Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Dr. Gill Endre plasztikai sebészről? fórum

Mi a véleményetek Dr. Gill Endre plasztikai sebészről? (tudásbázis kérdés)


8. Szokepetra (válaszként erre: 7. - Timcsike2)
2019. szept. 23. 17:54

Kedves “Timcsike”

Tedd ossze a ket kezed, ha igaz amit irtal, bar mint kiderult eppen nemreg kert meg a “dr ur” egy lanyt aki rontott mutet utani korrekcion volt nala, hogy egy plaszikai sebeszet temaju fb csoportban irjon rola elismero posztot. Bar soha meg csak a nevet se hallottam volna! Tonkretette az eletemet 😪😪😪

2019. szept. 12. 12:39
Sziasztok! Gill Endréről CSAK a legjobbakat tudom írni. Annyi más munkát láttam már. -és olyan szerencse, hogy inkább megérzés alapján , majd személyes találkozás után mellette döntöttem. Sokat sportolok, rengeteg női öltözőben megfordultam már, de soha szebb és természetesebb mellel nem találkoztam, mint amivel Ő “ajándékozott” meg engem! 😊 🙏 Nem vagyok egy “cicanő”,ezért a természetes “szabás” áll közel hozzám. Dr. GILL-hez azóta is visszajárok, mert meggyőzött. Van olyan korrekció, ami rafinált módon tesz hozzánk, nem sikítanak az eredmények! Így bár az idő rohan ( 50 éves leszek) , de mindenki dîcséri : “kortalan szépségemet” . Komoly, visszafogott férjem , is elégedett. ( azóta, a számon, szemhéjon és az arcom tömegében is történt változás). Botoxra is fél évenként visszajárok. -de még az ellenségem ( ha van olyan🧐), sem mondja meg, hogy valami “csalás van a dologban”) Nem hasonlítok, sem Zimány Lindára, sem Vajna Timeára. Maradtam Önmagam. Ez pedig számomra azért rendkívül fontos, mert finom, intelligens, konzervatív Családból származom, így nem szeretnék egy ilyen közegben, kellemetlenséget okozni. -a nevetség tárgyává válni. TELJES LELKIISMERETEMMEL AJÁNLOM MINDENKINEK, DR. GILL ENDRE-t , annak, aki nem szeretne nevetség tárgya lenni, nem akar csalódást! -és ha telik az idő és arc korrekcióra is szüksége lesz, nem akar egy tucat és ijesztő “tészta” arcot, ‘mely röhejes és inkább szánalmat kelt , nem elismerést. -úgyhogy ,akiben eddig kétségek voltak, vacilált... -ha hallgat rám, nem teszi, mert feldobottan, elégedett nőként ( lesz mértékkel visszajáró) a doktor Úrhoz! - a választást nem bánja meg!
2019. aug. 31. 08:09

Sziasztok

Nezzetek meg a naplomat, 2018-ban a Bajcsyn operalt a “doktorur”

2016. okt. 29. 22:25

Szia. Nekem Gill Endre csinálta a cicimet mostmár 5 éve. Nagyon szép lett. :))

Mindenki kedves,aranyos volt. Merem ajánlani mindenkinek. Azóta sincs semmi baj vele. Minden évben elmegyek mell ultrahangra megnézetni...

2016. okt. 20. 20:07

Sziasztok!

Volt valaki azóta Gill nél? :)

2014. okt. 9. 10:49
A mellplasztika fórumon 10 orvosról írnak. Orvosonként kéne a vélemnyeket gyűjteni, mert egy élet is kevés végigolvasni a rengeteg hozzászólást, ami nem is orvoshoz kapcsolódik, de a mellplasztikán van a megfelelő helyen. Okoskodás helyett véleményeket várok. Köszönöm.
2014. okt. 6. 09:30
Érdeklődj a mellplasztika fórumon.
2014. okt. 6. 09:18

Kedves Fórumozók! Olyan hozzászólókat kérek és várok ebbe a topicba, akik jártak már Dr Gill Endre plasztikai sebésznél.

Különösen hálás lennék műtéti tapasztalatokra és egyéb vélemények megosztásáért. Ha privátban ír valaki, akkor 2-3 naponta tudok válaszolni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook