Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga Gábor féle gyógyító gombák fórum

Varga Gábor féle gyógyító gombák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
401. bjudit55 (válaszként erre: 400. - Zakkantcsajszi)
2016. jan. 8. 09:51

Én is ebben bízok, köszi.

Én is jó egészséget kívánok neked! :)

400. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 399. - Bjudit55)
2016. jan. 8. 09:28
Jaaa értem...akkor idd csak jobbulást és minden a legnagyobb rendben lesz.
399. bjudit55 (válaszként erre: 398. - Zakkantcsajszi)
2016. jan. 7. 16:26
Az áttétektől.
398. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 397. - Bjudit55)
2016. jan. 7. 16:24

Én nem rágtam be az nem ilyen ,csak nem értem de mindegy nem is akarom megérteni:)

Mitől szeretnéd,hogy megvédjen?

397. bjudit55 (válaszként erre: 396. - Zakkantcsajszi)
2016. jan. 6. 16:39

Nehogy már egy másfél éves bejegyzésen rágjál be! Zakkant csajszi! :)


Tegnap óta szedem a flavogenint, hátha megvéd valamitől. :)

396. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 390. - Erikpipi)
2016. jan. 5. 08:52
Aki nem ért egyet az minek jön ide???Menjen gyógyszeres fórumra élje ki ott magát,ellenben ő itt éli ki magát mert nyilván nem jó szándékkal jön egy ilyen fórumra.Én se irkálok gyógyszeres fórumokon h minek szeditek stb stb mindenkinek saját maga joga eldönteni mit próbál ki miben hisz.A kemótol talán olyan sok ember meggyógyul???! Ugyanmár...igenis van gyógyszerlobbi lehet tagadni de ez akkor is így van.
2016. jan. 4. 11:02
Érdeklődnék, Flovogenin Pro-val kapcsolatban kinek van tapasztalata?
394. búsképű (válaszként erre: 393. - Eszter0429)
2015. jún. 23. 09:32

Szia eszter miért adtad el nem használt?

Hiszen csak néhány szem hiányzott érzékelhető javulást hosszabb idő alatt lehet tapasztalni amint mondják is.

2014. nov. 29. 12:50

Áron alul eladó a Varga Gyógygomba termékek közül a VITANAX PX-4 készítmény 120 db kapszulás kiszereléséből egy dobozzal, 111 db van benne, alig hiányzik.


Családtagnak vettük Max-Immun márkaboltban, de nem sokat vett be belőle, ezért olcsóbban átadnám. Eredeti ára 11.290 Ft volt, ennek darabonkénti árát figyelembe véve a 111 db értéke 10.500 körülre jön ki, árán alul 8.000 Ft-ért elvihető. Lejárata: 2016. május


Együtt vásárolt másik Varga-féle készítményből szintén van egy dobozzal: Flavo Genin Pro Z 60 db-os, ebben 50 db van, egységára 6.000 körül lenne (eredeti ár 7.290), 4.000-ért elvihető. Lejárat: 2016. június 13.

2014. nov. 17. 18:39

Sziasztok!

Colitis ulcerosa ( fekélyes vastagbél gyulladás) betegséggel kapcsolatban kinek van tapasztalata a Varga Gábor gombákkal illetve a homeopátiával?

Melyiket javasolják inkább

2014. szept. 6. 13:15

Tisztelt Fórumozók!

Most állapítottak meg nálam közepes fokú copd-t. Hasonló betegnek a Varga-féle gyógygombával van-e valamilyen tapasztalata?

A választ előre is köszönöm.

390. erikpipi (válaszként erre: 386. - Zakkantcsajszi)
2014. aug. 28. 16:25
Ilyen alapon ez a fórum tele van Varga embereivel? Aki nem ért egyet az a gyógyszeripar spamja, aki egyetért az VArgáé? Van akinek valóban használt ez a gomba? Meggyógyult valaki tőle? Ki táplál hiú reményeket egy kiszolgáltatott fogyasztói rétegnek, akik bármit megadnának a gyógyulásért? Miért bünteti Vargát a gazdasági versenyhivatal rendszeresen? Erre helytelen válasz: "mert a gyógyszerlobbi).
2014. júl. 27. 13:35

Sziasztok,

Van eladó Flavogenin Pro-m /2 doboz/, 90darabos, 8000 ft-ért adom darabját. A postaköltséget én állom, mert szükségem lenne az árára.

Nagyobb mennyiséget rendeltem, és Papámnak már sajnos nincs szüksége rá, így megmaradt 2 doboz...

Ha valakinek szüksége lenne rá, akkor írjon nyugodtan.

Szép vasárnapot:

Smai

388. slida (válaszként erre: 364. - Vonatfütty)
2014. júl. 12. 14:14
Vonatfütty-től kérdezném, hogy jobban lett-e a férje, amit nagyon remélek, ugyanis az én férjemnek is hasonló problémája van, s mivel kezelték? A segítő választ előre is köszönöm!
2014. ápr. 30. 00:12
Érdeklődnék, hogy volt-e valakinek tapasztalata stroke utáni bal kéz bal láb bénulás gyógygombákkal való gyógyulásával kapcsolattal. Melyik vált be?Emellett magas vérnyomás is van. Előre is köszönöm.
386. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 49. - 53dfddad18)
2014. ápr. 9. 21:15
Szerintem Bucika egy gyógyszerügynök,kár vele leállni...szerintem ezzel mindent elmondtam.Egyen sok gyógyszert.
385. légszomj (válaszként erre: 315. - Momelin3)
2014. febr. 19. 15:20
Kedves Momelin3! Légyszíves megírni a két gyógygomba nevét.
384. wyvern
2014. jan. 20. 19:19

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata a gastroanax-szal kapcsolatban puffadásos, bélkorgásos jellegű tünetekre?

Néhány napja kezdtem el szedni, érdekelne a véleményetek. :)

383. 171d1bcb95 (válaszként erre: 381. - Ani999)
2014. jan. 10. 02:35

Nem akarlak elkeseríteni.

A "pánikos depresszió" kezelésére nem a gyógygombák a legszerencsésebbek.

Sőt! Ezek a gyógygombák az immunrendszert erősítik elsősorban. Idegrendszeri hatásuk még problémát is okozhat.

382. Vikica76 (válaszként erre: 381. - Ani999)
2014. jan. 9. 23:45

Szia!

Inkább hívd fel Őket, ott fogják tudni mondani a legjobb megoldást!!! Nagyon kedvesek, segítőkészek!

381. ani999
2014. jan. 9. 15:12
Most vasaroltam elöször! es most Kerem a tanacsot elöször, a panikos depressziom miatt varga gyogygombat vettem, de fogalmam sincs, hogy milyen adagban kezdjem el szedni, ha van köztetek valaki, aki tudna segiteni. Megköszönöm.
380. Vikica76 (válaszként erre: 379. - K Tibor)
2014. jan. 8. 11:31

Szia!

Hívd Őket nyugodtan, nagyon szívesen fognak segíteni (Varga gomba).

Én Crohn-ra A Gasthroanax-ot (most már más a neve) szedem kb. 2 éve - vagy több is -

Homeopátiában nem vagyok jártas, de kevésnek is gondolnám egy ilyen betegségben :-(

Viki

379. K Tibor
2014. jan. 6. 18:13

Sziasztok!

Colitis ulcerosa ( fekélyes vastagbél gyulladás) betegséggel kapcsolatban kinek van tapasztalata a Varga Gábor gombákkal illetve a homeopátiával?

Melyiket javasolják inkább?

378. Molnár Gábor (válaszként erre: 377. - Merime)
2013. nov. 1. 18:13
Kérj tanácsot a max-immun-hu oldalon, az adagoláson sok minden múlik!
377. merime
2013. okt. 9. 17:56
Apunak július végén megvolt a műtétje, előtte és utána nem tudta szedni a béldaganatra ajánlott szereket (vitanax px4-végülis ezt ajánlották a px4/s helyett mert a májon is van áttét+acerola+flavogenin pro)így aug.közepétől szedi ezeket: szépen fél kapszuláról egyenletesen növelve az adagot. Eddig semmilyen se pozitív, se negatív hatása nem volt. Pár napja elkezdett viszketni a bőre, mivel semmilyen más kezelésben még nem részesült, még mindig csak vizsgálatokra küldözgetik, a gombára gyanakodott, abbahgyta és meg is szűnt a viszketés. Közben júliusi PET és a szeptemberi CT vizsgálatok azt mutatják, hogy az áttét növekedett:(
376. doccsy
2013. szept. 26. 17:16
Sziasztok! Pár napja kezdtem el olvasni a fórumot. Nekem eddig csak jó tapasztalatim vannak. Férjem kb. másfél éve szedi a Caronax kapszulát magas vérnyomásra. Előtte vérnyomáscsökkentő gyógyszereket szedett, reggel és este más-mást. Kb. 1 hét alatt elhagyta ezeket, ráállt a gombára. Azóta teljesen rendben a a vérnyomása.120/80 körüli értékeket mérünk. (Előtte 170/100, 160/90...) Én 2012. januárjában, kisfiam születése után nagyon legyengültem, melltályogom lett. Megműtöttek, megközelítőleg 2-3 hónap kellett, mire az utókezelésekből kikeveredtem. A gyulladástól és a sok antibiotikumtól el kezdett hullani a hajam, szervezetem eléggé megsínylette a fájdalmat. 2 hónapos kisfiam hiánya a kórházban töltött 1 hét alatt depresszióssá tett. Mivel férjemre teljesen jól hatott a gomba, gondoltam én is kipróbálom. Immunax Balance-ot vettem. (Most Imonax a neve.) A hajhullásom és a gyengeségem 2-3 hét alatt rendbe jött. Teljesen kicserélődtem. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Férjem még mindig szedi a kapszulát, most megpróbáljuk csökkenteni. Én elkezdtem a Vargastem kapszulát szedni, ma 3. napja. Kipróbálom, hátha jó pikkelysömörre is. :) Bízom benne, hogy tudtam segíteni!!!!!
375. Anika61
2013. szept. 17. 13:18

Sziasztok!

Olvasgatom a gyógygombáról szóló véleményeket. Én is megosztom a tapasztalatokat.2012 decemberében láttam a Fókuszban egy riportot Bebével, amely a magas vérnyomásról szólt. Neki kb. 2 hónap szedést követően helyreállt. Vettem én is a férjemnek. A csoda, ami történt, az az, hogy neki kb. 20 éven át tavasztól őszig valamilyen allergia miatt mindkét tenyerén a bőr folytólagosan erősen hámlott, de úgy képzeljétek el, hogy húsig, Az összes ujján is, emiatt nagyon sok bőrgyógyógyászt keresett fel, de egyik sem segített rajta, szinte ugyanazt a kenőcsöt írták fel, de annyi volt, mint "halottnak a csók".Költött rá a 20 év alatt többszázezer forintot, de kidobott pénz volt az ablakon. Láss csodát, elkezdte szedni a Caronax gyógygombát, és nem jött elő ez a betegsége, gyönyörű volt mindkét tenyere, pedig nem is erre szedte. Mindennap lopva vizsgálgatta, nézegette a tenyereit, mostmár ősz van, és semmi felhámlás nem jött elő. Én azt mondom, hogy ez egy csodakapszula, arra is használ, amire nem gondolsz. Fotók is vannak a tenyeréről, hogy milyen volt. Mindenkinek ajánljuk, akivel beszélgetünk és problémája van. Több ismerős is vett már. A boltban lévő eladó azt mondta, hogy bőrrákra is jó ez a kapszula, biztos azért használt erre a betegségre. Úgyhogy merem ajánlani mindenkinek.

374. Vikica76 (válaszként erre: 373. - Maya62)
2013. szept. 9. 09:53

Szia!

De jó ilyet olvasni! :-)

Köszi, hogy megosztottad!

Viki

373. Maya62
2013. szept. 5. 22:51

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek az én tapasztalataimat.

Testvérem március végén kórházba került tüdőgyulladással ,ahol párnap múlva kiderült ,h tüdődaganata van ,2 hónapot jósolt az orvos, én azonnal elkezdtem vele szedetni a Varga gombákat azóta eltelt 6 hónap és javultak az eredményei a tüdejéről le ment a ciszta is .Az orvos azt mondta csoda történt és szedessem vele továbbra is a gombákat.erről még nagyon sokat tudnék még nektek írni.Én 3 éve küzdők magas vérnyomással és mivel a testvéremnél jól beváltak a gombák kb 3 hete szedem én is a gombát már egy hét után rendeződött a vérnyomásom .Sőt párnapja a gyógyszert sem szedem.Azt még szerettem volna leírni ,h én 1 kapszulát hat részre osztottam és szépen fokozatosan emeltem az adagot most tartok fél kapszulánál és ha nem emelkedik a vérnyomásom nem is fogom tovább emelni.Attól is fájhat a gyomor ha nem szoktatjuk szépen lassan hozzá a szervezetünket.nekem ez a tapasztalatom.Üdv.!

372. Csabi3 (válaszként erre: 370. - Vikica76)
2013. aug. 15. 14:26
Azért kérdezett rá, mert előtte volt egy betege akinek szintén hasonló panaszai voltak, és ő is gombás volt.De a kollégámnál erőssek voltak a fájdalmak, nem gondoltak rögtön a gombára, de azóta nem szedi és nincs is gond a gyomrával.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook