Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van ilyen is, sajnos fórum

Van ilyen is, sajnos (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Van ilyen is, sajnos

2010. ápr. 10. 18:13
Tisztellek, becsüllek!Az Isten áldjon meg!
30. 45881ecc4e (válaszként erre: 27. - Nikletty)
2010. ápr. 10. 18:11

Nem vagyok önző,de az önfeláldozást is hülyeségnek" tartom. :O)

Ha mégis megtenném:akkor csendben,és nem verném a mellem hogy látjátok én milyen fasza csaj vagyok,az a másik meg milyen gané?!

Remélem érted. :O))

29. nikletty (válaszként erre: 28. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 10. 18:08

pf :S no comment... majd meglátjuk mi tennél, ha épp te jössz ki egy romlott kapcsolatból, pedig te mindent megtettél, stb...vigyázz, soha nem tudhatod!

...akár milyen helyzetben is van az igazi anyuka, amit persze, hogy nem ismerhetünk, de akkor is minimum érdeklődök a gyerekem felől...

28. 45881ecc4e (válaszként erre: 19. - 07c4794583)
2010. ápr. 10. 17:59

Hát nekem bizony akadály volna.Eleve fenntartásokkal vagyok egy olyan pasi iránt,akinek megromlott a kapcsolata.

Ahoz ugyanis két ember kell.

Ki nem állhatom az olyan embereket akik csak így itélkeznek mások felett,a nélkül hogy mélyebben belelátnának dolgokba.Ez egy emberi hiba,és az is,hogy hajlamosak vagyunk embereket felmagasztalni hülyeségek" miatt,csak mert lelkizünk,és én semmiképpen nem szeretnék a más kárára boldog" lenni.

27. nikletty (válaszként erre: 25. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 10. 17:56

Zsebpiszok!

Te még nem szerettél ezek szerint igazán férfit úgy, hogy aztán fel is vállald a már meglévő gyermekét, korodtól függetlenül!

Tudod sajnos sok ilyen van, és akkor az a férfi ássa el magát, örökké egyedül??? És ha egy fiatal lány szereti, és úgy érzi ha nehéz is de így vállalja ezt a férfit, akkor igen is, mondd ki:

hogy Te ezt nem csinálnád, mert önzőbb vagy annál, a saját érdeked/kényelmed előrébb tennéd a szerelemnél, és ezért igen is le a kalappal előtte!

26. 45881ecc4e (válaszként erre: 20. - Pipőci)
2010. ápr. 10. 17:53

A mottómmal semmi gond. :O)

érteni kell hogy mi is a szeretet.

25. 45881ecc4e (válaszként erre: 18. - Pipőci)
2010. ápr. 10. 17:52
Igen,ez a legenyhébb kifejezés,hogy butácska" az aki 22 évesen felvállalja magára a másét,úgy,hogy neki még nincs is!Ez is a felelőtlenségek közé tartozik,hiába olyan hangzatos és nemes" cselekedetnek látszik.Voltam 22 éves és tudom mit jelent annyinak lenni,ha elmúlik a szerelem,másként látszanak a dolgok.
24. buschne (válaszként erre: 20. - Pipőci)
2010. ápr. 10. 17:52
:-)
2010. ápr. 10. 17:47

Szia


le a kalappal előtted!

Tiszteletre méltó vagy, és a pasi pedig örülhet, becsüljön meg Téged!

Ezt olvastasd el vele is!!!

Az én párom elvált, két gyerkőc... nem mennék bele a részletekben, de nagyon sokáig elég nehezen bírtam mikor jöttek hozzánk, hogy nekem nincs is sajátom, de más gyerekét minden hogyan lássam el, és te ilyenről nem is írsz, hogy mindez téged, hogy érint, csak a kisfiúról!

Nagyon erős és megbecsülendő vagy, főleg 22 évesen, mert egy dolog ha már idősebb lennél, szintén lenne gyereked, szerintem így sokkal nehezebb.


Hát én azt mondom, hogy nagyon remélem, hogy a Párod ezek után már be adja a válást, és együtt lehettek és majd neked is lehet szép, boldog babád!!!

Minden jót kívánok:

Nikletty

2010. ápr. 10. 17:42
Gratulálok,nagyon rendes csaj vagy,nekem is vannak gyermekeim sohasem tudnám elhagyni őket.A nagylányom aki 21éves ,és van már párja de még őkis velünk laknak.Az ilyen nö nemnevezhető anyának,lehet később rájön hogy hibázott,de túl késő lessz.
2010. ápr. 10. 17:38
Én megértelek, mert 3éve én is voltam hasonló helyzetben. Viszont a kicsi anyját nem!!! Én el sem tudnám képzelni, hogy elhagyjam a kisfiamat, sem most sem pedig a későbbiekben. Eddig maximum 2-3órára hagytam itthon, míg nagy bevásárolni voltam, de akkor is 10percenként hazatelefonáltam, hogy minden rendben van-e??? Pedig a férjemmel volt itthon, aki nem mellesleg az apukája is... Sosem értettem azokat a nőket akik megszülték a gyereküket aztán elhagyták. Milyen anya az ilyen??? Egyáltalán anya??? Nem hiszem... Egy önző dög!!!!!
20. Pipőci (válaszként erre: 17. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 10. 17:37
Légyszives menj vissza az adatlapodra és nézd meg a mottódat. Aztán írj egy új hozzászólást a fórumkiírónak... olyat, amely méltó a mottódhoz, amellyel magadat jellemezted... :)
19. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 10. 17:37
hát egyrészt ki nem tehetik az utcára, másrészt ha az ember szerelmes, akkor nem fog csak azért nem összeköltözni a másikkal, "mert ott a gyereked". akkor az ember azt a gyereket is szereti, és nem gondolja, hogy akadály lesz.
18. Pipőci (válaszként erre: 17. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 10. 17:36
Butácska az, aki anyja helyett anyja egy 3 éves gyermeknek? Butácska, amiért vele van, amikor az beteg és nem hagyja egyedül, hanem gondoskodik róla? Furcsa ez nekem, én nem így nevezném. Nem is hősnek, inkább csak egyszerűen anyának. Mire elmúlik a rózsaszín köd és helyette jönnek a "hétköznapok", addigra reméljük, hogy a szerelem erős szeretetté "szelidül" és a gyermekkel való kapcsolat még szorosabb lesz. Ők igy lesznek egy család, még azután is, ha már lesz saját gyermek.
2010. ápr. 10. 17:31

Miért nem szülsz egy sajátot és azt neveled?

Az egész más,mert az felelősség...

Na én senkiét nem vállalnám a nyakamba,pláne nem 22 évesen!Még akkor sem,ha ezért engem az egekig magasztalnának,a másikat meg leszarnák.Hidd el nem okozna nekem kielégülést.Téged sem tekintelek hősnek,inkább csak butácskának.Bocsi.

Majd akkor nézd meg magad,ha elmúlik a rózsaszín köd.

2010. ápr. 10. 17:23

Szegény picúr, nagyon sajnálom, jó, hogy te vagy neki, csak azt a hibát ne kövesd el se te, se az apa, amit a környezetemben elvált szülőknél gyakran látok, hogy a gyereknek szidják a másik szülőt, jelen esetben ugye az "anyát", még ha megérdemelné is!

Ezt rólad nem is feltételezem mondjuk!


Sok boldogságot nektek, a kisfiúnak kívánom, hogy maradj meg neki örökre, és akármilyen is ez a nő, sajnos a gyereknek még egy ideig szüksége lesz rá, tehát próbáld a kapcsolatot fenntartani köztük, bármilyen nehéz is ez neked!


Ő később úgyis rájön, ki az, aki anyaként szereti!

15. winny
2010. ápr. 10. 17:16

Boldog lehet a kisfiad,hogy ilyen "édesanyára" talált.

Na ugye a szülő nő ebben az esetben nem nevezhető még anyának sem:(

2010. ápr. 10. 17:12

Nagyon büszke lehetsz magadra! Az a hölgy nem nevezhető anyának!

Eldobja a gyerekét egy másik férfi miatt. De nincs az az ember vagy bármi amiért én eldobnám a gyermekem. Mi az, hogy az apa viszi a gyereket az anyához? Még erre sem képes, hogy látogassa???

Eszedbe ne jusson sajnálni azt a nőt!

Korodhoz képest okos érett vagy! Nem sok ilyen nő van.

Az én lányom már 24 éves, a nyáron férjhez megy de nem múlik el nap, hogy ne beszélnénk telefonon!

Ez a nő az anyák szégyenfoltja!!!!!!!

13. bumika
2010. ápr. 10. 17:03

Szia!

Sajnos vannak ilyen"anyának" nevezett nők.Nekem annyi idős fiam van mint te.(22) Szegedre jár egyetemre kollégista,én Csongrádon lakom max50km-re van tőlem.De mindennap írunk egymásnak.Ha már 1 napot nem tud írni bizony aggódok érte.

Jó egészséget kívánok nektek.

Rékanyának igaza van Isten nem ver bottal.

12. zuzu07
2010. ápr. 10. 16:56

"átérzem a másik fél helyzetét is.."

csak nem azt akarod mondani,hogy van miért sajnálni?!...aki ott hagyta a gyermekét,az nem sajnálatot érdemel...."sajnálni" legfeljebb azért lehetne,mert hogy ennyire lelkiszegény/nem akartam csúnyábban írni/.

A gyerek kicsi még ahhoz,hogy értse a törénteket,de nem lesz lelki sérült,ha megkapja tőletek a szeretetet,gonoskodást.Igazán szép amit csinálsz!A szülőanyának meg előbb bizonyítania kell,változtatnia a gondolkodás módján és életvitelén.

Egy anyának mindig a gyereke az első,és csak utána jöhet minden más.....ő neki nem ez volt,fontosabb volt a pasi és a szabadság.Ha ő magábaszáll,akkor még semmi nincs késve,hogy egy normális,kiegyensúlyozott viszonyt próbáljon kialakítani a gyermekével.Gondolom ha ő változtat,ti se lennétek egy normális kapcsolat kialakítása ellen.

2010. ápr. 10. 16:51

Én el sem hagynám a gyerekem!

De Isten nem ver bottal,én csak ennyit szólok hozzá.

2010. ápr. 10. 16:44

én nem 2 naponta,hanem naponta érdeklődnék a gyerekem felől.nem lennék felelőtlen és csinálnék gyereket ugy,h tudom,h megcsalom a páromat,vagy legalábbis nem szeretem.az ilyennek minek gyerek?

szegény kisfiú,nagyon sajnálom,és ez irtó nagy megrázkódtatás,főleg ilyen fiatalon.ilyenkor vésődnek be legjobban ezek a gyerekkori traumák.de szerintem Te boldoggá teszed,amennyire csak tudod,büszke lehetsz Magadra!biztos vagyok benne,hogy Veled járt jól szegény kisfiú!csak annyira sajnálom,Őt,meg hogy vannak még ilyen felelőtlen emberek,akik megszülik a gyereküket,és aztán cserbenhagyják.

mellesleg nem ő az anya.maximum a szülőanyja.de az igazi Anyukája Te vagy,mert Te vállalod Érte a felelősséget.attól még mert az anyja nem kell feltétlen szeretnie.azért is tenni kell valamit,hogy szeressék a gyerekek a szüleiket.a legtöbba,mit egy anyuka megtehet,hogy felneveli a lehető legjobban.gartuulálok!szerencsés a Kisfiú,meg a Párod is!:)

2010. ápr. 10. 16:42

Szerintem az ilyen nő nem anya,jobb,ha nem is látogatja a fiát,mert csak összezavarja szegénykét.

Jót tett a kicsivel,hogy az apjával és veled hagyta. Az ilyen nőben nincsenek anyai érzések,hagyni kell,menjen csak a maga útján.

Légy te jó anyja a kicsinek,meg fogja hálálni idővel.

2010. ápr. 10. 16:27

Ha 2-3 év múlva is ezt nyilatkozod,akkor jobban el fogom hinni... :O)

De addig még sok víz lefolyik a Dunán..

2010. ápr. 10. 16:23
nagyon tiszteletre méltó amit csinálsz. kevesen csinálnák ezt végig. a párod és a kisgyerek nagyon szerencsés hogy rádtaláltak. gratulálok neked és kitartást kívánok! reméljük javul majd a helyzet. :)
2010. ápr. 10. 16:22

Én is csak megdicsérni tudlak nekem van egy 4 éves kisfiam nem tudnám otthagyni............milyen nők vannak.....


Mikor szokta látogatni és a párod kapta meg????

2010. ápr. 10. 16:16
Én is azon a véleményen vagyok, hogy nagyon jól járt veled a kisfiú meg a párod is:)Szerintem az az anya aki elhagyja a gyerekét, az ne vádaskodjon...Nem nevezném az ilyen nőket anyának.Én soha semmiért és senkiért nem hagynám el a gyerekem...
2010. ápr. 10. 16:13
Oly tökmindegy ki neveli, lényeg, hogy szeressék, törődjenek vele. Egy idő után az ilyen anya úgyis kikopik a gyerek életéből.
2010. ápr. 10. 16:08

Szia!

Jól látod, csak bólogatni tudok. Sajnos még ennél az esetnél bőven rosszabb dolgok is vannak a világon, szerencsére a kissrácnak ott vagy Te, meg az apukája. Ergo egy boldog családban él. A jót könnyű megszokni, a rosszat hamar el lehet feledni :)

Büszke lehet rád a párod!

2010. ápr. 10. 16:06
Ha a körülmények szerencsétlenek is, Veled jól járt a kisfiú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook