Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
11. Havran (válaszként erre: 9. - Vikica76)
2011. jún. 19. 22:09
Sikerült megnéznem,ugyhogy ne add fel.
10. anagito111 (válaszként erre: 1. - Vikica76)
2011. jún. 19. 22:02

Szia! Én a gyógyító gombára figyeltem fel. Nem hallottam még róla, viszont másról igen.

Keress rá google-ben a tibeti gombára, és olvass utána. Lehet, hogy a te problémádra is megoldást hozhat.

Egy barátnőm rendszeresen issza, és azóta sokat javult (cukros és emésztőrendszeri problémái javultak, ill. azóta nyugodtabb és szebb a bőre)

9. Vikica76 (válaszként erre: 7. - Havran)
2011. jún. 19. 21:59

Sajnos én sem tudom megnézni, a fene egye meg :-(

De köszi, próbálkozni fogok még!!!

2011. jún. 19. 21:55
Ha kérhetem, akkor itt a fórumon osszátok meg velünk a tapasztalatokat, mert így sokkal több ember értesülhet esetleg újfajta gyógymódról!
2011. jún. 19. 21:55
[link] Én ezt találtam probálj itt nézelödni van egy videó a te betegségedről is,nekem nem sikerült megnézni,de probálkozz,lehet nekem az internetem miatt nem sikerült, új a szolgáltatonk és nem igazán úgy müködik a dolog mint ahogy kéne.De néz meg az oldalt elég sok mindenről irnak.
2011. jún. 19. 21:52

Azt gondoltam, többen fognak írni...

Én most itt a magam nevében írtam és a saját betegségemre szeretnék "megoldást" bár hál 'Istennek nem daganatos beteg vagyok, de a Crohn betegség is "vetekszik" vele, és ez is gyógyíthatatlan...


Ha csak kevesebb steroid kellene, ahh.....


Szóval minden érdekel/ne!

5. Havran (válaszként erre: 4. - 41fdab80c1)
2011. jún. 19. 21:46
Arról tudnál irni,hogy hol lehet ezeket megvásárolni,ez egy féle termék vagy többféle.Vagy ha tudsz valami elérhetőséget irni ahol utána lehet nézni.Én hál istennek nem vagyok beteg,de mindig is érdekeltek ezek a dolgok jó ha az ember tájékozodik.
4. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Vikica76)
2011. jún. 19. 21:40

Sziasztok!

Én daganatos beteg vagyok 2008 elejétől. Két műtét, 15 kemó, 25 sugár után, újabb kiújulást mutatott a CT 2010.májusában. A sebész a 3. műtétet nem vállalta, ezért tablettás kemót kaptam, majd antihormon tablettát. Minden, amit a szokásos protokoll szerint kaphattam, rontott a lelki, fizikai állapotomon. Az, hogy további áttétek nem keletkeztek, talán annak köszönhető, hogy mindíg szedtem valamilyen táplálék-kiegészítőt, a magam szakállára. Mindezekkel az állapotom szinten tudtam tartani, de nem javultam. Aztán tavaly szeptembertől elkezdtem a gyógygombákat, febr.elején voltam kontroll CT-n.

Szinte hihetetlen eredményt kaptam: a daganataim mérete csaknem a felére csökkent. Azóta is szedtem, most 16-án voltam újabb CT-n, de most nem mutatott további javulást.

Én már ennek is örülök, hiszen nálunk daganatosoknál az ugyanolyan eredmény is sikerélmény. El is fogom küldeni a leleteimet Varga Gábornak, hogy szaporodjanak nála a pozitív visszajelzések.

Sok sikert, gyógyulást mindenkinek!

3. Vikica76 (válaszként erre: 2. - Havran)
2011. jún. 19. 21:28
Találtam pár dolgot, de személyes tapasztalat érdekelne engem! :-)
2. Havran (válaszként erre: 1. - Vikica76)
2011. jún. 19. 21:27
Én is láttam, pont most akartam utána nézni a neten.
2011. jún. 19. 21:26

Sziasztok!


Ma este a naplóban hallottam először erről.

A tv-ben éppen daganatos betegek tapasztalataival foglalkoztak, de fél füllel hallottam, hogy Crohn és Colitis-es betegeknek is ajánlották.

Én Crohn beteg vagyok és az érdekelne de nagyon, hogy van-e valakinek személyes tapasztalata ezekkel a gombákkal?

Hatása, milyen betegségre szedi, mikortól, mennyibe kerül, meddig hat (amíg szedi az ember v. hosszabb távon??)?


Köszönöm aki leírja a tapasztalatát!


Viki

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook