Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
191. Enci28
2012. jan. 2. 13:38
Ez a szodabikarbona tényleg tud valamit!!!!Apum öblögette vele pár napig a száját és a sebek szépen lassan eltüntek!!!!Mostmár bátrabban eszik és jobb a kedve is!!!!
190. Enci28
2011. dec. 29. 15:17
köszönöm a segitséget!Már el is kezdtük az öblögetést!!!!!
189. pocsimari (válaszként erre: 187. - Enci28)
2011. dec. 29. 11:36
a szódabikarbónás öblögetés még pénzbe se kerül, érdemes megpróbálni mindent ami hathat.
2011. dec. 29. 11:34

A "rakesagomba.eu " a rák és a gomba

Itt írnak a szájüregi rák gyógyításáról szódabikarbónás öblögetéssel, de a Varga gyógygombát és a R47 protumol kenőcsöt is ki lehet próbálni.

187. Enci28
2011. dec. 23. 13:22
Sziasztok!Egy kis segitségre lenne szükségem.Apukámnak szájgarat rákja van és szeretnénk kiprobálni a Varga féle gombákat.Van valakinek valamilyen tapasztalata e téren?hogyan hatnak a szájüregi daganatokra?
186. csikja (válaszként erre: 185. - Vikica76)
2011. okt. 30. 11:09
szia.értem.őrülők ha neked segitett!sanos az én kislányomnak nem!nem gyogyulást reméltem,mert ez sajnos nem lehet!de javulást igen!majdnem 2honapig szedtük.lehet hamar feladtam nem tudom.csak már belefáradtam hogy mindig hitegetnek valamivel aztán semmi nem történik.neuramaxot használtuk. további sok sikert neked!
185. Vikica76 (válaszként erre: 184. - Csikja)
2011. okt. 25. 23:17

Szia!


Meddig használtad? Melyiket és milyen betegségre?


Én most a 3. dobozzal szedem, és ennek tudható-e be vagy valami másnak, de olyan vérképem lett 2 héttel ezelőtt, amilyen az elmúlt 15 évben visszamenőleg még csak megközelítőleg sem!!!

Minden, hangsúlyozom MINDEN olyan eredményem jó lett ami úgymond gyulladásmérő (Crohn beteg vagyok), a két "lepedőnyi" adaton egyetlen egy csillagom van, az is a Triglicerid szintem...


Szóval én most hinni akarom, hogy emiatt történt ez... Mást nem szedek (csak fenntartónak a Pentasat, de azt is csak egy darabot).


Jó éjt,


Viki

184. csikja
2011. okt. 22. 12:11
szart se ér ez a gomba!! nekünk semmit sem javitott! bocs,de ez az igazság!!
183. 41fdab80c1 (válaszként erre: 182. - Hbea)
2011. szept. 27. 13:08
Priviben válaszoltam Neked!!!!
182. hbea (válaszként erre: 179. - 41fdab80c1)
2011. szept. 27. 12:30

Szia,


Megmondanád pontosan melyik termékeket szeded?

Sajnos anyukámnál most diagnosztizálták a májrákot ezért szeretnék rendelni neki. Sürgős lenne:((

Köszi

2011. szept. 19. 14:11

Sziasztok!


Mikor nyitottam ezt a topikot, akkor rendeltem magamnak egy doboz gombát. Be is szedtem, de "természetesen" az egy hónap nem hozott ""csodát"" és utána sajnos nem szedtem tovább.

Most megint megrendeltem, holnap fogják kiszállítani és minden szándékom szerint most nem hagyom abba, hanem hónapokig tervezem szedni.

Bár most alapból is nyugalomban van a betegségem, de jó lenne, ha ez az állapot hosszú ideig kitartana..... Én már ezzel is elégedett lennék, mivel a realitások talaján maradva, tudom, hogy a betegségem gyógyíthatatlan.


Szóval, továbbra is várom a pozitív visszajelzéseket, engem borzasztóan erősítene lelkileg is!!!!!


Viki

2011. szept. 19. 09:54
Általános erőnléti,immun javít-tó kapszulát kezdtem szedni.
2011. szept. 18. 18:50

Nekem is az utóbbi van, illetve 1,5 éve nem műthető nyirokcsomó áttét. Ezeknek a mérete csökkent a felére a gombáktól 4 hónap alatt, azóta viszont nem változik, de nem is megy másfelé és nem is növekszik.

Szerintem ez óriási eredmény!!!

178. pistiisti52 (válaszként erre: 177. - 41fdab80c1)
2011. szept. 18. 16:08
szia! én művesekezelésre járok,teljesen jó állapotban vagyok.Arra gondoltam hogy erősíteni kellene az általános állapotomat. Viszont a páromnak melldaganata van+az áttétek??
177. 41fdab80c1 (válaszként erre: 174. - Pistiisti52)
2011. szept. 16. 13:15
Nekem személyes tapasztalataim vannak, jelenleg is szedem daganatos betegként. Nem tudom Neked milyen betegségben kellene segítenie, mert ez lényeges.
2011. szept. 16. 12:57

[link]


ezen a fórumon pedig kimondottan ez a téma, sok sikert!

2011. szept. 16. 12:56

[link]


ebben a fórumban találsz róla tapasztalatokat, vagy itt is tedd fel a kérdésed, naponta benéz valaki mindig.

2011. szept. 16. 12:48
Kedves Lányok-fiúk szeretnélek megkérdezni titeket,hogy van-e valakinek tapasztalata a szájon-át kapszula formátumban bevehető gyógygombákkal!Szeretném ha már alkalmaztátok megírnátok a véleményeteket róla? Én most kezdem a kúrát.És fogadom hogy megosztom veletek a tapasztalataimat.
2011. szept. 15. 09:20

Sziasztok



Negyven év alatt most voltam először kórházba.Nagyon rossz tapasztalataim vannak az ország leghíresebb kórházaiba(sok ember életbe maradna,ha néhány kórházat bezárnának tisztelet a kivételnek.Én is a gyógygombákhoz fordulok.Az eredményekről majd beszámolok.

172. csikja
2011. aug. 10. 11:42
sziasztok.új vagyok ebben a témában.érdeklődnék hogy valakinek aki autizmusban szenved,segitett-e tényleg ez a gyógymód?????hogy lehet találkozni evvel a varga úrral?kérlek irjatok.köszönöm.
171. Bodu (válaszként erre: 169. - Homokóra)
2011. júl. 21. 09:31
Bammeg...:-(
170. 53dfddad18 (válaszként erre: 169. - Homokóra)
2011. júl. 21. 09:20
Az alkoholisták azért jellemzően 10 - 15 évvel korábban halnak.
2011. júl. 9. 15:51
Az alkohol tartósít:)Anyám most 67 éves..25 éves korától kezdve brutál módon iszik, ehhez jön még a napi 2 doboz sodrott cigi, és a 37 éves kora óta tartó gyógyszerfüggése..hogy mi baja mára? Semmi..az égadta világon semmi..napi 2 liter csinált bor+rövid, 2 doboz nyugitabi, cigi..ez volt mindig is az élete!
168. Tejespite (válaszként erre: 165. - Vica009)
2011. júl. 9. 15:16
Az én édesapám 67 évesen ment el, olyan betegségben, ami általában alkoholistákra jellemző. Nagyapám igencsak szerette az italt, bár nem volt részegs, de nagymamám szenvedett nagyapám ezen tulajdonságától, édesapám bátyja pedig kifejezetten kemény alkoholista volt már nagyon fiatal korától. Ezek miatt édesapám úgy gondolta, nem akarja a családját kitenni nagymamámhoz hasonló sorsnak,és egyébként sem szerette az alkoholt. Nem ivottk, mikor kínálták vmi esemény kapcsán, azt mondta, nem bírja a gyomra, igy nem erőltétték. Mint írtam, ő 67 évig élt, szerető családi körben, a bátyja totál alkeszként 86 évesen halt meg, utolsó éveit szoc otthonban töltve. Nem kívántam sose nagybátyámnak rosszat, de ezt én se tudom megemészteni. Megértem Vica hozzászólását.
167. sercegnő (válaszként erre: 165. - Vica009)
2011. júl. 7. 20:18

sajnalom!


emberi esszel lehet, hogy nem minden igazsagot ertunk, de attol ott meg van igazsag. Ki tudja, hogy miert igy tortent...majd odaat megtudjuk!

166. csabi4
2011. júl. 7. 20:15
Bennünk rejlik a megoldás -nem másban !
165. vica009 (válaszként erre: 161. - Csabi4)
2011. júl. 7. 20:08
Az Édesanyám nem dohányzott,nem ivott,mégis meghalt 49 évesen,!Az apám naponta 3 dbz cigit szívott,és min . 2 liter bort ivott mellé,mégis élt 69 évig!Hol van itt szerinted Csabi az igazság?
164. 53dfddad18 (válaszként erre: 161. - Csabi4)
2011. júl. 5. 17:23

Elolvastam. Éppen ezért veszélyesek ezek az emberek.


A dohányzás és a rák között egyértelmű sokszorosan bizonyított az összefüggés. A dohánylobbi minden próbálkozásának ellenére, ki tudja miért, az nem olyan erős mint a gyógyszerlobbi, pedig nem a beteg embereket célozza, hanem gyakorlatilag mindenkit aki él és mozog.

A sugár, és kemoterápia is hatásos lehet ha időben elkezdik. A hatásmechanizmusa mindkettőnek pofonegyszerű: elpusztítja a rákos sejteket.


Azzal egyetértek, hogy többszörös áttét esetén nem sok értelme van, mégis eröltetik.

163. 53dfddad18 (válaszként erre: 162. - Tejespite)
2011. júl. 3. 21:18

Szánom-bánom az "osszák"-ot, jogos! Volt más is?


A burgonyát Európába először Pizarro expedíciója hozta el az 1540-es években. Abból adódott félreértés, hogy egyesek az itt elültetett növény termését fogyasztották el, ami tényleg mérgező.

2011. júl. 3. 14:50

Nem akartam a vasárnap délutánt ilyen piti dolgokkal tölteni, de - csak hogy símogassam Bucika egóját - visszanéztem, és a 93-as hsz-ban írod: "két csoportba OSSZÁK a betegeket". Egyébként olyan, h vki minden hozzászólásban téves leütés nélkül ír, szinte lehetetlen, nem is ezért említettem a múltkor, hanem azért, h ha vki ennyire biztos magában, legalább s -suk-sükkel vigyáz. Nem vita, gazdag szókinccsel rendelkező, latin szavakban is járatos egyén vagy.

Részemről téma lezárva, többet nem kívánok Bucika semmilyen megnyilvánulására reagálni, az itt lévőknek pedig kívánom, találják meg a számukra kedvező hatású szert, és gyógyuljanak.

Ma volt a rádióban, h anno a burgonya mikor bekerült Európába, meg akarták büntetni azt, aki behozta, mivelhogy feltételezték, megmérgezi az embereket. A per napján a bizonyítási eljárás keretében feltettek sülni egy nagy adag krumplit, és lássatok csodát..... Lehet, h a részletek nem pontosak, csak itt-ott hallottam, a férjem magyarázta el aztán az egész sztorit.

Szép vasárnapot! És én is várom, h kinek mi eredménye lesz a gombákkal kapcsolatban, mert van ismerősöm, aki el fogja kezdeni. Minden negatív vélemény ellenére

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook