Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kaukázusi kristálygomba tényleg gyógyító hatású? fórum

A kaukázusi kristálygomba tényleg gyógyító hatású? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2021. jan. 26. 13:46

Valóban nagyon jó a hatása a Japán Kristálygombának. Én minden nap fogyasztom, több az energiám, mindenfajta bélproblémám megszűnt, jobb az emésztésem, könnyű és rendszeres a székletürítésem!

Csak ajánlani tudom.

Itt beszerezhető: [link]



És nagyon jó még a Tibeti Kefirgomba is!

Házi készítésű kefírt lehet vele készíteni, ami tele van hasznos, élő mikroflórával.

Ezt pedig itt lehet beszerezni: [link]

120. Edit29D
2013. ápr. 3. 21:20
Sziasztok! Kristálygombáért írjatok e-mailt! Bárhova küldök! :)) edit29d@gmail.com
119. puszi49
2013. márc. 21. 16:17

Sziasztok!

a kristálygombát most kezdem el késziteni és fogyasztani.2x 4 l.sikerült jól megcsinálni de most

a kristálygomba állaga nyulós és pezseg.Tudja valaki,hogy mi lehet a probléma? és iható e bár én nem hiszem ,hogy megtudom inni mert undorodom tőle.

Akinek tapasztalata van légyszives irjon mi ateendő vele! előre is köszönöm!

2013. febr. 25. 20:10
Sziasztok, Pesten van valakinek fölös gombája?
117. csipo
2013. febr. 24. 20:22

Sziasztok.

Szegeden lenne kristálygombám amit ajándékba adnék.

116. rbéla (válaszként erre: 95. - Rbéla)
2013. febr. 7. 20:25
Sajnos nincs több kristálygombám, mindet elajándékoztam.
115. segabit
2012. dec. 5. 17:01

Sziasztok !


Én 2 éve iszom a gombát, és csak jót tudok róla elmondani.Sokat sajnos nem tudok írni róla mert sajnos állandó rohanás az életem , de csakhogy a kétejeket szétoszlassam azért írom meg most.Volt egy már sújos pikkely sömöröm.Próbáltam mindenféle kencét, mindenféle gyógyszert amit az órvós felírt , nem kevés pénzért.Ez mondhatóm hogy 2 év alatt 100.000 ft fölé rugott nem kicsit.Elkezdtem a párom álltal hozott gombát használni, kivül -belül, és nekem 2 hónap alatt eltüntek csunya foltjaimami[ igaz be volt készítve a fürdőszobába egy kis táróló dobozba és ahányszor csak bementem a fürdöszobába mindig bele mártottam a kis vattámat és be kentem vele.3 naponta pedig cseréltem a táróló doboz tartalmát friss gombára ] sokszor márt be volt gyulladva , és úgy pedig még látványossabb volt.SAJNOS AZ EMBEREK UGY NÉZTEK MÁSIKRA MINT EGY LEPRÁS, PEDIG EZ NEM BETEGSÉG EZ SAJNOS GENETEIKAI DOLOG AMIRŐL SENKI NEM TEHET!!!!Ezt mindenki magába hordozza.Azt azért hozzá kell tennem hogy nincsen semmilyen gyógyulás ugy hogy az embere nem hisz benne.Akkor bárki szedhet akármilyen gyogyszert , gyógykészítményt, nem fog hatni, ezt valamilyen szinten az agyban is ele kell dönteni.Több szónak is egy a vége, nekem segített.Nem akkor veszi észre az ember amikor isza issza a gombát hogy mi változik hanem akkor amikor abba hadja.Nekem csak pózitiv hozzászólásom van.Amúgy 2 naponta iszom 2 literel,pedig már nincs pikelysömöröm, de sok jó dolog van benne, és az egésség a legnagyobb kincsünk.De emeléett nagyon sok dologra hasznos, aminek utánna tudtok nézni.Ha valakinek kérdése lenne a segabit@gamil emailcimen szíves válaszolok ha van időm.

114. D.Andi58 (válaszként erre: 113. - D.Andi58)
2012. okt. 27. 20:10
e-mail címem: csalad.sandor@citromail.hu
2012. okt. 18. 14:00
Budapesten kínálok kristálygombát elvitelre, mert elszaporodtak.Ha érdekel, írj!
2012. szept. 19. 21:53
Sziasztok! Én a véleményemet szeretném megosztani a japán kristálygombáról! Lassan két hónapja iszom és csak jót tudok elmondani róla! Sőt! Sajnos epére fognak műteni és ezért többször kellett laborba mennem. . . mielőtt ittam volna a gombát a labor eredményein nem voltak valami jók, négy eredmény is meg volt csillagozva. A műtét előtt is kellett mennem(09. 10-én műtenek), most viszont a doktor úr a következőt mondta:-Nagyon szép a labor eredménye!!! -és ezt akkora felkiáltó módban mondta, hogy erre még én is megdöbbentem! csak a gomba jótékony hatására lehet ilyen jó az eredmény, mivel gyógyszert nem szedtem. Többen írtátok, hogy nem vagytok aluszékonyak, fittebbek vagytok ! ezt én is állíthatom, én is sokkalta jobban érzem magam amióta iszom!! Szóval Én csak ajánlani tudom, mert igen is hogy van hatása és ez pedig POZITÍV!!!! További szép napot Kívánok és jó egészséget MINDENKINEK!!
2012. júl. 22. 13:56
Közel egy évi készítgettem belőle az italt a páromnak, én semmi pénzért meg nem ittam volna. Elmondhatom, semmit nem tapasztalt, legfeljebb ezt itta üditő helyett. Már rohadtul untam mindíg szűrögetni stb... , de szerencsére magától is rájött, hogy vagy nincs semmi baja, azért nincs változás, vagy nem ér semmit:) a kollégái bolondították be, de egyiknek sem ért szinte semmit, legfeljebb a több folyadék és a citrom miatt kicsit jobb lett a közérzetük. Nem biztos, hogy minden embernek a bélrendszerére jó hatással van, ez azért csak gomba, mi van, ha a gombák elszaporodnak, elölik a baktériumokat, netán a "jó" baktériumokat is? Lábmosás, lábgomba ellen? Hümm... nem hiszek benne.
2012. júl. 22. 13:40
Tud valaki kaukázusi kristálygombát adni? Budapesten lakom. szalay.eva@citromail.hu az e-mail címem. Ha csak vidékről kaphatok, akkor ha lehetséges, postára adni, természetesen a költségeket fizetem.
2012. júl. 11. 12:56

Sziasztok!

Nekem is van Japán kristálygombám. Tápiószentmártonban élek,de Nagykáta sincs messze (fél órányira busszal). Aki esetleg a közelemben van,házhoz tud jönni és érdekli is a gomba, annak szívesen adnék. Az e-mail címre írjatok: hajdu.ivett90@gmail.com :)

108. atisthc
2012. jún. 15. 17:59

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, aki tud segíteni, hogy ebben a kristálygombában van e antioxidáns, vitaminok stb. Esetleg hol lehet utánanézni a pontos összetevőknek. Aki tud ebben segíteni az írjon nekem. Köszönöm.

2012. jún. 11. 16:46
nekem is van, mátészalka,nyírbátor környékieknek szívesen adok át belőle:)
106. balhe75
2012. jún. 11. 16:40

Sziasztok!

Hatvan környékén nincs valakinek esetleg felesleges kristály gombája?

105. Matekati (válaszként erre: 103. - Juliaaa00)
2012. máj. 16. 22:41

Én tudnék neked adni, Zalaegerszegi átadással, ha megfelel.

Nem tudtam e-mailt küldeni, de írj, ha érdekel.


matekati17@citromail.hu

2012. máj. 12. 21:43
Én nagyon sokáig használta,legalább másfél évig.Az volt vele a gondom, hogy rettenetesen szaporodott.Már az összes ismerősömnek adtam, sőt meghirdettem, hogy ingyen is elvihető.Az egész család itta és még az íze is tetszett.Nekem gyomorfekélyem van,amin rengeteget segített.Férjem parkinsonos rajta különösebb javulást nem tapasztaltam, de fogalmam sincs milyen állapotban lett volna ha nem issza a gombát.Sajnos másfél év után szinte kiszorított a hűtőből minden mást, és már senkinek nem tudtam tovább passzolni,így egyszer besokkaltam és kidobtam az egészet.Akinek belső problémája,gyulladása van esetleg emésztés problámái vannak azoknak nagyon javaslom.Állítólag ha megmossuk a lábunkat benne,(akkor persze nem kell bele citromot és cukrot rakni,azt csak az ihatósága, az íze miatt javasolt)a lábgomba és a láb,talp ekcémát is szépen gyógyítja.Szóval akinek van és főleg van kinek a felesleget od adni akkor feltétlen megéri foglalkozni vele
2012. máj. 12. 11:36

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy esetleg valaki tudna nekem gombát? Zalai vagyok...előre is nagyon köszönöm!


julia91kovacs@gmail.com

2012. febr. 13. 22:10
Akinek kell japán kristálygomba Budapestről írjon: luckylulu@freemail.hu-ra
2012. febr. 12. 15:54
Szépen megszaporodott a kristálygombám, nagyon szívesen rendelkezésetekre bocsátom.Baján lakom. e-mail címem: odorfamily@gmail.com
2012. febr. 10. 23:22

Halihó!!!



Nekem is kellene,esetleg ha Kanizsán lenne valakinek????

2012. febr. 9. 14:12
Mivel a gomba azzal táplálkozik ezért kell bele a cukor. Egyébként a teába menyit teszel? Üdítőbe szerinted mennyi van a többi káros anyagon kívül? Ami meg light elnevezésű az rákkeltő anyagot tartalmaz. Lehet bele tenni egyébként kevesebbet cukrot is ízlés dolga . Én édesebb szájú vagyok de 5 L hez 7 sima evő kanál cukor nem túl sok szerintem, de lehet ezért fejlődik jobban a gomba nálam. Mint írtam nem csodaszer de ingyen van és úgy készíted el ahogy a saját szád íze kívánja, én limonádénak fogom fel ha ez mellet van valami jótékony hatása is annak csak örülök. De mint írtam fél éve iszom semmi abnormális hatást nem észleletem és az orvosi vizsgálatok sem. A sok humbug amit a bio boltokban lehet kapni némelyiket jó drágán és egyébként a sok körítés ellenére a java része hatástalan. A búza fű levet is inkább saját magam csinálom otthon mint ahogy a céklalevet vagy bármilyen gyümölcs ill. zöldség levét. Mindenkinek saját döntése issza vagy sem. Minden szervezet máskép reagál lehet ami nekem jó másnak rossz stb.stb.
2012. febr. 9. 13:30
Rengeteg cukor kell bele, úgyhogy annyira egészséges nem lehet.
2012. febr. 9. 13:13
Én már fél éve iszom folyamatosan napi 1.5 litert se hasmenés se rosszullét. Beteg nem is voltam már egy jó ideje nátha, influenza, torokgyuszi elkerült nem mondom, hogy a kristálygomba leve miatt. Mellette folyamatosan sportolok is ha az időm engedi. A gomba egyrészt ingyen van másrészt semmi káros anyag nincs benne (nem úgy mint az üdítőkbe) íze a limonádéhoz hasonló. Elkészítése rém egyszerű egyedüli megkötés, hogy fémmel nem érintkezhet a gomba 5L befőttes üveg, 7 műanyag merőkanál gomba rá csap víz, 7 műanyag evőkanál cukor, 8-10 szem mazsola 1 megmosott fél citrom tetejére folpack fólia 48 órát érik kb. 22 fokos melegben nálam fényes helyen ablak mellet ezután leszűröm a levet, be a hűtőbe 20p múlva már kellemesen iható. Ha valaki tovább hagyja érni vagy melegebb helyen tárolja akkor szokott felpezsegni ill. szúrós szaga van. Szerintem úgy ihatatlan. A gomba nálam hihetetlen gyorsan szaporodik szinte minden szűrés után van 2-3-4 kanál + gomba amivel elláttam a kollégáimat, rokonaimat meg akinek kellet. Nem írok ilyet, hogy csodaszer meg minden betegséget meggyógyít meg egyéb hihetetlen dolgot de ha már egészségesen akarok élni akkor elkerülöm a boltokban kapható töménytelen tartósító szert tartalmazó színezőanyaggal mindenféle méreggel kevert üdítőket.
96. rbéla
2012. febr. 6. 16:26
A lányom /32éves/ is itta a kristálygombából készült gyógyvizet,de állandó hasmenése volt tőle és abbahagyta.Nekem semmi gyomorproblémám nincs, pedig több mint fél litert megiszom naponta.Tud valaki választ rá?
95. rbéla
2012. febr. 5. 22:16
Ha valakinek kell kristálygomba tudok adni Keszthely vagy környékén. Válasz.Email. rein.bela@gmail.com
94. rbéla
2012. febr. 5. 22:11
Ha valakinek kell kristálygomba tudok adni Keszthely vagy környékén. Válasz Privát üzenet
2012. febr. 5. 19:16
Nekem is van elvihető kristálygombám ha kell valakinek, írjon Email..: janospomazi@gmail.com
92. Tiga
2012. febr. 2. 12:59

Ujabb kristalygombak elvitelre, Budapest X. ker

Bizony ha lelkiismeretesen torodsz veluk,

tulszaporodnak!-)

email: ecsitomi@gmail.com

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook