minden reggel, mert nagyon érdekel mi történik velem. :))


Ma reggel csak 2 főtt tojást ettem erős paprikával, paradicsommal, és nem is kívántam mást. tele vagyok. + 1 kávé. Mindig xukorral és kókusztejporral iszom.


Amit tapasztalok a gomba szedés kapcsán, hogy teljesen megszűnt az evés közbeni bűntudatom. 71-nél kicsit lentebb billeg a mérleg, sajnos nem digitális van, de ez is jó. :) Elfogadom ha lassabban fogyok esetleg, mint azok akikkel a videókat készítették.


Jó a gomba. Alig várom hogy leteljen az 1 év a csontsűrűség mérésem óta, hogy azt is lássam mennyi csontom épült vissza. :)

432. bjudit55 (válaszként erre: 430. - Tlia)
2017. júl. 11. 20:14

Nem nagyon veszi el az étvágyat, jóízűen eszek meg mindent, csak kevesebbel beérem. Ma ugyan többet ettem és csokika is volt, de holnap uralkodok magamon. :)) Most áll a súlyom, még mindig 71 kiló vagyok.

Dehogy hatodolgattam én! 3x1, és kész.

Az emésztésem rendben volt eddig is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook